Gyahallen

Adress
Östersjövägen 61, 236 36 Höllviken





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-03 12:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040002 Höllvikens IBF P06/07-1 - Malmö FBC P06 Svart
2021-10-09 12:30 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050001 Höllvikens IBF P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07
2021-10-09 14:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062003 Höllvikens IBF P08 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P07
2021-10-17 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504007 Näsets IBF PF13-14 Svart - IBK Lund P 2014 D
2021-10-17 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504008 Näsets IBF PF13-14 Orange - Skurups IBK PF14-15
2021-10-17 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504009 IBK Lund P 2014 D - Gårdarike IBK P13-14
2021-10-17 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504010 Skurups IBK PF14-15 - IBK Lund P13 NV
2021-10-17 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504011 Gårdarike IBK P13-14 - Näsets IBF PF13-14 Svart
2021-10-17 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504012 IBK Lund P13 NV - Näsets IBF PF13-14 Orange
2021-10-22 19:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040013 Höllvikens IBF P06/07-1 - Urdraget lag (Engelholm)
2021-10-23 12:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062014 Höllvikens IBF P08 - Gårdarike IBK P09-10
2021-10-23 14:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060015 Höllvikens IBF P08 - Åkarps IBK P08/09
2021-10-24 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403010 Höllvikens IBF P12 Svart - Hofterups IBF P11/12-2
2021-10-24 13:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403011 Hofterups IBF P11/12-2 - Lomma FBC P12-1
2021-10-24 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403012 Lomma FBC P12-1 - Höllvikens IBF P12 Svart
November
2021-11-13 12:30 Pantamera Pojkar A (P05) Södra Höst 131031026 Höllvikens IBF P05 - FBC Ystad /FC Cimrishamn P04
2021-11-14 12:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062017 Höllvikens IBF P08 - IBK Lund P08 L
2021-11-14 14:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060022 Höllvikens IBF P08 - Munka-Ljungby IBK
2021-11-14 16:00 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050016 Höllvikens IBF P07 - IBK Osby P07
2021-11-20 14:00 Pantamera Pojkar B (P06) 131041023 Höllvikens IBF P06/07-2 - Lönsboda IBK P07
2021-11-21 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201022 Höllvikens IBF P10 - Urdraget lag (Emmaljunga)
2021-11-21 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201023 Urdraget lag (Emmaljunga) - Gårdarike IBK P09-10
2021-11-21 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201024 Gårdarike IBK P09-10 - Höllvikens IBF P10
2021-11-28 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504013 Höllvikens IBF P13/14 Svart - Gårdarike IBK P13-14
2021-11-28 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504014 Höllvikens IBF P13/14 Orange - IFK Klagshamn gul
2021-11-28 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504015 Gårdarike IBK P13-14 - IFK Klagshamn blå
2021-11-28 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504016 IFK Klagshamn gul - Skurups IBK PF14-15
2021-11-28 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504017 IFK Klagshamn blå - Höllvikens IBF P13/14 Svart
2021-11-28 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504018 Skurups IBK PF14-15 - Höllvikens IBF P13/14 Orange
2021-11-28 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505013 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Tygelsjö IK P14-1
2021-11-28 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505014 Lomma FBC P14-3 - Malmhaug IBF P13/14-2
2021-11-28 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505015 Tygelsjö IK P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-1
2021-11-28 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505016 Malmhaug IBF P13/14-2 - Tygelsjö IK P14-2
2021-11-28 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505017 Malmhaug IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13/14 Vit
2021-11-28 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505018 Tygelsjö IK P14-2 - Lomma FBC P14-3
December
2021-12-04 12:30 Pantamera Pojkar B (P06) 131041032 Höllvikens IBF P06/07-2 - Urdraget lag (Åkarps IBK)
2021-12-04 13:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060033 Höllvikens IBF P08 - Willands IBK P08/09
2021-12-05 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504025 Palmstaden IK PF14/15 - Näsets IBF PF13-14 Orange
2021-12-05 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504026 Palmstaden IK PF14/15 Svart - Höllvikens IBF P13/14 Svart
2021-12-05 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504027 Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF P13/14 Orange
2021-12-05 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504028 Höllvikens IBF P13/14 Svart - Näsets IBF PF13-14 Svart
2021-12-05 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504029 Höllvikens IBF P13/14 Orange - Palmstaden IK PF14/15
2021-12-05 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504030 Näsets IBF PF13-14 Svart - Palmstaden IK PF14/15 Svart
2021-12-10 19:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040040 Höllvikens IBF P06/07-1 - IBK Lund P06 S
2021-12-11 12:30 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050038 Höllvikens IBF P07 - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2021-12-11 14:30 Pantamera Pojkar B (P06) 131041040 Höllvikens IBF P06/07-2 - Röke IBK P06
2021-12-17 19:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062045 Höllvikens IBF P08 - IBS Svedala P08
2021-12-18 12:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404037 Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P11 Husie
2021-12-18 13:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404038 Malmö FBC P11 Husie - Gårdarike IBK P11-13
2021-12-18 14:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404039 Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P11
2021-12-18 15:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404040 Höllvikens IBF P12 Orange - IBS Svedala P 10
2021-12-18 16:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404041 IBS Svedala P 10 - Palmstaden IK P11/12
2021-12-18 17:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404042 Palmstaden IK P11/12 - Höllvikens IBF P12 Orange
2021-12-19 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302046 Höllvikens IBF P11 - FBC Ystad 2009-2011
2021-12-19 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302047 FBC Ystad 2009-2011 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden
2021-12-19 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302048 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Höllvikens IBF P11
Januari
2022-01-14 19:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060046 Höllvikens IBF P08 - IBK Lund P09 Sandby
2022-01-16 13:00 Pantamera Pojkar B (P06) 131041048 Höllvikens IBF P06/07-2 - Urdraget lag (Höganäs)
2022-01-22 12:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403046 Höllvikens IBF P12 Svart - Malmhaug IBF P11-1
2022-01-22 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403047 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P2011 Dalby
2022-01-22 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403048 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P12 Svart
2022-01-22 15:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062053 Höllvikens IBF P08 - IFK Klagshamn P08/09
2022-01-23 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403049 Höllvikens IBF P13/14 Y - IBK Lund P12/13 D
2022-01-23 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403050 Eslövs IBF FP12/13 - IBK Landskrona P12 svart
2022-01-23 10:40 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403053 IBK Landskrona P12 svart - Höllvikens IBF P13/14 Y
2022-01-23 10:40 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403054 IBK Lund P12/13 D - Eslövs IBF FP12/13
2022-01-23 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403051 IBK Landskrona P12 vit - Västra Ingelstad IS PF12/13
2022-01-23 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403052 IBK Lund P12 D 2 - Höllvikens IBF P13/14 X
2022-01-23 12:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403055 Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Lund P12 D 2
2022-01-23 12:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403056 Höllvikens IBF P13/14 X - IBK Landskrona P12 vit
2022-01-28 19:00 Pantamera Pojkar B (P06) 131041057 Höllvikens IBF P06/07-2 - Urdraget lag (Vv-84)
2022-01-30 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504049 Höllvikens IBF P13/14 Orange - Näsets IBF PF13-14 Orange
2022-01-30 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504050 Höllvikens IBF P13/14 Svart - IFK Klagshamn blå
2022-01-30 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504051 Näsets IBF PF13-14 Orange - IFK Klagshamn gul
2022-01-30 10:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504052 IFK Klagshamn blå - Näsets IBF PF13-14 Svart
2022-01-30 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504053 IFK Klagshamn gul - Höllvikens IBF P13/14 Orange
2022-01-30 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504054 Näsets IBF PF13-14 Svart - Höllvikens IBF P13/14 Svart
Februari
2022-02-06 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404061 Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 NV
2022-02-06 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404062 IBK Lund P11 NV - Gårdarike IBK P11-13
2022-02-06 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404063 Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P12 Orange
2022-02-11 19:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060066 Höllvikens IBF P08 - IK Stanstad P08/09
2022-02-12 12:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062069 Höllvikens IBF P08 - Malmhaug IBF P08
Mars
2022-03-04 19:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040069 Höllvikens IBF P06/07-1 - Urdraget lag (Engelholm)
2022-03-06 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403089 Höllvikens IBF P13/14 X - Malmhaug IBF P13
2022-03-06 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403090 Tygelsjö IK P13 - Lomma FBC P13-2
2022-03-06 10:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403091 Höllvikens IBF P13/14 Y - Malmhaug IBF P13/14
2022-03-06 10:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403092 Malmhaug IBF P13 - Lomma FBC P13-1
2022-03-06 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403093 Malmhaug IBF P13/14 - Tygelsjö IK P13
2022-03-06 11:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403094 Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13/14 X
2022-03-06 12:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403095 Lomma FBC P13-1 - Höllvikens IBF P13/14 Y
2022-03-13 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404088 Höllvikens IBF P11 - Höllvikens IBF P12 Orange
2022-03-13 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404089 Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 S
2022-03-13 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404090 IBK Lund P11 S - Höllvikens IBF P11
2022-03-18 19:00 Pantamera Pojkar B (P06) 131041086 Höllvikens IBF P06/07-2 - Eslövs IBF FP06/07
2022-03-19 12:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302106 Höllvikens IBF P11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11
2022-03-19 13:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302107 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - IBK Lund P2011 Dalby
2022-03-19 14:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302108 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis