Ekenhallen 1

Adress
Kållered
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-14 20:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002030 Eken IBK Herr A - Mölndals IBF H5
2023-09-24 19:00 Damer tr-matcher 2023-24 069001013 Eken IBK Damjuniorer - FBC Lerum Flickor Akademi
Oktober
2023-10-14 09:00 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000002 Eken IBK F11/12/13 Lila - Pixbo IBK F12 Vit
2023-10-14 10:00 Klubbhuset F-13 Skalman Höst 065001003 Eken IBK F12/13 Gul - FBC Lerum F13 Röd
2023-10-21 16:20 Klubbhuset P-12 Knatte Höst 066002007 Eken IBK P12 - IBK Kungälv P12 Svart
2023-10-28 10:00 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000018 Eken IBK F11/12/13 Lila - Lindome IBK F12
November
2023-11-11 09:00 Klubbhuset P-12 Knatte Höst 066002013 Eken IBK P12 - Pixbo IBK P12 Vit
2023-11-11 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009030 Eken IBK P14 - IBK Kungälv P14 svart
2023-11-12 09:30 Klubbhuset F-13 Skalman Höst 065001015 Eken IBK F12/13 Gul - Ale IBF F12/13 Vit
2023-11-18 10:00 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000034 Eken IBK F11/12/13 Lila - IBF Backadalen F11/12
2023-11-18 11:00 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009044 Eken IBK P14 - FBC Partille P 14 Vit
2023-11-18 12:00 Klubbhuset P-12 Knatte Höst 066002018 Eken IBK P12 - Lindås IBK P12 Turkos
2023-11-26 17:30 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009008 Eken IBK P14 - Hindås IBK P14
2023-11-29 18:30 Klubbhuset F-13 Skalman Höst 065001021 Eken IBK F12/13 Gul - Lindome IBK F13 Grön
December
2023-12-07 18:45 Klubbhuset P-12 Knatte Höst 066002032 Eken IBK P12 - Landvetter IBK P12 Vit
2023-12-09 09:00 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000055 Eken IBK F11/12/13 Lila - IBF Backadalen F11/12 röd
2023-12-09 16:20 Klubbhuset F-13 Skalman Höst 065001036 Eken IBK F12/13 Gul - IBF Backadalen F13 Röd
2023-12-16 09:00 Klubbhuset P-12 Knatte Höst 066002038 Eken IBK P12 - IBF Backadalen P12
2023-12-16 10:00 Klubbhuset F-13 Skalman Höst 065001040 Eken IBK F12/13 Gul - Lindome IBK F13 Lila
Januari
2024-01-13 09:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002006 Eken IBK F11/12/13 Lila - IK Zenith F11-12 Grön
2024-01-13 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016008 Eken IBK P14 - Öckerö IBK P14/15
2024-01-20 09:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016016 Eken IBK P14 - Pixbo IBK P14 Röd
2024-01-20 10:00 Klubbhuset P-12 Knatte Vår 066005006 Eken IBK P12 - IBF Backadalen P12
2024-01-20 11:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002012 Eken IBK F11/12/13 Lila - Surte IS IBK F11 Blå
2024-01-20 12:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007010 Eken IBK F12/13 Gul - FBC Lerum F13 Röd
Februari
2024-02-03 10:00 Klubbhuset P-12 Knatte Vår 066005012 Eken IBK P12 - Ale IBF P12
2024-02-04 18:55 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 066201002 Eken IBK F06/07 - Åmåls IBK DJ17 Utgår 20240126
2024-02-18 10:30 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007005 Eken IBK F12/13 Gul - Dingle AIK F12-14
2024-02-24 09:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002022 Eken IBK F11/12/13 Lila - Pixbo IBK F12 Vit
2024-02-24 10:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007020 Eken IBK F12/13 Gul - IBK Kungälv F13/14
2024-02-24 11:10 Pantamera Pojkar Röd A Vår 065320017 Eken IBK P07/08 Lila - IBK Kungälv P08 K Svart
2024-02-24 12:30 Klubbhuset Herrar Div. 5 605001103 Mölndals IBF H5 - FBC Lerum Utveckling H5
Mars
2024-03-01 18:30 Pantamera Pojkar Röd H Vår 065327019 Eken IBK P10 - Pixbo IBF P10 Röd
2024-03-01 20:00 Klubbhuset Damer Div. 3 621401072 Eken IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3
2024-03-02 09:00 Klubbhuset P-12 Knatte Vår 066005024 Eken IBK P12 - Pixbo IBK P12 Vit
2024-03-02 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016044 Eken IBK P14 - IBK Kungälv P14 svart
2024-03-02 11:10 Pantamera Pojkar Röd N Vår FD 065333021 Eken IBK P11 - FBC Lerum Utveckling P10 Röd
2024-03-02 12:20 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 066201021 Eken IBK F06/07 - Kärra IBK F07/08
2024-03-02 13:50 Pantamera Flick Röd A Vår 066500047 Eken IBK F09/10 - Dingle AIK F10/11 Vit
2024-03-02 15:00 Klubbhuset Herrar Div. 6 606001078 Eken IBK H6 - Dingle AIK H6
2024-03-08 19:30 Klubbhuset Herrar Div. 3 603001116 Eken IBK H3 - Hovås IBK H3
2024-03-09 09:00 Pantamera Pojkar Röd N Vår FD 065333024 Eken IBK P11 - Pixbo IBF P10/11
2024-03-09 10:10 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 066201024 Eken IBK F06/07 - Stenungsunds IBK DJ
2024-03-09 11:40 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002032 Eken IBK F11/12/13 Lila - Landvetter IBK F12 Blå
2024-03-15 18:30 Pantamera Flick Röd A Vår 066500057 Eken IBK F09/10 - Floda IBK / FBC Partille F08/09
2024-03-15 20:00 Klubbhuset Damer Div. 3 621401078 Eken IBK D3 - Landvetter IBK D3
2024-03-16 09:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007039 Eken IBK F12/13 Gul - Ale IBF F12/13 Vit
2024-03-16 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016058 Eken IBK P14 - Hindås IBK P14
2024-03-16 12:10 Pantamera Pojkar Röd H Vår 065327025 Eken IBK P10 - IK Zenith P09 Grön
2024-03-16 13:20 Pantamera Pojkar Röd A Vår 065320027 Eken IBK P07/08 Lila - Pixbo IBF P09 Röd
2024-03-16 14:40 Klubbhuset Herrar Div. 6 606001089 Eken IBK H6 - FBC Vinga H6
2024-03-22 19:30 Klubbhuset Herrar Div. 3 603001129 Eken IBK H3 - Lindome IBK H3
2024-03-23 09:00 Klubbhuset P-12 Knatte Vår 066005039 Eken IBK P12 - IBK Bergum P12
2024-03-23 10:10 Pantamera Pojkar Röd N Vår FD 065333028 Eken IBK P11 - Ale IBF P11
2024-03-23 11:20 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 066201028 Eken IBK F06/07 - Varla IBK DJ Röd
2024-03-23 12:50 Pantamera Pojkar Röd A Vår 065320030 Eken IBK P07/08 Lila - Stenungsunds IBK PJ

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis