Stadsskogshallen, Alingsås

Adress
Alingsås
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-10 16:00 Träningsmatcher 2023/24 209000018 IBK Alingsås H1 - Landvetter IBK H2
Oktober
2023-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 6 204329003 IBK Alingsås P15 1 - Wårgårda IBK 2 (P14/15)
2023-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 6 204329004 IBK Vänersborg P14 - Wårgårda IBK 2 (P14/15)
2023-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 7 204330001 IBK Alingsås P15 2 - Sävens BK P/F 14/15
2023-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 6 204329013 IBK Alingsås P15 1 - IBK Vänersborg P14
2023-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 7 204330002 Sävens BK P/F 14/15 - Wårgårda IBK 1 (P14/15)
2023-10-22 14:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 7 204330003 Wårgårda IBK 1 (P14/15) - IBK Alingsås P15 2
November
2023-11-12 11:00 Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 1 204345006 Vara IBK F 2014-2016 - IBK Alingsås F16
2023-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 5 204336004 IBK Alingsås P16 - IBF Horsby P8
2023-11-12 13:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 5 204336005 IBF Horsby P8 - IBK Vänersborg P16
2023-11-12 14:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 5 204336006 IBK Vänersborg P16 - IBK Alingsås P16
2023-11-12 15:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 3 204343004 IBK Alingsås F14/15 lag2 - Fristads GoIF F13-15
2023-11-12 16:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 3 204343005 Fristads GoIF F13-15 - Wårgårda IBK F14/15
2023-11-12 17:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 3 204343006 Wårgårda IBK F14/15 - IBK Alingsås F14/15 lag2
2023-11-18 11:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 2 204342005 IBK Alingsås F14/15 lag1 - IBK Vänersborg F14/15
2023-11-18 12:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 2 204342006 IBK Alingsås F14/15 lag1 - IBK Vänersborg F14/15
December
2023-12-17 11:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 2 204342009 IBK Alingsås F14/15 lag1 - IBK Elfhög F14/15
2023-12-17 12:00 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 2 204342010 IBK Alingsås F14/15 lag1 - IBK Elfhög F14/15
Januari
2024-01-13 15:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 8 204373001 IBK Alingsås P15 - IBK Vänersborg P15
2024-01-13 16:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 8 204373002 IBK Vänersborg P15 - Vara IBK P 2015
2024-01-13 17:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 8 204373003 Vara IBK P 2015 - IBK Alingsås P15
2024-01-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321028 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - IBK Elfhög P13 Lag 2
2024-01-28 11:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 3 204364003 IBK Alingsås F14/15 lag2 - Sandareds IBS F8
2024-01-28 12:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 3 204364004 IBK Alingsås F14/15 lag2 - Sandareds IBS F8
Februari
2024-02-11 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 10 204375004 IBK Alingsås P15 2 - Grästorps IBK P-15
2024-02-11 13:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 10 204375005 Grästorps IBK P-15 - Varnhems IF P/F 13-16
2024-02-11 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 10 204375006 Varnhems IF P/F 13-16 - IBK Alingsås P15 2
2024-02-24 11:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 2 204363004 IBK Alingsås F14/15 lag1 - Grästorps IBK F14-15
2024-02-24 12:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 2 204363005 Grästorps IBK F14-15 - IBK Vänersborg F14/15
2024-02-24 13:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 2 204363006 IBK Vänersborg F14/15 - IBK Alingsås F14/15 lag1
2024-02-25 12:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 204361004 IBK Alingsås F16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16
2024-02-25 13:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 204361005 Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - Mullsjö AIS Grön (14/15/16)
2024-02-25 14:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 204361006 Mullsjö AIS Grön (14/15/16) - IBK Alingsås F16
Mars
2024-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 2 204367007 IBK Alingsås P16 - Borås IBF P15/16 Grön N 2
2024-03-17 13:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 2 204367008 Borås IBF P15/16 Grön N 2 - Fritsla IF P 15-16 (P7)
2024-03-17 14:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 2 204367009 Fritsla IF P 15-16 (P7) - IBK Alingsås P16
2024-03-23 15:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 3 204364009 IBK Alingsås F14/15 lag2 - Rydboholms SK F13-14
2024-03-23 16:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 3 204364010 IBK Alingsås F14/15 lag2 - Rydboholms SK F13-14

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis