Slättängshallen

Adress
Industrigatan 1, LOMMA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-16 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102010 Lomma FBC F10-12 - Häljarps SK F11/12
2021-10-16 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102011 Häljarps SK F11/12 - Gantofta IBK F11-2
2021-10-16 12:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102012 Gantofta IBK F11-2 - Lomma FBC F10-12
2021-10-23 11:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303001 Lomma FBC P11-1 - Bjärreds IBK P10
2021-10-23 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303002 Bjärreds IBK P10 - Eslövs IBF FP09/11
2021-10-23 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303003 Eslövs IBF FP09/11 - Lomma FBC P11-1
November
2021-11-13 09:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302016 Lomma FBC P11-2 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden
2021-11-13 10:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302017 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Tygelsjö IK P09-11
2021-11-13 11:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302018 Tygelsjö IK P09-11 - Lomma FBC P11-2
2021-11-20 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404022 Lomma FBC P12-2 - Höllvikens IBF P12 Orange
2021-11-20 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404023 Höllvikens IBF P12 Orange - Malmö FBC P11 Husie
2021-11-20 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404024 Malmö FBC P11 Husie - Lomma FBC P12-2
2021-11-27 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201028 Lomma FBC P10 - Höllvikens IBF P10
2021-11-27 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201029 Höllvikens IBF P10 - Skurups IBK PF10B
2021-11-27 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201030 Skurups IBK PF10B - Lomma FBC P10
December
2021-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503037 Lomma FBC P14-1 - Bjärreds IBK P13 Gul
2021-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503038 Lomma FBC P14-2 - IBK Genarp PF15
2021-12-04 10:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503039 Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Genarp PF15 Röd
2021-12-04 10:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503040 IBK Genarp PF15 - Bjärreds IBK P13 Svart
2021-12-04 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503041 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-1
2021-12-04 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503042 Bjärreds IBK P13 Svart - Lomma FBC P14-2
2021-12-11 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201040 Lomma FBC P10 - Gantofta IBK P10
2021-12-11 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201041 Gantofta IBK P10 - Malmhaug IBF P09
2021-12-11 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201042 Malmhaug IBF P09 - Lomma FBC P10
2021-12-18 10:00   Uppskj. Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403025 Lomma FBC P12-1 - Malmö FBC P12 Husie
2021-12-18 11:00   Uppskj. Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403026 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P12 NV
2021-12-18 12:00   Uppskj. Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403027 IBK Lund P12 NV - Lomma FBC P12-1
Januari
2022-01-15 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102046 Lomma FBC F10-12 - Hofterups IBF F10-11
2022-01-15 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102047 Hofterups IBF F10-11 - Palmstaden IK F11-13
2022-01-15 12:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102048 Palmstaden IK F11-13 - Lomma FBC F10-12
2022-01-22 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403057 Lomma FBC P13-2 - Hofterups IBF P13/14-1
2022-01-22 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403058 Hofterups IBF P13/14-2 - Malmhaug IBF P13
2022-01-22 10:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403059 Tygelsjö IK P13 - Lomma FBC P13-1
2022-01-22 10:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403060 Malmhaug IBF P13/14 - Hofterups IBF P13/14-2
2022-01-22 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403061 Malmhaug IBF P13 - Lomma FBC P13-2
2022-01-22 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403062 Hofterups IBF P13/14-1 - Tygelsjö IK P13
2022-01-22 12:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403063 Lomma FBC P13-1 - Malmhaug IBF P13/14
2022-01-29 16:45 Pantamera Pojkar C (P07) Mellan Vår 131054013 Lomma FBC P08 - Malmhaug IBF P06/07
2022-01-30 11:30 Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår 131074009 Lomma FBC P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10
Februari
2022-02-05 09:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505049 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P 13 S
2022-02-05 09:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505050 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-1
2022-02-05 10:15 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505051 IBK Lund P 13 S - Malmhaug IBF P13/14-2
2022-02-05 10:15 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505052 Malmhaug IBF P13/14-1 - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2022-02-05 11:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505053 Malmhaug IBF P13/14-2 - Lomma FBC P14-3
2022-02-05 11:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505054 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Höllvikens IBF P13/14 Vit
2022-02-05 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404073 Lomma FBC P12-2 - IBK Genarp PF11/12
2022-02-05 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404074 IBK Genarp PF11/12 - Höllvikens IBF P10
2022-02-05 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404075 Höllvikens IBF P10 - Lomma FBC P12-2
2022-02-05 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001099 Lomma FBC A - Skurups IBK A
2022-02-09 18:15 Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår 131076007 Lomma FBC P10 - IBK Genarp PF09/10
2022-02-10 18:30 Pantamera Pojkar C (P07) Mellan Vår 131054007 Lomma FBC P08 - Häljarps SK P07
2022-02-10 20:15 Damer Div 3 Skåne 132003054 Lomma FBC - Förslövs IF
2022-02-11 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004108 Lomma FBC B - IBS Svedala
2022-02-12 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404070 Lomma FBC P11 - IBS Svedala P 10
2022-02-12 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404071 IBS Svedala P 10 - IBK Lund P10 LD
2022-02-12 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404072 IBK Lund P10 LD - Lomma FBC P11
2022-02-12 12:00 Pantamera Flickor A 132020068 Lomma FBC F05 - IBK Lund F05/06S
2022-02-12 13:30 Pantamera Flickor E 132024069 Lomma FBC F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta
2022-02-12 15:00 Damer Div 3 Skåne 132003070 Lomma FBC - VV-84 SK Bjuv
2022-02-12 17:00 Pantamera Pojkar C (P07) Mellan Vår 131054025 Lomma FBC P08 - Bjärreds IBK P07-B
2022-02-13 10:15 Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår 131076013 Lomma FBC P10 - IBS Svedala P/F 09
2022-02-15 18:30 Pantamera Flickor E 132024053 Lomma FBC F08/09 - FBC Engelholm F08/09
2022-02-17 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003044 Lomma FBC - Röke IBK DU
2022-02-18 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001110 Lomma FBC A - FBC Helsingborg
2022-02-19 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004114 Lomma FBC B - Malmö FBC C
Mars
2022-03-04 20:00 Pantamera Flickor A 132020076 Lomma FBC F05 - IK Stanstad F06/07
2022-03-05 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302100 Lomma FBC P11-2 - Oxie SK P10-13
2022-03-05 10:40 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302101 IBK Lund P2011 Dalby - FBC Ystad 2009-2011
2022-03-05 11:20 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302102 FBC Ystad 2009-2011 - Lomma FBC P11-2
2022-03-05 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302103 Oxie SK P10-13 - IBK Lund P2011 Dalby
2022-03-05 12:40 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302104 FBC Ystad 2009-2011 - Oxie SK P10-13
2022-03-05 13:20 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302105 Lomma FBC P11-2 - IBK Lund P2011 Dalby
2022-03-05 14:15 Pantamera Flickor E 132024080 Lomma FBC F08/09 - Gantofta IBK F09
2022-03-05 15:45 Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår 131074017 Lomma FBC P09 - IBK Landskrona P09
2022-03-05 17:15 Pantamera Pojkar C (P07) Mellan Vår 131054033 Lomma FBC P08 - IBS Svedala P 07-1
2022-03-11 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001121 Lomma FBC A - Eslövs IBF A
2022-03-12 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403064 Lomma FBC P12-1 - Bjärreds IBK P11
2022-03-12 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403065 Bjärreds IBK P11 - Malmhaug IBF P11-1
2022-03-12 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403066 Malmhaug IBF P11-1 - Lomma FBC P12-1
2022-03-12 13:30 Pantamera Flickor E 132024082 Lomma FBC F08/09 - IK Stanstad F08/09
2022-03-12 15:00 Damer Div 3 Skåne 132003083 Lomma FBC - Höllvikens IBF B
2022-03-12 16:30 Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår 131076023 Lomma FBC P10 - Höllvikens IBF P11
2022-03-18 20:00 Pantamera Flickor A 132020084 Lomma FBC F05 - FBC Engelholm F05-07
2022-03-19 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503079 Lomma FBC P14-1 - IBK Genarp PF15
2022-03-19 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503080 Lomma FBC P14-2 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta
2022-03-19 10:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503081 IBK Genarp PF15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart
2022-03-19 10:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503082 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IBK Genarp PF15 Röd
2022-03-19 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503083 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Lomma FBC P14-2
2022-03-19 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503084 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-1
2022-03-19 13:00 Pantamera Pojkar C (P07) Mellan Vår 131054045 Lomma FBC P08 - Förslövs IF P07/08
2022-03-20 16:15 Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår 131074025 Lomma FBC P09 - Malmö FBC P09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis