Genarps Idrottshall

Adress
Norra Fäladsvägen 5 , 247 71 Genarp





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Juniorallsvenskan J HJ18 580710087 IBK Genarp - Träslövsläge IF
Oktober
2022-10-07 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001014 IBK Genarp - Skurups IBK A
2022-10-09 12:30 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060005 IBK Genarp PF09/10 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1
2022-10-14 20:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710019 IBK Genarp - IBK Lund /Bjärreds IBK
2022-10-15 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504001 IBK Genarp PF15/16 - IBK Lund P2015 Sandby
2022-10-15 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504002 IBK Genarp PF15/16-2 - Skurups IBK PF16-2
2022-10-15 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504003 IBK Lund P2015 Sandby - Skurups IBK PF16-1
2022-10-15 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504004 Skurups IBK PF16-2 - IBK Lund P2015 Sandby 2
2022-10-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504005 Skurups IBK PF16-1 - IBK Genarp PF15/16
2022-10-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504006 IBK Lund P2015 Sandby 2 - IBK Genarp PF15/16-2
2022-10-15 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302007 IBK Genarp PF11/12 - FBC Ystad P10
2022-10-15 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302008 FBC Ystad P10 - IBK Lund P2011 S
2022-10-15 15:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302009 IBK Lund P2011 S - IBK Genarp PF11/12
2022-10-16 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022014 IBK Genarp - Malmö FBC
2022-10-16 15:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040005 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - Höllvikens IBF P07
2022-10-22 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402009 IBK Genarp PF14 - Hofterups IBF P14
2022-10-22 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402010 IBK Genarp PF15/16 - Skurups IBK PF14-15/1
2022-10-22 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402011 Hofterups IBF P14 - Skurups IBK PF14-15/2
2022-10-22 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402012 Skurups IBK PF14-15/1 - Hofterups IBF P14 Svart
2022-10-22 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402013 Skurups IBK PF14-15/2 - IBK Genarp PF14
2022-10-22 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402014 Hofterups IBF P14 Svart - IBK Genarp PF15/16
2022-10-22 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060015 IBK Genarp PF09/10 - FBC Engelholm P09
2022-10-23 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022020 IBK Genarp - Röke IBK HJ18
2022-10-23 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001026 IBK Genarp - Lomma FBC A
2022-10-28 20:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710028 IBK Genarp - FC Helsingborg
2022-10-30 15:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040009 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - IBK Lund P2007/08 Sandby
November
2022-11-04 19:00 Skånemästerskapen Herrar Slutspel 136007003 IBK Genarp - Eslövs IBF
2022-11-11 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001038 IBK Genarp - FBC Helsingborg
2022-11-12 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060019 IBK Genarp PF09/10 - Gårdarike IBK P09
2022-11-13 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503010 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Kävlinge IBK P14
2022-11-13 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503011 Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga - IBK Lund P2014 Sandby
2022-11-13 11:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503012 Kävlinge IBK P14 - IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15
2022-11-13 11:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503013 IBK Lund P2014 Sandby - IBK Genarp PF14
2022-11-13 12:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503014 IBK Genarp PF14 - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2022-11-13 12:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503015 IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15 - Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga
2022-11-20 12:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040014 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - FBC Engelholm P07/08
2022-11-25 20:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710037 IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK
2022-11-27 10:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060028 IBK Genarp PF09/10 - IBK Landskrona P09
2022-11-27 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001051 IBK Genarp - Bjärreds IBK
December
2022-12-02 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001055 IBK Genarp - Röke IBK
2022-12-10 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404028 IBK Genarp PF 13/14 - Palmstaden IK P11/12 Vit
2022-12-10 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404029 Palmstaden IK P11/12 Vit - IK Stanstad P12-1
2022-12-10 15:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404030 IK Stanstad P12-1 - IBK Genarp PF 13/14
2022-12-11 10:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060037 IBK Genarp PF09/10 - Lomma FBC P09
2022-12-11 15:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040020 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - FC Helsingborg P07-2
2022-12-18 12:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040023 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - Bjärreds IBK P07-2
2022-12-18 15:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710055 IBK Genarp - Warberg IBF
Januari
2023-01-13 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001074 IBK Genarp - Malmhaug IBF A
2023-01-14 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504037 IBK Genarp PF15/16-2 - Skurups IBK PF16-1
2023-01-14 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504038 IBK Genarp PF15/16 - Skurups IBK PF16-2
2023-01-14 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504039 Skurups IBK PF16-1 - IBK Genarp PF15/16
2023-01-14 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504040 Skurups IBK PF16-2 - IBK Genarp PF15/16-2
2023-01-14 14:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504041 IBK Genarp PF15/16 - IBK Genarp PF15/16-2
2023-01-14 14:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504042 Skurups IBK PF16-1 - Skurups IBK PF16-2
2023-01-14 16:30 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022052 IBK Genarp - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-01-15 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404040 IBK Genarp PF 13/14 - Malmhaug IBF P12/13-1
2023-01-15 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404041 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBS Svedala P11
2023-01-15 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404042 IBS Svedala P11 - IBK Genarp PF 13/14
2023-01-21 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302049 IBK Genarp PF11/12 - Vakant lag
2023-01-21 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302050 Vakant lag - Lomma FBC P11-1
2023-01-21 15:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302051 Lomma FBC P11-1 - IBK Genarp PF11/12
2023-01-22 12:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060051 IBK Genarp PF09/10 - Malmö FBC P09/10
2023-01-22 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022055 IBK Genarp - Höllvikens IBF/Gårdarike IBK
2023-01-22 17:00 Herrar Div 2 Skåne 131001086 IBK Genarp - IBK Landskrona
2023-01-28 13:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503043 IBK Genarp PF14 - IBK Lund P2015SÖ
2023-01-28 14:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503044 IBK Lund P2015SÖ - Kävlinge IBK P14
2023-01-28 15:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503045 Kävlinge IBK P14 - IBK Genarp PF14
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001097 IBK Genarp - Palmstaden IK A
2023-02-04 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302055 IBK Genarp PF15/16 - Bjärreds IBK P13-1
2023-02-04 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302056 Palmstaden IK P13 - Tygelsjö IK P13
2023-02-04 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302057 Bjärreds IBK P13-1 - IBS Svedala P13/14
2023-02-04 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302058 Tygelsjö IK P13 - Bjärreds IBK P13-2
2023-02-04 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302059 IBS Svedala P13/14 - IBK Genarp PF15/16
2023-02-04 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302060 Bjärreds IBK P13-2 - Palmstaden IK P13
2023-02-04 17:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710069 IBK Genarp - Höllvikens IBF
2023-02-05 12:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040031 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - Urdraget lag (Munka Ljungby)
2023-02-11 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302079 IBK Genarp PF11/12 - FBC Ystad P10
2023-02-11 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302080 FBC Ystad P10 - Malmö FBC P11 Husie
2023-02-11 15:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302081 Malmö FBC P11 Husie - IBK Genarp PF11/12
2023-02-12 12:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040036 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08
2023-02-12 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060067 IBK Genarp PF09/10 - Munka-Ljungby IBK P09/10
2023-02-12 17:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710078 IBK Genarp - IBK Landskrona
2023-02-16 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022072 IBK Genarp - FBC Engelholm
2023-02-17 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001109 IBK Genarp - Höllvikens IBF B
Mars
2023-03-03 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022073 IBK Genarp - Eslövs IBF
2023-03-05 12:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060078 IBK Genarp PF09/10 - FC Helsingborg P09
2023-03-12 12:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040043 IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08 - FC Helsingborg P07-1
2023-03-18 13:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402079 IBK Genarp PF15/16 - Hofterups IBF P14
2023-03-18 13:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402080 IBK Genarp PF14 - FBC Ystad PF13-15-1
2023-03-18 13:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402081 Hofterups IBF P14 - FBC Ystad PF13-15-2
2023-03-18 13:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402082 FBC Ystad PF13-15-1 - Hofterups IBF P14 Svart
2023-03-18 14:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402083 FBC Ystad PF13-15-2 - IBK Genarp PF15/16
2023-03-18 14:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402084 Hofterups IBF P14 Svart - IBK Genarp PF14
2023-03-19 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022086 IBK Genarp - Hofterups IBF
2023-03-19 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001128 IBK Genarp - IBK Lund A
2023-03-19 18:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060089 IBK Genarp PF09/10 - IBK Lund P2009 L

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis