Spelprogram - Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Höllvikens IBF P13/14 Vit Martin Ekman martin.ekman@outlook.com 0733-180369 Orange/Vit/Vit
IBK Genarp PF13/14 Pontus Jonasson jonasson.pontus@gmail.com 072-710 75 15 Svart/Svart/Svart
IBK Genarp PF13/14 Röd Pontus Jonasson jonasson.pontus@gmail.com 072-710 75 15 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P 13 S Andreas Lassesson andreas.lassesson@gmail.com 070-243 33 97 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P13 SÖ Linda Grenander linda.grenander@hotmail.com 073-931 89 08 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P2014 SÖ Linus Charlieson Linus.charlieson@gmail.com 070-975 26 60 Svart-grön/Svart-grön/Svart
Lomma FBC P14-3 Peter Bergquist peterbergquist@outlook.com 0702242341 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF P13/14-1 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart/Svart/Svart
Malmhaug IBF P13/14-2 Greg Croset greg.croset@hotmail.com 072-734 00 55 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC P14-15 Riseberga Rickard Nilsson rickard.nilsson7@hotmail.se Magenta/Svart/Svart
Tygelsjö IK P14-1 Jonas Bolander jonasfridaepost@gmail.com 0709588622 Vit/Svart/Vit
Tygelsjö IK P14-2 Jonas Bolander jonasfridaepost@gmail.com 0709588622 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 09:00 1 Malmhaug IBF P13/14-1 - Lomma FBC P14-3 Kulladals Sporthall
2021-10-24 09:00 1 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Lund P2014 SÖ Kulladals Sporthall
2021-10-24 09:45 1 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P13 SÖ Kulladals Sporthall
2021-10-24 09:45 1 IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit Kulladals Sporthall
2021-10-24 10:30 1 IBK Lund P13 SÖ - Malmhaug IBF P13/14-1 Kulladals Sporthall
2021-10-24 10:30 1 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-2 Kulladals Sporthall
Omgång 2
2021-10-17 13:00 2 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Genarp PF13/14 Kirsebergs Sporthall
2021-10-17 13:00 2 IBK Lund P 13 S - Tygelsjö IK P14-2 Kirsebergs Sporthall
2021-10-17 13:45 2 IBK Genarp PF13/14 - Tygelsjö IK P14-1 Kirsebergs Sporthall
2021-10-17 13:45 2 Tygelsjö IK P14-2 - IBK Genarp PF13/14 Röd Kirsebergs Sporthall
2021-10-17 14:30 2 Tygelsjö IK P14-1 - Malmö FBC P14-15 Riseberga Kirsebergs Sporthall
2021-10-17 14:30 2 IBK Genarp PF13/14 Röd - IBK Lund P 13 S Kirsebergs Sporthall
Omgång 3
2021-11-28 11:30 3 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Tygelsjö IK P14-1 Gyahallen
2021-11-28 11:30 3 Lomma FBC P14-3 - Malmhaug IBF P13/14-2 Gyahallen
2021-11-28 12:15 3 Tygelsjö IK P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-1 Gyahallen
2021-11-28 12:15 3 Malmhaug IBF P13/14-2 - Tygelsjö IK P14-2 Gyahallen
2021-11-28 13:00 3 Malmhaug IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13/14 Vit Gyahallen
2021-11-28 13:00 3 Tygelsjö IK P14-2 - Lomma FBC P14-3 Gyahallen
Omgång 4
2021-11-13 13:00 4 IBK Genarp PF13/14 Röd - Malmö FBC P14-15 Riseberga Genarps Idrottshall
2021-11-13 13:00 4 IBK Genarp PF13/14 - IBK Lund P 13 S Genarps Idrottshall
2021-11-13 13:45 4 IBK Lund P13 SÖ - IBK Genarp PF13/14 Röd Genarps Idrottshall
2021-11-13 13:45 4 IBK Lund P 13 S - IBK Lund P2014 SÖ Genarps Idrottshall
2021-11-13 14:30 4 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Lund P13 SÖ Genarps Idrottshall
2021-11-13 14:30 4 IBK Lund P2014 SÖ - IBK Genarp PF13/14 Genarps Idrottshall
Omgång 5
2021-12-11 10:30 5 IBK Lund P13 SÖ - IBK Lund P 13 S Lerbäckshallen A
2021-12-11 10:30 5 IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit Lerbäckshallen A
2021-12-11 11:20 5 IBK Lund P 13 S - Lomma FBC P14-3 Lerbäckshallen A
2021-12-11 11:20 5 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmö FBC P14-15 Riseberga Lerbäckshallen A
2021-12-11 12:10 5 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P13 SÖ Lerbäckshallen A
2021-12-11 12:10 5 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Lund P2014 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 6
2021-12-11 12:00 6 Tygelsjö IK P14-1 - IBK Genarp PF13/14 Röd Pilbäckshallen
2021-12-11 12:00 6 Tygelsjö IK P14-2 - Malmhaug IBF P13/14-1 Pilbäckshallen
2021-12-11 12:45 6 IBK Genarp PF13/14 Röd - Malmhaug IBF P13/14-2 Pilbäckshallen
2021-12-11 12:45 6 Malmhaug IBF P13/14-1 - IBK Genarp PF13/14 Pilbäckshallen
2021-12-11 13:30 6 Malmhaug IBF P13/14-2 - Tygelsjö IK P14-1 Pilbäckshallen
2021-12-11 13:30 6 IBK Genarp PF13/14 - Tygelsjö IK P14-2 Pilbäckshallen
Omgång 7
2022-01-22 09:00 7 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Lund P13 SÖ Kulladals Sporthall
2022-01-22 09:00 7 Malmhaug IBF P13/14-1 - IBK Lund P2014 SÖ Kulladals Sporthall
2022-01-22 09:45 7 IBK Lund P13 SÖ - Tygelsjö IK P14-2 Kulladals Sporthall
2022-01-22 09:45 7 IBK Lund P2014 SÖ - Tygelsjö IK P14-1 Kulladals Sporthall
2022-01-22 10:30 7 Tygelsjö IK P14-2 - Malmhaug IBF P13/14-2 Kulladals Sporthall
2022-01-22 10:30 7 Tygelsjö IK P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-1 Kulladals Sporthall
Omgång 8
2022-01-23 12:30 8 IBK Lund P 13 S - Höllvikens IBF P13/14 Vit Killebäckshallen
2022-01-23 12:30 8 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Genarp PF13/14 Röd Killebäckshallen
2022-01-23 13:15 8 Höllvikens IBF P13/14 Vit - IBK Genarp PF13/14 Killebäckshallen
2022-01-23 13:15 8 IBK Genarp PF13/14 Röd - Lomma FBC P14-3 Killebäckshallen
2022-01-23 14:00 8 IBK Genarp PF13/14 - IBK Lund P 13 S Killebäckshallen
2022-01-23 14:00 8 Lomma FBC P14-3 - Malmö FBC P14-15 Riseberga Killebäckshallen
Omgång 9
2022-02-05 09:30 9 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P 13 S Slättängshallen
2022-02-05 09:30 9 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-1 Slättängshallen
2022-02-05 10:15 9 IBK Lund P 13 S - Malmhaug IBF P13/14-2 Slättängshallen
2022-02-05 10:15 9 Malmhaug IBF P13/14-1 - Malmö FBC P14-15 Riseberga Slättängshallen
2022-02-05 11:00 9 Malmhaug IBF P13/14-2 - Lomma FBC P14-3 Slättängshallen
2022-02-05 11:00 9 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Höllvikens IBF P13/14 Vit Slättängshallen
Omgång 10
2022-02-05 13:00 10 IBK Genarp PF13/14 - IBK Lund P13 SÖ Genarps Idrottshall
2022-02-05 13:00 10 IBK Genarp PF13/14 Röd - Tygelsjö IK P14-2 Genarps Idrottshall
2022-02-05 13:45 10 IBK Lund P13 SÖ - Tygelsjö IK P14-1 Genarps Idrottshall
2022-02-05 13:45 10 Tygelsjö IK P14-2 - IBK Lund P2014 SÖ Genarps Idrottshall
2022-02-05 14:30 10 Tygelsjö IK P14-1 - IBK Genarp PF13/14 Genarps Idrottshall
2022-02-05 14:30 10 IBK Lund P2014 SÖ - IBK Genarp PF13/14 Röd Genarps Idrottshall
Omgång 11
2022-03-12 09:30 11 IBK Lund P2014 SÖ - Malmhaug IBF P13/14-2 Lerbäckshallen A
2022-03-12 09:30 11 IBK Lund P13 SÖ - IBK Genarp PF13/14 Röd Lerbäckshallen A
2022-03-12 10:20 11 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Genarp PF13/14 Lerbäckshallen A
2022-03-12 10:20 11 IBK Genarp PF13/14 Röd - Malmhaug IBF P13/14-1 Lerbäckshallen A
2022-03-12 11:10 11 IBK Genarp PF13/14 - IBK Lund P2014 SÖ Lerbäckshallen A
2022-03-12 11:10 11 Malmhaug IBF P13/14-1 - IBK Lund P13 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 12
2022-03-19 13:00 12 Tygelsjö IK P14-2 - Höllvikens IBF P13/14 Vit Pilbäckshallen
2022-03-19 13:00 12 Tygelsjö IK P14-1 - IBK Lund P 13 S Pilbäckshallen
2022-03-19 13:45 12 Höllvikens IBF P13/14 Vit - IBK Lund P 13 S Pilbäckshallen
2022-03-19 13:45 12 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Lomma FBC P14-3 Pilbäckshallen
2022-03-19 14:30 12 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Tygelsjö IK P14-2 Pilbäckshallen
2022-03-19 14:30 12 Lomma FBC P14-3 - Tygelsjö IK P14-1 Pilbäckshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis