Pojk Röd Höst 22 (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojk Röd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 13:00 065320003 Dingle AIK P06/07 Vit - Mölndals IBF P06/07 3 - 5 Alexander Rydqvist, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-01-15 17:00 065320002 IBK Kungälv P06 Vit - FBC Partille P06 Svart 1 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Kastellegårdshallen
2022-01-16 13:20 065320004 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - Surte IS IBK P06 5 - 4 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Torpahallen
2022-01-22 14:00 065320005 FBC Partille P06 Svart - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 4 Susanne Andersson, Emma Lindell Partillebohallen
2022-01-23 11:10 065320008 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - Dingle AIK P06/07 Vit 4 - 3 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Torpahallen
2022-03-02 20:00 065320007 Surte IS IBK P06 - IBK Kungälv P06 Vit 3 - 3 Adam Jällfält, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2022-01-29 14:30 065320012 IBK Kungälv P06 Vit - Dingle AIK P06/07 Vit 3 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Alexander Rydqvist Munkegärdehallen
2022-01-29 16:50 065320010 FBC Partille P06 Svart - Surte IS IBK P06 5 - 2 Emma Lindell, Henrik Nordström Qvisthallen
2022-01-30 15:40 065320009 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06/07 7 - 3 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Askims Sporthall
2022-01-26 20:00 065320013 Surte IS IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 5 - 8 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Bohushallen
2022-01-30 10:00 065320014 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - Mölndals IBF P06/07 3 - 5 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Torpahallen
2022-04-23 13:30 065320015 Dingle AIK P06/07 Vit - FBC Partille P06 Svart 9 - 4 Susanne Andersson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-05 11:00 065320018 Surte IS IBK P06 - Dingle AIK P06/07 Vit 8 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Bohushallen
2022-02-05 15:00 065320019 Mölndals IBF P06/07 - IBK Kungälv P06 Vit 4 - 6 Simon Hulten, Marcus Orrhult Aktiviteten A-Hall
2022-02-05 16:40 065320017 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 9 - 1 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2022-02-06 14:00 065320021 Dingle AIK P06/07 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Blå 2 - 4 Alexander Rydqvist, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-13 12:40 065320022 IBK Kungälv P06 Vit - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 4 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-03-13 18:15 065320024 FBC Partille P06 Svart - Mölndals IBF P06/07 1 - 4 Henrik Nordström, Jesper Björklund Greter Partillebohallen
2022-02-19 11:30 065320028 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06/07 5 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2022-02-20 10:00 065320027 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - FBC Partille P06 Svart 6 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Torpahallen
2022-02-25 18:00 065320025 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Kungälv P06 Vit 8 - 1 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2022-02-26 10:15 065320032 Surte IS IBK P06 - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 6 - 6 Molly Larsson, Adnan Tongur Bohushallen
2022-02-26 12:30 065320031 Mölndals IBF P06/07 - Dingle AIK P06/07 Vit 4 - 8 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mükremin Er Katrinebergshallen
2022-02-27 15:15 065320030 FBC Partille P06 Svart - IBK Kungälv P06 Vit 2 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Partillebohallen
2022-03-11 18:00 065320033 Lindås Rasta IBK P06 Blå - FBC Partille P06 Svart 2 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Salming Arena
2022-03-26 14:30 065320035 IBK Kungälv P06 Vit - Surte IS IBK P06 5 - 2 Carl Otterström, Patrich Hellfärdsson Kastellegårdshallen
2022-04-02 11:30 065320036 Dingle AIK P06/07 Vit - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 9 - 1 Adem Can, Rasty Al-barzngi Munkedals Idrottshall
2022-03-12 09:00 065320037 Mölndals IBF P06/07 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 6 - 8 Albert Enlund, Petter Enlund Aktiviteten A-Hall
2022-03-12 11:30 065320038 Surte IS IBK P06 - FBC Partille P06 Svart 5 - 0 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Bohushallen
2022-03-12 12:00 065320040 Dingle AIK P06/07 Vit - IBK Kungälv P06 Vit 2 - 4 Adem Can, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-03-19 15:30 065320042 Mölndals IBF P06/07 - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 7 - 8 Oscar Skogsberg, Linn Dahlin Aktiviteten A-Hall
2022-03-19 17:40 065320043 FBC Partille P06 Svart - Dingle AIK P06/07 Vit 3 - 4 Tilde Engquist, Tindra Wadling Qvisthallen
2022-03-20 14:10 065320041 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Surte IS IBK P06 4 - 5 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Salming Arena
2022-03-13 14:00 065320045 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 1 - 7 Ali Alizada, Mohsen Gholami Torpahallen
2022-03-27 14:00 065320046 Dingle AIK P06/07 Vit - Surte IS IBK P06 6 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2022-03-27 19:20 065320047 IBK Kungälv P06 Vit - Mölndals IBF P06/07 1 - 0 Mükremin Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Munkegärdehallen
2022-03-20 15:20 065320049 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Dingle AIK P06/07 Vit 10 - 2 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Salming Arena
2022-03-30 19:30 065320052 Mölndals IBF P06/07 - FBC Partille P06 Svart 6 - 4 Rasty Al-barzngi, Henrik Nordström Katrinebergshallen
2022-04-03 11:10 065320050 IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 - IBK Kungälv P06 Vit 4 - 2 Lucas Venderot, Mustafa Kalajdzisalihovic Torpahallen
2022-03-19 14:30 065320053 IBK Kungälv P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 4 , Mohamad Bahsson Kastellegårdshallen
2022-04-04 19:45 065320055 FBC Partille P06 Svart - IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 8 - 3 Semir Aganspahic, Mükremin Er Vallhamra Sportcenter
2022-04-06 20:30 065320056 Mölndals IBF P06/07 - Surte IS IBK P06 2 - 5 Lucas Venderot, Jesper Björklund Greter Katrinebergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P06 Blå 12 8 2 2 75-40 35 26
2. IBK Göteborg / Guldhedens IK P06 12 6 1 5 47-68 -21 19
3. Dingle AIK P06/ 07 Vit 12 6 0 6 55-52 3 18
4. Surte IS IBK P06 12 5 2 5 52-49 3 17
5. IBK Kungälv P06 Vit 12 5 2 5 39-41 -2 17
6. FBC Partille P06 Svart 12 4 1 7 43-51 -8 13
7. Mölndals IBF P06/ 07 12 4 0 8 49-59 -10 12
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:00 065321002 Överby IBK P05/07 - IBK Bergum P06-08 Rosa 7 - 10 Zara Carlsson, Björn Hansson Nordby Supermarkethallen
2022-01-16 14:15 065321001 Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - FBC Partille P08 3 - 5 Arvid Carlund, Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-12 17:10 065321003 Lindås Rasta IBK P06/08 Vit - Stenungsunds IBK P06/07 4 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-01-22 14:00 065321006 Lindås Rasta IBK P06/08 Vit - Överby IBK P05/07 6 - 7 Ludvig Granath, William Malmqvist Askims Sporthall
2022-01-31 18:00 065321005 Stenungsunds IBK P06/07 - FBC Partille P08 3 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Per Sundvall Stenungsund Arena
2022-03-18 19:30 065321004 IBK Bergum P06-08 Rosa - Herrestads AIF WH Rockets P06/07 11 - 3 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2022-01-29 13:15 065321009 FBC Partille P08 - Överby IBK P05/07 4 - 0 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Partillebohallen
2022-01-30 14:15 065321007 Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - Stenungsunds IBK P06/07 1 - 9 Susanne Andersson, Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-30 18:00 065321008 IBK Bergum P06-08 Rosa - Lindås Rasta IBK P06/08 Vit 8 - 7 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2022-02-05 14:50 065321012 FBC Partille P08 - IBK Bergum P06-08 Rosa 3 - 8 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Qvisthallen
2022-02-06 13:00 065321010 Lindås Rasta IBK P06/08 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P06/07 7 - 2 Simon Lindholm, Emir Rajabi Salming Arena
2022-02-06 13:00 065321011 Överby IBK P05/07 - Stenungsunds IBK P06/07 2 - 5 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-02-12 13:00 065321013 Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - Överby IBK P05/07 5 - 6 Martin Andersson, Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-26 09:30 065321015 Stenungsunds IBK P06/07 - IBK Bergum P06-08 Rosa 2 - 4 Robin Boqvist, Mustafa Er Stenungsund Arena
2022-02-27 13:00 065321014 Lindås Rasta IBK P06/08 Vit - FBC Partille P08 4 - 3 Ali Noori, Ali Alizada Salming Arena
2022-03-05 12:40 065321016 FBC Partille P08 - Herrestads AIF WH Rockets P06/07 5 - 2 Tilde Engquist, Tindra Wadling Qvisthallen
2022-03-05 16:45 065321018 Stenungsunds IBK P06/07 - Lindås Rasta IBK P06/08 Vit 4 - 3 Per Sundvall, Martin Andersson Kyrkenorumsskolan
2022-03-06 13:15 065321017 IBK Bergum P06-08 Rosa - Överby IBK P05/07 8 - 3 Ali Noori, Henrik Nordström Bergumsskolan
2022-03-11 18:30 065321020 FBC Partille P08 - Stenungsunds IBK P06/07 1 - 1 Jesper Björklund Greter, Ali Alizada Qvisthallen
2022-03-12 13:45 065321019 Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - IBK Bergum P06-08 Rosa 6 - 4 Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-13 13:30 065321021 Överby IBK P05/07 - Lindås Rasta IBK P06/08 Vit 7 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2022-03-19 15:30 065321023 Lindås Rasta IBK P06/08 Vit - IBK Bergum P06-08 Rosa 1 - 4 Alexander Rydqvist, Adem Can Salming Arena
2022-03-20 13:00 065321024 Överby IBK P05/07 - FBC Partille P08 2 - 6 Zara Carlsson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2022-03-20 16:30 065321022 Stenungsunds IBK P06/07 - Herrestads AIF WH Rockets P06/07 6 - 1 Mathias Johansson, Martin Andersson Stenungsund Arena
2022-03-26 12:00 065321026 Stenungsunds IBK P06/07 - Överby IBK P05/07 3 - 3 Alexander Rydqvist, Adam Jällfält Stenungsund Arena
2022-03-29 19:00 065321027 IBK Bergum P06-08 Rosa - FBC Partille P08 3 - 1 Håkan Krafft, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2022-03-30 19:30 065321025 Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - Lindås Rasta IBK P06/08 Vit 7 - 6 Susanne Andersson, Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-27 14:30 065321030 IBK Bergum P06-08 Rosa - Stenungsunds IBK P06/07 3 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Bergumsskolan
2022-04-01 19:30 065321028 Överby IBK P05/07 - Herrestads AIF WH Rockets P06/07 5 - 4 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-04-05 19:30 065321029 FBC Partille P08 - Lindås Rasta IBK P06/08 Vit 1 - 1 Jesper Björklund Greter, Henrik Nordström Vallhamra Sportcenter
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Bergum P06-08 Rosa 10 8 1 1 63-36 27 25
2. Stenungsunds IBK P06/ 07 10 5 4 1 41-25 16 19
3. FBC Partille P08 10 4 3 3 32-27 5 15
4. Överby IBK P05/ 07 10 4 1 5 42-53 -11 13
5. Lindås Rasta IBK P06/ 08 Vit 10 2 1 7 41-48 -7 7
6. Herrestads AIF WH Rockets P06/ 07 10 2 0 8 34-64 -30 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:20 065322002 FBC Partille P06/08 - Ale IBF P07/08 5 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Goran Kuduzovic Qvisthallen
2022-01-16 12:10 065322003 IBK Göteborg P07-08 vit - FBC Vinga P06/07 5 - 2 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Torpahallen
2022-03-04 19:00 065322001 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar - IBK Kungälv P 06 Svart 7 - 2 Rasty Al-barzngi, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2022-01-23 10:00 065322006 IBK Göteborg P07-08 vit - FBC Partille P06/08 6 - 4 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Torpahallen
2022-02-01 19:30 065322004 Ale IBF P07/08 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar 2 - 3 Jesper Björklund Greter, Lucas Venderot Kronan Älvängen
2022-03-02 18:30 065322005 FBC Vinga P06/07 - IBK Kungälv P 06 Svart 1 - 1 Mohsen Gholami, Jesper Björklund Greter Hall Of Flame
2022-01-29 17:00 065322007 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar - FBC Vinga P06/07 7 - 1 Johan Ronge, Senad Olevic Wallenstam Arena B
2022-01-30 11:10 065322008 Ale IBF P07/08 - IBK Göteborg P07-08 vit 8 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Ale Kulturrum
2022-01-30 16:20 065322009 IBK Kungälv P 06 Svart - FBC Partille P06/08 6 - 2 Ludvig Granath, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2022-02-05 17:45 065322012 IBK Kungälv P 06 Svart - Ale IBF P07/08 0 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-02-06 11:10 065322010 IBK Göteborg P07-08 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar 5 - 3 Selma Hadziselimovic, Tomas Levin Torpahallen
2022-03-04 18:30 065322011 FBC Partille P06/08 - FBC Vinga P06/07 2 - 2 Amir Huseinovic, Mustafa Kalajdzisalihovic Qvisthallen
2022-02-26 10:20 065322013 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar - FBC Partille P06/08 3 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Adem Can Wallenstam Arena A
2022-02-27 11:10 065322014 IBK Göteborg P07-08 vit - IBK Kungälv P 06 Svart 4 - 4 Axel Höglund, Erik Hultén Torpahallen
2022-02-27 15:30 065322015 FBC Vinga P06/07 - Ale IBF P07/08 2 - 6 Amir Huseinovic, Narcis Hadziselimovic Hall Of Flame
2022-03-05 14:30 065322017 Ale IBF P07/08 - FBC Partille P06/08 7 - 1 Marcus Orrhult, Senad Olevic Ale Kulturrum
2022-03-06 12:00 065322018 FBC Vinga P06/07 - IBK Göteborg P07-08 vit 1 - 2 Per Sundvall, Semir Aganspahic Hall Of Flame
2022-03-06 15:50 065322016 IBK Kungälv P 06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar 2 - 7 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-03-12 14:40 065322021 FBC Partille P06/08 - IBK Göteborg P07-08 vit 3 - 3 Lucas Venderot, Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2022-03-13 10:30 065322019 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar - Ale IBF P07/08 7 - 3 Unsal Yucel, Mustafa Er Wallenstam Arena A
2022-03-13 13:40 065322020 IBK Kungälv P 06 Svart - FBC Vinga P06/07 9 - 1 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Kastellegårdshallen
2022-03-19 13:15 065322024 FBC Partille P06/08 - IBK Kungälv P 06 Svart 5 - 4 Mükremin Er, Semir Aganspahic Partillebohallen
2022-03-20 10:00 065322023 IBK Göteborg P07-08 vit - Ale IBF P07/08 2 - 5 Simon Lindholm, Senad Olevic Torpahallen
2022-03-20 13:10 065322022 FBC Vinga P06/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar 2 - 10 Kian Keinia, Henry Tames Hall Of Flame
2022-03-23 18:30 065322026 FBC Vinga P06/07 - FBC Partille P06/08 1 - 11 Ali Alizada, Mohsen Gholami Hall Of Flame
2022-03-25 19:30 065322025 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar - IBK Göteborg P07-08 vit 8 - 3 Selma Hadziselimovic, Senad Olevic Wallenstam Arena B
2022-03-27 12:10 065322027 Ale IBF P07/08 - IBK Kungälv P 06 Svart 5 - 3 Alice Sundelid, Adem Can Ale Kulturrum
2022-03-18 19:30 065322028 FBC Partille P06/08 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar 2 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Vallhamra Sportcenter
2022-04-02 14:30 065322029 IBK Kungälv P 06 Svart - IBK Göteborg P07-08 vit Molly Larsson Kastellegårdshallen
2022-04-10 11:10 065322030 Ale IBF P07/08 - FBC Vinga P06/07 7 - 2 Ali Noori, Henrik Nordström Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF P07/ 06 Viträvar 10 8 0 2 60-26 34 24
2. Ale IBF P07/ 08 10 7 1 2 49-27 22 22
3. IBK Göteborg P07-08 vit 9 4 2 3 32-38 -6 14
4. FBC Partille P06/ 08 10 3 3 4 39-42 -3 12
5. IBK Kungälv P 06 Svart 9 2 2 5 31-33 -2 8
6. FBC Vinga P06/ 07 10 0 2 8 15-60 -45 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd D Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 13:20 065323001 Eken IBK P07 Lila - Lindås Rasta IBK P08 Svart 2 - 6 Patrich Hellfärdsson, Senad Olevic Ekenhallen 1
2022-01-19 18:15 065323002 Lindome IBK P06/07 Grön - Kärra IBK P-06/07 2 - 13 Narcis Hadziselimovic, Semir Aganspahic Almåshallen B
2022-02-08 19:30 065323003 IBF Backadalen P06/07 - Orust IBK P06 7 - 3 Mükremin Er, Emir Rajabi Tuve Sporthall
2022-01-23 14:40 065323004 Kärra IBK P-06/07 - Eken IBK P07 Lila 11 - 3 Adem Can, Mustafa Er Kärra Sporthall
2022-03-13 10:30 065323006 IBF Backadalen P06/07 - Lindome IBK P06/07 Grön 7 - 2 Ali Alizada, Mohsen Gholami Tuve Sporthall
2022-03-22 19:00 065323005 Orust IBK P06 - Lindås Rasta IBK P08 Svart 4 - 8 Alexander Rydqvist, Mustafa Kalajdzisalihovic Svanesunds Sporthall
2022-01-29 17:00 065323009 Lindås Rasta IBK P08 Svart - Lindome IBK P06/07 Grön 2 - 5 Tomas Levin, Emir Rajabi Askims Sporthall
2022-01-29 19:00 065323008 Kärra IBK P-06/07 - IBF Backadalen P06/07 3 - 2 Pierre Eberhard Berg, Mathias Johansson Kärra Sporthall
2022-02-01 18:45 065323007 Eken IBK P07 Lila - Orust IBK P06 2 - 0 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Ekenhallen 1
2022-02-04 18:00 065323012 Lindås Rasta IBK P08 Svart - Kärra IBK P-06/07 2 - 3 Simon Lindholm, Emir Rajabi Salming Arena
2022-02-05 13:15 065323010 IBF Backadalen P06/07 - Eken IBK P07 Lila 1 - 2 Mükremin Er, Simon Lindholm Tuve Sporthall
2022-02-27 14:30 065323011 Lindome IBK P06/07 Grön - Orust IBK P06 2 - 2 Emir Rajabi, Wessam Abdellrazek, Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Almåshallen B
2022-02-19 17:00 065323015 Orust IBK P06 - Kärra IBK P-06/07 0 - 7 Abdinasir Abdirahman, Mustafa Kalajdzisalihovic Svanesunds Sporthall
2022-02-26 12:40 065323013 Eken IBK P07 Lila - Lindome IBK P06/07 Grön 5 - 3 Kian Keinia, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2022-02-26 13:30 065323014 IBF Backadalen P06/07 - Lindås Rasta IBK P08 Svart 5 - 2 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-06 13:20 065323016 Lindås Rasta IBK P08 Svart - Eken IBK P07 Lila 12 - 2 Ali Alizada, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2022-03-06 15:15 065323018 Orust IBK P06 - IBF Backadalen P06/07 1 - 10 Rasty Al-barzngi, William Malmqvist Svanesunds Sporthall
2022-03-09 18:50 065323017 Kärra IBK P-06/07 - Lindome IBK P06/07 Grön 8 - 2 Rasty Al-barzngi, Amir Huseinovic Kärra Sporthall
2022-03-12 14:10 065323021 Lindome IBK P06/07 Grön - IBF Backadalen P06/07 5 - 2 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Almåshallen A
2022-03-15 18:50 065323019 Eken IBK P07 Lila - Kärra IBK P-06/07 1 - 8 Henry Tames, William Malmqvist Ekenhallen 1
2022-03-16 19:00 065323020 Lindås Rasta IBK P08 Svart - Orust IBK P06 8 - 4 Amir Huseinovic, Mustafa Kalajdzisalihovic Salming Arena
2022-03-20 12:30 065323023 IBF Backadalen P06/07 - Kärra IBK P-06/07 1 - 2 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-20 13:00 065323024 Lindome IBK P06/07 Grön - Lindås Rasta IBK P08 Svart 1 - 6 Mattias Strid, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2022-03-20 15:15 065323022 Orust IBK P06 - Eken IBK P07 Lila 7 - 2 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Svanesunds Sporthall
2022-03-26 13:20 065323025 Eken IBK P07 Lila - IBF Backadalen P06/07 4 - 6 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-26 14:00 065323026 Orust IBK P06 - Lindome IBK P06/07 Grön 9 - 2 Martin Andersson, Per Sundvall Svanesunds Sporthall
2022-03-29 17:40 065323027 Kärra IBK P-06/07 - Lindås Rasta IBK P08 Svart 11 - 3 Senad Olevic, Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-03-27 09:30 065323028 Lindome IBK P06/07 Grön - Eken IBK P07 Lila 3 - 3 Ali Noori, Henrik Nordström Almåshallen A
2022-03-31 19:30 065323029 Lindås Rasta IBK P08 Svart - IBF Backadalen P06/07 5 - 5 Måns Bartilson, Kian Keinia Askims Sporthall
2022-04-10 16:15 065323030 Kärra IBK P-06/07 - Orust IBK P06 3 - 2 Lucas Venderot, Ludvig Granath Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P-06/ 07 10 10 0 0 69-18 51 30
2. IBF Backadalen P06/ 07 10 5 1 4 46-29 17 16
3. Lindås Rasta IBK P08 Svart 10 5 1 4 54-42 12 16
4. Eken IBK P07 Lila 10 3 1 6 26-57 -31 10
5. Lindome IBK P06/ 07 Grön 10 2 2 6 27-57 -30 8
6. Orust IBK P06 10 2 1 7 32-51 -19 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd E Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 13:40 065324003 Landvetter IBK P07 Blå - Lindås Rasta IBK P07 Svart 8 - 7 Mükremin Er, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2022-01-15 17:40 065324001 Floda IBK P07/08 Svart - FBC Partille P08 2 3 - 2 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2022-01-16 12:15 065324002 IBK Bergum P06-08 Svart - Frölunda IBK P07 1 6 - 5 Pierre Eberhard Berg, Robin Boqvist Bergumsskolan
2022-01-22 12:30 065324005 Lindås Rasta IBK P07 Svart - FBC Partille P08 2 6 - 7 Ludvig Granath, William Malmqvist Askims Sporthall
2022-01-22 16:30 065324006 Landvetter IBK P07 Blå - IBK Bergum P06-08 Svart 3 - 2 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 15:30 065324004 Frölunda IBK P07 1 - Floda IBK P07/08 Svart 6 - 6 Tomas Levin, Rasty Al-barzngi Skyttesskolan
2022-01-29 15:40 065324009 FBC Partille P08 2 - IBK Bergum P06-08 Svart 8 - 1 , Henrik Nordström Qvisthallen
2022-01-30 17:10 065324008 Frölunda IBK P07 1 - Landvetter IBK P07 Blå 7 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Skyttesskolan
2022-04-03 10:30 065324007 Floda IBK P07/08 Svart - Lindås Rasta IBK P07 Svart 4 - 7 Mustafa Er, Mükremin Er Nova Floda Sportcenter
2022-02-05 12:30 065324012 FBC Partille P08 2 - Frölunda IBK P07 1 6 - 4 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Qvisthallen
2022-02-05 18:40 065324010 Landvetter IBK P07 Blå - Floda IBK P07/08 Svart 1 - 5 Unsal Yucel, Senad Olevic Landvetter Idrottshall
2022-02-06 15:40 065324011 IBK Bergum P06-08 Svart - Lindås Rasta IBK P07 Svart 3 - 8 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Bergumsskolan
2022-02-23 18:00 065324013 Floda IBK P07/08 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart 2 - 1 Senad Olevic, Emir Rajabi Nova Floda Sportcenter
2022-02-26 14:20 065324015 Lindås Rasta IBK P07 Svart - Frölunda IBK P07 1 2 - 5 , Susanne Andersson Salming Arena
2022-02-26 16:40 065324014 Landvetter IBK P07 Blå - FBC Partille P08 2 0 - 7 William Malmqvist, Lucas Venderot Önnerödshallen
2022-03-05 11:30 065324016 FBC Partille P08 2 - Floda IBK P07/08 Svart 5 - 1 Tilde Engquist, Tindra Wadling Qvisthallen
2022-03-05 14:30 065324018 Lindås Rasta IBK P07 Svart - Landvetter IBK P07 Blå 8 - 7 Nelson Lau, Sigge Blomqvist Salming Arena
2022-03-06 14:40 065324017 Frölunda IBK P07 1 - IBK Bergum P06-08 Svart 4 - 6 Adem Can, Mustafa Kalajdzisalihovic Skyttesskolan
2022-03-12 13:15 065324020 FBC Partille P08 2 - Lindås Rasta IBK P07 Svart 6 - 3 Mustafa Er, Narcis Hadziselimovic Partillebohallen
2022-03-13 12:10 065324019 Floda IBK P07/08 Svart - Frölunda IBK P07 1 2 - 3 Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 15:30 065324021 IBK Bergum P06-08 Svart - Landvetter IBK P07 Blå 6 - 3 Thomas Johansson, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2022-03-20 12:15 065324024 IBK Bergum P06-08 Svart - FBC Partille P08 2 0 - 7 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-03-20 13:00 065324022 Lindås Rasta IBK P07 Svart - Floda IBK P07/08 Svart 0 - 7 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Salming Arena
2022-03-28 18:20 065324023 Landvetter IBK P07 Blå - Frölunda IBK P07 1 0 - 8 Rasty Al-barzngi, Mustafa Kalajdzisalihovic Önnerödshallen
2022-03-26 14:50 065324025 Floda IBK P07/08 Svart - Landvetter IBK P07 Blå 4 - 1 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2022-03-26 17:50 065324026 Lindås Rasta IBK P07 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart 2 - 9 Rasty Al-barzngi, Mükremin Er Salming Arena
2022-04-07 17:30 065324027 Frölunda IBK P07 1 - FBC Partille P08 2 7 - 8 Ali Alizada, Emir Rajabi Skyttesskolan
2022-04-02 16:30 065324029 FBC Partille P08 2 - Landvetter IBK P07 Blå 7 - 4 Semir Aganspahic, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2022-04-10 15:40 065324028 IBK Bergum P06-08 Svart - Floda IBK P07/08 Svart 1 - 9 Semir Aganspahic, Rasty Al-barzngi Bergumsskolan
2022-04-10 16:40 065324030 Frölunda IBK P07 1 - Lindås Rasta IBK P07 Svart 4 - 5 Axel Höglund, Erik Hultén Skyttesskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Partille P08 2 10 9 0 1 63-29 34 27
2. Floda IBK P07/ 08 Svart 10 6 1 3 43-27 16 19
3. Frölunda IBK P07 1 10 4 1 5 53-44 9 13
4. Lindås Rasta IBK P07 Svart 10 4 0 6 48-60 -12 12
5. IBK Bergum P06-08 Svart 10 4 0 6 35-51 -16 12
6. Landvetter IBK P07 Blå 10 2 0 8 30-61 -31 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd F Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:50 065325003 Pixbo Wallenstam IBF P06/08 - Kärra IBK P06 Svart 4 - 2 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-01-15 10:10 065325001 Landvetter IBK P07 Vit - IK Zenith P07 Grön 7 - 4 Adnan Tongur, Ulf Widell Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 12:00 065325004 FBC Vinga P07 - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 2 - 6 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2022-01-16 13:30 065325005 Lindås Rasta IBK P08 Vit - Utbynäs SK P 06/07 5 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Gökhan Atay Askims Sporthall
2022-01-16 15:50 065325002 Floda IBK P07/08 Vit - IBK Kungälv P 07 4 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-01-28 18:00 065325008 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - Floda IBK P07/08 Vit 7 - 4 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-29 14:30 065325010 Lindås Rasta IBK P08 Vit - FBC Vinga P07 7 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-01-30 10:10 065325009 Utbynäs SK P 06/07 - Pixbo Wallenstam IBF P06/08 6 - 6 , Emir Rajabi Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-30 12:40 065325007 Kärra IBK P06 Svart - IK Zenith P07 Grön 7 - 1 Jaana Gander, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2022-03-04 18:20 065325006 IBK Kungälv P 07 - Landvetter IBK P07 Vit 4 - 4 Per Sundvall, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-02-05 15:10 065325011 Landvetter IBK P07 Vit - Kärra IBK P06 Svart 0 - 3 Måns Bartilson, Lucas Venderot Pinntorps Idrottshall
2022-02-05 16:30 065325015 Pixbo Wallenstam IBF P06/08 - FBC Vinga P07 13 - 1 Emir Rajabi, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-06 11:10 065325013 IK Zenith P07 Grön - Utbynäs SK P 06/07 3 - 8 Unsal Yucel, Oskar Kanerva Björlanda Idrottshall
2022-02-06 14:50 065325012 IBK Kungälv P 07 - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 11 - 3 Susanne Andersson, Emma Lindell Kastellegårdshallen
2022-02-13 13:20 065325014 Floda IBK P07/08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit 3 - 5 Abdinasir Abdirahman, Patrich Hellfärdsson Nova Floda Sportcenter
2022-02-26 12:30 065325018 Lindås Rasta IBK P08 Vit - IBK Kungälv P 07 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Askims Sporthall
2022-02-26 16:00 065325019 FBC Vinga P07 - IK Zenith P07 Grön 5 - 9 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2022-02-27 09:50 065325020 Pixbo Wallenstam IBF P06/08 - Floda IBK P07/08 Vit 8 - 1 Henry Tames, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-02-27 12:00 065325017 Utbynäs SK P 06/07 - Kärra IBK P06 Svart 3 - 4 Kian Keinia, Narcis Hadziselimovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-09 18:30 065325016 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - Landvetter IBK P07 Vit 2 - 2 Patrik Augustsson, Daniel Larm Östlyckehallen, Alingsås
2022-03-05 10:10 065325021 Landvetter IBK P07 Vit - Utbynäs SK P 06/07 2 - 3 Patrich Hellfärdsson, Kian Keinia Pinntorps Idrottshall
2022-03-05 13:00 065325022 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - Lindås Rasta IBK P08 Vit 3 - 3 Johan Gripestam, Daniel Larm Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-05 16:20 065325023 Kärra IBK P06 Svart - FBC Vinga P07 3 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Kian Keinia Lundbystrand 3
2022-03-06 14:20 065325025 IK Zenith P07 Grön - Floda IBK P07/08 Vit 2 - 4 Linus Svensson, Martin Andersson Björlanda Idrottshall
2022-03-06 14:40 065325024 IBK Kungälv P 07 - Pixbo Wallenstam IBF P06/08 5 - 3 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-03-12 13:40 065325029 Floda IBK P07/08 Vit - Kärra IBK P06 Svart 7 - 5 , Gökhan Atay Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 09:10 065325030 IK Zenith P07 Grön - IBK Kungälv P 07 1 - 5 Ludvig Granath, William Malmqvist Björlanda Idrottshall
2022-03-13 13:00 065325027 FBC Vinga P07 - Utbynäs SK P 06/07 5 - 8 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2022-03-13 17:00 065325026 Lindås Rasta IBK P08 Vit - Landvetter IBK P07 Vit 3 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Askims Sporthall
2022-03-16 19:45 065325028 Pixbo Wallenstam IBF P06/08 - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 2 - 1 Mohsen Gholami, Isak Skarrie Mölnlycke Idrottshall A
2022-03-18 18:00 065325034 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - IK Zenith P07 Grön 7 - 9 Dan Pettersson, Johan Gripestam Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-18 19:00 065325033 Utbynäs SK P 06/07 - Floda IBK P07/08 Vit 5 - 3 Amer Mehanovic, Måns Bartilson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-19 14:30 065325032 Lindås Rasta IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P06/08 4 - 6 Ludvig Granath, William Malmqvist Askims Sporthall
2022-03-20 12:50 065325035 Kärra IBK P06 Svart - IBK Kungälv P 07 2 - 1 Max Gabrielii, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-03-21 18:20 065325031 Landvetter IBK P07 Vit - FBC Vinga P07 5 - 4 Senad Olevic, Patrich Hellfärdsson Önnerödshallen
2022-03-26 10:10 065325036 Pixbo Wallenstam IBF P06/08 - Landvetter IBK P07 Vit 9 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2022-03-27 10:10 065325038 IK Zenith P07 Grön - Lindås Rasta IBK P08 Vit 2 - 12 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Björlanda Idrottshall
2022-03-27 15:50 065325039 IBK Kungälv P 07 - Utbynäs SK P 06/07 7 - 7 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-03-27 16:40 065325037 Floda IBK P07/08 Vit - FBC Vinga P07 12 - 1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2022-03-29 19:10 065325040 Kärra IBK P06 Svart - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 6 - 1 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-04-03 11:30 065325045 Utbynäs SK P 06/07 - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 9 - 3 Amer Mehanovic, Jesper Björklund Greter Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-04-09 11:10 065325041 Landvetter IBK P07 Vit - Floda IBK P07/08 Vit 1 - 2 Minni Björsander, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2022-04-09 16:25 065325044 Kärra IBK P06 Svart - Lindås Rasta IBK P08 Vit 4 - 6 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-04-10 12:00 065325043 FBC Vinga P07 - IBK Kungälv P 07 1 - 5 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2022-04-10 15:30 065325042 IK Zenith P07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P06/08 2 - 13 Mustafa Er, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF P06/ 08 9 7 1 1 64-23 41 22
2. Utbynäs SK P 06/ 07 9 6 2 1 55-38 17 20
3. Lindås Rasta IBK P08 Vit 9 6 1 2 49-33 16 19
4. Kärra IBK P06 Svart 9 6 0 3 36-25 11 18
5. Floda IBK P07/ 08 Vit 9 5 0 4 40-35 5 15
6. IBK Kungälv P 07 9 4 2 3 41-29 12 14
7. Landvetter IBK P07 Vit 9 2 2 5 24-34 -10 8
8. IBK Alingsås P08/ 09 Göteborg 9 2 2 5 33-48 -15 8
9. IK Zenith P07 Grön 9 2 0 7 33-68 -35 6
10. FBC Vinga P07 9 0 0 9 26-68 -42 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd G Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:45 065326001 Lindome IBK P08 Grön - Stenungsunds IBK P08 Blå 3 - 1 Noel Sager, Tim Berger Almåshallen A
2022-01-15 13:10 065326005 Lindås Rasta IBK P09 Svart - IBF Backadalen P06/07 Röd 3 - 4 Mohsen Gholami, Gökhan Atay Salming Arena
2022-01-16 11:00 065326004 IBK Göteborg P07-08 Svart - FBC Partille P09 Röd 5 - 3 Måns Bartilson, William Malmqvist Torpahallen
2022-03-08 19:25 065326003 Landvetter IBK P09 Vit 1 - Öckerö IBK P07/08 8 - 3 Lucas Venderot, Simon Lindholm Önnerödshallen
2022-01-29 13:20 065326010 Lindås Rasta IBK P09 Svart - IBK Göteborg P07-08 Svart 2 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-02-06 11:00 065326009 IBF Backadalen P06/07 Röd - Landvetter IBK P09 Vit 1 1 - 10 Sebastian Henriksen, Rasty Al-barzngi Tuve Sporthall
2022-02-10 18:30 065326007 Öckerö IBK P07/08 - Stenungsunds IBK P08 Blå 3 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2022-02-25 17:35 065326008 FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 2 - 8 Oskar Granat, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-02-05 16:20 065326015 Landvetter IBK P09 Vit 1 - IBK Göteborg P07-08 Svart 4 - 4 Måns Bartilson, Lucas Venderot Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 10:15 065326011 Lindome IBK P08 Grön - Öckerö IBK P07/08 12 - 1 Tim Berger, Noel Sager Almåshallen A
2022-02-06 16:50 065326014 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Lindås Rasta IBK P09 Svart 7 - 7 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Munkegärdehallen
2022-02-24 18:00 065326013 Stenungsunds IBK P08 Blå - IBF Backadalen P06/07 Röd 4 - 3 Per Sundvall, Arvid Carlund Kyrkenorumsskolan
2022-02-26 12:10 065326020 Landvetter IBK P09 Vit 1 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 2 - 4 Minni Björsander, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 12:15 065326017 IBF Backadalen P06/07 Röd - Öckerö IBK P07/08 4 - 3 William Malmqvist, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2022-02-27 10:00 065326019 IBK Göteborg P07-08 Svart - Stenungsunds IBK P08 Blå 4 - 10 Axel Höglund, Erik Hultén Torpahallen
2022-02-27 13:00 065326016 FBC Partille P09 Röd - Lindome IBK P08 Grön 1 - 7 Oskar Granat, Leo Hammarstedt Vallhamra Sportcenter
2022-03-05 13:15 065326022 FBC Partille P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Svart 0 - 1 Hampus Thornblad, Emrik Hammarstedt Partillebohallen
2022-03-05 17:15 065326023 Öckerö IBK P07/08 - IBK Göteborg P07-08 Svart 6 - 1 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Hedenskolans Idrottshall
2022-03-06 12:45 065326021 Lindome IBK P08 Grön - IBF Backadalen P06/07 Röd 6 - 4 Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-03-17 18:00 065326025 Stenungsunds IBK P08 Blå - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 5 - 4 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Kyrkenorumsskolan
2022-03-12 09:00 065326028 Landvetter IBK P09 Vit 1 - FBC Partille P09 Röd 7 - 0 Minni Björsander, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-12 14:30 065326026 Lindås Rasta IBK P09 Svart - Lindome IBK P08 Grön 5 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-03-13 18:50 065326029 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Öckerö IBK P07/08 5 - 2 Ali Alizada, Mohsen Gholami Munkegärdehallen
2022-04-05 17:30 065326027 IBK Göteborg P07-08 Svart - IBF Backadalen P06/07 Röd 3 - 6 Lucas Venderot, Emir Rajabi Torpahallen
2022-03-19 11:55 065326031 Lindome IBK P08 Grön - IBK Göteborg P07-08 Svart 7 - 3 , René Schweikart Almåshallen A
2022-03-19 14:20 065326032 Lindås Rasta IBK P09 Svart - Landvetter IBK P09 Vit 1 4 - 11 Alexander Rydqvist, Adem Can Salming Arena
2022-03-19 15:20 065326034 FBC Partille P09 Röd - Stenungsunds IBK P08 Blå 3 - 6 Måns Bartilson, Tindra Wadling Qvisthallen
2022-03-20 13:45 065326033 IBF Backadalen P06/07 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 4 - 6 Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-22 19:20 065326036 Landvetter IBK P09 Vit 1 - Lindome IBK P08 Grön 8 - 1 Per Sundvall, Måns Bartilson Önnerödshallen
2022-03-26 17:00 065326038 Stenungsunds IBK P08 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Svart 6 - 3 Per Sundvall, Martin Andersson Kyrkenorumsskolan
2022-03-27 14:40 065326037 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - IBK Göteborg P07-08 Svart 3 - 5 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2022-03-29 19:45 065326040 Öckerö IBK P07/08 - FBC Partille P09 Röd 8 - 0 Rasty Al-barzngi, Senad Olevic Hedenskolans Idrottshall
2022-03-23 18:15 065326041 Lindome IBK P08 Grön - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 4 - 6 Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen B
2022-03-24 18:00 065326042 Stenungsunds IBK P08 Blå - Landvetter IBK P09 Vit 1 3 - 9 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Kyrkenorumsskolan
2022-04-07 18:30 065326044 Öckerö IBK P07/08 - Lindås Rasta IBK P09 Svart 4 - 8 Narcis Hadziselimovic, Rasty Al-barzngi Hedenskolans Idrottshall
2022-04-19 19:30 065326045 IBF Backadalen P06/07 Röd - FBC Partille P09 Röd 4 - 2 Mükremin Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P09 Vit 1 8 6 1 1 59-20 39 19
2. Stenungsunds IBK P08 Blå 8 6 0 2 39-32 7 18
3. IBK Kungälv P 08 Munkgärde 8 5 1 2 43-31 12 16
4. Lindome IBK P08 Grön 8 5 0 3 43-29 14 15
5. IBF Backadalen P06/ 07 Röd 8 4 0 4 30-37 -7 12
6. Lindås Rasta IBK P09 Svart 8 3 1 4 33-38 -5 10
7. IBK Göteborg P07-08 Svart 8 3 1 4 28-41 -13 10
8. Öckerö IBK P07/ 08 8 2 0 6 30-42 -12 6
9. FBC Partille P09 Röd 8 0 0 8 11-46 -35 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd H Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 15:45 065327001 Stenungsunds IBK P08 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart 9 - 4 Per Sundvall, Rasty Al-barzngi Kyrkenorumsskolan
2022-01-16 11:10 065327003 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 1 - 5 Semir Aganspahic, Mükremin Er Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 12:00 065327002 IBF Backadalen P08 Röd - Överby IBK P08 8 - 3 Sebastian Henriksen, Ludvig Granath Tuve Sporthall
2022-01-22 10:40 065327005 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart 10 - 1 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-01-23 13:00 065327004 Överby IBK P08 - Stenungsunds IBK P08 Vit 4 - 9 Mathias Johansson, Björn Hansson Nordby Supermarkethallen
2022-02-27 08:50 065327006 Landvetter IBK P08 Blå - IBF Backadalen P08 Röd 4 - 3 Minni Björsander, Emir Rajabi Pinntorps Idrottshall
2022-01-29 14:30 065327007 Stenungsunds IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 3 - 3 Per Sundvall, Semir Aganspahic Kyrkenorumsskolan
2022-01-30 14:30 065327008 Överby IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå 8 - 7 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-02-22 19:15 065327009 IBK Kungälv P08 K Svart - IBF Backadalen P08 Röd 7 - 6 Ludvig Granath, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-02-05 17:30 065327010 Landvetter IBK P08 Blå - Stenungsunds IBK P08 Vit 4 - 4 Måns Bartilson, Lucas Venderot Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 13:40 065327012 IBK Kungälv P08 K Svart - Överby IBK P08 7 - 6 Måns Bartilson, Adem Can Kastellegårdshallen
2022-03-08 18:30 065327011 IBF Backadalen P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 5 - 1 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-02-26 11:00 065327014 Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 K Svart 8 - 1 Minni Björsander, Patrich Hellfärdsson Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 13:20 065327015 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Överby IBK P08 6 - 7 Måns Bartilson, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-26 15:30 065327013 Stenungsunds IBK P08 Vit - IBF Backadalen P08 Röd 8 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mohamad Bahsson Kyrkenorumsskolan
2022-03-05 16:10 065327018 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 6 - 2 Emir Rajabi, Ali Alizada Wallenstam Arena A
2022-03-06 13:30 065327016 IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK P08 Vit 1 - 4 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-03-06 14:00 065327017 Överby IBK P08 - IBF Backadalen P08 Röd 4 - 2 Zara Carlsson, Alexander Rydqvist Nordby Supermarkethallen
2022-03-12 14:00 065327021 IBF Backadalen P08 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 4 - 3 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-12 15:00 065327019 Stenungsunds IBK P08 Vit - Överby IBK P08 10 - 5 Amir Huseinovic Spekerödsskolan
2022-03-13 12:30 065327020 IBK Kungälv P08 K Svart - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 3 - 8 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Kastellegårdshallen
2022-03-19 10:10 065327023 Landvetter IBK P08 Blå - Överby IBK P08 5 - 3 Alexander Rydqvist, Patrich Hellfärdsson Pinntorps Idrottshall
2022-03-19 13:20 065327022 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - Stenungsunds IBK P08 Vit 7 - 7 Gustav Garplid, Martin Andersson Wallenstam Arena B
2022-03-20 11:15 065327024 IBF Backadalen P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart 5 - 4 Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-18 19:30 065327026 Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - IBF Backadalen P08 Röd 8 - 0 Gustav Garplid, Rasty Al-barzngi Wallenstam Arena B
2022-03-26 15:45 065327025 Stenungsunds IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Blå 6 - 6 Per Sundvall, Martin Andersson Kyrkenorumsskolan
2022-03-27 14:30 065327027 Överby IBK P08 - IBK Kungälv P08 K Svart 7 - 10 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-03-29 18:30 065327028 IBF Backadalen P08 Röd - Stenungsunds IBK P08 Vit 6 - 7 Sebastian Henriksen, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2022-04-05 19:10 065327029 IBK Kungälv P08 K Svart - Landvetter IBK P08 Blå 5 - 4 Molly Larsson, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-04-09 13:00 065327030 Överby IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 5 - 5 Zara Carlsson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBK P08 Vit 10 6 4 0 67-42 25 22
2. Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd 10 5 3 2 59-34 25 18
3. IBF Backadalen P08 Röd 10 4 0 6 41-49 -8 12
4. IBK Kungälv P08 K Svart 10 4 0 6 43-67 -24 12
5. Landvetter IBK P08 Blå 10 3 2 5 44-45 -1 11
6. Överby IBK P08 10 3 1 6 52-69 -17 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd I Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 08:40 065328001 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Landvetter IBK P08 Vit 5 - 5 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-01-15 09:00 065328002 Eken IBK P08 Gul - Mölndals IBF P07/08 5 - 4 Mohamad Bahsson, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2022-01-15 15:30 065328003 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08 4 - 3 Gökhan Atay, Mohsen Gholami Salming Arena
2022-01-22 10:00 065328005 Surte IS IBK P 08 - Landvetter IBK P08 Vit 4 - 2 Gökhan Atay, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2022-01-22 12:00 065328004 Mölndals IBF P07/08 - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 2 - 5 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten A-Hall
2022-01-22 19:30 065328006 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Eken IBK P08 Gul 2 - 5 Senad Olevic, Tova Rosenqvist Salming Arena
2022-01-29 09:00 065328008 Mölndals IBF P07/08 - Lindås Rasta IBK P08 Blå 6 - 3 Felix Östberg, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-01-29 10:10 065328009 Landvetter IBK P08 Vit - Eken IBK P08 Gul 10 - 5 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2022-01-29 13:10 065328007 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Surte IS IBK P 08 4 - 2 Isak Skarrie, Christian Jensen Wallenstam Arena A
2022-02-05 12:20 065328011 Eken IBK P08 Gul - Surte IS IBK P 08 3 - 5 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-02-05 18:00 065328010 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 3 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Salming Arena
2022-02-06 09:00 065328012 Landvetter IBK P08 Vit - Mölndals IBF P07/08 3 - 6 Selma Hadziselimovic, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 09:00 065328015 Surte IS IBK P 08 - Mölndals IBF P07/08 4 - 4 Molly Larsson, Adnan Tongur Bohushallen
2022-02-26 14:30 065328013 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Eken IBK P08 Gul 3 - 1 Måns Bartilson, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-27 14:20 065328014 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Landvetter IBK P08 Vit 5 - 5 Ali Noori, Ali Alizada Salming Arena
2022-03-05 09:00 065328016 Landvetter IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 4 - 4 Patrich Hellfärdsson, Kian Keinia Pinntorps Idrottshall
2022-03-05 11:30 065328017 Mölndals IBF P07/08 - Eken IBK P08 Gul 5 - 1 Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-05 13:30 065328018 Surte IS IBK P 08 - Lindås Rasta IBK P08 Blå 2 - 9 Semir Aganspahic, Mükremin Er Bohushallen
2022-03-12 09:00 065328021 Eken IBK P08 Gul - Lindås Rasta IBK P08 Blå 4 - 6 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-12 12:30 065328020 Landvetter IBK P08 Vit - Surte IS IBK P 08 3 - 4 Minni Björsander, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-12 13:20 065328019 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Mölndals IBF P07/08 7 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-03-19 09:00 065328024 Eken IBK P08 Gul - Landvetter IBK P08 Vit 5 - 7 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-19 11:30 065328022 Surte IS IBK P 08 - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 4 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Bohushallen
2022-03-19 16:50 065328023 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Mölndals IBF P07/08 11 - 4 Gabriel Adolfsson, Pierre Eberhard Berg Salming Arena
2022-03-24 18:25 065328025 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Lindås Rasta IBK P08 Blå 2 - 6 William Malmqvist, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-03-26 09:00 065328027 Mölndals IBF P07/08 - Landvetter IBK P08 Vit 7 - 4 Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 10:00 065328026 Surte IS IBK P 08 - Eken IBK P08 Gul 4 - 7 Adnan Tongur, Molly Larsson Bohushallen
2022-04-04 17:00 065328029 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 Blå 3 - 5 Per Sundvall, Måns Bartilson Önnerödshallen
2022-04-06 19:10 065328030 Mölndals IBF P07/08 - Surte IS IBK P 08 4 - 3 Isak Lundström, Felix Östberg Katrinebergshallen
2022-04-07 19:40 065328028 Eken IBK P08 Gul - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 5 - 3 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P08 Blå 10 7 1 2 54-35 19 22
2. Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 10 5 2 3 39-36 3 17
3. Mölndals IBF P07/ 08 10 5 1 4 46-46 0 16
4. Eken IBK P08 Gul 10 4 0 6 41-49 -8 12
5. Surte IS IBK P 08 10 3 1 6 35-45 -10 10
6. Landvetter IBK P08 Vit 10 2 3 5 46-50 -4 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd J Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:00 065329003 Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - Floda IBK P09 svart 2 - 0 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-01-15 11:30 065329001 Dingle AIK P08/09 - Myggenäs IBK P-08 4 - 3 Martin Andersson, Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2022-01-16 15:00 065329002 Frölunda IBK P07-09 - IK Zenith P08 Vit 11 - 7 Emir Rajabi, Mustafa Kalajdzisalihovic Flatåsskolan
2022-01-23 13:20 065329004 IK Zenith P08 Vit - Dingle AIK P08/09 4 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Björlanda Idrottshall
2022-01-23 17:20 065329005 Floda IBK P09 svart - Myggenäs IBK P-08 1 - 8 Maja Haablahe, Maja Pozsgai Nova Floda Sportcenter
2022-02-01 19:35 065329006 Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - Frölunda IBK P07-09 3 - 2 Isak Skarrie, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall A
2022-01-29 13:15 065329009 Myggenäs IBK P-08 - Frölunda IBK P07-09 6 - 3 Martinus Martinsson, Linus Larsson Häggvallsskolan
2022-01-30 13:10 065329008 IK Zenith P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 3 - 7 Lucas Venderot, Johan Ronge Björlanda Idrottshall
2022-01-30 16:00 065329007 Dingle AIK P08/09 - Floda IBK P09 svart 10 - 4 Susanne Andersson, Per Sundvall Munkedals Idrottshall
2022-02-04 18:45 065329012 Myggenäs IBK P-08 - IK Zenith P08 Vit 5 - 1 Ej offentliggjord, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2022-02-06 13:30 065329011 Frölunda IBK P07-09 - Floda IBK P09 svart 4 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Skyttesskolan
2022-02-24 18:25 065329010 Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - Dingle AIK P08/09 4 - 6 Isak Skarrie, Mustafa Kalajdzisalihovic Wallenstam Arena B
2022-02-26 11:45 065329013 Dingle AIK P08/09 - Frölunda IBK P07-09 10 - 4 Martin Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 12:10 065329014 Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - Myggenäs IBK P-08 6 - 2 Måns Bartilson, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-27 13:40 065329015 Floda IBK P09 svart - IK Zenith P08 Vit 4 - 7 Mükremin Er, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-03-05 13:15 065329016 Myggenäs IBK P-08 - Dingle AIK P08/09 6 - 3 Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
2022-03-05 17:10 065329018 Floda IBK P09 svart - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 3 - 3 Ali Noori, Henrik Nordström Nova Floda Sportcenter
2022-03-06 15:30 065329017 IK Zenith P08 Vit - Frölunda IBK P07-09 11 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Björlanda Idrottshall
2022-03-12 14:45 065329020 Myggenäs IBK P-08 - Floda IBK P09 svart 3 - 4 , Senad Olevic Häggvallsskolan
2022-03-13 14:20 065329019 Dingle AIK P08/09 - IK Zenith P08 Vit 5 - 5 Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-03-13 15:30 065329021 Frölunda IBK P07-09 - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 6 - 5 William Malmqvist, Ludvig Granath Skyttesskolan
2022-03-19 14:30 065329023 Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - IK Zenith P08 Vit 8 - 5 Gustav Garplid, Martin Andersson Wallenstam Arena B
2022-03-20 13:50 065329022 Floda IBK P09 svart - Dingle AIK P08/09 5 - 3 Ali Noori, Måns Bartilson Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 14:30 065329024 Frölunda IBK P07-09 - Myggenäs IBK P-08 4 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Skyttesskolan
2022-03-23 18:45 065329025 Dingle AIK P08/09 - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 7 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-03-27 11:20 065329027 IK Zenith P08 Vit - Myggenäs IBK P-08 1 - 1 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Björlanda Idrottshall
2022-03-27 15:30 065329026 Floda IBK P09 svart - Frölunda IBK P07-09 7 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2022-03-30 18:20 065329030 IK Zenith P08 Vit - Floda IBK P09 svart 5 - 1 Mats Sällberg, Marcus Orrhult Björlanda Idrottshall
2022-04-06 18:30 065329029 Myggenäs IBK P-08 - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 3 - 6 Ej offentliggjord, Linus Larsson Häggvallsskolan
2022-04-21 18:45 065329028 Frölunda IBK P07-09 - Dingle AIK P08/09 2 - 5 Axel Höglund, Erik Hultén Skyttesskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK P08/ 09 10 6 1 3 56-40 16 19
2. Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit 10 6 1 3 47-37 10 19
3. IK Zenith P08 Vit 10 4 2 4 49-48 1 14
4. Myggenäs IBK P-08 10 4 1 5 40-33 7 13
5. Frölunda IBK P07-09 10 4 0 6 45-58 -13 12
6. Floda IBK P09 svart 10 3 1 6 30-51 -21 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd K Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 14:20 065330003 Lindås Rasta IBK P09 Blå - FBC Lerum P07/08 Röd 4 - 6 Mohsen Gholami, Gökhan Atay Salming Arena
2022-01-15 15:15 065330002 Herrestads AIF WH Rockets P08 - Frölunda IBK P09 Röd 3 - 4 , Oscar Skogsberg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-16 14:40 065330001 Floda IBK P09 vit - Kärra IBK P08-09 Röd 4 - 7 Mükremin Er, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-01-22 16:30 065330005 FBC Lerum P07/08 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd 7 - 1 Gustav Biveby, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-01-22 17:00 065330006 Lindås Rasta IBK P09 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P08 5 - 5 Senad Olevic, Tova Rosenqvist Salming Arena
2022-01-23 14:20 065330004 Frölunda IBK P09 Röd - Floda IBK P09 vit 16 - 2 Tomas Levin, Rasty Al-barzngi Skyttesskolan
2022-01-29 17:40 065330007 Floda IBK P09 vit - FBC Lerum P07/08 Röd 4 - 3 , Marcus Larsson Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 11:30 065330009 Kärra IBK P08-09 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P08 5 - 2 Jaana Gander, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2022-01-30 16:00 065330008 Frölunda IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Blå 5 - 12 Ali Alizada, Mohsen Gholami Skyttesskolan
2022-02-05 13:45 065330011 Herrestads AIF WH Rockets P08 - FBC Lerum P07/08 Röd 2 - 4 , Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-05 16:45 065330012 Kärra IBK P08-09 Röd - Frölunda IBK P09 Röd 6 - 5 Max Gabrielii, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-02-05 16:50 065330010 Lindås Rasta IBK P09 Blå - Floda IBK P09 vit 7 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Salming Arena
2022-02-26 12:30 065330013 Floda IBK P09 vit - Herrestads AIF WH Rockets P08 2 - 3 Ali Alizada, Emir Rajabi Nova Floda Sportcenter
2022-02-26 14:00 065330014 Lindås Rasta IBK P09 Blå - Kärra IBK P08-09 Röd 9 - 3 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Askims Sporthall
2022-02-27 16:30 065330015 FBC Lerum P07/08 Röd - Frölunda IBK P09 Röd 4 - 3 Fahd Alkassar, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-03-05 13:50 065330016 Kärra IBK P08-09 Röd - Floda IBK P09 vit 0 - 8 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Lundbystrand 2
2022-03-06 13:30 065330017 Frölunda IBK P09 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P08 5 - 6 Adem Can, Mustafa Kalajdzisalihovic Skyttesskolan
2022-03-06 15:00 065330018 FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Blå 4 - 6 Fahd Alkassar, Gustav Biveby Alléhallen
2022-03-13 11:00 065330019 Floda IBK P09 vit - Frölunda IBK P09 Röd 4 - 6 Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 12:45 065330021 Herrestads AIF WH Rockets P08 - Lindås Rasta IBK P09 Blå 5 - 6 Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-13 15:35 065330020 Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd 6 - 1 Karl-Casper Ramsdal, Isak Andersson Kärra Sporthall
2022-03-19 13:10 065330023 Lindås Rasta IBK P09 Blå - Frölunda IBK P09 Röd 8 - 8 Alexander Rydqvist, Adem Can Salming Arena
2022-03-19 14:45 065330022 FBC Lerum P07/08 Röd - Floda IBK P09 vit 1 - 2 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-03-19 16:30 065330024 Herrestads AIF WH Rockets P08 - Kärra IBK P08-09 Röd 5 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-26 13:40 065330025 Floda IBK P09 vit - Lindås Rasta IBK P09 Blå 2 - 8 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2022-03-27 14:30 065330027 Frölunda IBK P09 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd 3 - 6 Ali Alizada, Emir Rajabi Skyttesskolan
2022-03-27 18:00 065330026 FBC Lerum P07/08 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P08 4 - 1 Måns Eliason, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-02-12 15:15 065330028 Herrestads AIF WH Rockets P08 - Floda IBK P09 vit 5 - 6 Martin Andersson, Alexander Rydqvist Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-25 19:00 065330029 Kärra IBK P08-09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Blå 5 - 3 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-04-23 09:00 065330030 Frölunda IBK P09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd Leon Abelsson, Erik Hultén Flatåsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P09 Blå 10 6 2 2 68-46 22 20
2. Kärra IBK P08-09 Röd 10 6 1 3 44-47 -3 19
3. FBC Lerum P07/ 08 Röd 9 5 0 4 34-29 5 15
4. Floda IBK P09 vit 10 4 0 6 37-56 -19 12
5. Frölunda IBK P09 Röd 9 3 1 5 55-51 4 10
6. Herrestads AIF WH Rockets P08 10 2 2 6 37-46 -9 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd L Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 10:00 065331003 Lindome IBK P09 Grön - IBF Backadalen P09 11 - 2 Noel Sager, Tim Berger Almåshallen A
2022-01-16 10:00 065331001 Landvetter IBK P09 Blå - FBC Vinga P08 17 - 0 Semir Aganspahic, Mükremin Er Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 12:00 065331002 Kärra IBK P08-09 Svart - Lindås Rasta IBK P09 Vit 3 - 4 Max Gabrielii, Isak Andersson Kärra Sporthall
2022-01-22 18:10 065331004 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 Blå 2 - 8 Senad Olevic, Tova Rosenqvist Salming Arena
2022-01-23 10:00 065331006 Lindome IBK P09 Grön - Kärra IBK P08-09 Svart 4 - 3 Linus Berthou, Casper Wohlers Almåshallen A
2022-04-01 19:00 065331005 IBF Backadalen P09 - FBC Vinga P08 5 - 6 Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-01-29 09:00 065331007 Landvetter IBK P09 Blå - IBF Backadalen P09 8 - 2 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2022-01-29 12:10 065331008 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Lindome IBK P09 Grön 4 - 4 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-01-30 12:00   Uppskj. 065331009 FBC Vinga P08 - Kärra IBK P08-09 Svart Uppskj. Nelson Lau, Markus Magnusson Hall Of Flame
2022-01-31 18:45 065331010 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 Blå 4 - 9 Yao-Zu Galby, Casper Wohlers Streteredsskolan
2022-02-06 14:50 065331011 Kärra IBK P08-09 Svart - IBF Backadalen P09 4 - 5 Viktor Berggren, Rasmus Kristiansson Kärra Sporthall
2022-03-11 17:30 065331012 FBC Vinga P08 - Lindås Rasta IBK P09 Vit 8 - 7 Markus Magnusson, Sigge Blomqvist Hall Of Flame
2022-02-26 09:50 065331013 Landvetter IBK P09 Blå - Kärra IBK P08-09 Svart 23 - 1 Narcis Hadziselimovic, Patrich Hellfärdsson Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 11:00 065331015 IBF Backadalen P09 - Lindås Rasta IBK P09 Vit 3 - 6 William Malmqvist, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2022-02-27 10:30 065331014 Lindome IBK P09 Grön - FBC Vinga P08 9 - 6 Casper Wohlers, Tim Berger Almåshallen A
2022-03-05 10:45 065331018 IBF Backadalen P09 - Lindome IBK P09 Grön 10 - 7 Sebastian Henriksen, Ludvig Granath Tuve Sporthall
2022-03-05 13:10 065331017 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Kärra IBK P08-09 Svart 3 - 6 Nelson Lau, Sigge Blomqvist Salming Arena
2022-03-06 13:10 065331016 FBC Vinga P08 - Landvetter IBK P09 Blå 1 - 11 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2022-03-12 10:10 065331019 Landvetter IBK P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Vit 9 - 9 Minni Björsander, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 13:15 065331021 Kärra IBK P08-09 Svart - Lindome IBK P09 Grön 9 - 1 Viktor Berggren, Rasmus Kristiansson Kärra Sporthall
2022-03-13 14:10 065331020 FBC Vinga P08 - IBF Backadalen P09 7 - 2 Benjamin Karlsson, Henrik Nordström Hall Of Flame
2022-03-19 10:45 065331023 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Vit 5 - 5 René Schweikart, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-03-20 10:00 065331022 IBF Backadalen P09 - Landvetter IBK P09 Blå 2 - 8 Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-20 14:00 065331024 Kärra IBK P08-09 Svart - FBC Vinga P08 3 - 5 Max Gabrielii, Karl-Casper Ramsdal Kärra Sporthall
2022-03-27 12:30 065331025 Landvetter IBK P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön 14 - 2 Minni Björsander, Ulf Widell Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 15:15 065331026 IBF Backadalen P09 - Kärra IBK P08-09 Svart 7 - 5 Sebastian Henriksen, Ludvig Granath Tuve Sporthall
2022-03-27 16:30 065331027 Lindås Rasta IBK P09 Vit - FBC Vinga P08 9 - 2 Benjamin Karlsson, Markus Magnusson Askims Sporthall
2022-03-06 14:10 065331028 Kärra IBK P08-09 Svart - Landvetter IBK P09 Blå 6 - 7 Isak Andersson, Karl-Casper Ramsdal Kärra Sporthall
2022-04-09 13:30 065331030 Lindås Rasta IBK P09 Vit - IBF Backadalen P09 4 - 6 Lucas Venderot, Kian Keinia Askims Sporthall
2022-04-25 18:30 065331029 FBC Vinga P08 - Lindome IBK P09 Grön 6 - 6 Markus Magnusson, Sigge Blomqvist Hall Of Flame
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P09 Blå 10 9 1 0 114-29 85 28
2. FBC Vinga P08 9 4 1 4 41-69 -28 13
3. Lindås Rasta IBK P09 Vit 10 3 3 4 53-54 -1 12
4. Lindome IBK P09 Grön 10 3 3 4 53-68 -15 12
5. IBF Backadalen P09 10 4 0 6 44-66 -22 12
6. Kärra IBK P08-09 Svart 9 2 0 7 40-59 -19 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd M Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-16 11:15 065332003 Lindome IBK P09 Lila - FBC Partille P09 Blå 16 - 1 Emrik Appelgren, Vinzent Vikström Almåshallen A
2022-01-16 12:10 065332004 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - Mölndals IBF P08/09 4 - 11 Emmy Birgersson, Per Sundvall Santoshallen
2022-01-16 18:15 065332002 FBC Lerum P09 Svart - IBK Bergum P08/09 8 - 8 Fahd Alkassar, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-01-22 09:00 065332007 Mölndals IBF P08/09 - FBC Lerum P09 Svart 9 - 6 Simon Hulten, Felix Östberg Katrinebergshallen
2022-01-23 13:10 065332008 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - Lindome IBK P09 Lila 8 - 3 Emmy Birgersson, Selma Hadziselimovic Santoshallen
2022-01-23 15:20 065332006 FBC Partille P09 Blå - Surte IS IBK P09 4 - 3 Tindra Wadling, Tilde Engquist Partillebohallen
2022-01-25 19:20 065332011 Surte IS IBK P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 13 - 3 Ludvig Granath, William Malmqvist Bohushallen
2022-01-30 12:15 065332010 IBK Bergum P08/09 - Mölndals IBF P08/09 5 - 7 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-01-30 17:30 065332012 FBC Lerum P09 Svart - Lindome IBK P09 Lila 4 - 6 Måns Eliason, Mustafa Kalajdzisalihovic Hjällsnäshallen B-hallen
2022-02-04 18:30 065332015 Lindome IBK P09 Lila - IBK Bergum P08/09 7 - 5 Vinzent Vikström, Isak Bokesten Almåshallen A
2022-02-06 18:00 065332014 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - FBC Partille P09 Blå 4 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Santoshallen
2022-02-07 17:50 065332016 FBC Lerum P09 Svart - Surte IS IBK P09 0 - 12 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-02-04 17:45 065332019 FBC Partille P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart 5 - 4 Leo Hammarstedt, Oskar Granat Qvisthallen
2022-02-05 09:00 065332018 Mölndals IBF P08/09 - Lindome IBK P09 Lila 6 - 8 Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-02-06 17:15 065332020 IBK Bergum P08/09 - Surte IS IBK P09 0 - 9 Semir Aganspahic, Selma Hadziselimovic Lerjehallen
2022-02-12 11:00 065332023 Surte IS IBK P09 - Mölndals IBF P08/09 10 - 1 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mohsen Gholami Bohushallen
2022-02-12 14:00 065332022 FBC Lerum P09 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 6 - 15 Måns Eliason, Fahd Alkassar Rydsbergshallen
2022-03-10 19:00 065332024 IBK Bergum P08/09 - FBC Partille P09 Blå 1 - 5 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-02-21 18:45 065332026 Lindome IBK P09 Lila - Surte IS IBK P09 0 - 6 Linus Berthou, Yao-Zu Galby Streteredsskolan
2022-03-13 12:00 065332028 Mölndals IBF P08/09 - FBC Partille P09 Blå 2 - 12 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Katrinebergshallen
2022-04-09 12:30 065332027 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - IBK Bergum P08/09 6 - 4 , Semir Aganspahic Santoshallen
2022-02-26 09:00 065332032 Mölndals IBF P08/09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 8 - 5 Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2022-02-26 14:20 065332031 FBC Partille P09 Blå - Lindome IBK P09 Lila 13 - 0 Oskar Granat, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-02-27 14:30 065332030 IBK Bergum P08/09 - FBC Lerum P09 Svart 6 - 7 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-03-06 11:30 065332036 Lindome IBK P09 Lila - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 12 - 7 Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-03-06 13:45 065332035 FBC Lerum P09 Svart - Mölndals IBF P08/09 8 - 14 Fahd Alkassar, Gustav Biveby Alléhallen
2022-03-15 19:15 065332034 Surte IS IBK P09 - FBC Partille P09 Blå 3 - 3 Semir Aganspahic, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2022-03-07 18:45 065332040 Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Svart 3 - 3 Noel Sager, Linus Berthou Streteredsskolan
2022-03-12 10:00 065332038 Mölndals IBF P08/09 - IBK Bergum P08/09 8 - 5 Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-03-13 10:10 065332039 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - Surte IS IBK P09 4 - 6 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Santoshallen
2022-03-20 09:30 065332044 Surte IS IBK P09 - FBC Lerum P09 Svart 12 - 3 Isak Högstedt, Oscar Enbom Bohushallen
2022-03-20 13:30 065332043 IBK Bergum P08/09 - Lindome IBK P09 Lila 6 - 4 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-03-20 18:30 065332042 FBC Partille P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 12 - 0 Emrik Hammarstedt, Måns Bartilson Partillebohallen
2022-03-26 11:15 065332046 Lindome IBK P09 Lila - Mölndals IBF P08/09 9 - 4 Isak Bokesten, Noel Sager Almåshallen A
2022-03-26 11:30 065332048 Surte IS IBK P09 - IBK Bergum P08/09 17 - 3 Adnan Tongur, Molly Larsson Bohushallen
2022-03-27 16:45 065332047 FBC Lerum P09 Svart - FBC Partille P09 Blå 4 - 2 Måns Eliason, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-03-26 12:00 065332050 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - FBC Lerum P09 Svart 6 - 7 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Santoshallen
2022-04-06 17:15 065332052 FBC Partille P09 Blå - IBK Bergum P08/09 6 - 2 Måns Bartilson, Jesper Björklund Greter Partillebohallen
2022-04-12 19:10 065332051 Mölndals IBF P08/09 - Surte IS IBK P09 3 - 9 Isak Lundström, Felix Östberg Katrinebergshallen
2022-03-29 19:15 065332054 Surte IS IBK P09 - Lindome IBK P09 Lila 5 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Per Sundvall Bohushallen
2022-04-10 14:30 065332055 IBK Bergum P08/09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 3 - 8 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-04-13 18:25 065332056 FBC Partille P09 Blå - Mölndals IBF P08/09 8 - 3 Oskar Granat, Emrik Hammarstedt Partillebohallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Surte IS IBK P09 12 10 1 1 105-27 78 31
2. FBC Partille P09 Blå 12 9 1 2 76-42 34 28
3. Lindome IBK P09 Lila 12 6 1 5 71-68 3 19
4. Mölndals IBF P08/ 09 12 6 0 6 76-89 -13 18
5. IBF Älvstranden P08/ P09 Svart 12 4 0 8 70-90 -20 12
6. FBC Lerum P09 Svart 12 3 2 7 60-98 -38 11
7. IBK Bergum P08/ 09 12 1 1 10 48-92 -44 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd N Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:45 065333002 Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd 19 - 0 Hampus Räffling, Rasmus Lindmark Stenungsund Arena
2022-01-16 13:40 065333003 IBK Kungälv P09 K - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 4 - 10 , Henrik Nordström Kastellegårdshallen
2022-01-16 14:00 065333001 Överby IBK P09/10 - IK Zenith P09 Grön 16 - 2 Zara Carlsson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2022-01-23 16:30 065333004 FBC Lerum P09 Röd - Överby IBK P09/10 6 - 2 Thor Sandqvist, Tage Sandquist Lerum Arena C
2022-02-26 11:00 065333006 IBK Kungälv P09 K - Stenungsunds IBK P09 Blå 2 - 2 Isak Högstedt, Henrik Nordström Kastellegårdshallen
2022-03-05 12:15 065333005 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - IK Zenith P09 Grön 8 - 6 Selma Hadziselimovic, Ali Alizada Santoshallen
2022-01-29 13:30 065333008 FBC Lerum P09 Röd - IBK Kungälv P09 K 2 - 11 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-01-30 12:00 065333009 IK Zenith P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå 1 - 12 Lucas Venderot, Johan Ronge Björlanda Idrottshall
2022-01-30 13:00 065333007 Överby IBK P09/10 - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 5 - 9 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-02-05 15:45 065333011 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 11 - 2 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Kyrkenorumsskolan
2022-02-06 12:20 065333012 IK Zenith P09 Grön - FBC Lerum P09 Röd 3 - 4 Unsal Yucel, Oskar Kanerva Björlanda Idrottshall
2022-02-06 12:30 065333010 IBK Kungälv P09 K - Överby IBK P09/10 3 - 2 Måns Bartilson, Adem Can Kastellegårdshallen
2022-02-27 10:00 065333015 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd 6 - 3 Emmy Birgersson, Mohamad Bahsson Santoshallen
2022-02-27 13:00 065333014 IBK Kungälv P09 K - IK Zenith P09 Grön 11 - 3 Henrik Nordström, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2022-03-26 12:00 065333013 Överby IBK P09/10 - Stenungsunds IBK P09 Blå 6 - 7 Zara Carlsson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2022-03-05 16:15 065333017 FBC Lerum P09 Röd - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 18 Gustav Biveby, Thor Sandqvist Hjällsnäshallen A-hallen
2022-03-06 13:10 065333016 IK Zenith P09 Grön - Överby IBK P09/10 5 - 11 Linus Svensson, Martin Andersson Björlanda Idrottshall
2022-03-26 15:45 065333018 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - IBK Kungälv P09 K 4 - 9 Mohsen Gholami, Sebastian Henriksen Santoshallen
2022-03-12 09:15 065333021 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBK Kungälv P09 K Robin Boqvist, Henrik Nordström Spekerödsskolan
2022-03-13 10:20 065333020 IK Zenith P09 Grön - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 5 - 1 Ludvig Granath, William Malmqvist Björlanda Idrottshall
2022-03-13 12:00 065333019 Överby IBK P09/10 - FBC Lerum P09 Röd 4 - 6 Mathias Johansson, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2022-03-19 15:45 065333024 Stenungsunds IBK P09 Blå - IK Zenith P09 Grön Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Kyrkenorumsskolan
2022-03-20 11:00 065333022 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Överby IBK P09/10 5 - 7 Selma Hadziselimovic, Martin Andersson Santoshallen
2022-03-30 18:00 065333023 IBK Kungälv P09 K - FBC Lerum P09 Röd 4 - 3 Isak Högstedt, Oscar Enbom Kastellegårdshallen
2022-03-27 13:00 065333025 Överby IBK P09/10 - IBK Kungälv P09 K 6 - 8 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-03-27 14:50 065333026 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Stenungsunds IBK P09 Blå 6 - 6 Emmy Birgersson, Oscar Skogsberg Santoshallen
2022-04-02 17:30 065333027 FBC Lerum P09 Röd - IK Zenith P09 Grön 5 - 4 Måns Eliason, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-04-04 19:20 065333030 FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 1 - 8 Fahd Alkassar, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-04-09 10:30 065333028 Stenungsunds IBK P09 Blå - Överby IBK P09/10 Martin Andersson, Adem Can Stenungsund Arena
2022-04-10 13:10 065333029 IK Zenith P09 Grön - IBK Kungälv P09 K 3 - 8 Mustafa Er, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P09 K 9 7 1 1 60-35 25 22
2. Stenungsunds IBK P09 Blå 7 5 2 0 75-17 58 17
3. IBF Älvstranden P08/ P09 Vit 10 5 1 4 59-57 2 16
4. FBC Lerum P09 Röd 10 4 0 6 30-79 -49 12
5. Överby IBK P09/ 10 9 3 0 6 59-51 8 9
6. IK Zenith P09 Grön 9 1 0 8 32-76 -44 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis