Spelprogram - Pojkar Grön Klass B Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Vingen P 11/13 Marcus Gilenfall marcus.gilenfall@gmail.com 0703650964 Svart/gul, Svart, Svart
Finspång IBK PF 13 Röd Sanne Darago Darago_@hotmail.com 0705656081 Röd/Svart/Svart
Finspång IBK PF 13 Svart Sanne Darago Darago_@hotmail.com 0705656081 Röd/Svart/Svart
Hjulsbro IK Grön (Orange) Therése Manke therese.manke@gmail.com Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Grön (Rosa) Therése Manke therese.manke@gmail.com Blå/Vit/Vit
KFUM Norrköping IBF P13 Joakim Hammarlund joakimhammarlund@gmail.com 073-0843184 Vit/Blå/vit
Linghems SK P 13 Linda Hoogenboom linda.hoogen@hotmail.com 0734371516 Grön/Svart/Svart
Linghems SK P 13 vit Linda Hoogenboom linda.hoogen@hotmail.com 0734371516 Grön/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Jimmy P Egmyr jp_egmyr@outlook.com 0704-978480 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Jimmy P Egmyr jp_egmyr@outlook.com 0704-978480 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Malin Sundqvist 1980malin@gmail.com Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Malin Sundqvist 1980malin@gmail.com Svart/Svart/Svart
Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Mika Briheim Hilden mika.briheim@hotmail.com 0722044555 Grön, Svart , Grön
Svärtinge SK P 12-13 Vit Frida Johansson adirf.johansson@gmail.com 0736-615124 Blå/Blå/Svart
Söderköpings IBK P 12/13 Blå Johan Svensson johan.svensson@norrkoping.se 070-4174368 Vit/Vit/Vit
Söderköpings IBK P 12/13 Vit Johan Svensson johan.svensson@norrkoping.se 070-4174368 Vit/Vit/Vit
Åby IBK Ungdom P 12/13 Niklas Abrahamsson niklas.abrahamsson@abyoilers.se 0730676540 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Niklas Abrahamsson niklas.abrahamsson@abyoilers.se 0730676540 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 09:30 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Wahlbeckshallen A
2021-10-17 09:30 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Wahlbeckshallen A
2021-10-17 10:00 1 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Wahlbeckshallen A
2021-10-17 10:00 1 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-17 10:30 1 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Wahlbeckshallen A
2021-10-17 10:30 1 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen A
2021-10-17 11:00 1 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen A
2021-10-17 11:00 1 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Wahlbeckshallen A
2021-10-17 11:30 1 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Wahlbeckshallen A
2021-10-17 11:30 1 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-17 12:00 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Wahlbeckshallen A
2021-10-17 12:00 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-17 12:30 1 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - BK Vingen P 11/13 Wahlbeckshallen A
2021-10-17 12:30 1 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-17 13:00 1 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-17 13:00 1 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen A
2021-10-17 13:30 1 BK Vingen P 11/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen A
2021-10-17 13:30 1 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Wahlbeckshallen A
Omgång 2
2021-10-17 10:00 2 Finspång IBK PF 13 Svart - Linghems SK P 13 vit Arena Grosvad
2021-10-17 10:00 2 Linghems SK P 13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Arena Grosvad
2021-10-17 10:20 2 Svärtinge SK P 12-13 Vit - KFUM Norrköping IBF P13 Arena Grosvad
2021-10-17 10:20 2 Finspång IBK PF 13 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange) Arena Grosvad
2021-10-17 10:40 2 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Arena Grosvad
2021-10-17 10:40 2 Linghems SK P 13 vit - Linghems SK P 13 Arena Grosvad
2021-10-17 11:00 2 KFUM Norrköping IBF P13 - Finspång IBK PF 13 Svart Arena Grosvad
2021-10-17 11:00 2 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Svärtinge SK P 12-13 Vit Arena Grosvad
2021-10-17 11:20 2 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Finspång IBK PF 13 Röd Arena Grosvad
2021-10-17 11:20 2 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linghems SK P 13 vit Arena Grosvad
2021-10-17 11:40 2 Linghems SK P 13 - Svärtinge SK P 12-13 Vit Arena Grosvad
2021-10-17 11:40 2 Finspång IBK PF 13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Orange) Arena Grosvad
2021-10-17 12:00 2 KFUM Norrköping IBF P13 - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Arena Grosvad
2021-10-17 12:00 2 Linghems SK P 13 vit - Finspång IBK PF 13 Röd Arena Grosvad
2021-10-17 12:20 2 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Orange) Arena Grosvad
2021-10-17 12:20 2 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Finspång IBK PF 13 Svart Arena Grosvad
2021-10-17 12:40 2 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Linghems SK P 13 Arena Grosvad
2021-10-17 12:40 2 Finspång IBK PF 13 Röd - KFUM Norrköping IBF P13 Arena Grosvad
Omgång 3
2021-11-27 14:30 3 KFUM Norrköping IBF P13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Bråvallahallen
2021-11-27 14:30 3 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Linghems SK P 13 vit Bråvallahallen
2021-11-27 14:55 3 Finspång IBK PF 13 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Bråvallahallen
2021-11-27 14:55 3 Linghems SK P 13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Bråvallahallen
2021-11-27 15:20 3 Finspång IBK PF 13 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Bråvallahallen
2021-11-27 15:20 3 Linghems SK P 13 vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Bråvallahallen
2021-11-27 15:45 3 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - KFUM Norrköping IBF P13 Bråvallahallen
2021-11-27 15:45 3 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13 Svart Bråvallahallen
2021-11-27 16:10 3 Finspång IBK PF 13 Röd - Linghems SK P 13 Bråvallahallen
2021-11-27 16:10 3 Linghems SK P 13 vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Bråvallahallen
2021-11-27 16:35 3 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Finspång IBK PF 13 Svart Bråvallahallen
2021-11-27 16:35 3 KFUM Norrköping IBF P13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Bråvallahallen
2021-11-27 17:00 3 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Finspång IBK PF 13 Röd Bråvallahallen
2021-11-27 17:00 3 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Linghems SK P 13 Bråvallahallen
2021-11-27 17:25 3 Linghems SK P 13 vit - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Bråvallahallen
2021-11-27 17:25 3 Finspång IBK PF 13 Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Bråvallahallen
2021-11-27 17:50 3 Finspång IBK PF 13 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Bråvallahallen
2021-11-27 17:50 3 Linghems SK P 13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Bråvallahallen
Omgång 4
2021-12-05 10:00 4 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Wahlbeckshallen A
2021-12-05 10:00 4 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Wahlbeckshallen A
2021-12-05 10:00 4 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Svärtinge SK P 12-13 Vit Wahlbeckshallen B
2021-12-05 10:00 4 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - BK Vingen P 11/13 Wahlbeckshallen B
2021-12-05 10:45 4 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Wahlbeckshallen A
2021-12-05 10:45 4 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK Grön (Orange) Wahlbeckshallen A
2021-12-05 10:45 4 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen B
2021-12-05 10:45 4 BK Vingen P 11/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen B
2021-12-05 11:30 4 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Wahlbeckshallen A
2021-12-05 11:30 4 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Wahlbeckshallen A
2021-12-05 11:30 4 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen B
2021-12-05 11:30 4 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - BK Vingen P 11/13 Wahlbeckshallen B
2021-12-05 12:15 4 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Wahlbeckshallen A
2021-12-05 12:15 4 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Wahlbeckshallen A
2021-12-05 12:15 4 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen B
2021-12-05 12:15 4 BK Vingen P 11/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen B
2021-12-05 13:00 4 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Orange) Wahlbeckshallen A
2021-12-05 13:00 4 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Svärtinge SK P 12-13 Vit Wahlbeckshallen A
Omgång 5
2022-01-23 14:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Linghems SK P 13 Wahlbeckshallen B
2022-01-23 14:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange) Wahlbeckshallen B
2022-01-23 15:00 5 Linghems SK P 13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen B
2022-01-23 15:00 5 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-23 15:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Wahlbeckshallen B
2022-01-23 15:30 5 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linghems SK P 13 Wahlbeckshallen B
2022-01-23 16:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Linghems SK P 13 vit Wahlbeckshallen B
2022-01-23 16:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Wahlbeckshallen B
2022-01-23 17:00 5 Linghems SK P 13 vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-23 17:00 5 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Wahlbeckshallen B
2022-01-23 17:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-23 17:30 5 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Linghems SK P 13 vit Wahlbeckshallen B
Omgång 6
2022-01-22 09:00 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Svärtinge SK P 12-13 Vit Åby Arena
2022-01-22 09:00 6 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Åby Arena
2022-01-22 09:25 6 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Finspång IBK PF 13 Svart Åby Arena
2022-01-22 09:25 6 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13 Röd Åby Arena
2022-01-22 09:50 6 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Åby Arena
2022-01-22 09:50 6 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Åby Arena
2022-01-22 10:15 6 Finspång IBK PF 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Åby Arena
2022-01-22 10:15 6 Finspång IBK PF 13 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Åby Arena
2022-01-22 10:40 6 BK Vingen P 11/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Åby Arena
2022-01-22 10:40 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Svärtinge SK P 12-13 Vit Åby Arena
2022-01-22 11:05 6 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Åby Arena
2022-01-22 11:05 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Finspång IBK PF 13 Röd Åby Arena
2022-01-22 11:30 6 Finspång IBK PF 13 Svart - BK Vingen P 11/13 Åby Arena
2022-01-22 11:30 6 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Åby Arena
2022-01-22 11:55 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Finspång IBK PF 13 Röd Åby Arena
2022-01-22 11:55 6 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Åby Arena
2022-01-22 12:20 6 BK Vingen P 11/13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Åby Arena
2022-01-22 12:20 6 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13 Svart Åby Arena
Omgång 7
2022-02-13 10:00 7 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Billbäcks Arena
2022-02-13 10:00 7 BK Vingen P 11/13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Billbäcks Arena
2022-02-13 10:30 7 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Billbäcks Arena
2022-02-13 10:30 7 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Billbäcks Arena
2022-02-13 11:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Billbäcks Arena
2022-02-13 11:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - BK Vingen P 11/13 Billbäcks Arena
2022-02-13 11:30 7 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Svärtinge SK P 12-13 Vit Billbäcks Arena
2022-02-13 11:30 7 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Billbäcks Arena
2022-02-13 12:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Billbäcks Arena
2022-02-13 12:00 7 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Billbäcks Arena
2022-02-13 12:30 7 BK Vingen P 11/13 - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Billbäcks Arena
2022-02-13 12:30 7 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Billbäcks Arena
2022-02-13 13:00 7 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Billbäcks Arena
2022-02-13 13:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Billbäcks Arena
2022-02-13 13:30 7 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Billbäcks Arena
2022-02-13 13:30 7 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Svärtinge SK P 12-13 Vit Billbäcks Arena
2022-02-13 14:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - BK Vingen P 11/13 Billbäcks Arena
2022-02-13 14:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Billbäcks Arena
Omgång 8
2022-02-13 14:00 8 Linghems SK P 13 vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Himnahallen
2022-02-13 14:00 8 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Finspång IBK PF 13 Röd Himnahallen
2022-02-13 14:25 8 Finspång IBK PF 13 Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Himnahallen
2022-02-13 14:25 8 Linghems SK P 13 - Hjulsbro IK Grön (Orange) Himnahallen
2022-02-13 14:50 8 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13 Röd Himnahallen
2022-02-13 14:50 8 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Himnahallen
2022-02-13 15:15 8 KFUM Norrköping IBF P13 - Linghems SK P 13 vit Himnahallen
2022-02-13 15:15 8 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Finspång IBK PF 13 Svart Himnahallen
2022-02-13 15:40 8 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linghems SK P 13 Himnahallen
2022-02-13 15:40 8 Finspång IBK PF 13 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Himnahallen
2022-02-13 16:05 8 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Finspång IBK PF 13 Svart Himnahallen
2022-02-13 16:05 8 Linghems SK P 13 vit - Hjulsbro IK Grön (Orange) Himnahallen
2022-02-13 16:30 8 KFUM Norrköping IBF P13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Himnahallen
2022-02-13 16:30 8 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 Himnahallen
2022-02-13 16:55 8 Finspång IBK PF 13 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange) Himnahallen
2022-02-13 16:55 8 Finspång IBK PF 13 Svart - Linghems SK P 13 vit Himnahallen
2022-02-13 17:20 8 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Himnahallen
2022-02-13 17:20 8 Linghems SK P 13 - KFUM Norrköping IBF P13 Himnahallen
Omgång 9
2022-03-26 13:30 9 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Sporthallen Vikingen
2022-03-26 13:30 9 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Sporthallen Vikingen
2022-03-26 14:00 9 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Sporthallen Vikingen
2022-03-26 14:00 9 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Orange) Sporthallen Vikingen
2022-03-26 14:30 9 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd Sporthallen Vikingen
2022-03-26 14:30 9 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Sporthallen Vikingen
2022-03-26 15:00 9 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Sporthallen Vikingen
2022-03-26 15:00 9 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Sporthallen Vikingen
2022-03-26 15:30 9 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart Sporthallen Vikingen
2022-03-26 15:30 9 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Sporthallen Vikingen
2022-03-26 16:00 9 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart Sporthallen Vikingen
2022-03-26 16:00 9 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Orange) Sporthallen Vikingen
2022-03-26 16:30 9 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13 Sporthallen Vikingen
2022-03-26 16:30 9 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit Sporthallen Vikingen
2022-03-26 17:00 9 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange) Sporthallen Vikingen
2022-03-26 17:00 9 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå Sporthallen Vikingen
2022-03-26 17:30 9 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit Sporthallen Vikingen
2022-03-26 17:30 9 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Rosa) Sporthallen Vikingen
Omgång 10
2022-03-27 09:00 10 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Svärtinge SK P 12-13 Vit Åby Arena
2022-03-27 09:00 10 Finspång IBK PF 13 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Åby Arena
2022-03-27 09:25 10 Linghems SK P 13 vit - Finspång IBK PF 13 Svart Åby Arena
2022-03-27 09:25 10 KFUM Norrköping IBF P13 - Linghems SK P 13 Åby Arena
2022-03-27 09:50 10 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd Åby Arena
2022-03-27 09:50 10 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Finspång IBK PF 13 Röd Åby Arena
2022-03-27 10:15 10 Finspång IBK PF 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Åby Arena
2022-03-27 10:15 10 Linghems SK P 13 - Linghems SK P 13 vit Åby Arena
2022-03-27 10:40 10 BK Vingen P 11/13 - KFUM Norrköping IBF P13 Åby Arena
2022-03-27 10:40 10 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Svärtinge SK P 12-13 Vit Åby Arena
2022-03-27 11:05 10 Finspång IBK PF 13 Röd - Linghems SK P 13 vit Åby Arena
2022-03-27 11:05 10 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Linghems SK P 13 Åby Arena
2022-03-27 11:30 10 Finspång IBK PF 13 Svart - BK Vingen P 11/13 Åby Arena
2022-03-27 11:30 10 Svärtinge SK P 12-13 Vit - KFUM Norrköping IBF P13 Åby Arena
2022-03-27 11:55 10 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Linghems SK P 13 Åby Arena
2022-03-27 11:55 10 Linghems SK P 13 vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Åby Arena
2022-03-27 12:20 10 BK Vingen P 11/13 - Finspång IBK PF 13 Röd Åby Arena
2022-03-27 12:20 10 KFUM Norrköping IBF P13 - Finspång IBK PF 13 Svart Åby Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis