Röd Pojkar (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-06 16:00 110300001 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 13 - 2 Norrmalmia Sph
2018-02-17 11:00 110300002 Kiruna AIF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 6 - 4 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Rakethallen Kiruna
2017-10-28 11:30 110300003 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 5 - 5 e.förl. Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Sunderby Sp
2018-01-27 12:00 110300004 Kiruna AIF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 Daniel Persson, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2017-11-12 10:00 110300005 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 8 - 7 e.förl. Henrik Aasa, Christoffer Flemström Örnäsets Sp
2018-01-12 19:00 110300006 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 3 - 4 Jan Drugge, Petter Lindkvist Norrmalmia Sph
2018-01-06 16:00 110300007 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 13 - 2 Petter Lindkvist, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-02-18 11:00 110300008 Kiruna AIF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 13 - 9 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2018-03-15 19:30 110300009 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 9 - 0 Johan Nyström, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2018-01-27 12:00 110300010 Kiruna AIF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 4 - 8 Rakethallen Kiruna
2017-11-11 15:30 110300011 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 6 - 2 Christer Uggla, Alexander Pettersson Hälsans hus
2018-03-27 20:00 110300012 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 13 - 3 Johan Svanold, Conny Björnfot Norrmalmia Sph
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF Pröd 1/ 2/ 3 7 4 1 2 55-29 26 13
2. IBK Luleå Pröd 1/ 2/ 3 8 3 2 3 48-49 -1 12
3. Kiruna AIF Pröd 1/ 2 7 2 1 4 36-61 -25 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-03 18:45 110309002 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 5 - 3 Benjamin Kohkoinen, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2017-10-22 11:30 110309001 Sunderby SK Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 4 - 3 Elias Pääkkölä, Wilma Wikberg Sunderby Sp
2017-10-20 18:30 110309003 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - IBK Luleå Pröd 10/11 8 - 2 Christer Uggla, David Olofsson Björklunda Sp
2017-11-10 19:40 110309004 Sunderby SK Pröd 9/10 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 5 - 11 Wilma Wikberg, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2017-11-17 19:00 110309005 IBK Luleå Pröd 10/11 - IBK Luleå Pröd 9/10 7 - 9 Benjamin Kohkoinen, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2017-11-19 10:00 110309006 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 5 - 6 Josefin Höglund, Axel Wernqvist Luleå Energi Arena
2017-12-02 14:00 110309008 Sunderby SK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 10/11 11 - 2 Johan Kemi, Axel Wernqvist Sunderby Sp
2017-12-03 12:30 110309007 IBK Luleå Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 5 - 6 Elias Pääkkölä, Henrik Aasa Luleå Energi Arena
2017-12-15 19:00 110309010 IBK Luleå Pröd 10/11 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 5 - 7 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Luleå Energi Arena B-hall
2017-12-17 14:00 110309009 Sunderby SK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 3 - 2 Wilma Wikberg, Sean Limnerius Sunderby Sp
2018-01-07 10:30 110309012 IBK Luleå Pröd 9/10 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 5 - 8 Oscar Sundbaum, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2018-01-21 13:00 110309011 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Sunderby SK Pröd 9/10 2 - 5 Daniel Giornetti, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2018-01-14 12:30 110309013 IBK Luleå Pröd 10/11 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 3 - 11 Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-20 10:45 110309014 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Sunderby SK Pröd 9/10 7 - 8 Miroslav Hochel, Christoffer Flemström Hertsö Sp
2018-02-16 18:30 110309015 IBK Luleå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 10/11 6 - 10 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Hälsans hus
2018-02-18 13:00 110309016 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 5 - 3 Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2018-03-02 19:00 110309017 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - IBK Luleå Pröd 9/10 2 - 4 Alexander Viklund, Erik Hansson Hortlax Sp
2018-03-24 11:00 110309018 IBK Luleå Pröd 10/11 - Sunderby SK Pröd 9/10 2 - 10 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2018-03-13 18:45 110309020 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - IBK Luleå Pröd 10/11 11 - 2 Lars-Johan Rylander, Benjamin Kohkoinen Hertsö Sp
2018-03-16 19:30 110309019 IBK Luleå Pröd 9/10 - Sunderby SK Pröd 9/10 2 - 6 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Hertsö Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sunderby SK Pröd 9/ 10 8 7 0 1 52-31 21 21
2. Svarta Braxen IBF Pröd 8/ 9/ 10 8 5 0 3 57-39 18 15
3. Öjebyns IBF Pröd 9/ 10/ 11 8 5 0 3 43-31 12 15
4. IBK Luleå Pröd 9/ 10 8 2 0 6 36-47 -11 6
5. IBK Luleå Pröd 10/ 11 8 1 0 7 33-73 -40 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-29 20:15 110310002 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - IBK Luleå Pröd 10/11 10 - 4 Felix Roos, Johan Svanold Björklunda Sp
2017-10-13 18:30 110310004 Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 4 - 5 Mattis Stanzé, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2017-10-28 12:30 110310005 Luleå SK Pröd 11/12 - IBK Luleå Pröd 10/11 7 - 2 Christer Uggla, Erik Hansson Hertsö Sp
2017-11-10 18:30 110310008 Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 - Luleå SK Pröd 11/12 6 - 4 Magnus Grahn, Felix Roos Norrmalmia Sph
2017-11-25 12:30 110310010 Luleå SK Pröd 11/12 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 8 - 5 Michaela Hogane, Sean Limnerius Hertsö Sp
2017-12-03 11:30 110310009 Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 - IBK Luleå Pröd 10/11 11 - 1 Daniel Giornetti, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-01-14 12:30 110310012 IBK Luleå Pröd 10/11 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 3 - 11 Michaela Hogane, Josefin Höglund Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 18:30 110310014 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 2 - 8 Daniel Giornetti, Magnus Grahn Hortlax Sp
2018-02-09 19:00 110310015 IBK Luleå Pröd 10/11 - Luleå SK Pröd 11/12 4 - 9 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Örnäsets Sp
2018-02-24 12:30 110310018 Luleå SK Pröd 11/12 - Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 3 - 11 Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-03-11 12:30 110310019 IBK Luleå Pröd 10/11 - Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 3 - 6 Oscar Sundbaum, Sean Limnerius Luleå Energi Arena B-hall
2018-03-14 18:30 110310020 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Luleå SK Pröd 11/12 6 - 7 Felix Roos, Johan Svanold Hortlax Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Wibax IBF Piteå Pröd 11/ 12 6 5 0 1 46-18 28 15
2. Luleå SK Pröd 11/ 12 6 4 0 2 38-34 4 12
3. Öjebyns IBF Pröd 9/ 10/ 11 6 3 0 3 39-34 5 9
4. IBK Luleå Pröd 10/ 11 6 0 0 6 17-54 -37 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 12
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-19 12:30 110311002 Luleå SK Pröd 11/12 - Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 2 - 3 Axel Wernqvist, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2018-02-16 18:30 110311005 Wibax IBF Piteå Pröd 11/12 - Luleå SK Pröd 11/12 3 - 2 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Norrmalmia Sph
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Wibax IBF Piteå Pröd 11/ 12 2 2 0 0 6-4 2 6
2. Luleå SK Pröd 11/ 12 2 0 0 2 4-6 -2 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 10:30 110301001 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - IBK Boden Pröd 2/3 6 - 7 Juha Pasma, Axel Wernqvist Örnäsets Sp
2018-01-07 11:00 110301002 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 8 - 2 Jörgen Eriksson, Felix Roos Norrmalmia Sph
2017-11-19 14:00 110301003 IBK Boden Pröd 2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 2 - 7 Johan Kemi, Christer Uggla Boden Arena
2018-02-24 15:30 110301004 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 5 - 6 Miroslav Hochel, Michaela Hogane Luleå Energi Arena
2017-12-01 19:00 110301006 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 7 - 9 Fredric Fjellström, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2017-12-02 11:30 110301005 Kiruna AIF Pröd 1/2 - IBK Boden Pröd 2/3 11 - 5 Gustaf Vallgren, Johan Krispinsson Rakethallen Kiruna
2017-12-16 12:00 110301008 Kiruna AIF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 3 - 4 Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2017-12-17 17:00 110301007 IBK Boden Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 2 - 5 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Boden Arena
2018-01-21 10:45 110301009 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Boden Pröd 2/3 9 - 3 Magnus Grahn, Josefin Höglund Björklunda Sp
2018-01-21 12:00 110301010 Kiruna AIF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 5 - 6 Dick Sandberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-16 18:00 110301012 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 9 - 1 Henrik Aasa, Elias Pääkkölä Örnäsets Sp
2018-02-25 13:00 110301011 IBK Boden Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 1/2 6 - 7 Conny Björnfot, Thomas Lönnhager Boden Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå Pröd 1/ 2/ 3 6 4 0 2 40-28 12 12
2. Öjebyns IBF Pröd 1/ 2/ 3 6 4 0 2 36-28 8 12
3. Kiruna AIF Pröd 1/ 2 6 3 0 3 34-34 0 9
4. IBK Boden Pröd 2/ 3 6 1 0 5 25-45 -20 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-29 19:00 110302003 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 3/4 5 - 2 Petter Lindkvist, Axel Wernqvist Luleå Energi Arena
2017-09-29 19:30 110302001 IBK Boden Pröd 2/3 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 5 - 10 Miroslav Hochel, Sofia Hochel Boden Arena
2017-10-01 15:30 110302026 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 5 - 4 Michaela Hogane, Josefin Höglund Gammelstad Sp
2017-11-11 12:00 110302002 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 9 - 5 Josefin Höglund, Michaela Hogane Gammelstad Sp
2017-10-10 20:15 110302005 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 4 - 3 Dick Sandberg, Axel Wernqvist Norrmalmia Sph
2017-10-14 13:00 110302006 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 6 - 5 Johan Degerfalk, Alexander Viklund Arjeplog Sporthall
2017-10-14 16:00 110302004 IBK Boden Pröd 2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 5 - 2 Jan Drugge, Henrik Aasa Boden Arena
2017-10-28 12:00 110302009 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 6 Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2017-10-28 14:30 110302008 IBK Luleå Pröd 3/4 - IBK Boden Pröd 2/3 5 - 8 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Sunderby Sp
2017-10-29 11:30 110302007 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 2 - 13 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Gammelstad Sp
2017-11-10 18:30 110302011 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 6 - 15 Fredric Fjellström, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2017-11-10 19:45 110302010 IBK Boden Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 6 - 3 Petter Lindkvist, Christoffer Flemström Boden Arena
2017-11-12 12:00 110302012 Gammelstads IF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 4 - 2 Josefin Höglund, Sean Limnerius Gammelstad Sp
2017-11-24 18:30 110302015 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 5 Felix Roos, Johan Svanold Björklunda Sp
2017-11-25 10:30 110302014 IBK Luleå Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 2 - 7 Jesper Romberg, Miroslav Hochel Bergskolan
2017-12-16 10:00 110302013 IBK Boden Pröd 2/3 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 1 - 6 Axel Wernqvist, Dick Sandberg Boden Arena
2018-01-07 12:00 110302017 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 10 - 12 Elias Pääkkölä, Henrik Aasa Gammelstad Sp
2018-01-07 17:00 110302016 IBK Boden Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 3/4 0 - 12 Axel Wernqvist, Alexander Pettersson Boden Arena
2018-01-21 17:15 110302020 IBK Luleå Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 8 - 10 Christer Uggla, Christoffer Flemström Örnäsets Sp
2018-01-10 20:25 110302021 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 7 - 5 Felix Roos, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2018-01-12 19:45 110302019 IBK Boden Pröd 2/3 - Gammelstads IF Pröd 3/4 7 - 5 Josefin Höglund, Henrik Aasa Boden Arena
2018-01-13 10:30 110302033 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 7 - 10 Tobias Fahlman, Jens Stenberg Hortlax Sp
2018-01-28 11:00 110302018 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 3 - 6 Juha Pasma, Jan Drugge Björklunda Sp
2018-01-27 16:30 110302024 IBK Luleå Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 4 - 4 Henrik Aasa, Elias Pääkkölä Luleå Energi Arena
2018-01-28 09:30 110302023 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 1 - 7 Michaela Hogane, Josefin Höglund Luleå Energi Arena
2018-03-10 14:00 110302022 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - IBK Boden Pröd 2/3 3 - 6 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Arjeplog Sporthall
2018-02-09 18:30 110302025 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Boden Pröd 2/3 7 - 1 Johan Svanold, Felix Roos Björklunda Sp
2018-02-09 19:00 110302027 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 7 - 6 Jan Drugge, Christer Uggla Gammelstad Sp
2018-02-23 19:00 110302030 Gammelstads IF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 5 Tobias Skogsberg, Henrik Aasa Gammelstad Sp
2018-02-23 20:15 110302028 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 5 - 7 Felix Roos, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2018-02-24 12:00 110302029 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 3 - 6 Axel Wernqvist, Petter Lindkvist Arjeplog Sporthall
2018-03-09 19:00 110302031 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - IBK Boden Pröd 2/3 6 - 5 Elias Pääkkölä, Henrik Aasa Luleå Energi Arena
2018-03-14 20:15 110302032 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - Gammelstads IF Pröd 3/4 3 - 6 Felix Roos, Johan Svanold Hortlax Sp
2018-02-10 16:00 110302036 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 8 - 5 Christer Uggla, Dick Sandberg Arjeplog Sporthall
2018-03-16 19:00 110302034 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBK Boden Pröd 2/3 5 - 5 Josefin Höglund, Michaela Hogane Gammelstad Sp
2018-03-18 14:00 110302035 IBK Luleå Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 7 - 8 Axel Wernqvist, Jörgen Eriksson Gammelstad Sp
2018-03-21 20:00 110302038 IBK Luleå Pröd 1/2/3 - Gammelstads IF Pröd 3/4 4 - 6 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Gammelstad Sp
2018-03-23 19:00 110302037 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBK Boden Pröd 2/3 5 - 6 Fredric Fjellström, Erik Hansson Hortlax Sp
2018-03-23 19:00 110302039 Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 - IBK Luleå Pröd 3/4 3 - 7 Johan Svanold, Conny Björnfot Björklunda Sp
2017-10-07 12:30 110302041 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1/2/3 8 - 3 Jesper Romberg, Conny Björnfot Arjeplog Sporthall
2018-01-14 17:30 110302042 IBK Luleå Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 1/2/3 3 - 3 Jörgen Eriksson, Henrik Aasa Örnäsets Sp
2018-03-28 19:00 110302040 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 5 - 5 Conny Björnfot, Terje Skaugvold Hortlax Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gammelstads IF Pröd 3/ 4 12 7 2 3 75-62 13 23
2. IBF Argentum 91 Pröd 3/ 4 12 7 1 4 75-64 11 22
3. IBK Boden Pröd 2/ 3 12 6 1 5 55-69 -14 19
4. Öjebyns IBF Pröd 3/ 4 12 5 2 5 75-75 0 17
5. IBK Luleå Pröd 1/ 2/ 3 12 5 1 6 56-73 -17 16
6. IBK Luleå Pröd 3/ 4 12 4 2 6 77-64 13 14
7. Öjebyns IBF Pröd 1/ 2/ 3 12 3 1 8 56-62 -6 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-08 10:00 110303001 IBK Luleå Pröd 3/4 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 8 - 4 André Selander, Dick Sandberg Örnäsets Sp
2017-10-08 12:00 110303003 Gammelstads IF Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 8 - 2 Michaela Hogane, Josefin Höglund Gammelstad Sp
2017-10-17 18:50 110303005 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 3/4 14 - 2 Petter Lindkvist, Alexander Viklund Bergskolan
2018-01-21 17:15 110303004 IBK Luleå Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 8 - 10 Örnäsets Sp
2017-11-11 12:00 110303007 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 9 - 5 Gammelstad Sp
2017-11-19 17:00 110303008 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - IBK Luleå Pröd 3/4 2 - 6 Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-11-18 12:20 110303011 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 4 - 11 Elias Pääkkölä, Alexander Pettersson Bergskolan
2017-11-25 10:30 110303010 IBK Luleå Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 2 - 7 Bergskolan
2018-01-13 10:30 110303012 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 7 - 10 Hortlax Sp
2017-12-02 13:00 110303015 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 9 - 7 Christer Uggla, Miroslav Hochel Arjeplog Sporthall
2017-12-03 14:30 110303014 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 9 - 3 Jari Korpi, Magnus Grahn Sportcity Kalix
2017-12-15 19:00 110303016 IBK Luleå Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 10 - 3 Christoffer Flemström, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2018-03-28 19:00 110303017 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 5 - 5 Hortlax Sp
2018-01-07 10:50 110303021 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 10 - 4 Petter Lindkvist, Josefin Höglund Bergskolan
2018-03-18 14:00 110303019 IBK Luleå Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 7 - 8 Gammelstad Sp
2017-11-25 09:30 110303024 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - IBF Argentum 91 Pröd 3/4 11 - 7 Dick Sandberg, André Selander Sportcity Kalix
2018-01-21 12:00 110303023 Gammelstads IF Pröd 3/4 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 5 - 6 Juha Pasma, Tobias Skogsberg Gammelstad Sp
2018-01-19 18:30 110303027 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 3 - 5 Erik Hansson, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2018-02-24 12:00 110303025 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 3 - 6 Arjeplog Sporthall
2017-10-14 13:00 110303028 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Gammelstads IF Pröd 3/4 6 - 5 Arjeplog Sporthall
2018-02-16 20:15 110303030 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 8 - 5 Jörgen Eriksson, Terje Skaugvold Björklunda Sp
2017-10-28 12:00 110303032 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 6 Arjeplog Sporthall
2018-02-09 19:00 110303031 Gammelstads IF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 7 - 6 Gammelstad Sp
2018-03-11 17:00 110303035 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 8 - 7 Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-03-27 20:15 110303034 Öjebyns IBF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 3/4 4 - 10 Mattis Stanzé, Fredric Fjellström Hortlax Sp
2018-02-23 19:00 110303038 Gammelstads IF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 5 Gammelstad Sp
2018-03-03 15:00 110303039 IBF Argentum 91 Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 5 - 8 Fredric Fjellström, Miroslav Hochel Arjeplog Sporthall
2018-03-20 18:00 110303037 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - IBK Luleå Pröd 3/4 7 - 6 Pasi Ronkainen, Juha Pasma Bergskolan
2018-03-22 18:50 110303040 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Öjebyns IBF Pröd 3/4 6 - 10 Josefin Höglund, Henrik Aasa Bergskolan
2018-03-25 12:30 110303042 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 3/4 8 - 11 Oscar Sundbaum, Petter Lindkvist Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gammelstads IF Pröd 3/ 4 10 6 1 3 65-59 6 19
2. Team Kalix IBK Pröd 4/ 5 10 6 0 4 67-64 3 18
3. IBK Luleå Pröd 3/ 4 10 5 0 5 69-55 14 15
4. IBF Argentum 91 Pröd 3/ 4 10 4 1 5 65-77 -12 13
5. Bergnäsets AIK Pröd 4/ 5 10 4 0 6 70-71 -1 12
6. Öjebyns IBF Pröd 3/ 4 10 3 2 5 59-69 -10 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 10:00 110304001 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 3 - 6 Juha Pasma, Jörgen Eriksson Sportcity Kalix
2017-10-28 12:20 110304003 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Haparanda AIK Pröd 5/6 12 - 3 Alexander Viklund, Sean Limnerius Bergskolan
2017-10-29 13:00 110304004 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 10 - 8 Jan Drugge, Juha Pasma Sportcity Kalix
2017-11-12 12:00 110304006 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 3 - 2 Terje Skaugvold, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2017-11-26 18:00 110304008 Team Kalix IBK Pröd 4/5 - Haparanda AIK Pröd 5/6 12 - 2 Jan Drugge, Elias Pääkkölä Sportcity Kalix
2017-12-16 12:00 110304010 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 1 - 5 Petter Lindkvist, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2018-01-23 18:50 110304011 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 7 - 2 Christoffer Flemström, Benjamin Kohkoinen Bergskolan
2018-02-10 14:00 110304013 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Bergnäsets AIK Pröd 4/5 1 - 10 Pär Wårell, Jörgen Eriksson Idrottshuset Haparanda
2018-02-11 11:30 110304014 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 8 - 13 Daniel Giornetti, Erik Hansson Björklunda Sp
2018-02-20 18:50 110304016 Bergnäsets AIK Pröd 4/5 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 6 - 3 Henrik Aasa, Elias Pääkkölä Bergskolan
2018-03-07 18:30 110304018 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Team Kalix IBK Pröd 4/5 3 - 15 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2018-03-25 09:30 110304020 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 6 - 8 Tobias Fahlman, Terje Skaugvold Björklunda Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bergnäsets AIK Pröd 4/ 5 6 5 0 1 43-15 28 15
2. Team Kalix IBK Pröd 4/ 5 6 4 0 2 55-34 21 12
3. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 6 2 0 4 33-40 -7 6
4. Haparanda AIK Pröd 5/ 6 6 1 0 5 18-60 -42 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-06 18:30 110305003 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 3 - 3 Johan Svanold, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2017-10-08 12:00 110305001 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 9 - 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2017-10-08 12:00 110305021 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 4 - 3 Miroslav Hochel, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-10-22 12:30 110305005 Notvikens IK Pröd 6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 8 - 2 Johan Kemi, Christer Uggla Örnäsets Sp
2017-10-28 15:45 110305024 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 7 - 0 Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-13 16:30 110305006 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 6 - 2 Daniel Giornetti, Terje Skaugvold Norrmalmia Sph
2017-11-11 12:30 110305026 Notvikens IK Pröd 6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 5 - 1 Henrik Aasa, Christoffer Flemström Hälsans hus
2017-11-19 12:00 110305007 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Notvikens IK Pröd 6/7 2 - 12 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Idrottshuset Haparanda
2018-03-25 12:45 110305010 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 5 - 6 Jens Stenberg, Jörgen Eriksson Björklunda Sp
2017-12-15 20:15 110305014 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 5 - 1 Alexander Viklund, Erik Hansson Björklunda Sp
2018-03-10 11:30 110305013 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Kiruna AIF Pröd 6/7 4 - 6 Miroslav Hochel, Herbert Happonen Idrottshuset Haparanda
2018-01-06 16:00 110305016 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 5 - 9 Magnus Grahn, Jörgen Eriksson Älvsby Sp
2018-01-07 12:30 110305018 Notvikens IK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 8 - 4 Oscar Sundbaum, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2017-12-02 16:30 110305028 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 9 - 4 Isabella Marakatt, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-18 19:00 110305020 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 2 - 10 Daniel Giornetti, Christer Uggla Älvsby Sp
2018-02-10 10:30 110305009 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 4 - 3 Henrik Aasa, Jens Stenberg Älvsby Sp
2018-02-18 10:30 110305022 Notvikens IK Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 8 - 1 Michaela Hogane, Josefin Höglund Örnäsets Sp
2017-12-16 16:15 110305025 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 3 - 6 Petter Lindkvist, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2018-03-13 19:00 110305029 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 4 - 8 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Älvsby Sp
2018-03-18 15:00 110305011 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 1 - 6 Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Notvikens IK Pröd 6/ 7 8 7 1 0 60-16 44 22
2. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 8 4 1 3 40-31 9 13
3. Kiruna AIF Pröd 6/ 7 8 4 0 4 33-32 1 12
4. Haparanda AIK Pröd 5/ 6 8 3 0 5 38-55 -17 9
5. Tväråselets AIF Pröd 6/ 7 8 1 0 7 22-59 -37 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 16:30 110306003 Notvikens IK Pröd 6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 9 - 1 Christer Uggla, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2017-12-03 11:00 110306002 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 4 - 1 Petter Lindkvist, Felix Roos Björklunda Sp
2017-10-15 12:30 110306006 Notvikens IK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 2 - 3 Oscar Sundbaum, Michaela Hogane Örnäsets Sp
2017-10-27 18:30 110306008 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Notvikens IK Pröd 6/7 4 - 12 Mattis Stanzé, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2017-10-28 11:00 110306007 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 13 - 2 Isabella Marakatt, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-11-10 20:15 110306011 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 6 - 0 Alexander Viklund, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-11-12 15:30 110306010 Notvikens IK Pröd 6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 6 - 3 Henrik Aasa, Christer Uggla Örnäsets Sp
2017-10-08 15:00 110306013 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 5 - 2 Isabella Marakatt, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-11-26 12:00 110306019 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 9 - 3 Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-17 16:30 110306015 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 2 - 3 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Älvsby Sp
2018-01-12 18:30 110306017 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 0 - 7 Erik Hansson, Terje Skaugvold Björklunda Sp
2018-01-14 11:00 110306028 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 4 - 3 Felix Roos, Johan Svanold Björklunda Sp
2018-01-14 13:00 110306018 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 1 - 7 Jörgen Eriksson, Daniel Giornetti Älvsby Sp
2018-01-14 14:30 110306004 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Kiruna AIF Pröd 6/7 5 - 12 Felix Roos, Johan Svanold Björklunda Sp
2018-01-26 20:15 110306021 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 4 - 5 Daniel Giornetti, Erik Hansson Björklunda Sp
2018-02-10 12:30 110306023 Notvikens IK Pröd 6/7 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 9 - 1 Josefin Höglund, Michaela Hogane Örnäsets Sp
2018-02-10 14:00 110306022 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Kiruna AIF Pröd 6/7 4 - 7 Henrik Aasa, Jens Stenberg Älvsby Sp
2018-02-22 19:00 110306026 Tväråselets AIF Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 5 - 14 Jens Stenberg, Petter Lindkvist Älvsby Sp
2018-02-25 11:30 110306030 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Tväråselets AIF Pröd 6/7 6 - 9 Erik Hansson, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2018-03-18 11:00 110306025 Kiruna AIF Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 1 - 6 Miroslav Hochel, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Notvikens IK Pröd 6/ 7 8 7 0 1 56-18 38 21
2. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 8 6 0 2 44-21 23 18
3. Kiruna AIF Pröd 6/ 7 8 5 0 3 53-32 21 15
4. Tväråselets AIF Pröd 6/ 7 8 1 0 7 24-65 -41 3
5. Långskatans IF/ Wibax IBF Pröd 7/ 8 8 1 0 7 23-64 -41 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-15 10:00 110307001 Team Kalix IBK Pröd 7/8/9 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 9 - 1 Jan Drugge, Juha Pasma Sportcity Kalix
2017-11-18 12:45 110307002 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 6 - 2 Wilma Wikberg, Benjamin Kohkoinen Hertsö Sp
2017-12-01 19:30 110307003 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 7/8/9 2 - 12 Daniel Giornetti, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2017-12-16 12:45 110307004 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Team Kalix IBK Pröd 7/8/9 4 - 11 Oscar Sundbaum, Benjamin Kohkoinen Hertsö Sp
2018-01-19 18:30 110307005 Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 7 - 10 Mattis Stanzé, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2018-02-18 14:30 110307006 Team Kalix IBK Pröd 7/8/9 - Långskatans IF/Wibax IBF Pröd 7/8 15 - 2 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Team Kalix IBK Pröd 7/ 8/ 9 4 4 0 0 47-9 38 12
2. Svarta Braxen IBF Pröd 8/ 9/ 10 4 2 0 2 21-29 -8 6
3. Långskatans IF/ Wibax IBF Pröd 7/ 8 4 0 0 4 13-43 -30 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-29 19:00 110308002 Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 0 - 10 Tobias Fahlman, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2017-10-01 11:30 110308001 IBK Luleå Pröd 9/10 - Sunderby SK Pröd 9/10 8 - 10 Benjamin Kohkoinen, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-10-14 10:30 110308004 IBK Luleå Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) 3 - 9 Elias Pääkkölä, Henrik Aasa Örnäsets Sp
2017-10-15 11:30 110308003 Sunderby SK Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 3 - 8 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Sunderby Sp
2017-10-27 18:30 110308005 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 7 - 6 Fredric Fjellström, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2017-10-29 10:00 110308006 Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) - Sunderby SK Pröd 9/10 4 - 4 Anton Lingsberg, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2017-11-11 10:00 110308008 IBK Luleå Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 6 - 5 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2017-11-11 10:45 110308007 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Sunderby SK Pröd 9/10 6 - 3 Petter Lindkvist, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2017-11-25 11:45 110308010 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) 3 - 8 Mattis Stanzé, Erik Hansson Björklunda Sp
2017-11-25 15:30 110308009 IBK Luleå Pröd 9/10 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 2 - 6 Axel Wernqvist, Jesper Romberg Hertsö Sp
2018-01-12 19:45 110308011 Sunderby SK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 5 - 4 Benjamin Kohkoinen, Oscar Sundbaum Sunderby Sp
2018-01-13 11:00 110308012 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) 13 - 1 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Hälsans hus
2017-11-05 15:30 110308014 Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) - IBK Luleå Pröd 9/10 7 - 4 Erik Hansson, David Olofsson Norrmalmia Sph
2018-01-26 18:30 110308013 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - Sunderby SK Pröd 9/10 5 - 5 Daniel Giornetti, Erik Hansson Björklunda Sp
2018-02-08 18:45 110308015 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 6 - 4 Benjamin Kohkoinen, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-02-11 11:30 110308016 Sunderby SK Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) 2 - 3 Henrik Aasa, Benjamin Kohkoinen Sunderby Sp
2018-02-23 18:30 110308018 Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 - IBK Luleå Pröd 9/10 5 - 5 Anton Håkansson, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2018-02-25 11:30 110308017 Sunderby SK Pröd 9/10 - Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 5 - 11 Petter Lindkvist, Josefin Höglund Sunderby Sp
2017-12-08 19:00 110308020 Wibax IBF Piteå Pröd 9/11/12 (Röd) - Öjebyns IBF Pröd 9/10/11 5 - 4 Fredric Fjellström, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-03-06 18:45 110308019 Svarta Braxen IBF Pröd 8/9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 6 - 5 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Hertsö Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Svarta Braxen IBF Pröd 8/ 9/ 10 8 7 0 1 64-27 37 21
2. Wibax IBF Piteå Pröd 9/ 11/ 12 (Röd) 8 5 1 2 37-43 -6 16
3. Öjebyns IBF Pröd 9/ 10/ 11 8 2 2 4 41-44 -3 8
4. Sunderby SK Pröd 9/ 10 8 2 2 4 37-49 -12 8
5. IBK Luleå Pröd 9/ 10 8 1 1 6 37-53 -16 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis