Himnahallen

Adress
Himnavägen 145, 59062 Linghem
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-04 14:00 Flickor Blå Klass C 233202001 Linghems SK F10 Grön - IBF Kolmården F 07/09
2020-10-04 14:45 Flickor Blå Klass C 233202002 Hjulsbro IK F 10 Blå - Rimforsa IF 08/10 Svart
2020-10-04 15:30 Flickor Blå Klass C 233202003 Linghems SK F10 Grön - Rimforsa IF 08/10 Svart
2020-10-04 16:15 Flickor Blå Klass C 233202004 IBF Kolmården F 07/09 - Hjulsbro IK F 10 Blå
2020-10-04 17:00 Flickor Blå Klass C 233202005 Rimforsa IF 08/10 Svart - IBF Kolmården F 07/09
2020-10-04 17:45 Flickor Blå Klass C 233202006 Hjulsbro IK F 10 Blå - Linghems SK F10 Grön
2020-10-25 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001017 Linghems SK P 12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2020-10-25 14:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234001019 Svinstadsjöns IF P 11 - Hjulsbro IK P 12 Röd
2020-10-25 14:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234001021 Linghems SK P 12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2020-10-25 15:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234001023 Hjulsbro IK P 12 Röd - Linghems SK P 12 Grön
2020-10-25 15:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234001025 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd - Svinstadsjöns IF P 11
2020-10-25 16:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234001027 Hjulsbro IK P 12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2020-10-25 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001029 Linghems SK P 12 Svart - Svinstadsjöns IF P 11
November
2020-11-21 09:00 Pojkar Blå Klass F 233005037 Linghems SK P 11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart
2020-11-21 09:45 Pojkar Blå Klass F 233005038 Linköping IBK Ungdom P 10:03 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2020-11-21 10:30 Pojkar Blå Klass F 233005039 Linghems SK P 11 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2020-11-21 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005040 Brokinds IF P 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10:03
2020-11-21 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005041 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Brokinds IF P 09/10 Svart
2020-11-21 12:45 Pojkar Blå Klass F 233005042 Linköping IBK Ungdom P 10:03 - Linghems SK P 11 Svart
2020-11-22 14:00 Flickor Blå Klass D 233203031 Linghems SK F10 Vit - Rimforsa IF F 08/10 Vit
2020-11-22 14:45 Flickor Blå Klass D 233203032 Boxholms IBK F 10/11 - Brokinds IF F 08/10
2020-11-22 15:30 Flickor Blå Klass D 233203033 Rimforsa IF F 08/10 Vit - Boxholms IBK F 10/11
2020-11-22 16:15 Flickor Blå Klass D 233203034 Brokinds IF F 08/10 - Linghems SK F10 Vit
2020-11-22 17:00 Flickor Blå Klass D 233203035 Brokinds IF F 08/10 - Rimforsa IF F 08/10 Vit
2020-11-22 17:45 Flickor Blå Klass D 233203036 Linghems SK F10 Vit - Boxholms IBK F 10/11
2020-11-29 14:00 Flickor Grön Klass B 234201021 Linghems SK F 12/13 - Brokinds IF F 12
2020-11-29 14:25 Flickor Grön Klass B 234201023 Solfjäderstaden IBK F 12/13 - Hjulsbro IK F 13 Vit
2020-11-29 14:50 Flickor Grön Klass B 234201025 Rimforsa IF F 11/12 Svart - Linghems SK F 12/13
2020-11-29 15:15 Flickor Grön Klass B 234201027 Solfjäderstaden IBK F 12/13 - IBF Linköping F 11/12
2020-11-29 15:40 Flickor Grön Klass B 234201029 Hjulsbro IK F 13 Vit - Rimforsa IF F 11/12 Svart
2020-11-29 16:05 Flickor Grön Klass B 234201031 Linghems SK F 12/13 - Solfjäderstaden IBK F 12/13
2020-11-29 16:30 Flickor Grön Klass B 234201033 Brokinds IF F 12 - Hjulsbro IK F 13 Vit
2020-11-29 16:55 Flickor Grön Klass B 234201035 Rimforsa IF F 11/12 Svart - Rimforsa IF F 11/12 Vit
2020-11-29 17:20 Flickor Grön Klass B 234201037 Hjulsbro IK F 13 Blå - Linghems SK F 12/13
2020-11-29 17:45 Flickor Grön Klass B 234201039 IBF Linköping F 11/12 - Rimforsa IF F 11/12 Svart
December
2020-12-13 14:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003033 Linghems SK P 13 Grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön
2020-12-13 14:25 Pojkar Grön Klass C Östra 234003035 BK Vingen P 12/13 - IBF Kolmården P 12/13
2020-12-13 14:50 Pojkar Grön Klass C Östra 234003037 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - BK Vingen P 12/13
2020-12-13 15:15 Pojkar Grön Klass C Östra 234003039 IBF Kolmården P 12/13 - Linghems SK P 13 Grön
2020-12-13 15:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234003041 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - IBF Kolmården P 12/13
2020-12-13 16:05 Pojkar Grön Klass C Östra 234003043 Linghems SK P 13 Grön - BK Vingen P 12/13
2020-12-13 16:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003045 Linghems SK P 13 Grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Gul
2020-12-13 16:55 Pojkar Grön Klass C Östra 234003047 BK Vingen P 12/13 - KFUM Norrköping IBF P 13
Januari
2021-01-16 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003055 Linghems SK P 10 Svart - Svärtinge SK Svart
2021-01-16 09:45 Pojkar Blå Klass D 233003056 BK Vingen P 10/11 - Bergs IK P 10 Svart
2021-01-16 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003057 Linghems SK P 10 Svart - Bergs IK P 10 Svart
2021-01-16 11:15 Pojkar Blå Klass D 233003058 Svärtinge SK Svart - BK Vingen P 10/11
2021-01-16 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003059 Bergs IK P 10 Svart - Svärtinge SK Svart
2021-01-16 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003060 BK Vingen P 10/11 - Linghems SK P 10 Svart
2021-01-17 13:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001061 Svinstadsjöns IF P 11 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2021-01-17 13:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234001063 Ekängens IF P 12 Blå - Linghems SK P 12 Grön
2021-01-17 13:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234001065 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Ekängens IF P 12 Blå
2021-01-17 14:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234001067 Linghems SK P 12 Grön - Svinstadsjöns IF P 11
2021-01-17 14:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234001069 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linghems SK P 12 Grön
2021-01-17 15:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234001071 Svinstadsjöns IF P 11 - Ekängens IF P 12 Blå
2021-01-17 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001073 Ekängens IF P 12 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2021-01-17 15:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234001075 Linghems SK P 12 Grön - Svinstadsjöns IF P 11
2021-01-31 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003097 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - IBF Kolmården P 12/13
2021-01-31 13:25 Pojkar Grön Klass C Östra 234003099 BK Vingen P 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2021-01-31 13:50 Pojkar Grön Klass C Östra 234003101 IBF Kolmården P 12/13 - BK Vingen P 12/13
2021-01-31 14:15 Pojkar Grön Klass C Östra 234003103 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2021-01-31 14:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234003105 IBF Kolmården P 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2021-01-31 15:05 Pojkar Grön Klass C Östra 234003107 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - BK Vingen P 12/13
2021-01-31 15:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003109 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - KFUM Norrköping IBF P 13
2021-01-31 15:55 Pojkar Grön Klass C Östra 234003111 BK Vingen P 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
Februari
2021-02-14 14:00 Flickor Blå Klass C 233202043 Linghems SK F10 Grön - Rimforsa IF 08/10 Svart
2021-02-14 14:45 Flickor Blå Klass C 233202044 Solfjäderstaden IBK F 10 Blå - Ekängens IF F 10/11 Vit
2021-02-14 15:30 Flickor Blå Klass C 233202045 Linghems SK F10 Grön - Ekängens IF F 10/11 Vit
2021-02-14 16:15 Flickor Blå Klass C 233202046 Rimforsa IF 08/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2021-02-14 17:00 Flickor Blå Klass C 233202047 Ekängens IF F 10/11 Vit - Rimforsa IF 08/10 Svart
2021-02-14 17:45 Flickor Blå Klass C 233202048 Solfjäderstaden IBK F 10 Blå - Linghems SK F10 Grön
Mars
2021-03-13 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002115 Linghems SK P 10 Grön - IF Trym P 07/10
2021-03-13 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002116 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2021-03-13 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002117 Linghems SK P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2021-03-13 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002118 IF Trym P 07/10 - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2021-03-13 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002119 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - IF Trym P 07/10
2021-03-13 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002120 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Linghems SK P 10 Grön
2021-03-14 14:00 Pojkar Blå Klass F 233005121 Linghems SK P 11 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02
2021-03-14 14:45 Pojkar Blå Klass F 233005122 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Boxholms IBK P 10/11
2021-03-14 15:30 Pojkar Blå Klass F 233005123 Linghems SK P 11 Grön - Boxholms IBK P 10/11
2021-03-14 16:15 Pojkar Blå Klass F 233005124 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2021-03-14 17:00 Pojkar Blå Klass F 233005125 Boxholms IBK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02
2021-03-14 17:45 Pojkar Blå Klass F 233005126 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2021-03-20 09:00 Flickor Blå Klass D 233203091 Linghems SK F10 Vit - Rimforsa IF F 08/10 Vit
2021-03-20 09:45 Flickor Blå Klass D 233203092 Ekängens IF F 10/11 Blå - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2021-03-20 10:30 Flickor Blå Klass D 233203093 Rimforsa IF F 08/10 Vit - Ekängens IF F 10/11 Blå
2021-03-20 11:15 Flickor Blå Klass D 233203094 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Linghems SK F10 Vit
2021-03-20 12:00 Flickor Blå Klass D 233203095 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Rimforsa IF F 08/10 Vit
2021-03-20 12:45 Flickor Blå Klass D 233203096 Linghems SK F10 Vit - Ekängens IF F 10/11 Blå
2021-03-21 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001137 Linghems SK P 12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2021-03-21 14:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234001139 Svinstadsjöns IF P 11 - Hjulsbro IK P 12 Röd
2021-03-21 14:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234001141 Linghems SK P 12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2021-03-21 15:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234001143 Hjulsbro IK P 12 Röd - Linghems SK P 12 Grön
2021-03-21 15:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234001145 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd - Svinstadsjöns IF P 11
2021-03-21 16:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234001147 Hjulsbro IK P 12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2021-03-21 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001149 Linghems SK P 12 Svart - Svinstadsjöns IF P 11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis