Spelprogram - Träningsmatcher Uppland 2021/2022

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF GUL Mörkröd medel Robert Ek ek_robert@yahoo.se 073-0592586 Svart, Svart, Svartgul
Almunge IK H6 Johan Eriksson joh@neriksson.se 070-6440100 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P05 Robert Sjöberg robert.sjoberg83@hotmail.com Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P06/07 Mattias Westerlund semesterlund@gmail.com 0708376669 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P08/09 Röd 6 Mikael Säfvestad mikael.safvestad@gmail.com 0737213540 Röd/Gul, Svart, Svart
Alunda IBF Dam Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 blå/svart/svart
Alunda IBF F05-07 Niklas Jedstedt niklas.jedstedt@uppsala.se 073-809 18 94 Blå/Svart/Svart
Alunda IBF Herr Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P07 blå Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P11 blå Jenny Redwing Jennyredwing@hotmail.com 0709-686827 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P12 blå Emma Holm emmaholm@live.se 0704529590 Blå, Svart, Svart
Andersbergs IBK Herrar Johan Göransson johangoeransson@gmail.com 0705598780 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan Johan Gunnarsson galne_g@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF JAS DJ18 Niclas Wetterstrand niklas.wetterstrand@gmail.com 0706917125 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF P05 Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK Dam Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F06 Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK Flickor 08/09 Anders Lundström jonas.jansen@telia.com 070-3542500 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK H1 Nils Göthberg thegreat_nr1@hotmail.com 0763408481 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P06/07 Fredrik Uhrbom fruh405@gmail.com 0793399735 Svart, svart, svart
Bålsta FBC Susanne Winterberg susanne.winterberg@gmail.com Svart/grå, Svart, Svart
Bälinge IF F06/07 David Söderström davidsoderstrom@hotmail.com 0709384584 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF F08/09 Patrik Larsson patriklar@gmail.com 0739883050 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF F10 Anna Granberg anna.c.granberg@gmail.com 070-3053909 Gul, Svart, Svart
Enebybergs IF F~07 Lila Andreas Norén ano1014@outlook.com 0722348504 Lila, Vit, Lila
Enköpings IBK F10/11 Lelle Jakobsson lelle006@yahoo.com Vit, Svart, Vit
Farsta IBK F10 B Medel Lätt Camilla Ek camilla.ek@farstaibk.se Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P06 MR Medel Emma Hjelm p06farstaibk@gmail.com Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P07 LJ M Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK P07 LJ MS Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm A-lag (Allsvenskan) Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Dam Dan Bremler dan.bremler@telia.com 0706-25 78 76 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala DJ Anna Lampén lillvreta@hotmail.com 0705-112 155 svart/svart/svart
FBC Uppsala F07 Andréas Granbom andreas.granbom@telia.com 0793391129 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala P08 Mattias Landgren landgren_mattias@hotmail.com 070-20 99 993 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Dam C Martina Almgren martina.almgren4@gmail.com 070-6231667 Orange, Svart, Svart
Frötuna IBF Damer A Marika Jansson marika.jansson@mdlz.com 073-0350386 röd/blå/röd
Frötuna IBF F-10/11 Karin Edblad edblad.karin@gmail.com Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF P 08/09 Patrik Adolfsson p.adolfsson13@gmail.com 070-9185513 Röd, Marinblå, Röd
Funbo IF P06/Frötuna IBF Pernilla Johansson pillan.johansson@hotmail.se 070-7230330
Gottsunda IBF A Magnus Johansson mag_jisson@bredband.net 0733341215 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Div 1 Hugo Jonsson hugo@magavle.se 076-949 42 45 Blå, Blå, Blå
Hagunda IF Blå, Svart, Blå
Hagunda IF Blå, Svart, Blå
Hagunda IF D1 Elin Nordling damlaget@hagundaif.se Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F05/06 Nina Bergström Ninabergstrom73@gmail.com 0768-730766 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF F07/08 Nina Bergström Ninabergstrom73@gmail.com 0768-730766 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF Herr Erik Jällrud erik@hagundaif.se Blå, Svart, Blå
Hagunda IF JAS DJ17 Peter Westerlund p.westerlund@bredband.net 0705664446 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P05 Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P07 Kent Löfberg kent@klbygg.se 0708-84 96 01 Blå, Svart, Blå
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS JAS DJ18 Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK F06/07 Medel Lätt C Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK JAS Jörgen Aronsson jorgen.aronsson@implema.se 0706448418 Röd, Svart, Svart
IBF Dalen Dam Alls norr/öst Urban Karlsson karlsson@ibkdalen.se 0730-88 64 84 Svart, Svart, Svart
IBK Dalen Dam Urban Karlsson karlsson@ibkdalen.se 0730-88 64 84 Svart, Svart, Svart
IBK Sala (B) Oscar Eriksson o.eriksson01@icloud.com Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK2 Lätt Ralf Träskman ralf@badanka.nu 0706452438 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer Helena Löf h.lof2011@gmail.com +46705805610 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer U David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer U (D2) Helena Löf h.lof2011@gmail.com +46705805610 Svart, Svart, Svart
IFK Dannemora/Ö F06-09 Robert Nordström robnord@live.se 072-7021170 Vit, Blå, Vit
IFK Dannemora/Ö Herr A Torbjörn Lundgren torbjorn@amogab.se 0703882950 Vit, Blå, Vit
IFK Dannemora/Ö P07/09 Mathias Jansson mathias.jansson@vallonkonsulterna.se 070-3820112 Vit, Blå, Vit
IK Malmen Svart/vit, Svart, Svart
IK Sirius FBC HJ 17 Göran Söderquist julle_lotta@hotmail.com 070-680 40 92 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P06 Christer Olsson christerolsson78@gmail.com 0763402981 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P08 Svart Hanna Jansson hannajansson76@gmail.com 0703-984569 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P09 Joachim Lundin pappajocke@gmail.com 0767684344 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC SSL Mikael Ekeberg mikael.ekeberg@buhlergroup.com 070-3955377 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius IBK Damallsvenskan Eva Klermyr evaklermyr@hotmail.com 073-9104404 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK DJ Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK F06 Linda Lindquist linda@rehabresurs.se 0702261102 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK F08 Per Appelgren per.appelgren@gmail.com 0734439291 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sätra F16 Jenny Fahlstedt jenny.fahlstedt@hotmail.com 070-795 17 41 Grön, Svart, Grön
Katrineholms IBF Damer Cecilia Blixt cecilia.blixt@vingaker.se 076-394 87 63 Vit, Svart, Svart
Nacka IBK HJ Anna Castwall anna@castwall.se 0706560018 Vit, Svart, Vit
Polen damlandslag
Rasbo IK Dam Anders Kalldin anders.kalldin@atria.com 076-8378374 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rasbo IK H2 Felix Esevik firman.rasbo@hotmail.com 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rasbo IK P08/09 Niklas Dahlin dahlin_niklas@hotmail.com 0736164511 Röd/svart/svart
Rasbo IK U Filip Djerfh filip.djerfh@gmail.com 0725507702 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK F04-07 Pontus Larsson Pontus.larsson66@gmail.com 070-888 14 98 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK F10/11 Pia Nilsson pia.nilsson@gmail.com 070-312 33 55 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 Carina Isaksen carinasjoberg74@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK P05-07 Anne-Merethe Lund ankapankalund@gmail.com 0708-493971 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK P08 Niklas Goude Niklas@goude.eu 0760501926 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK P09/10 Anna Danielsson annafrida23@hotmail.com 0736266886 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK Dam D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rotebro IS IBK F09-11 Blå Medel Lätt Jens Bäck jens@kulmed.se MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rotebro IS IBK F10 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rönnby IBK Ung 06 FK1 Fredrik Johansson freddajson1973@gmail.com +46730-21 71 38 Orange, Svart, Vit
Rönnby IBK Ung 09-10 FK4 Jonas Andersson sejoand@gmail.com 0730490022 Orange, Svart, Vit
Sala Silverstaden IBK Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H2 Hannes Cederfeldt Hannes@rodjevent.se Svart, Svart, Svart
Sigtuna IF IBK Dam Helene Chandler Rosencrantz sifibkhel@gmail.com 070-200 96 37 Blå, Blå, Blå
Sigtuna IF IBK F06/07 Blå, Blå, Blå
SK Vide Damlag Li Lilja li.lilja@akademiska.se 0706117627 Blå, Blå, Blå
SK Vide DJ Robert Andersson erwinia@telia.com 070-6806342 Blå
SK Vide Herr A-lag Fredrik Åström sport@skvide.se 0709824649 Blå, Blå, Blå
SK Vide HJ 2020/21 Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
SK Vide P05-07 Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
SK Vide P08 Erik Björnemo erikbjornemo@gmail.com 0735153939 Blå, Blå, Blå
SK Vide PF10/11 Blå 1 Joris Van Schaik naseape@gmail.com 0704022728 Blå, Blå, Blå
Skälby IBK H1 Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Stenhagens KK D2 Matilda Kardell matilda.kardell@gmail.com 076 - 33 60 670 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK Dam Mattias Lundblad mattias.lundblad@malarsprinkler.se 0707-616148 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK P07/08 Tobias Backström backiloo@telia.com 0707537119 Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK D2 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK Dam Allsvenskan Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F06 Jonas Eriksson Jono75@msn.com 070-22 55 286 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F07 Sabina Danielsson sabina_e@hotmail.com 0708161693 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F08 Martin Persson Martin.persson.1984@hotmail.se Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F11 Malin Fallenius malin.fallenius84@gmail.com 070-2187994 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Herr Peter Ålander peter.alander1@gmail.com +46706850545 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK Legends Robert Ekeljung robert.ekeljung@gmail.com Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P07 Mats Karlenius matskarlenius@gmail.com 070-872 80 94 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P08 Fredrik Engström fredrik.engstrom@maxi.ica.se 0704-322152 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P12 röd Kim Laakso kimlaakso1@gmail.com Röd/Svart/Röd
Storvreta IBK PJ16 Daniel Skantze danne_1999@live.se 0706354779 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK USM Flickor Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta Ungdom IBK Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 röd, svart, röd
Storvreta Ungdom IBK JAS Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 röd, svart, röd
Strömsbro IF F06 Susanne Blomdahl eriksson.blomdahl@gmail.com Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F16 Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange, Blå, Vit
Södra Trögds IK vit Henrik Jowilin Henrik.jowilin@gmail.com 070- 288 37 14 Grön, Grön, Grön
Team Filippinerna
Telge SIBK JAS Joakim Höög joakim.hoog@volkswagen.se 0705686522 Röd, Röd, Vita
Tierp IBK P06 Pontus Nordman pontusnordman72@gmail.com 0768830650 Rosa, Svart, Svart
Tobo/Örbyhus FF Ann-Sofi Strand annsofi.strand76@gmail.com Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF (F06/07) Wilma Strand wilma.strand02@gmail.com Gul/Svart/svart
Tobo/Örbyhus FF Herr U Roger Forslund roger_forslund@telia.com 070-2726400 Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF P05060708 Patrik Klint patrik.klint@vattenfall.com Gul, Svart, svart
Täby FC Gunnel Johansson arbetargatan24@hotmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) P05 Västra Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Gribby 06 Fredrik Ragnå Fredrik.ragna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC DJ1 DM JAS Pelle Dohlwitz pelle@peis.se 0761-853883 Vit, Vit, Vit
Täby FC HJ1 DM JAS Johan Karlsson johan@emarin.se 0706-110529 Vit, Vit, Vit
Uppland F16-distriktslag
Uppsala Life IF D2 Gabriel Purbe gabriel.purbe@maxi.ica.se 0735-146001 Marinblå, Marinblå, Marinblå
USA:s damlandslag
Utbynäs SK F 06/08 Linda Johansson johansson.linda@live.se Gul, Blå, Gul
Vaksala SK Christer Jones Christer.jones@upplands-bro.se Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK 06 Gul Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK DJ Christer Jones Christer.jones@upplands-bro.se Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F 10 Therese Swärdh therese.swardh@gmail.com 0739388511 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Svart Jonas Cervin jonas@ubcfast.se 070-4258927 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F08 Johan Sohlberg johansohlberg@hotmail.com 0707576579 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F09 svart Henrik Palm palmens@gmail.com 070-6448011 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P 09 Camilla Bergström camilla_b@yahoo.com Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P 12 Gul Petra Karlsson petra.k.karlsson@outlook.com 0704-989230 Svart/Gul/Svart/Gul
Vaksala SK P 12 svart Maria Blomberg maria76b@gmail.com Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK P07/BIF Anthon Wallin anthon.wallin@icloud.com 072-142 22 35 Svart/Gul/Svart/Gul
Vallentuna IBK P07 LR M Magnus Olsen magnus.olsen@neodynamics.com 0739737968 Svart, Svart, Svart
Vendelsö IK DJ Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK HerrA John Abbate john.a@vendelsoik.se 0707622945 Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK P06 Grön Blå, Blå, Blå
Wåhla IBK D3 Amanda Segelsbo al_segelsbo@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Wåhla IBK H6 Albin Johansson albinj00@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Västerås IBS Dam Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Svart, Svart, Svart
Örsundsbro IF P03-07 Mattias Vannergård mattias.vannergard@afconsult.com 0708214493 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF U Mattias Vannergård mattias.vannergard@afconsult.com 0708214493 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-06-12 14:00 1 SK Vide HJ 2020/21 - Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 CIK A
2021-06-30 20:00 1 Björklinge BK P06/07 - Hagunda IF P07 0 - 0 Björklinge Sporthall 1
Omgång 2
2021-08-08 15:30 2 Storvreta IBK JAS Flick - Hagunda IF JAS DJ17 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 3
2021-08-13 18:15 3 Vaksala SK DJ - Sigtuna IF IBK Dam 6 - 1 IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-08-14 14:00 3 IK Sirius FBC SSL - Hagunda IF D1 5 - 3 IFU Arena A 52
2021-08-14 14:00 3 Alunda IBF Dam - Gävle GIK Div 1 3 - 3 Olandshallen 45
Omgång 4
2021-08-18 18:20 4 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Hagunda IF D1 IFU Arena A
2021-08-21 14:00 4 Alunda IBF Dam - FBC Katrineholm A-lag (Allsvenskan) 5 - 5 Uppsala Life Arena
2021-08-21 15:00 4 Hagunda IF Herr - Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan IFU Arena A
2021-08-21 15:15 4 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - IBK Uppsala Teknologer Storvreta IBK Sporthall
2021-08-21 18:00 4 Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 - Storvreta IBK JAS Herr Ekilla Sporthall
2021-08-22 09:30 4 Farsta IBK P06 MR Medel - Rosersberg Arlanda IBK P05-07 3 - 2 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 10:00 4 Farsta IBK F10 B Medel Lätt - Rosersberg Arlanda IBK F10/11 IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-22 11:30 4 Farsta IBK P07 LJ M - Farsta IBK P07 LJ MS IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 14:30 4 Farsta IBK P06 MR Medel - IK Sirius FBC P06 2 - 8 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 16:30 4 Storvreta IBK JAS Herr - Hässelby SK IBK JAS 8 - 4 Storvreta IBK Sporthall 10
2021-08-22 17:15 4 Vaksala SK 06 Gul - Storvreta IBK F06 IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-22 18:00 4 Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 - Nacka IBK HJ Ekilla Sporthall
Omgång 5
2021-08-25 19:15 5 IBK Uppsala Teknologer - Rotebro IS IBK Dam D1 6 - 0 IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-08-25 19:30 5 Rasbo IK H2 - IBK Uppsala Teknologer Hall 2000
2021-08-27 19:30 5 IK Sirius IBK DJ - Vendelsö IK DJ 3 - 3 IFU Arena – DHinox
2021-08-28 10:15 5 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F06 5 - 4 Vattholma Sporthall
2021-08-28 11:00 5 Björklinge BK F06 - IK Sirius IBK F06 Björklinge Sporthall
2021-08-28 12:00 5 Alunda IBF Herr - Björklinge BK H1 2 - 9 Olandshallen
2021-08-29 09:00 5 IK Sirius FBC P06 - Täby FC (C) Gribby 06 IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 09:00 5 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 09:30 5 Stenhagens KK Dam - IK Sirius IBK Damallsvenskan Stenhagen BoKC
2021-08-29 10:00 5 IK Sirius FBC P06 - Täby FC HJ1 DM JAS IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 10:00 5 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 11:00 5 IK Sirius FBC HJ 17 - Täby FC IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 11:00 5 Täby FC (B) P05 Västra - Hagunda IF P05 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 12:30 5 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Storvreta IBK PJ16 0 - 0 IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 18:45 5 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 6 IFU Arena – DHinox
Omgång 6
6 Vaksala SK F06 Svart - Rosersberg Arlanda IBK F04-07 Inst. Lindbackens Sporthall
2021-09-03 19:00 6 Rasbo IK H2 - Sala Silverstaden IBK H2 2 - 3 Hall 2000
2021-09-04 15:30 6 Alunda IBF Herr - IBK Uppsala Teknologer U 4 - 8 Olandshallen
2021-09-04 16:00 6 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 Inst. Vattholma Sporthall
2021-09-05 11:00 6 Frötuna IBF Damer A - IBK Uppsala Teknologer U (D2) Uppsala Life Arena
2021-09-05 13:00 6 SK Vide DJ - Storvreta IBK F06 1 - 3 Alsike sporthall 20
2021-09-05 17:00 6 IBK Uppsala Teknologer - Skälby IBK H1 7 - 10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-07 17:00 6 IK Sirius FBC HJ 17 - IK Sirius FBC P06 IFU Arena A
2021-09-08 19:20 6 IK Sirius IBK Damallsvenskan - Västerås IBS Dam 3 - 3 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 7
2021-09-08 18:15 7 Storvreta IBK D2 - IBK Uppsala Teknologer U (D2) IFU Arena – DHinox
2021-09-10 19:00 7 Storvreta Ungdom IBK JAS - Vaksala SK DJ 7 - 1 Storvreta IBK Sporthall
2021-09-11 14:30 7 Storvreta Ungdom IBK JAS - Telge SIBK JAS Storvreta IBK Sporthall
2021-09-11 17:30 7 Telge SIBK JAS - Vaksala SK DJ 2 - 0 Storvreta IBK Sporthall
2021-09-12 10:30 7 Vaksala SK DJ - Huddinge IBS Storvreta IBK Sporthall
2021-09-12 13:00 7 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan IFU Arena A
2021-09-12 16:00 7 Storvreta Ungdom IBK JAS - Huddinge IBS JAS DJ18 1 - 5 Storvreta IBK Sporthall
2021-09-12 16:00 7 Hagunda IF D1 - Sala Silverstaden IBK 8 - 2 IFU Arena - Upplands Energi 50
2021-09-13 17:30 7 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Vaksala SK P07/BIF 0 - 0 Uppsala Life Arena
Omgång 8
2021-09-17 18:30 8 Tobo/Örbyhus FF (F06/07) - Alunda IBF F05-07 Örbyhus Sporthall
2021-09-18 11:30 8 FBC Uppsala DJ - IK Sätra F16 7 - 3 IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-09-18 12:30 8 Almunge IK P05 - Storvreta IBK PJ16 Almunge Sporthall
2021-09-18 14:15 8 FBC Uppsala Dam - FBI Tullinge Dam C 4 - 2 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-18 17:00 8 Bålsta FBC - IK Malmen 6 - 5 Fridegårdsskolan
2021-09-19 8 SK Vide Herr A-lag - Rasbo IK H2 Inst. Alsike sporthall
2021-09-19 16:00 8 Frötuna IBF Damer A - Björklinge BK Dam IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-19 16:30 8 Sigtuna IF IBK F06/07 - Hässelby SK IBK F06/07 Medel Lätt C 4 - 6 Prästängshallen
2021-09-19 16:30 8 FBC Uppsala DJ - Storvreta IBK F06 2 - 3 IFU Arena – DHinox
2021-09-19 17:00 8 SK Vide P05-07 - Vendelsö IK P06 Grön 3 - 8 Alsike sporthall
2021-09-19 18:15 8 Uppland F16-distriktslag - IBK Uppsala Teknologer Örsundsbro Sporthall
2021-09-20 17:30 8 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Björklinge BK P06/07 0 - 0 Uppsala Life Arena
2021-09-23 19:15 8 Almunge IK H6 - Storvreta IBK Legends Almunge Sporthall
2021-09-26 11:30 8 FBC Uppsala DJ - Strömsbro IF F16 3 - 0 IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-31 00:00 8 IBK Uppsala Teknologer U - Vendelsö IK HerrA IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 9
2021-09-21 18:30 9 FBC Uppsala P08 - Storvreta IBK P08 Gamlishallen
2021-09-21 19:00 9 FBC Uppsala Dam - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag 1 - 3 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-23 18:10 9 Sigtuna IF IBK F06/07 - Enebybergs IF F~07 Lila 3 - 2 Prästängshallen
2021-09-24 19:00 3x20 min effektiv tid. 9 Björklinge BK Dam - Wåhla IBK D3 Björklinge Sporthall
2021-09-24 19:30 9 IFK Dannemora/Ö Herr A - Tobo/Örbyhus FF Herr U Österby Sim o Sporthall
2021-09-25 11:30 9 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart 6 - 5 IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-25 12:30 9 Almunge IK P05 - SK Vide P05-07 Almunge Sporthall
2021-09-25 15:00 9 Sigtuna IF IBK F06/07 - SK Vide DJ 3 - 6 Prästängshallen
2021-09-25 15:20 9 Tobo/Örbyhus FF - Stenhagens KK D2 Örbyhus Sporthall
2021-09-26 11:30 9 IFK Dannemora/Ö P07/09 - Hagunda IF P07 Österby Sim o Sporthall
2021-09-26 15:00 3x20 minuter 9 Vaksala SK P 09 - IK Sirius FBC P09 11 - 3 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 10
2021-09-26 10:00 10 Rasbo IK U - Gottsunda IBF A Hall 2000
2021-09-30 19:20 10 Wåhla IBK H6 - Andersbergs IBK Herrar 7 - 5 Östervåla Sporthall
Omgång 11
2021-09-29 19:40 11 SK Vide P08 - Almunge IK P08/09 Röd 6 Alsike sporthall
2021-09-30 20:40 11 Stenhagens KK D2 - FBC Uppsala Dam Stenhagen BoKC
2021-10-02 14:00 11 Örsundsbro IF U - IBK Sala (B) 1 - 4 Örsundsbro Sporthall 31
2021-10-02 17:30 11 SK Vide DJ - Vaksala SK 06 Gul 4 - 3 CIK A
2021-10-03 20:00 11 Storvreta IBK Legends - Almunge IK H6 Ärentunaskolan
2021-10-05 19:00 11 Bälinge IF F08/09 - Björklinge BK Flickor 08/09 Vattholma Sporthall
2021-10-06 19:00 11 Vaksala SK P07/BIF - Almunge IK P06/07 7 - 10 Almunge Sporthall
2021-10-06 19:40 11 Hagunda IF F07/08 - Storvreta IBK F07 2 - 6 Stenhagen BoKC
2021-10-07 19:00 11 Tobo/Örbyhus FF P05060708 - Tierp IBK P06 Örbyhus Sporthall
Omgång 12
2021-10-05 18:30 12 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Rasbo IK P08/09 Almunge Sporthall
2021-10-09 14:40 12 SK Vide PF10/11 Blå 1 - Rosersberg Arlanda IBK P09/10 Alsike sporthall
2021-10-16 10:30 12 Björklinge BK Flickor 08/09 - Hagunda IF F07/08 3 - 4 Björklinge Sporthall
2021-10-16 15:50 12 Bälinge IF F10 - Vaksala SK F 10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-16 16:15 12 IBK Uppsala Teknologer - Team Filippinerna IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-16 17:00 12 Bälinge IF F10 - Vaksala SK F 10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-18 18:00 12 Storvreta Ungdom IBK - Uppland F16-distriktslag IFU Arena – DHinox
Omgång 13
2021-10-21 20:30 13 Uppsala Life IF D2 - FBC Uppsala Dam Uppsala Life Arena
2021-10-27 20:30 13 SK Vide Damlag - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Alsike sporthall
Omgång 14
2021-11-16 18:30 14 Frötuna IBF P 08/09 - SK Vide P08 5 - 0 Bolandskolan 15
2021-11-20 09:30 14 Vaksala SK P 12 Gul - Storvreta IBK P12 röd IFU Arena – DHinox
2021-11-20 11:00 14 Vaksala SK P07/BIF - Björklinge BK P06/07 0 - 2 IFU Arena A
2021-11-20 11:50 14 Vaksala SK F06 Svart - Rönnby IBK Ung 06 FK1 7 - 1 IFU Arena – DHinox
2021-11-20 16:00 14 Storvreta IBK F07 - Vaksala SK F06 Svart 4 - 8 Storvreta IBK Sporthall
2021-11-21 10:30 14 Storvreta IBK F07 - IK Sirius IBK F08 6 - 1 Vattholma Sporthall
2021-11-23 20:30 14 SK Vide Damlag - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag CIK A
2021-11-24 19:30 14 IK Sirius IBK Damallsvenskan - USA:s damlandslag IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-28 11:30 14 IK Sirius IBK Damallsvenskan - IBK Dalen Dam 4 - 4 Fyrishov D
2021-11-28 18:50 14 Björklinge BK Dam - Rasbo IK Dam Björklinge Sporthall
Omgång 15
2021-11-06 10:00 15 Södra Trögds IK vit - Rönnby IBK Ung 09-10 FK4 Lillkyrkahallen
2021-11-25 17:00 15 Polen damlandslag - Storvreta IBK Dam Allsvenskan IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-27 13:50 15 Bälinge IF F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-09 4 - 2 Vattholma Sporthall
2021-11-27 15:00 15 SK Vide P08 - IK Sirius FBC P08 Svart 3 - 6 CIK A
2021-12-04 09:00 15 Bälinge IF F08/09 - Storvreta IBK F08 Vattholma Sporthall
2021-12-04 10:00 15 FBC Uppsala F07 - Utbynäs SK F 06/08 0 - 0 Gamlishallen
2021-12-05 11:30 15 Storvreta IBK P07 - Vaksala SK P07/BIF 6 - 1 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 16
2021-12-02 20:30 16 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Västerås IBS Dam Storvreta IBK Sporthall
2021-12-05 09:20 16 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 1 - 5 Vattholma Sporthall
2021-12-05 09:45   Uppskj. 16 Storvreta IBK F11 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11 Uppskj. Storvreta IBK Sporthall
2021-12-05 10:30 16 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 3 Vattholma Sporthall
2021-12-06 19:50 16 Stenhagens KK D2 - Rasbo IK Dam Stenhagen BoKC
2021-12-11 11:15 16 Uppland F16-distriktslag - Uppland F16-distriktslag Fyrishov C
2021-12-18 12:00 16 Storvreta IBK F06 - IK Sirius IBK DJ Storvreta IBK Sporthall
Omgång 17
2021-12-20 19:15 17 Björklinge BK Dam - FBC Uppsala Dam Björklinge Sporthall
Omgång 18
2021-12-27 14:00 18 Örsundsbro IF P03-07 - Bele Barkarby IF IBF P05 7 - 11 Örsundsbro Sporthall 20
2022-01-29 13:00 18 Björklinge BK P06/07 - Vaksala SK P07/BIF 3 - 1 Björklinge Sporthall
Omgång 21
2022-01-05 15:00 21 Örsundsbro IF P03-07 - AIK IBF GUL Mörkröd medel 4 - 4 Örsundsbro Sporthall 35
Omgång 22
2022-01-30 11:20 22 Stenhagens KK P07/08 - Vaksala SK P07/BIF 4 - 2 Stenhagenskolans Sporthall
2022-01-30 15:00 22 Storvreta IBK F06 - SK Vide DJ Ärentunaskolan
2022-02-01 19:10 22 IBK Uppsala Teknologer - IK Sirius IBK Damallsvenskan IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 23
2022-02-02 19:30 23 Stenhagens KK P07/08 - IK Sirius FBC P08 Svart 7 - 7 Stenhagenskolans Sporthall
2022-02-06 13:30 23 Rasbo IK P08/09 - Stenhagens KK P07/08 2 - 7 IFU Arena B - Turbo Sport 34
2022-02-13 14:50 23 Hagunda IF P07 - Storvreta IBK P07 IFU Arena B - Turbo Sport
2022-02-15 16:00 23 Alunda IBF P11 blå - Alunda IBF P12 blå Olandshallen
2022-03-02 16:30 23 Vaksala SK P 09 - Stenhagens KK P07/08 2 - 7 IFU Arena B - Turbo Sport 80
Omgång 24
2022-02-19 10:00 24 Södra Trögds IK vit - Enköpings IBK F10/11 Lillkyrkahallen
2022-03-12 11:00 24 Rasbo IK P08/09 - Vaksala SK P 09 4 - 4 Hall 2000 40
Omgång 25
2022-03-12 09:45 25 Bälinge IF F08/09 - Vaksala SK F08 IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-27 14:40 25 Vaksala SK P07/BIF - Vallentuna IBK P07 LR M 3 - 1 IFU Arena A
2022-03-29 18:45 25 Storvreta IBK USM Flickor - Hagunda IF F05/06 3 - 2 IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-29 20:00 25 IK Sirius FBC P08 Svart - SK Vide P08 5 - 6 Tunabergsskolan 10
2022-03-31 17:30 25 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Vaksala SK P07/BIF IFU Arena – DHinox
Omgång 26
2022-04-02 11:50 26 Vaksala SK P07/BIF - IBK Sala PK2 Lätt 4 - 4 IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-02 13:20 26 Vaksala SK P 09 - Rosersberg Arlanda IBK P08 3 - 6 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 27
2022-04-10 13:00 27 Rosersberg Arlanda IBK F10/11 - Rotebro IS IBK F09-11 Blå Medel Lätt Ekilla Sporthall
Omgång 28
2022-04-21 18:45 28 Storvreta IBK JAS Flick - Bele Barkarby IF IBF JAS DJ18 8 - 3 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 29
2022-04-28 19:15 29 Vaksala SK P 12 Gul - Storvreta IBK P12 röd IFU Arena – DHinox
2022-05-12 19:00 29 Vaksala SK P 12 svart - Alunda IBF P12 blå IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 30
2022-05-21 13:30 30 FBC Uppsala DJ - Storvreta IBK F06 IFU Arena - Upplands Energi
2022-05-22 13:30 30 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart IFU Arena – DHinox
2022-05-22 14:45 30 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart IFU Arena – DHinox

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis