Träningsmatcher SmIBF Herr (2020/21)

Övriga matcher
Träningsmatcher SmIBF Herr
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-08-08 14:00 143100016 Carlshamns IBK (H3) - FBC Karlskrona B (H3) 2 - 4 Henrik Gilliusson, Per Bratt Väggahallen
2020-08-08 14:00 143100012 Vimmerby IBK (H1) - Sandareds IBS (H1) 0 - 0 Vimmerby Idrottshall
2020-08-10 19:30 143100036 Mullsjö AIS (SSLH) - FBC Lerum (HA) 10 - 4 Patrik Trofast, Håkan Söderman Nyhemshallen - Mullsjö
2020-08-13 19:30 143100062 Ljungbyholms GOIF (H4) - FBC Karlskrona B (H3) 0 - 0 Daniel Gyllander, Per Elofsson Ljungbyholms Sporthall
2020-08-14 19:00 143100049 Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) - Skövde IBF (H2) 0 - 0 Stefan Karlsson, Anders Stenberg Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-08-14 19:00 143100033 Växjö IBK Utveckling (H1) - Ingelstad IBK (H2) 0 - 0 Henrik Gilliusson, Dragan Zaharijev Fortnox Arena Nivika hallen
2020-08-15 14:00 143100043 Vimmerby IBK (H1) - Slätafly/SK IBK (H2) 0 - 0 Vimmerby Idrottshall
2020-08-15 15:00 143100063 Ljungbyholms GOIF (H4) - Öjaby Sport IBK (H4) 0 - 0 Rolf Vatvedt, Alexia Rasmussen Ljungbyholms Sporthall
2020-08-15 15:00 143100050 Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) - Skövde IBF (H2) Inst. Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-08-15 15:00 143100027 Lagan IBK (HA) - Hovslätts IK (H1) 2 - 2 Linus Sandberg, Senad Hamula Innebandyhallen
2020-08-16 15:00 143100051 KFUM Jönköping (H2) - Fagerhult Habo IBK (H3) 8 - 12 Suvad Kaltak, Anders A Nilsson KFUM Sporthall, Jönköping
2020-08-19 19:00 143100064 FBC Kalmarsund (SSLH) - Växjö IBK (SSLH) 8 - 8 Joacim Olofsson, Håkan Söderman KIFAB Arena
2020-08-20 19:30 143100028 Lagan IBK (HA) - Ingelstad IBK (H2) 0 - 0 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Innebandyhallen
2020-08-21 18:00 143100023 FBC Kalmarsund (SSLH) - Storvreta IBK (SSLH) 4 - 8 Johan Magnusson, Håkan Söderman KIFAB Arena
2020-08-21 19:30 143100013 Vimmerby IBK (H1) - Vetlanda IBF (H2) 4 - 4 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Vimmerby Idrottshall
2020-08-21 20:30 143100024 Linköping IBK (SSLH) - Bohemians Prag 0 - 0 Johan Magnusson, Håkan Söderman KIFAB Arena
2020-08-22 11:00 143100053 CL98IC (H1) - FBC Karlskrona (H2) 3 - 6 Stefan Karlsson, Anders Stenberg Falkenbergshallen
2020-08-22 13:00 143100054 CL98IC (JAS) - FBC Karlskrona (JAS) 6 - 2 Stefan Karlsson, Anders Stenberg Falkenbergshallen
2020-08-22 13:00 143100009 Hovshaga AIF (H1) - Lönsboda IBK (H1) 8 - 7 Rolf Vatvedt, Leif Johansson Hovshaga Sporthall
2020-08-22 14:00 143100041 Älmhults IBK (H3) - Alvesta IBK (H4) 8 - 9 Kjell Persson, Hani Mousaviyan-Utter Haganäshallen
2020-08-22 15:00 143100066 Fagerhult Habo IBK (SSLH) - Lagan IBK (HA) 0 - 0 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Habo Sporthall A-hall
2020-08-22 16:00 143100025 Storvreta IBK (SSLH) - Bohemians Prag 0 - 0 Rickard Olsen, Tomas Edstrand KIFAB Arena
2020-08-23 13:00 143100026 FBC Kalmarsund (SSLH) - Linköping IBK (SSLH) 7 - 7 Rickard Olsen, Tomas Edstrand KIFAB Arena
2020-08-23 15:00 143100055 Westerviks IBK (H2) - Linköping FBC (H1) 0 - 0 Muhidin Bahtanovic, Torbjörn Klasson Bökensved Sporthall
2020-08-23 15:00 143100004 Vetlanda IBF (H2) - Vimmerby IBK (H1) 5 - 4 Dawan Mofak, Edo Sabanovic Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-08-23 16:00 143100037 Mullsjö AIS (SSLH) - Växjö IBK (SSLH) 8 - 5 Håkan Söderman, Andreas Lybacken Nyhemshallen - Mullsjö
2020-08-26 19:30 143100067 Carlshamns IBK (H3) - KaRo IBF (H4) 5 - 4 Roger Gardell, Michell Rohde Väggahallen
2020-08-28 19:30 143100078 Vimmerby IBK (H1) - Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) 7 - 4 Gabriel Adolfsson, Dawan Mofak Vimmerby Idrottshall
2020-08-28 19:30 143100079 Olofströms IBK (H1) - FBC Karlskrona (H2) 2 - 5 , Dragan Zaharijev Olofströms Sporthall
2020-08-28 19:30 143100029 Lagan IBK (HA) - Halmstads IBK (H1) Inst. Innebandyhallen
2020-08-28 19:30 143100038 Mullsjö AIS (HJ) - Fagerhult Habo IBK (SSLH) 0 - 0 Andreas Holm, Patrik Trofast Nyhemshallen - Mullsjö
2020-08-29 11:00 143100044 Jönköpings IK Ungdom (H2) - Hovslätts IK (H1) 3 - 9 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-08-29 13:00 143100034 Växjö IBK Utveckling (H1) - Röke IBK (H2) 12 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Fortnox Arena Nivika hallen
2020-08-29 13:00 143100021 Värnamo IK (HJ) - Mullsjö AIS (HJ) Inst. Värnamo Sporthall
2020-08-29 13:30 143100010 Hovshaga AIF (H1) - IBK Lund Elit (H1) 4 - 10 Henrik Gilliusson, Dragan Zaharijev Hovshaga Sporthall
2020-08-29 14:00 143100069 Gränna AIS (H2) - Vimmerby IBK (H1) Inst. Ribbahallen A-hall
2020-08-29 14:00 143100005 Vetlanda IBF (H2) - FBC Karlskrona (H2) 9 - 5 Johnny Edh, Daniel Pettersson Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-08-29 14:00 143100001 Jönköpings IK (SSL) - Växjö IBK (SSLH) 0 - 0 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-08-30 14:00 143100045 Hovslätts IK (H1) - Åby IBK (HA) 6 - 6 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-08-30 14:30 143100030 Lagan IBK (HA) - IBK Lund Elit (H1) 0 - 0 Linus Sandberg, Senad Hamula Innebandyhallen
2020-09-02 19:00 143100039 Hovmantorps GOIF (H2) - Växjö IBK Utveckling (H1) Inst. Allhallen, Hovmantorp
2020-09-05 11:00 143100008 Vetlanda IBF (H2) - Växjö IBK Utveckling (H1) 2 - 2 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-09-05 14:00 143100022 Värnamo IK (HJ) - Forserums IF (HJ) 11 - 4 Jonny Nilsson, Bjarne Olsen Värnamo Sporthall
2020-09-05 14:30 143100098 Växjö IBK (SSLH) - Visby IBK (HA) 0 - 0 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-06 12:45 143100042 Nässjö IBF (H3) - Bromölla IBK (H4) Inst. Nässjö Sporthall
2020-09-06 13:00 143100075 Södra Wätterns IF (H3) - Fagerhult Habo IBK (H3) 7 - 7 Johnny Edh, Oskar Lööke Barnarps Sporthall
2020-09-06 14:00 143100072 FBC Kalmarsund (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (SSLH) 0 - 0 Patrik Trofast, Håkan Söderman KIFAB Arena
2020-09-06 14:00 143100065 Sävsjö IBK (H2) - Slätafly/SK IBK (H2) 0 - 0 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Sävsjö Sporthall
2020-09-06 15:00 143100018 Öjaby Sport IBK (H4) - Alvesta IBK (H4) 5 - 3 Kjell Persson, Alexia Rasmussen Pär Lagerkvistskolan
2020-09-08 19:00 143100046 Gränna AIS (H2) - Hovslätts IK (H1) 5 - 5 Adam Nikolausson, Magnus Widlund Ribbahallen A-hall
2020-09-08 19:30 143100070 Växjö IBK Utveckling (H1) - Lönsboda IBK (H1) 7 - 5 Henrik Gilliusson, Per Bratt Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-09 19:30 143100031 Lagan IBK (HA) - Hovshaga AIF (H1) 0 - 0 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Innebandyhallen
2020-09-10 19:25 143100089 Väckelsångs IK (H3) - Alvesta IBK (H4) 10 - 4 Roger Gardell, Michell Rohde Väckelsångs Idrottshall
2020-09-10 19:30 143100108 Sävsjö IBK (H2) - Nässjö IBF (H3) 10 - 5 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Sävsjö Sporthall
2020-09-11 18:30 143100092 Växjö IBK (SSLH) - Höllvikens IBF (SSLH) 3 - 2 Håkan Söderman, Edo Sabanovic Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-11 19:00 143100076 Westerviks IBK B (H4) - Craftstadens IBK Oskarshamn B (H4) 3 - 9 Frans Bladh, Torbjörn Klasson Bökensved Sporthall
2020-09-11 19:30 143100040 Hovmantorps GOIF (H2) - Älmhults IBK (H3) 12 - 5 Henrik Gilliusson, Per Bratt Allhallen, Hovmantorp
2020-09-11 19:30 143100014 Vimmerby IBK (H1) - Forserums IF (H2) 3 - 2 Gabriel Adolfsson, Anders Stenberg Vimmerby Idrottshall
2020-09-11 20:15 143100057 KFUM Jönköping (H2) - Fröjereds IF (H3) 15 - 2 Jonny Nilsson, Magnus Widlund KFUM Sporthall, Jönköping
2020-09-12 12:00 143100002 Jönköpings IK (SSL) - Warberg IC (HA) 0 - 0 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-09-12 13:00 143100047 Hovslätts IK (H1) - IBK Lidköping (H1) 10 - 0 Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-12 13:00 143100011 Hovshaga AIF (H1) - Vetlanda IBF (H2) 4 - 4 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Gemla Sporthall
2020-09-12 16:30 143100093 Höllvikens IBF (SSLH) - Fagerhult Habo IBK (SSLH) 0 - 0 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-12 17:00 143100111 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) 6 - 5 Bengt Andersson, Anders Stenberg Färjehallen
2020-09-12 17:00 143100110 IBK Husar (H3) - Nässjö IBF (H3) 1 - 5 Thomas Atting, Adam Rydholm Olsbergs Arena
2020-09-13 14:00 143100094 Fagerhult Habo IBK (SSLH) - Växjö IBK (SSLH) 2 - 7 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-13 15:00 143100006 Mullsjö AIS (SSLH) - FBC Kalmarsund (SSLH) 6 - 4 Håkan Söderman, Tomas Edstrand Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-09-13 16:00 143100019 Öjaby Sport IBK (H4) - Slätafly/SK IBK (H2) Inst. Pär Lagerkvistskolan
2020-09-16 19:00 143100107 Hovmantorps GOIF (H2) - Växjö IBK Utveckling (H1) 7 - 9 Edo Sabanovic, Andreas Nilsson Allhallen, Hovmantorp
2020-09-16 19:00 143100106 Bodafors IBS (H4) - Nässjö IBF (H3) 5 - 10 Oskar Lööke, Lars Östh Bodafors Sporthall
2020-09-16 19:00 143100085 Slätafly/SK IBK (H2) - FBC Kalmarsund Ungdom (H1) 1 - 5 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Torsås Sporthall
2020-09-16 20:00 143100103 Gransholms IF (H3) - Alvesta IBK (H4) 9 - 4 Kevin Andersson, Kjell Persson Gemla Sporthall
2020-09-17 19:30 143100115 Fliseryds IBK B (H4) - Craftstadens IBK Oskarshamn B (H4) 2 - 8 Frans Bladh, Stefan Karlsson Fliseryds Sporthall
2020-09-18 19:25 143100088 Väckelsångs IK (H3) - Hovmantorps GOIF (H2) 1 - 9 Ulf Åberg, Per Elofsson Väckelsångs Idrottshall
2020-09-18 20:00 143100058 Ingelstad IBK (H2) - Växjö IBK Utveckling B (H3) 8 - 6 Jonas Nilsson, Dragan Zaharijev Ingelstads Sporthall
2020-09-18 20:00 143100015 Vimmerby IBK (H1) - Gränna AIS (H2) 8 - 4 Edo Sabanovic, Dawan Mofak Vimmerby Idrottshall
2020-09-19 10:00 143100083 Växjö IBK Utveckling (HJ18) - Ljungby IB (H4) 4 - 8 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-19 10:30 143100120 Hovslätts IK (JAS) - Nässjö IBF (H3) 4 - 7 Daniel Persson, Anders A Nilsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-19 12:00 143100056 Westerviks IBK (H2) - Finspång IBK (H2) 0 - 0 Stefan Karlsson, Anders Stenberg Bökensved Sporthall
2020-09-19 12:30 143100035 Växjö IBK Utveckling (H1) - Jönköpings IK Ungdom (H2) 2 - 4 Marcus Karlström, Edo Sabanovic Fortnox Arena B-hall
2020-09-19 13:00 143100101 Nybro IBK (HJ18) - Gantesbo IBK (HJ18) 4 - 4 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt OG-Hallen
2020-09-19 13:00 143100109 IBK Husar (H3) - Rottne IF (H3) 9 - 4 Johan Ferm, Adam Rydholm Olsbergs Arena
2020-09-19 13:00 143100003 Jönköpings IK (SSL) - Lindås Rasta IBK (HA) 5 - 4 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-09-19 13:00 143100007 Vetlanda IBF (H2) - Rimforsa IF (H2) 0 - 0 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-09-19 14:00 143100116 Hjältevad Mariannelund IS B (H4) - IF Ariel (H4) 3 - 11 Frans Bladh, Alexia Rasmussen Furulundshallen
2020-09-19 16:00 143100071 Fagerhult Habo IBK (SSLH) - Växjö IBK (SSLH) 5 - 5 Rickard Olsen, Tomas Edstrand Nyhemshallen / Vätterbygdens IBF
2020-09-19 16:00 143100048 Hovslätts IK (H1) - Lagan IBK (HA) 8 - 2 Kevin Larsson, Jesper Liedberg Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-20 11:30 143100100 Bankeryds SoMK/Fagerhult Habo IBK Ungd. - Husqvarna IK HJ 0 - 0 Josef Bard, Nicklas Bard Habo Sporthall A-hall
2020-09-20 12:00 143100117 Gransholms IF (H3) - Westbo IBK (H3) 0 - 0 Jonas Nilsson, Dragan Zaharijev Gemla Sporthall
2020-09-20 12:00 143100104 IBF Tranås B (H4) - Nässjö IBF (HJ) 6 - 8 Gustav Jarnegren, Anders A Nilsson Tranås Idrottshall
2020-09-20 14:00 143100112 Älmhults IBK B (H4) - Ryds SK (H4) 3 - 5 Kjell Persson, Alexia Rasmussen Haganäshallen
2020-09-20 14:00 143100105 Rottne IF (H3) - Alvesta IBK (H4) 6 - 7 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Rottne Sporthall
2020-09-20 14:00 143100095 Vimmerby IBK (H1) - Sandareds IBS (H1) 5 - 3 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Vimmerby Idrottshall
2020-09-20 15:00 143100086 IBF Tranås (H3) - Solfjäderstaden IBK U (H3) 11 - 4 Gustav Jarnegren, Anders A Nilsson Tranås Idrottshall
2020-09-20 17:00 143100113 Älmhults IBK (H3) - IBK Osby (H4) 6 - 5 Kjell Persson, Alexia Rasmussen Haganäshallen
2020-09-20 17:00 143100082 KaRo IBF (H4) - Jämjö IBK (H3) 10 - 4 Henrik Gilliusson, Marcus Ingolf Kallinge Sporthall
2020-09-22 17:30 143100127 Jönköping IK Ungdom J - Jönköpings IK Ungdom P04 3 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-22 19:00 143100123 Växjö IBK (SSLH) - FBC Kalmarsund (SSLH) 4 - 4 Marcus Karlström, Jesper Rygert Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-22 19:15 143100073 Gränna AIS (H2) - Mjölby IBK (H3) 0 - 0 Thomas Atting, Anders Everstrand Ribbahallen A-hall
2020-09-22 20:00 143100121 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK (H4) - KF Ljungby (H4) 0 - 0 Suvad Kaltak, Bjarne Olsen Markaryds Sporthall
2020-09-23 19:00 143100125 KaRo IBF (H4) - Carlshamns IBK (H3) 6 - 3 Roger Gardell, Michell Rohde Kallinge Sporthall
2020-09-23 19:15 143100114 Malmbäcks IF (H4) - Nässjö IBF (H3) 0 - 0 Daniel Pettersson, Adam Rydholm Malmbäcks Sporthall
2020-09-23 19:30 143100124 Carlshamns IBK (H3) - Jämjö IBK (H3) Inst. Väggahallen
2020-09-23 20:00 143100032 Öjaby Sport IBK (H4) - Hovmantorps GOIF B (H4) 7 - 1 Jonas Lennartsson, Therese Spjut Pär Lagerkvistskolan
2020-09-24 19:00 143100087 IBF Tranås (H3) - Hjulsbro IK (H3) 7 - 5 Magnus Andersson, Fredrik Billemark Tranås Idrottshall
2020-09-24 19:30 143100090 Forserums IF B (H4) - Aneby SK (H4) 15 - 8 Jonas Säleby, Patrick Eberhardsson Forserums Sporthall
2020-09-25 19:00 143100129 Ljungbyholms GOIF (H4) - Lessebo GoIF (H4) 13 - 4 Stefan Karlsson, Rolf Vatvedt Ljungbyholms Sporthall
2020-09-25 19:00 143100118 Ljungby IB (H4) - Lagan IBK B (H4) 6 - 3 Lars Hjelm, Kjell Persson Innebandyhallen
2020-09-25 19:00 143100081 Gantesbo IBK (H4) - KaRo IBF (H4) 5 - 8 Johan Palm, Mathias Linde Emmaboda Sporthall
2020-09-25 19:30 143100077 Växjö IBK Utveckling B (H3) - Sillhövda AIK (H4) 10 - 4 Robert Risberg, Alexia Rasmussen Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-25 19:30 143100020 Öjaby Sport IBK (H4) - Älmhults IBK (H3) 4 - 8 Dragan Zaharijev, Filip Karlsson Pär Lagerkvistskolan
2020-09-25 20:00 143100052 KFUM Jönköping (H2) - Finspång IBK (H2) 5 - 5 Kim Bjurek, Simon Fennsjö KFUM Sporthall, Jönköping
2020-09-26 14:00 143100074 Gränna AIS B (H3) - Linköpings IBS U (H3) 0 - 0 Kim Bjurek, Johnny Edh Ribbahallen A-hall
2020-09-26 14:00 143100059 Ingelstad IBK (H2) - Gransholms IF (H3) Inst. Ingelstads Sporthall
2020-09-26 16:00 143100099 Forserums IF B (H4) - Nässjö IBF (H3) 0 - 7 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Forserums Sporthall
2020-09-27 12:00 143100084 Växjö IBK Utveckling (HJ18) - Värnamo IK (HJ) Inst. Fortnox Arena Nivika hallen
2020-09-27 15:30 143100061 Sävsjö IBK B (H3) - Södra Wätterns IF (H3) 2 - 4 Johan Ferm, Josef Albertsson Sävsjö Sporthall
2020-09-27 17:00 143100060 Alvesta IBK (H4) - Ingelstad IBK B (H4) 14 - 4 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Alvesta Sporthall
2020-09-28 20:00 143100017 Öjaby Sport IBK (H4) - Väckelsångs IK (H3) 4 - 5 Percy Lundkvist, Therese Spjut Pär Lagerkvistskolan
2020-09-29 18:15 143100128 Ryds SK (H4) - Carlshamns IBK (HJ18) 6 - 6 Jonas Nilsson, Håkan Abrahamsson Ryds Sporthall
2020-09-29 20:00 143100102 Jämjö IBK (H3) - Sillhövda AIK (H4) 6 - 5 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Jämjö Sporthall
2020-09-30 19:45 143100122 Vimmerby IBK B (H4) - Hjältevad Mariannelund IS B (H4) 7 - 5 Gabriel Adolfsson, Oskar Lööke Vimmerby Idrottshall
2020-10-01 20:30 143100130 Aneby SK (H4) - IBF Tranås B (H4) 9 - 6 , Magnus Andersson FB-hallen
2020-10-02 19:30 143100119 Aneby SK (H4) - Tenhults IF B (H4) 0 - 0 Josef Albertsson, Sakib Batic FB-hallen
2020-10-02 19:30 143100097 IF Ariel (H4) - IBK Svala (H4) 26 - 2 Tomas Akthagen, Bengt Andersson Kristdala Sporthall
2020-10-02 19:30 143100091 Öjaby Sport IBK (H4) - Lagan IBK B (H4) 7 - 4 Therese Spjut, Jamiro Liebe Pär Lagerkvistskolan
2020-10-03 12:00 143100068 Älmhults IBK B (H4) - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK (H4) 2 - 9 Filip Karlsson, Hani Mousaviyan-Utter Markaryds Sporthall
2020-10-04 13:00 143100080 Ingelstad IBK B (H4) - Rottne IF U Inst. Ingelstads Sporthall
2020-10-04 18:00 143100126 Carlshamns IBK P03-04 - Ryds SK (HU) 4 - 5 Michéll Borgström, Dragan Zaharijev Sparbanken Arena
2020-10-07 18:00 143100131 Öjaby Sport IBK (HJ) - Hovshaga AIF (HJ) 8 - 0 Therese Spjut, Hugo Bacher Pär Lagerkvistskolan
2020-10-21 17:00 143100132 Ljungby IB (H4) - Ljungby IB P06-07 0 - 0 Innebandyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis