Division 3 Herr (2021/22)

Gruppspel
Herrar division 3 norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-25 14:45 150002005 Salems IF Herr (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 5 - 9 Niklas Forsman, Mattias Lönnborg Skogsängshallen
2021-09-25 15:00 150002001 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (B) 2 - 2 Osama Abaied, Zana Guzel Hallonbergshallen
2021-09-26 12:00 150002003 Runby IBK - Erikslunds KF 6 - 6 Niklas Forsman, Linus Warrenstein Väsby skolan
2021-09-26 12:45 150002004 Vaxholms IBF (A) - Rosersberg Arlanda IBK 9 - 3 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Vaxholm innebandyhallen
2021-09-26 20:45 150002002 IBF Offensiv Lidingö (B) - Danderyds SK IBF 3 - 4 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Torsviks Idrottshall
2021-10-02 13:45 150002006 Älvsjö AIK IBF (B) - Vaxholms IBF (A) 1 - 2 Emilia Tuomela, Elin Holm Kämpetorpshallen 1
2021-10-02 16:45 150002010 Hässelby SK IBK (B) - Salems IF Herr (B) 5 - 3 Kevin Neemé, Christian Neemé Hässelbyhallen
2021-10-02 17:30 150002007 Rosersberg Arlanda IBK - Runby IBK 2 - 7 Anton Fritshammar, Jonatan Svahn Ekilla Sporthall
2021-10-03 13:15 150002008 Erikslunds KF - IBF Offensiv Lidingö (B) 1 - 1 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Tibblehallen CC
2021-10-03 19:30 150002009 Danderyds SK IBF - Sundbybergs IK 9 - 9 Zana Guzel, Jonas Edström Mörbyhallen
2021-10-16 14:45 150002011 Sundbybergs IK - Erikslunds KF 8 - 5 Nicklas Sundgren, Ricky Bagge Hallonbergshallen
2021-10-17 11:45 150002013 Runby IBK - Älvsjö AIK IBF (B) 6 - 4 Jonas Edström, Martin Åkesson Väsby skolan
2021-10-17 14:30 150002014 Vaxholms IBF (A) - Salems IF Herr (B) 7 - 6 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Vaxholm innebandyhallen
2021-10-17 20:15 150002012 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rosersberg Arlanda IBK 5 - 3 Fredrik Hallenberg, Mauricio Castillo Torsviks Idrottshall
2021-11-10 20:30 150002015 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B) 8 - 5 Daniel Söderberg, Jonas Edström Mörbyhallen
2021-10-23 12:00 150002018 Rosersberg Arlanda IBK - Sundbybergs IK 4 - 8 Mikael Eriksson, Anton Fritshammar Ekilla Sporthall
2021-10-23 17:30 150002017 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) 4 - 5 Kent Budell, Martin Åkesson Kämpetorpshallen 2
2021-10-23 18:00 150002016 Salems IF Herr (B) - Runby IBK 9 - 12 Petra Dynesius, Svedje Ohlson Skogsängshallen
2021-10-24 13:30 150002019 Erikslunds KF - Danderyds SK IBF 5 - 11 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Tibblehallen CC
2021-10-24 17:30 150002020 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) 5 - 6 Kari Malmros, Fredrik Hallenberg Hässelbyhallen
2021-11-06 14:00 150002021 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF (B) 0 - 8 Imtiaz Karim, Thomas Gjutarenäfve Hallonbergshallen
2021-11-07 11:45 150002023 Runby IBK - Vaxholms IBF (A) 8 - 5 Osama Abaied, Sabina Åström Väsby skolan
2021-11-07 17:30 150002022 IBF Offensiv Lidingö (B) - Salems IF Herr (B) 6 - 5 Svedje Ohlson, Ken Johansson Torsviks Idrottshall
2021-11-09 20:30 150002024 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (B) 3 - 4 William Albrecht, Jonas Edström Tibblehallen CC
2021-12-01 19:15 150002025 Danderyds SK IBF - Rosersberg Arlanda IBK William Albrecht, Jonas Edström Mörbyhallen
150002030 Hässelby SK IBK (B) - Runby IBK Hässelbyhallen
2021-11-20 13:00 150002029 Rosersberg Arlanda IBK - Erikslunds KF 2 - 6 Anton Fritshammar, Andreas Persson Stenberg Rosershallen
2021-11-21 16:00 150002026 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) 10 - 2 Magnus Berg, Johan Nima Vaxholm innebandyhallen
2021-11-21 16:00 150002027 Salems IF Herr (B) - Sundbybergs IK 6 - 5 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Skogsängshallen
2021-11-21 20:30 150002028 Älvsjö AIK IBF (B) - Danderyds SK IBF 5 - 5 Erik Palmertz, Aldin Imamovic Västertorpshallen
2021-11-27   Uppskj. 150002033 Rosersberg Arlanda IBK - Hässelby SK IBK (B) Uppskj. Rosershallen
2021-11-27 14:30 150002031 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF (A) 9 - 10 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Hallonbergshallen
2021-11-28 13:15 150002034 Erikslunds KF - Älvsjö AIK IBF (B) 0 - 10 Erik Palmertz, Rikard Söderlund Tibblehallen CC
2021-11-28 20:30 150002032 IBF Offensiv Lidingö (B) - Runby IBK 8 - 8 Manne Jahnsson, Thomas Gjutarenäfve Torsviks Idrottshall
2022-02-12 11:00 150002035 Danderyds SK IBF - Salems IF Herr (B) Mörbyhallen
150002036 Runby IBK - Sundbybergs IK
2021-12-05 12:30 150002040 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Alexander Mattsson, Kari Malmros Hässelbyhallen
2021-12-05 14:45 150002037 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Thomas Larsson, Fredrik Hallenberg Vaxholm innebandyhallen
2021-12-05 15:45 150002038 Salems IF Herr (B) - Erikslunds KF Kent Budell, Martin Åkesson Skogsängshallen
2021-12-05 15:45 150002039 Älvsjö AIK IBF (B) - Rosersberg Arlanda IBK Niklas Forsman, Mauricio Castillo Västertorpshallen
2021-12-09 19:45 150002045 Danderyds SK IBF - Runby IBK Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Mörbyhallen
2021-12-11 13:45 150002041 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Ej offentliggjord, Imtiaz Karim Hallonbergshallen
2021-12-12 12:30 150002042 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Anton Fritshammar, Erik Palmertz Västertorpshallen
2021-12-18 14:30 150002043 Rosersberg Arlanda IBK - Salems IF Herr (B) Rosershallen
2021-12-19 13:15 150002044 Erikslunds KF - Vaxholms IBF (A) Tibblehallen CC
2022-01-07 19:30 150002047 Rosersberg Arlanda IBK - Vaxholms IBF (A) Ekilla Sporthall
2022-01-08 10:30 150002046 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Herr (B) Västertorpshallen
2022-01-08 16:15 150002050 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK Hässelbyhallen
2022-01-09 13:15 150002048 Erikslunds KF - Runby IBK Tibblehallen CC
2022-01-20 21:00 150002049 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Mörbyhallen
2022-01-15 13:45 150002051 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Hallonbergshallen
2022-01-16 12:00 150002053 Runby IBK - Rosersberg Arlanda IBK Väsby skolan
2022-01-16 14:45 150002054 Vaxholms IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2022-01-16 16:30 150002055 Salems IF Herr (B) - Hässelby SK IBK (B) Skogsängshallen
2022-01-23 20:30 150002052 IBF Offensiv Lidingö (B) - Erikslunds KF Torsviks Idrottshall
2022-01-29 13:00 150002058 Rosersberg Arlanda IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Rosershallen
2022-01-29 17:15 150002060 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2022-01-30 13:15 150002059 Erikslunds KF - Sundbybergs IK Tibblehallen CC
2022-01-30 16:45 150002056 Salems IF Herr (B) - Vaxholms IBF (A) Skogsängshallen
2022-01-30 17:15 150002057 Älvsjö AIK IBF (B) - Runby IBK Västertorpshallen
2022-02-05 15:00 150002061 Sundbybergs IK - Rosersberg Arlanda IBK Hallonbergshallen
2022-02-06 14:45 150002064 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2022-02-06 15:00 150002063 Runby IBK - Salems IF Herr (B) Väsby skolan
2022-02-06 19:15 150002065 Danderyds SK IBF - Erikslunds KF Mörbyhallen
2022-02-06 20:45 150002062 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Torsviks Idrottshall
2022-02-25 19:30 150002069 Rosersberg Arlanda IBK - Danderyds SK IBF Ekilla Sporthall
2022-02-26 11:30 150002070 Hässelby SK IBK (B) - Erikslunds KF Hässelbyhallen
2022-02-26 13:15 150002068 Älvsjö AIK IBF (B) - Sundbybergs IK Kämpetorpshallen 2
2022-02-27 14:30 150002066 Vaxholms IBF (A) - Runby IBK Vaxholm innebandyhallen
2022-02-27 14:30 150002067 Salems IF Herr (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skogsängshallen
2022-03-05 13:00 150002071 Sundbybergs IK - Salems IF Herr (B) Hallonbergshallen
2022-03-06 12:00 150002073 Runby IBK - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2022-03-06 13:15 150002074 Erikslunds KF - Rosersberg Arlanda IBK Tibblehallen CC
2022-03-06 15:45 150002075 Danderyds SK IBF - Älvsjö AIK IBF (B) Mörbyhallen
2022-03-06 20:45 150002072 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vaxholms IBF (A) Torsviks Idrottshall
2022-03-19 15:30 150002079 Älvsjö AIK IBF (B) - Erikslunds KF Kämpetorpshallen 1
2022-03-20 12:00 150002076 Runby IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Väsby skolan
2022-03-20 14:45 150002080 Hässelby SK IBK (B) - Rosersberg Arlanda IBK Hässelbyhallen
2022-03-20 16:15 150002078 Salems IF Herr (B) - Danderyds SK IBF Skogsängshallen
2022-03-20 17:00 150002077 Vaxholms IBF (A) - Sundbybergs IK Vaxholm innebandyhallen
2022-03-25 19:30 150002083 Rosersberg Arlanda IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Rosershallen
2022-03-26 15:15 150002081 Sundbybergs IK - Runby IBK Hallonbergshallen
2022-03-27 13:30 150002084 Erikslunds KF - Salems IF Herr (B) Tibblehallen CC
2022-03-27 17:45 150002085 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2022-03-27 20:45 150002082 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (B) Torsviks Idrottshall
2022-04-02 14:45 150002090 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Hässelbyhallen
2022-04-02 15:30 150002089 Salems IF Herr (B) - Rosersberg Arlanda IBK Skogsängshallen
2022-04-03 12:00 150002087 Runby IBK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2022-04-03 15:00 150002088 Vaxholms IBF (A) - Erikslunds KF Vaxholm innebandyhallen
2022-04-03 17:00 150002086 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sundbybergs IK Torsviks Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vaxholms IBF (A) 7 6 0 1 49-34 15 18
2. Runby IBK 6 4 2 0 47-34 13 14
3. Danderyds SK IBF 5 3 2 0 37-27 10 11
4. IBF Offensiv Lidingö (B) 7 3 2 2 30-35 -5 11
5. Älvsjö AIK IBF (B) 7 3 1 3 41-23 18 10
6. Sundbybergs IK 7 2 2 3 41-44 -3 8
7. Hässelby SK IBK (B) 5 2 1 2 21-22 -1 7
8. Erikslunds KF 7 1 2 4 26-42 -16 5
9. Salems IF Herr (B) 6 1 0 5 34-44 -10 3
10. Rosersberg Arlanda IBK 5 0 0 5 14-35 -21 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar division 3 södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-24 20:00 150003002 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) 7 - 5 Didrik Axen, Johan Nima Ingarö Sporthall
2021-09-26 15:30 150003003 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (A) 7 - 5 Svedje Ohlson, Mattias Lönnborg Skogåshallen
2021-09-26 15:30 150003005 Sköndals IK (A) - Västerhaninge IBK (A) 5 - 1 Alexander Rosén, Anthon Rosén Sköndalshallen
2021-09-26 16:30 150003001 FBI Tullinge (B) - Huvudstadens IBK 8 - 8 Kim Svedberg, Linus Löfstedt Tullingehallen
2021-12-07 20:15 150003004 Huddinge IBS - Hammarbyhöjden IBK Daniel Bäckner, Aldin Imamovic Fleminghallen A
2021-10-02 13:15 150003006 Västerhaninge IBK (A) - Huddinge IBS 4 - 9 Alexander Rosén, Anthon Rosén Åbyhallen - Haninge
2021-10-02 15:15 150003009 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) 7 - 6 Anders Westerberg, Alexander Hellström Värmdö sporthall
2021-10-03 18:30 150003008 Vendelsö IK (A) - Ingarö IF (A) 7 - 12 Petra Dynesius, Svedje Ohlson Lyckeby Sporthall
2021-10-03 19:30 150003007 Hammarbyhöjden IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 6 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Västertorpshallen
2021-11-14 15:00 150003010 Huvudstadens IBK - Sköndals IK (A) 8 - 10 Kari Malmros, Johan Larsson Sköndalshallen
2021-10-15 20:00 150003012 Ingarö IF (A) - Hammarbyhöjden IBK 9 - 7 Håkan Taxén, Kevin Helly Ingarö Sporthall
2021-10-16 10:00 150003013 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Västerhaninge IBK (A) 3 - 1 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Skogåshallen
2021-10-16 11:45 150003014 Huddinge IBS - Sköndals IK (A) 5 - 4 Kim Svedberg, Linus Löfstedt Fleminghallen A
2021-10-17 15:45 150003015 Värmdö IF (B) - Huvudstadens IBK 10 - 6 Daniel Mårtensson, Håkan Augustsson Värmdö sporthall
2021-10-17 20:15 150003011 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (A) 11 - 3 Aarre Hietanen, William Albrecht Tullingehallen
2021-10-23 14:15 150003017 Västerhaninge IBK (A) - Ingarö IF (A) 4 - 9 Christoffer Markovski, Aldin Imamovic Åbyhallen - Haninge
2021-10-24 18:15 150003018 Hammarbyhöjden IBK - FBI Tullinge (B) 0 - 3 Linus Söderblom, Arash Sohrevardi Västertorpshallen
2021-10-24 18:15 150003019 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) 3 - 8 Anthon Rosén, Alexander Rosén Lyckeby Sporthall
2021-10-24 18:45 150003020 Huvudstadens IBK - Huddinge IBS 4 - 16 Håkan Taxén, Jonas Edström Sköndalshallen
2021-10-24 20:30 150003016 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 4 - 5 Håkan Taxén, Jonas Edström Sköndalshallen
2021-11-05 20:00 150003022 Ingarö IF (A) - Sköndals IK (A) 5 - 4 Imtiaz Karim, Fredrik Hallenberg Ingarö Sporthall
2021-11-06 16:15 150003021 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK (A) 6 - 7 Osama Abaied, Manne Jahnsson Tullingehallen
2021-11-07 15:30 150003023 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS 7 - 7 Johan Nima, Imtiaz Karim Skogåshallen
2021-11-07 16:45 150003025 Värmdö IF (B) - Hammarbyhöjden IBK 3 - 5 Osama Abaied, Alexander Mattsson Värmdö sporthall
2021-11-07 18:30 150003024 Vendelsö IK (A) - Huvudstadens IBK 5 - 8 Kari Malmros, Jouni Kekkonen Lyckeby Sporthall
2021-11-20 11:45 150003026 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) 8 - 4 Kent Budell, Kari Malmros Fleminghallen A
2021-11-20 12:45 150003028 Västerhaninge IBK (A) - Värmdö IF (B) 7 - 5 Nicklas Sundgren, Aldin Imamovic Åbyhallen - Haninge
2021-11-21 15:45 150003027 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (B) 3 - 5 Kim Svedberg, Linus Löfstedt Sköndalshallen
2021-11-21 17:30 150003030 Huvudstadens IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) 7 - 5 Osama Abaied, Zana Guzel Sköndalshallen
2021-11-21 19:00 150003029 Hammarbyhöjden IBK - Vendelsö IK (A) 7 - 6 Petra Dynesius, Svedje Ohlson Västertorpshallen
2021-11-26 20:00 150003032 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 4 - 8 William Albrecht, Kari Malmros Ingarö Sporthall
2021-11-28 15:00 150003035 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A) 9 - 9 Kim Svedberg, Linus Löfstedt Värmdö sporthall
2021-11-28 17:45 150003031 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS 0 - 12 Johnny Mikael Claesson, Fredrik Hallenberg Tullingehallen
2021-11-28 18:15 150003034 Vendelsö IK (A) - Västerhaninge IBK (A) 2 - 3 Lucas Werelius, Can Asal Lyckeby Sporthall
2021-11-28 19:00 150003033 Hammarbyhöjden IBK - Huvudstadens IBK 11 - 4 Osama Abaied, Zana Guzel Västertorpshallen
2021-12-04 11:45 150003037 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Kent Budell, Arash Sohrevardi Fleminghallen A
2021-12-04 13:45 150003039 Västerhaninge IBK (A) - Hammarbyhöjden IBK Erik Palmertz, Kari Malmros Åbyhallen - Haninge
2021-12-04 15:30 150003036 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) Aarre Hietanen, William Albrecht Skogåshallen
2021-12-05 18:45 150003040 Huvudstadens IBK - Ingarö IF (A) Aldin Imamovic, Håkan Taxén Sköndalshallen
2021-12-05 20:30 150003038 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK (A) Aldin Imamovic, Håkan Taxén Sköndalshallen
2021-12-11 13:00 150003042 Västerhaninge IBK (A) - Huvudstadens IBK Emilia Tuomela, Elin Holm Åbyhallen - Haninge
2021-12-12 12:45 150003045 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Ola Bigestans, Robin Vall Värmdö sporthall
2021-12-12 13:45 150003044 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS Kari Malmros Lyckeby Sporthall
2021-12-12 17:45 150003041 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (A) Lucas Werelius, Can Asal Tullingehallen
2021-12-12 19:45 150003043 Hammarbyhöjden IBK - Sköndals IK (A) Anton Fritshammar, Erik Palmertz Västertorpshallen
2022-01-08 12:45 150003046 Västerhaninge IBK (A) - Sköndals IK (A) Åbyhallen - Haninge
2022-01-09 14:30 150003050 Huvudstadens IBK - FBI Tullinge (B) Sköndalshallen
2022-01-09 17:00 150003049 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Värmdö sporthall
2022-01-09 19:00 150003048 Vendelsö IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Lyckeby Sporthall
2022-01-09 19:45 150003047 Hammarbyhöjden IBK - Huddinge IBS Västertorpshallen
2022-01-14 20:00 150003052 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (A) Ingarö Sporthall
2022-01-15 11:45 150003054 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK (A) Fleminghallen A
2022-01-16 15:30 150003053 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Hammarbyhöjden IBK Skogåshallen
2022-01-16 15:45 150003055 Sköndals IK (A) - Huvudstadens IBK Sköndalshallen
2022-01-16 17:15 150003051 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2022-01-29 14:15 150003057 Västerhaninge IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Åbyhallen - Haninge
2022-01-30 15:00 150003056 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS Sköndalshallen
2022-01-30 16:45 150003060 Huvudstadens IBK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2022-01-30 18:15 150003059 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (B) Lyckeby Sporthall
2022-01-30 19:00 150003058 Hammarbyhöjden IBK - Ingarö IF (A) Västertorpshallen
2022-02-04 20:00 150003062 Ingarö IF (A) - Västerhaninge IBK (A) Ingarö Sporthall
2022-02-05 10:30 150003063 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sköndals IK (A) Skogåshallen
2022-02-05 11:45 150003064 Huddinge IBS - Huvudstadens IBK Fleminghallen A
2022-02-05 15:00 150003065 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
2022-02-06 18:00 150003061 FBI Tullinge (B) - Hammarbyhöjden IBK Tullingehallen
2022-02-19 11:45 150003066 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Fleminghallen A
2022-02-26 14:00 150003068 Västerhaninge IBK (A) - FBI Tullinge (B) Åbyhallen - Haninge
2022-02-27 11:15 150003067 Sköndals IK (A) - Ingarö IF (A) Sköndalshallen
2022-02-27 13:00 150003070 Huvudstadens IBK - Vendelsö IK (A) Sköndalshallen
2022-02-27 18:30 150003069 Hammarbyhöjden IBK - Värmdö IF (B) Västertorpshallen
2022-03-04 20:00 150003072 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS Ingarö Sporthall
2022-03-05 12:30 150003071 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (A) Tullingehallen
2022-03-05 15:15 150003075 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK (A) Värmdö sporthall
2022-03-06 15:15 150003073 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huvudstadens IBK Skogåshallen
2022-03-06 16:00 150003074 Vendelsö IK (A) - Hammarbyhöjden IBK Lyckeby Sporthall
2022-03-19 11:45 150003077 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Fleminghallen A
2022-03-19 13:00 150003079 Västerhaninge IBK (A) - Vendelsö IK (A) Åbyhallen - Haninge
2022-03-19 16:30 150003076 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF (A) Skogåshallen
2022-03-20 14:45 150003080 Huvudstadens IBK - Hammarbyhöjden IBK Sköndalshallen
2022-03-20 16:30 150003078 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2022-03-25 20:00 150003082 Ingarö IF (A) - Huvudstadens IBK Ingarö Sporthall
2022-03-26 15:00 150003081 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2022-03-27 14:30 150003085 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2022-03-27 18:15 150003084 Vendelsö IK (A) - Sköndals IK (A) Lyckeby Sporthall
2022-03-27 18:30 150003083 Hammarbyhöjden IBK - Västerhaninge IBK (A) Västertorpshallen
2022-04-01 20:00 150003086 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2022-04-02 11:45 150003088 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A) Fleminghallen A
2022-04-03 13:30 150003089 Sköndals IK (A) - Hammarbyhöjden IBK Sköndalshallen
2022-04-03 15:15 150003087 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2022-04-03 15:15 150003090 Huvudstadens IBK - Västerhaninge IBK (A) Sköndalshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Huddinge IBS 6 5 1 0 57-23 34 16
2. Skogås/ Trångsunds IBK (A) 7 5 1 1 41-31 10 16
3. Ingarö IF (A) 7 5 0 2 50-43 7 15
4. Värmdö IF (B) 7 3 1 3 47-43 4 10
5. FBI Tullinge (B) 7 3 1 3 39-40 -1 10
6. Hammarbyhöjden IBK 6 3 0 3 33-31 2 9
7. Västerhaninge IBK (A) 7 3 0 4 27-39 -12 9
8. Sköndals IK (A) 7 2 1 4 39-38 1 7
9. Huvudstadens IBK 7 2 1 4 45-65 -20 7
10. Vendelsö IK (A) 7 0 0 7 31-56 -25 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis