Spelprogram - Pojkar Blå Klass E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Borensberg IBC P 10/11 Orange Markus Pekkarinen markus.pekkarinen@rahmqvist.com 073-6425900 orange/vit/orange
Borensberg IBC P 10/11 Svart Markus Pekkarinen markus.pekkarinen@rahmqvist.com 073-6425900 orange/vit/orange
Brokinds IF P 09/10 Blå Johan Erichsen erichsen.johan@gmail.com 0733-414715 Vit/Blå/Blå
Ekängens IF P 11 Magnus Karlsson roxtuna2014@icloud.com 0704410692 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK P 11 Frida Brage frida.brage@gmail.com 0709-39 56 08 Blå/Vit/Vit
IBF Antvarden P 09/11 Svart, Svart, Vit
IBF Linköping P 09 Jonas Sjönell jonas.sjonell@gmail.com 0708806066 Vit, Blå, Vit
Ledberg IBF P10 Grön Emil Selse emil@selse.se 0725036998 Grön/Vit/Vit/Vit
Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Christian Andersson mr.christian.andersson@gmail.com 0706128331 Svart, Svart, Svart
Rimforsa IF P 10 Ole Martin Rönningen olemartin2711@yahoo.no 0703-565238 vitsvart/svart/svart
Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Therese Carlsson tezza_karlzzon@hotmail.com 0709778095 Röd/Röd/Svart
Solfjäderstaden IBK P 11 Margareta Hagman maggan@rallysson.net 0702-898796 Röd/Röd/Svart
Svärtinge SK Vit Daniel Langeville daniel.langeville@outlook.com Blå/Blå/Svart
Söderköpings IBK P 10/11 Svart Viktoria Holst viktoria.holst@gmail.com 0704803497 Vit/Vit/Vit
Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Per Winnerfeldt perpennasvensson@gmail.com 0709-360700 Svart/Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 12:30 1 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Hjulsbro IK P 11 Hällaskolan
2020-10-10 13:15 1 IBF Antvarden P 09/11 - IBF Linköping P 09 Hällaskolan
2020-10-10 14:00 1 Borensberg IBC P 10/11 Orange - IBF Linköping P 09 Hällaskolan
2020-10-10 14:45 1 Hjulsbro IK P 11 - IBF Antvarden P 09/11 Hällaskolan
2020-10-10 15:30 1 IBF Linköping P 09 - Hjulsbro IK P 11 Hällaskolan
2020-10-10 16:15 1 IBF Antvarden P 09/11 - Borensberg IBC P 10/11 Orange Hällaskolan
Omgång 2
2020-10-11 12:30 2 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Ledberg IBF P10 Grön Hällaskolan
2020-10-11 13:15 2 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Rimforsa IF P 10 Hällaskolan
2020-10-11 14:00 2 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Rimforsa IF P 10 Hällaskolan
2020-10-11 14:45 2 Ledberg IBF P10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Hällaskolan
2020-10-11 15:30 2 Rimforsa IF P 10 - Ledberg IBF P10 Grön Hällaskolan
2020-10-11 16:15 2 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart Hällaskolan
Omgång 3
2020-10-10 10:00 3 Brokinds IF P 09/10 Blå - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Brokindshallen
2020-10-10 10:45 3 Svärtinge SK Vit - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Brokindshallen
2020-10-10 11:30 3 Brokinds IF P 09/10 Blå - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Brokindshallen
2020-10-10 12:15 3 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Svärtinge SK Vit Brokindshallen
2020-10-10 13:00 3 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Brokindshallen
2020-10-10 13:45 3 Svärtinge SK Vit - Brokinds IF P 09/10 Blå Brokindshallen
Omgång 4
2020-10-11 10:00 4 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Ekängens IF P 11 Hultdalskolan
2020-10-11 11:15 4 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Ekängens IF P 11 Hultdalskolan
2020-10-11 12:30 4 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Hultdalskolan
Omgång 5
2020-11-22 13:00 5 Hjulsbro IK P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-11-22 13:45 5 Brokinds IF P 09/10 Blå - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-11-22 14:45 5 Hjulsbro IK P 11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-11-22 15:30 5 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-11-22 16:30 5 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-11-22 17:15 5 Brokinds IF P 09/10 Blå - Hjulsbro IK P 11 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 6
2020-11-21 11:00 6 IBF Antvarden P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Överums Sporthall
2020-11-21 11:45 6 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Överums Sporthall
2020-11-21 12:30 6 IBF Antvarden P 09/11 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Överums Sporthall
2020-11-21 13:15 6 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Överums Sporthall
2020-11-21 14:00 6 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Överums Sporthall
2020-11-21 14:45 6 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBF Antvarden P 09/11 Överums Sporthall
Omgång 7
2020-11-21 12:30 7 IBF Linköping P 09 - Rimforsa IF P 10 Rydshallen
2020-11-21 13:15 7 Solfjäderstaden IBK P 11 - Svärtinge SK Vit Rydshallen
2020-11-21 14:15 7 IBF Linköping P 09 - Svärtinge SK Vit Rydshallen
2020-11-21 15:00 7 Rimforsa IF P 10 - Solfjäderstaden IBK P 11 Rydshallen
2020-11-21 16:00 7 Svärtinge SK Vit - Rimforsa IF P 10 Rydshallen
2020-11-21 16:45 7 Solfjäderstaden IBK P 11 - IBF Linköping P 09 Rydshallen
Omgång 8
2020-11-22 13:15 8 Ledberg IBF P10 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Orange Kärnahallen
2020-11-22 14:00 8 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Ekängens IF P 11 Kärnahallen
2020-11-22 14:45 8 Ledberg IBF P10 Grön - Ekängens IF P 11 Kärnahallen
2020-11-22 15:30 8 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Kärnahallen
2020-11-22 16:15 8 Ekängens IF P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Orange Kärnahallen
2020-11-22 17:00 8 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen
Omgång 9
2020-12-06 14:15 9 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-12-06 15:00 9 Brokinds IF P 09/10 Blå - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-12-06 15:45 9 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-12-06 16:30 9 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Brokinds IF P 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-12-06 17:15 9 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-12-06 18:00 9 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 10
2020-12-05 09:45 10 Rimforsa IF P 10 - Hjulsbro IK P 11 Hackelhallen
2020-12-05 10:30 10 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Hackelhallen
2020-12-05 11:15 10 Rimforsa IF P 10 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Hackelhallen
2020-12-05 12:00 10 Hjulsbro IK P 11 - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Hackelhallen
2020-12-05 12:45 10 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Hjulsbro IK P 11 Hackelhallen
2020-12-05 13:30 10 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Rimforsa IF P 10 Hackelhallen
Omgång 11
2020-11-29 09:00 11 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P 10/11 Svart Motala Sporthall
2020-11-29 09:45 11 IBF Linköping P 09 - Ekängens IF P 11 Motala Sporthall
2020-11-29 10:30 11 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Ekängens IF P 11 Motala Sporthall
2020-11-29 11:15 11 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09 Motala Sporthall
2020-11-29 12:00 11 Ekängens IF P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart Motala Sporthall
2020-11-29 12:45 11 IBF Linköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Motala Sporthall
Omgång 12
2020-12-06 09:30 12 Solfjäderstaden IBK P 11 - IBF Antvarden P 09/11 Mariebergshallen
2020-12-06 10:15 12 Ledberg IBF P10 Grön - Svärtinge SK Vit Mariebergshallen
2020-12-06 11:00 12 Solfjäderstaden IBK P 11 - Svärtinge SK Vit Mariebergshallen
2020-12-06 11:45 12 IBF Antvarden P 09/11 - Ledberg IBF P10 Grön Mariebergshallen
2020-12-06 12:30 12 Svärtinge SK Vit - IBF Antvarden P 09/11 Mariebergshallen
2020-12-06 13:15 12 Ledberg IBF P10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 11 Mariebergshallen
Omgång 13
2021-01-16 10:00 13 Svärtinge SK Vit - Borensberg IBC P 10/11 Orange Billbäcks Arena
2021-01-16 10:45 13 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P 10 Billbäcks Arena
2021-01-16 11:30 13 Svärtinge SK Vit - Rimforsa IF P 10 Billbäcks Arena
2021-01-16 12:15 13 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Billbäcks Arena
2021-01-16 13:00 13 Rimforsa IF P 10 - Borensberg IBC P 10/11 Orange Billbäcks Arena
2021-01-16 13:45 13 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Svärtinge SK Vit Billbäcks Arena
Omgång 14
2021-01-17 09:30 14 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart Sporthallen Vikingen
2021-01-17 10:15 14 IBF Antvarden P 09/11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Sporthallen Vikingen
2021-01-17 11:00 14 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Sporthallen Vikingen
2021-01-17 11:45 14 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Antvarden P 09/11 Sporthallen Vikingen
2021-01-17 12:30 14 Solfjäderstaden IBK P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart Sporthallen Vikingen
2021-01-17 13:15 14 IBF Antvarden P 09/11 - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Sporthallen Vikingen
Omgång 15
2021-01-17 09:30 15 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Brokinds IF P 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-17 10:15 15 IBF Linköping P 09 - Ledberg IBF P10 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-17 11:00 15 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Ledberg IBF P10 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-17 11:45 15 Brokinds IF P 09/10 Blå - IBF Linköping P 09 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-17 12:30 15 Ledberg IBF P10 Grön - Brokinds IF P 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-17 13:15 15 IBF Linköping P 09 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 16
2021-01-10 09:30 16 Ekängens IF P 11 - Hjulsbro IK P 11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-10 10:15 16 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-10 11:00 16 Ekängens IF P 11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-10 11:45 16 Hjulsbro IK P 11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-10 12:30 16 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Hjulsbro IK P 11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-01-10 13:15 16 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Ekängens IF P 11 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 17
2021-02-13 12:30 17 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Hällaskolan
2021-02-13 13:15 17 Ledberg IBF P10 Grön - Hjulsbro IK P 11 Hällaskolan
2021-02-13 14:00 17 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Hjulsbro IK P 11 Hällaskolan
2021-02-13 14:45 17 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Ledberg IBF P10 Grön Hällaskolan
2021-02-13 15:30 17 Hjulsbro IK P 11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Hällaskolan
2021-02-13 16:15 17 Ledberg IBF P10 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Orange Hällaskolan
Omgång 18
2021-02-14 12:30 18 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Svärtinge SK Vit Hällaskolan
2021-02-14 13:15 18 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Hällaskolan
2021-02-14 14:00 18 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Hällaskolan
2021-02-14 14:45 18 Svärtinge SK Vit - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Hällaskolan
2021-02-14 15:30 18 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Svärtinge SK Vit Hällaskolan
2021-02-14 16:15 18 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Borensberg IBC P 10/11 Svart Hällaskolan
Omgång 19
2021-02-13 10:00 19 Brokinds IF P 09/10 Blå - IBF Antvarden P 09/11 Brokindshallen
2021-02-13 10:45 19 Rimforsa IF P 10 - Ekängens IF P 11 Brokindshallen
2021-02-13 11:30 19 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ekängens IF P 11 Brokindshallen
2021-02-13 12:15 19 IBF Antvarden P 09/11 - Rimforsa IF P 10 Brokindshallen
2021-02-13 13:00 19 Ekängens IF P 11 - IBF Antvarden P 09/11 Brokindshallen
2021-02-13 13:45 19 Rimforsa IF P 10 - Brokinds IF P 09/10 Blå Brokindshallen
Omgång 20
2021-02-14 09:00 20 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09 Åby Arena
2021-02-14 09:45 20 Solfjäderstaden IBK P 11 - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Åby Arena
2021-02-14 10:30 20 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Åby Arena
2021-02-14 11:15 20 IBF Linköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 11 Åby Arena
2021-02-14 12:00 20 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09 Åby Arena
2021-02-14 12:45 20 Solfjäderstaden IBK P 11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Åby Arena
Omgång 21
2021-03-20 11:30 21 Hjulsbro IK P 11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Folkungahallen
2021-03-20 12:15 21 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Folkungahallen
2021-03-20 13:00 21 Hjulsbro IK P 11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart Folkungahallen
2021-03-20 13:45 21 Solfjäderstaden IBK P 11 - Brokinds IF P 09/10 Blå Folkungahallen
2021-03-20 14:30 21 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Folkungahallen
2021-03-20 15:15 21 Brokinds IF P 09/10 Blå - Hjulsbro IK P 11 Folkungahallen
Omgång 22
2021-03-21 11:00 22 IBF Antvarden P 09/11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Överums Sporthall
2021-03-21 11:45 22 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Rimforsa IF P 10 Överums Sporthall
2021-03-21 12:30 22 IBF Antvarden P 09/11 - Rimforsa IF P 10 Överums Sporthall
2021-03-21 13:15 22 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Överums Sporthall
2021-03-21 14:00 22 Rimforsa IF P 10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Överums Sporthall
2021-03-21 14:45 22 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBF Antvarden P 09/11 Överums Sporthall
Omgång 23
2021-03-20 12:30 23 IBF Linköping P 09 - Borensberg IBC P 10/11 Orange Rydshallen
2021-03-20 13:15 23 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Svärtinge SK Vit Rydshallen
2021-03-20 14:15 23 IBF Linköping P 09 - Svärtinge SK Vit Rydshallen
2021-03-20 15:00 23 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd Rydshallen
2021-03-20 16:00 23 Svärtinge SK Vit - Borensberg IBC P 10/11 Orange Rydshallen
2021-03-20 16:45 23 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Linköping P 09 Rydshallen
Omgång 24
2021-03-20 09:30 24 Ledberg IBF P10 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Svart Kärnahallen
2021-03-20 10:15 24 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Ekängens IF P 11 Kärnahallen
2021-03-20 11:00 24 Ledberg IBF P10 Grön - Ekängens IF P 11 Kärnahallen
2021-03-20 11:45 24 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Söderköpings IBK P 10/11 Svart Kärnahallen
2021-03-20 12:30 24 Ekängens IF P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart Kärnahallen
2021-03-20 13:15 24 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis