Lerbäckshallen A

Adress
Öresundsvägen 2, 22764 Lund





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-02 10:00 Pantamera Flickor D 132023002 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Åstorp/Kvidinge F07/08-2
2021-10-02 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001010 IBK Lund A - Palmstaden IK A
2021-10-02 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001009 IBK Lund A - Åstorp/Kvidinge IBS
2021-10-03 13:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580738014 IBK Lund/Elit - Åstorp/Kvidinge IBS
2021-10-03 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035018 IBK Lund Elit - FBC Partille
2021-10-09 11:30 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050005 IBK Lund P07/08 Sandby - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2021-10-09 13:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062001 IBK Lund P08 L - FC Helsingborg P08/09
2021-10-09 16:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004015 IBK Lund B - IBS Svedala
2021-10-10 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052005 Urdraget lag (IBK Lund) - IK Stanstad P07
2021-10-10 14:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006010 IBK Lund - FC Helsingborg P05
2021-10-10 16:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580738017 IBK Lund/Elit - CL98IC/FBC Kalmarsund
2021-10-16 09:30 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051007 IBK Lund P07/08 Svart - Häljarps SK P07
2021-10-16 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404001 IBK Lund P11 NV - Palmstaden IK P11/12
2021-10-16 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404002 Palmstaden IK P11/12 - Höllvikens IBF P11
2021-10-16 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404003 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P11 NV
2021-10-16 14:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102004 IBK Lund F12/13 SÖ - Åkarps IBK F10/11
2021-10-16 15:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102005 Åkarps IBK F10/11 - IBK Landskrona F11/12
2021-10-16 16:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102006 IBK Landskrona F11/12 - IBK Lund F12/13 SÖ
2021-10-17 09:30 Pantamera Flickor E 132024001 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart
2021-10-17 14:00 Damer Div 1 Skåne 132001019 IBK Lund A - IBK Landskrona
2021-10-17 16:45 Herrar Div 2 Skåne 131001020 IBK Lund A - Eslövs IBF A
2021-10-23 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403007 IBK Lund P2011 Dalby - IBK Lund P12 NV
2021-10-23 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403008 IBK Lund P12 NV - IBK Lund P11 SÖ
2021-10-23 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403009 IBK Lund P11 SÖ - IBK Lund P2011 Dalby
2021-10-23 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035027 IBK Lund Elit - Mölndals IBF
2021-10-23 16:15 SSL - Svenska Superligan Dam 580020041 IBK Lund Elit - Jönköpings IK
2021-10-24 09:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503001 IBK Lund P2014 Sandby - Bjärreds IBK P13 Gul
2021-10-24 09:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503002 Lomma FBC P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-3
2021-10-24 10:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503003 Bjärreds IBK P13 Svart - Lomma FBC P14-2
2021-10-24 10:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503004 Malmhaug IBF P13/14-3 - IBK Lund P2014 Sandby 2
2021-10-24 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503005 Bjärreds IBK P13 Gul - Lomma FBC P14-1
2021-10-24 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503006 Lomma FBC P14-2 - IBK Lund P2014 Sandby
2021-10-24 11:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503007 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Bjärreds IBK P13 Svart
2021-10-24 13:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062012 IBK Lund P08 L - IBF Veberöd/Blentarp 97 P07
2021-10-24 14:30 Pantamera Pojkar E (P09) Södra 131072008 IBK Lund P09 L - IBK Genarp PF09/10
2021-10-24 16:10 Juniorallsvenskan I HJ18 580709027 IBK Lund/Elit - Warberg IBF
2021-10-24 18:10 Damer Div 2 Skåne 132002014 IBK Lund B - Åby IBK Klippan
2021-10-26 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001032 IBK Lund A - Röke IBK
2021-10-30 12:00 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050015 IBK Lund P07/08 Sandby - Åstorp/Kvidinge IBS P07
2021-10-30 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020049 IBK Lund Elit - IBF Falun
2021-10-31 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052015 Urdraget lag (IBK Lund) - Oxie SK P07/08
2021-10-31 13:30 Pantamera Flickor E 132024012 IBK Lund F08 SÖ-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2021-10-31 15:00 Pantamera Flickor D 132023026 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Emmaljunga GOIF F07
November
2021-11-03 19:45 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035039 IBK Lund Elit - IBK Landskrona
2021-11-05 19:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580738026 IBK Lund/Elit - IK Stanstad
2021-11-10 20:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580709036 IBK Lund/Elit - Munka-Ljungby IBK
2021-11-13 09:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403019 IBK Lund P12 NV - Kävlinge IBK P11/12
2021-11-13 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403020 Kävlinge IBK P11/12 - IBS Svedala P11
2021-11-13 11:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403021 IBS Svedala P11 - IBK Lund P12 NV
2021-11-13 16:15 SSL - Svenska Superligan Dam 580020057 IBK Lund Elit - Thorengruppen IBK
2021-11-14 11:00 Pantamera Pojkar E (P09) Södra 131072018 IBK Lund P09 L - Lomma FBC P09
2021-11-14 12:30 Pantamera Flickor A 132020018 IBK Lund F05/06S - FBC Engelholm F05-07
2021-11-14 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006032 IBK Lund - Höllvikens IBF Gårdarike
2021-11-14 16:10 Damer Div 2 Skåne 132002024 IBK Lund B - Malmö FBC C
2021-11-17 20:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580709018 IBK Lund/Elit - FC Helsingborg
2021-11-19 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004045 IBK Lund B - Burlöv HIBF
2021-11-20 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035055 IBK Lund Elit - Olofströms IBK
2021-11-20 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001046 IBK Lund A - Skurups IBK
2021-11-21 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052023 Urdraget lag (IBK Lund) - Lomma FBC P08
2021-11-21 09:30 Pantamera Flickor E 132024025 IBK Lund F08 SÖ-2 - Gantofta IBK F09
2021-11-21 11:00 Pantamera Flickor D 132023038 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Urdraget lag (Engelholm)
2021-11-21 12:30 Pantamera Pojkar A (P05) Södra Höst 131031031 IBK Lund P05/06 S - Hofterups IBF P04-05
2021-11-21 16:00 Damer Div 2 Skåne 132002025 IBK Lund B - Lönsboda IBK
2021-11-26 20:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580709004 IBK Lund/Elit - Träslövsläge IF
2021-11-27 09:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001037 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10
2021-11-27 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001038 Bjärreds IBK F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-10
2021-11-27 11:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001039 VV-84 SK Bjuv 09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2021-11-27 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303025 IBK Lund P10 L - IK Stanstad P10/11
2021-11-27 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303026 IK Stanstad P10/11 - Lomma FBC P11-1
2021-11-27 14:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303027 Lomma FBC P11-1 - IBK Lund P10 L
2021-11-27 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001054 IBK Lund A - Bjärreds IBK A
2021-11-28 10:30 Pantamera Pojkar E (P09) Södra 131072029 IBK Lund P09 L - Frosta IBF P08/09
2021-11-28 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002030 IBK Lund B - Malmhaug IBF
2021-11-29 18:00 Pantamera Flickor D 132023051 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Tygelsjö IK F08-09
December
2021-12-04 12:00 Pantamera Flickor D 132023055 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Hjärnarps IBK F08-10
2021-12-04 13:30 Pantamera Flickor E 132024034 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Landskrona F09/10 svart
2021-12-04 15:00 Pantamera Flickor A 132020034 IBK Lund F05/06S - FC Helsingborg F05-07
2021-12-04 16:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006060 IBK Lund - FBC Engelholm
2021-12-05 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052032 Urdraget lag (IBK Lund) - IBK Genarp/Skurups IBK P07/08
2021-12-05 09:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403031 IBK Lund P11 SÖ - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
2021-12-05 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403032 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Höllvikens IBF P12 Svart
2021-12-05 11:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403033 Höllvikens IBF P12 Svart - IBK Lund P11 SÖ
2021-12-05 12:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062034 IBK Lund P08 L - IBS Svedala P08
2021-12-05 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001060 IBK Lund A - Höllvikens IBF B
2021-12-10 19:30 Pantamera Flickor A 132020040 IBK Lund F05/06S - Lomma FBC F05
2021-12-11 09:00 Pantamera Pojkar C (P07) Svår Höst 131050036 IBK Lund P07/08 Sandby - IK Stanstad P07
2021-12-11 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505025 IBK Lund P13 SÖ - IBK Lund P 13 S
2021-12-11 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505026 IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit
2021-12-11 11:20 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505027 IBK Lund P 13 S - Lomma FBC P14-3
2021-12-11 11:20 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505028 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2021-12-11 12:10 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505029 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P13 SÖ
2021-12-11 12:10 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505030 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Lund P2014 SÖ
2021-12-11 14:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738043 IBK Lund/Elit - Växjö IBK Utveckling/IBK
2021-12-11 16:10 Damer Div 2 Skåne 132002038 IBK Lund B - Kävlinge AIK
2021-12-12 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052036 Urdraget lag (IBK Lund) - Bjärreds IBK P07/08 Gul
2021-12-12 10:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101031 IBK Lund F12/13 D - Tygelsjö IK F12-13-2
2021-12-12 10:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101032 IBK Lund F12/13 S - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart
2021-12-12 10:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101033 Tygelsjö IK F12-13-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit
2021-12-12 10:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101034 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Svart - Tygelsjö IK F12-13-1
2021-12-12 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101035 Åstorp/Kvidinge IBS F12 Vit - IBK Lund F12/13 D
2021-12-12 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101036 Tygelsjö IK F12-13-1 - IBK Lund F12/13 S
2021-12-12 16:15 Damer Div 1 Skåne 132001066 IBK Lund A - FC Helsingborg
2021-12-18 09:00 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051045 IBK Lund P07/08 Svart - Urdraget lag (FC Helsingborg)
2021-12-18 10:30 Pantamera Pojkar E (P09) Södra 131072041 IBK Lund P09 L - Hofterups IBF P09-10 Svart
2021-12-18 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035070 IBK Lund Elit - Varla IBK
2021-12-18 16:15 SSL - Svenska Superligan Dam 580020072 IBK Lund Elit - KAIS Mora IF
2021-12-19 09:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404034 IBK Lund P10 LD - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2021-12-19 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404035 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Lomma FBC P12-2
2021-12-19 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404036 Lomma FBC P12-2 - IBK Lund P10 LD
2021-12-19 12:30 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062043 IBK Lund P08 L - Gårdarike IBK P09-10
2021-12-19 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001072 IBK Lund A - Malmhaug IBF A
2021-12-19 16:30 Damer Div 1 Skåne 132001071 IBK Lund A - Höllvikens IBF A
2021-12-26 15:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020079 IBK Lund Elit - Västerås Rönnby IBK
Januari
2022-01-12 18:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580709056 IBK Lund/Elit - IBK Genarp
2022-01-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504043 Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF P13/14 Svart
2022-01-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504044 Näsets IBF PF13-14 Svart - IBK Lund P13 NV
2022-01-15 11:20 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504045 Höllvikens IBF P13/14 Svart - IBK Lund P 2014 D
2022-01-15 11:20 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504046 IBK Lund P13 NV - Höllvikens IBF P13/14 Orange
2022-01-15 12:10 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504047 IBK Lund P 2014 D - Näsets IBF PF13-14 Orange
2022-01-15 12:10 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504048 Höllvikens IBF P13/14 Orange - Näsets IBF PF13-14 Svart
2022-01-15 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020100 IBK Lund Elit - IK Sirius FBC
2022-01-16 09:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404046 IBK Lund P11 NV - Lomma FBC P12-2
2022-01-16 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404047 Lomma FBC P12-2 - Malmhaug IBF P11
2022-01-16 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404048 Malmhaug IBF P11 - IBK Lund P11 NV
2022-01-16 12:45 Pantamera Flickor D 132023074 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Örkelljunga IF F07/09
2022-01-16 14:20 Juniorallsvenskan H DJ18 580738053 IBK Lund/Elit - Malmö FBC
2022-01-16 16:20 Damer Div 2 Skåne 132002045 IBK Lund B - Munka-Ljungby IBK B
2022-01-21 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580709068 IBK Lund/Elit - Höllvikens IBF
2022-01-22 10:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062055 IBK Lund P08 L - Malmhaug IBF P08
2022-01-22 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035090 IBK Lund Elit - IK Zenith
2022-01-22 16:10 Damer Div 1 Skåne 132001084 IBK Lund A - IK Stanstad
2022-01-23 12:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020115 IBK Lund Elit - Endre IF
2022-01-23 15:40 Herrar Div 2 Skåne 131001083 IBK Lund A - FBC Helsingborg
2022-01-29 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001079 IBK Lund F 10/11 SÖ - Malmhaug IBF F10/11
2022-01-29 11:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001080 Malmhaug IBF F10/11 - Malmö FBC F09-10 Svart
2022-01-29 12:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001081 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F 10/11 SÖ
2022-01-29 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020125 IBK Lund Elit - Nacka IBK
2022-01-30 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001025 IBK Lund F12/13 SÖ - Malmhaug IBF F12
2022-01-30 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001026 Palmstaden IK F12/13 - Höganäs IBF F12/13A
2022-01-30 10:35 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001027 Malmhaug IBF F12 - Tygelsjö IK F12/13
2022-01-30 10:35 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001028 Höganäs IBF F12/13A - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2022-01-30 11:25 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001029 Tygelsjö IK F12/13 - IBK Lund F12/13 SÖ
2022-01-30 11:25 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001030 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Palmstaden IK F12/13
2022-01-30 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303064 IBK Lund P10 L - Bjärreds IBK P10
2022-01-30 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303065 Bjärreds IBK P10 - Kävlinge IBK P09/10
2022-01-30 14:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303066 Kävlinge IBK P09/10 - IBK Lund P10 L
2022-01-30 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001091 IBK Lund A - Lomma FBC A
Februari
2022-02-05 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503057 IBK Lund P2014 Sandby - IBK Genarp PF15
2022-02-05 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503058 Lomma FBC P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-3
2022-02-05 11:50 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503059 IBK Genarp PF15 Röd - Lomma FBC P14-2
2022-02-05 11:50 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503060 Malmhaug IBF P13/14-3 - IBK Lund P2014 Sandby 2
2022-02-05 12:40 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503061 IBK Genarp PF15 - Lomma FBC P14-2
2022-02-05 12:40 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503062 Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2014 Sandby
2022-02-05 13:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503063 IBK Lund P2014 Sandby 2 - IBK Genarp PF15 Röd
2022-02-05 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001092 IBK Lund A - Willands IBK
2022-02-06 10:45 Pantamera Flickor E 132024062 IBK Lund F08 SÖ-2 - Lomma FBC F09
2022-02-11 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001107 IBK Lund A - Malmö FBC B
2022-02-12 10:30 Pantamera Flickor D 132023097 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - IBK Osby F07
2022-02-12 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035098 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBF
2022-02-12 15:45 Juniorallsvenskan H DJ18 580738067 IBK Lund/Elit - Warberg IBF
2022-02-13 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504055 IBK Lund P 2014 D - Palmstaden IK PF14/15
2022-02-13 10:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504056 IBK Lund P13 NV - Skurups IBK PF14-15
2022-02-13 10:50 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504057 Palmstaden IK PF14/15 - Gårdarike IBK P13-14
2022-02-13 10:50 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504058 Skurups IBK PF14-15 - Palmstaden IK PF14/15 Svart
2022-02-13 11:40 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504059 Gårdarike IBK P13-14 - IBK Lund P 2014 D
2022-02-13 11:40 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504060 Palmstaden IK PF14/15 Svart - IBK Lund P13 NV
2022-02-13 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001108 IBK Lund A - Skurups IBK A
2022-02-19 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035109 IBK Lund Elit - Halmstads IBK
2022-02-19 15:30 Damer Div 2 Skåne 132002070 IBK Lund B - Åby IBK Klippan
2022-02-20 09:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062073 IBK Lund P08 L - Palmstaden IK P09/10
2022-02-20 12:00 Herrar Div 2 Skåne 131001114 IBK Lund A - FBC Engelholm A
2022-02-20 14:30 Pantamera Flickor E 132024073 IBK Lund F08 SÖ-2 - IK Stanstad F08/09
2022-02-20 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020142 IBK Lund Elit - Warberg IC
2022-02-25 19:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580738076 IBK Lund/Elit - FC Helsingborg
2022-02-27 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001119 IBK Lund A - Röke IBK A
Mars
2022-03-03 19:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020158 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBK
2022-03-04 19:30 Pantamera Flickor D 132023109 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Förslövs IF F07-09
2022-03-05 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403061 IBK Lund P11 SÖ - Hofterups IBF P11/12-2
2022-03-05 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403062 Hofterups IBF P11/12-2 - IBS Svedala P11
2022-03-05 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403063 IBS Svedala P11 - IBK Lund P11 SÖ
2022-03-05 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403070 IBK Lund P12 NV - Höllvikens IBF P12 Svart
2022-03-05 13:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403071 Höllvikens IBF P12 Svart - Malmö FBC P12 Husie
2022-03-05 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403072 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P12 NV
2022-03-05 15:00 Pantamera Flickor A 132020074 IBK Lund F05/06S - FBC Engelholm F05-07
2022-03-05 16:45 Damer Div 1 Skåne 132001126 IBK Lund A - FBC Engelholm
2022-03-06 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404085 IBK Lund P10 LD - Malmhaug IBF P11
2022-03-06 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404086 Malmhaug IBF P11 - Gårdarike IBK P11-13
2022-03-06 12:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404087 Gårdarike IBK P11-13 - IBK Lund P10 LD
2022-03-06 14:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738083 IBK Lund/Elit - Träslövsläge IF /Tvååker IBK
2022-03-06 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006114 IBK Lund - Munka-Ljungby IBK
2022-03-12 09:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505061 IBK Lund P2014 SÖ - Malmhaug IBF P13/14-2
2022-03-12 09:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505062 IBK Lund P13 SÖ - IBK Genarp PF13/14 Röd
2022-03-12 10:20 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505063 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Genarp PF13/14
2022-03-12 10:20 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505064 IBK Genarp PF13/14 Röd - Malmhaug IBF P13/14-1
2022-03-12 11:10 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505065 IBK Genarp PF13/14 - IBK Lund P2014 SÖ
2022-03-12 11:10 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505066 Malmhaug IBF P13/14-1 - IBK Lund P13 SÖ
2022-03-12 12:30 Pantamera Flickor E 132024084 IBK Lund F08 SÖ-2 - FBC Engelholm F09
2022-03-12 14:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062084 IBK Lund P08 L - IFK Klagshamn P08/09
2022-03-12 15:45 Damer Div 2 Skåne 132002080 IBK Lund B - Malmö FBC C
2022-03-13 12:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035129 IBK Lund Elit - Munka-Ljungby IBK
2022-03-13 15:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004122 IBK Lund B - Västra Ingelstad IS
2022-03-19 11:30 Pantamera Flickor D 132023128 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Höganäs IBF F07/08
2022-03-19 15:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020177 IBK Lund Elit - Täby FC IBK
2022-03-20 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002081 IBK Lund B - Lönsboda IBK
2022-03-20 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006130 IBK Lund - Röke IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis