Gyahallen

Adress
Östersjövägen 61, 236 36 Höllviken





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402007 Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2020-10-10 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402008 Malmö FBC P10-12 Riseberga - IBK Lund P10 L
2020-10-10 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402009 IBK Lund P10 L - Höllvikens IBF P11
2020-10-11 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301007 Höllvikens IBF P08 - Gårdarike IBK P09/10
2020-10-11 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301008 Gårdarike IBK P09/10 - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
2020-10-11 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301009 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Höllvikens IBF P08
2020-10-17 10:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302001 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P11 S
2020-10-17 10:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302002 Malmhaug IBF P12 - Lomma FBC (P11)-3
2020-10-17 10:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302003 IBK Lund P11 S - Lomma FBC (P11)-2
2020-10-17 10:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302004 Lomma FBC (P11)-3 - IBK Lund P11 S 2
2020-10-17 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302005 Lomma FBC (P11)-2 - Höllvikens IBF P11
2020-10-17 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302006 IBK Lund P11 S 2 - Malmhaug IBF P12
November
2020-11-20 19:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052027 Höllvikens IBF P06 - Åkarps IBK P06/07
2020-11-21 13:00 Pantamera Pojkar C Svår Extramatcher 131053002 Höllvikens IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
December
2020-12-04 19:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040034 Höllvikens IBF P05 - FC Helsingborg P05
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060021 Höllvikens IBF P07 - Skurups IBK P07-08A
2020-12-06 14:00 Pantamera Flickor C 132022037 Höllvikens IBF F05 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2020-12-11 19:00 Pantamera Flickor A 132020041 Höllvikens IBF F03 - Åstorp/Kvidinge IBS F04
2020-12-12 10:30 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052037 Höllvikens IBF P06 - Hofterups IBF P05
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062045 Höllvikens IBF P07-2 - IBK Lund P07 D
2020-12-18 19:00 Pantamera Flickor A 132020046 Höllvikens IBF F03 - Malmö FBC F04
2020-12-20 12:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052041 Höllvikens IBF P06 - Lomma FBC P06/07
Januari
2021-01-16 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301109 Höllvikens IBF P08 - IBK Genarp F/P09-10
2021-01-16 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301110 IBK Genarp F/P09-10 - Lomma FBC P09
2021-01-16 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301111 Lomma FBC P09 - Höllvikens IBF P08
2021-01-16 14:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404051 Höllvikens IBF P13/14 - IBK Landskrona P12-Svart
2021-01-16 14:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404052 Gantofta IBK P12-3 - IK Stanstad P12
2021-01-16 14:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404053 IBK Landskrona P12-Svart - IK Stanstad P13
2021-01-16 14:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404054 IK Stanstad P12 - IBK Landskrona P12-Vit
2021-01-16 15:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404055 IK Stanstad P13 - Höllvikens IBF P13/14
2021-01-16 15:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134404056 IBK Landskrona P12-Vit - Gantofta IBK P12-3
2021-01-17 15:00   Uppskj. Herrar Div 2 Skåne 131001088 Höllvikens IBF B - Röke IBK
2021-01-22 19:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040055 Höllvikens IBF P05 - Malmhaug IBF P05
2021-01-23 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402055 Höllvikens IBF P11 - Åkarps IBK P10/11
2021-01-23 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402056 Åkarps IBK P10/11 - Malmhaug IBF P11-2
2021-01-23 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402057 Malmhaug IBF P11-2 - Höllvikens IBF P11
2021-01-24 12:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060035 Höllvikens IBF P07 - IBK Genarp F/P07-08
2021-01-30 09:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403100 Näsets IBF PF10-12 - Malmhaug IBF P10
2021-01-30 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403101 Malmhaug IBF P10 - IBK Lund P10 Dalby
2021-01-30 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403102 IBK Lund P10 Dalby - Näsets IBF PF10-12
2021-01-31 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403085 Höllvikens IBF P10 - Gårdarike IBK P09/10
2021-01-31 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403086 Gårdarike IBK P09/10 - IK Stanstad P10/11 Blå
2021-01-31 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403087 IK Stanstad P10/11 Blå - Höllvikens IBF P10
Februari
2021-02-07 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301127 Höllvikens IBF P10 - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
2021-02-07 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301128 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Bjärreds IBK P08/09
2021-02-07 14:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301129 Bjärreds IBK P08/09 - Höllvikens IBF P10
2021-02-13 09:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503055 Höllvikens IBF P13/14 Orange - Näsets IBF PF13 Svart
2021-02-13 09:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503056 Höllvikens IBF P13/14 Svart - Malmhaug IBF P13/14
2021-02-13 10:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503057 Näsets IBF PF13 Svart - Gårdarike IBK P12/13
2021-02-13 10:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503058 Malmhaug IBF P13/14 - Näsets IBF PF13 Vit
2021-02-13 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503059 Gårdarike IBK P12/13 - Höllvikens IBF P13/14 Orange
2021-02-13 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503060 Näsets IBF PF13 Vit - Höllvikens IBF P13/14 Svart
2021-02-13 13:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060048 Höllvikens IBF P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar C Svår Extramatcher 131053009 Höllvikens IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Blå
2021-02-19 19:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050072 Höllvikens IBF P06/07 - FBC Engelholm P06
Mars
2021-03-06 12:00 Pantamera Herrjunior 18 131020076 Höllvikens IBF - Malmhaug IBF
2021-03-07 12:00 Pantamera Flickor C 132022078 Höllvikens IBF F05 - Bjärreds IBK F06/08-1
2021-03-12 19:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040084 Höllvikens IBF P05 - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-03-13 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301187 Höllvikens IBF P10 - IBS Svedala P09
2021-03-13 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301188 IBS Svedala P09 - FC Cimrishamn F/P09-11
2021-03-13 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301189 FC Cimrishamn F/P09-11 - Höllvikens IBF P10
2021-03-14 12:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060055 Höllvikens IBF P07 - Eslövs IBF P06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis