Spelprogram - Pantamera Damjuniorer 2 södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Endre IF Magnus Gardell magnus.gardell@live.se 0706304962 Gul, Gul, Gul
FBC Kungsholmen Chusak Narkprasert chusak@live.se 0700527005 Gul, Svart, Svart
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IFK Haninge Tommy Norrgård tommy.norrgard@telia.com 070-2424211 Vit, Blå, Vit
Nynäshamns IBK Tomas Olsson tomas1966olsson@gmail.com 0765357766 Blå, Blå, Vit
Tungelsta IF Malin Linder malinlinder@outlook.com 0793044074 Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK Roger Eriksson roggan73@gmail.com 0702-674976 svart/svart, svart, svart
Värmdö IF (B) Helena Bristam helena@sflekonomi.se 070-834 89 29 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF (B) Patrik Meissner patrik.meissner@gmail.com 0706987830 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-22 18:45 1 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF 3 - 1 Tomtbergahallen 41
2023-09-24 16:45 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Nynäshamns IBK 7 - 4 Tyresöhallen
2023-10-14 16:15 1 Endre IF - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 5 Kvarnängshallen
2023-12-15 20:00 1 FBC Kungsholmen - Värmdö IF (B) 1 - 11 Hjorthagshallen
Omgång 2
2023-11-24 19:30 2 Tungelsta IF - FBC Kungsholmen 4 - 6 Åbyhallen - Haninge
2024-02-10 16:30 2 Nynäshamns IBK - Endre IF 1 - 6 Kvarnängshallen 45
2024-02-24 10:30 2 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 7 - 4 Värmdö sporthall
Omgång 3
2023-09-30 13:45 3 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 0 Kvarnängshallen 68
2023-10-01 14:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Tungelsta IF 4 - 1 Strandhallen - Tyresö
2023-10-29 09:00 3 Endre IF - Värmdö IF (B) 2 - 5 ICA Maxi Arena
Omgång 4
2023-10-07 13:00 4 Tungelsta IF - Endre IF 1 - 4 Tungelsta Sporthall
2023-10-07 15:45 4 Älvsjö AIK IBF (B) - IFK Haninge 3 - 2 Kämpetorpshallen 2
2023-10-08 16:30 4 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK 9 - 1 Värmdö sporthall
Omgång 5
2023-10-13 18:45 5 Huddinge IBS (B) - IFK Haninge 1 - 4 Tomtbergahallen 57
2023-10-15 11:45 5 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 7 - 4 Värmdö sporthall
2023-10-15 13:15 5 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF 3 - 3 Kvarnängshallen 94
Omgång 6
2023-10-21 17:00 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (B) 5 - 7 Kämpetorpshallen 2 48
2023-10-22 18:00 6 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) 0 - 11 Tungelsta Sporthall
2023-11-10 19:00 6 IFK Haninge - FBC Kungsholmen 10 - 0 Lyckeby Sporthall
Omgång 7
2023-10-28 16:30 7 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 11 Tungelsta Sporthall
2023-10-29 18:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - IFK Haninge 1 - 2 Tyresöhallen
2023-10-29 18:45 7 FBC Kungsholmen - Huddinge IBS (B) 6 - 13 Grimstahallen
Omgång 8
2023-11-04 14:30 8 IFK Haninge - Endre IF 6 - 4 Lyckeby Sporthall 73
2023-11-04 16:00 8 Älvsjö AIK IBF (B) - FBC Kungsholmen 14 - 2 Kämpetorpshallen 1
2023-11-08 20:00 8 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 2 - 7 Tomtbergahallen 44
Omgång 9
2023-11-11 14:15 9 Nynäshamns IBK - IFK Haninge 3 - 3 Kvarnängshallen 55
2023-11-28 19:45 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - FBC Kungsholmen 9 - 3 Fornuddshallen
2023-12-02 13:45 9 Endre IF - Huddinge IBS (B) 7 - 1 Gröndalshallen
Omgång 10
2023-11-17 18:45 10 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK 5 - 3 Tomtbergahallen 41
2023-11-18 15:00 10 FBC Kungsholmen - Endre IF 3 - 10 Stora Mossen 1
2023-11-18 15:15 10 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 4 - 4 Kämpetorpshallen 2
2023-11-25 14:00 10 IFK Haninge - Värmdö IF (B) 3 - 6 Lyckeby Sporthall
Omgång 11
2023-12-02 16:15 11 Endre IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 6 - 5 Gröndalshallen
2023-12-03 14:00 11 Tungelsta IF - IFK Haninge 2 - 6 Tungelsta Sporthall
2023-12-03 15:00 11 Nynäshamns IBK - FBC Kungsholmen 4 - 1 Kvarnängshallen 59
2023-12-03 19:00 11 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) 7 - 4 Värmdö sporthall
Omgång 12
2023-12-09 14:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Endre IF 6 - 4 Kämpetorpshallen 1
2023-12-09 16:15 12 Värmdö IF (B) - FBC Kungsholmen 11 - 0 Värmdö sporthall
2023-12-10 12:00 12 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 6 - 3 Kvarnängshallen 62
2023-12-10 14:00 12 Tungelsta IF - Huddinge IBS (B) 2 - 5 Tungelsta Sporthall
Omgång 13
2023-09-30 15:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Värmdö IF (B) 3 - 2 Fornuddshallen 24
2023-12-16 13:15 13 Endre IF - Nynäshamns IBK 7 - 4 Gröndalshallen
2023-12-17 17:45 13 FBC Kungsholmen - Tungelsta IF 4 - 9 Grimstahallen
Omgång 14
2024-01-06 11:30 14 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 2 - 6 Tungelsta Sporthall
2024-01-06 12:15 14 Värmdö IF (B) - Endre IF 8 - 2 Värmdö sporthall
2024-01-06 15:15 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK 5 - 0 Kämpetorpshallen 2
Omgång 15
2023-12-09 17:45 15 Endre IF - Tungelsta IF 2 - 4 Tungelsta Sporthall
2024-01-13 15:15 15 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) 0 - 3 Kvarnängshallen 65
2024-01-14 13:00 15 IFK Haninge - Älvsjö AIK IBF (B) 7 - 0 Lyckeby Sporthall 90
Omgång 16
2024-01-20 11:30 16 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK 5 - 2 Tungelsta Sporthall
2024-01-20 15:15 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) 1 - 10 Kämpetorpshallen 1
2024-01-21 16:30 16 IFK Haninge - Huddinge IBS (B) 8 - 2 Lyckeby Sporthall
Omgång 17
2024-01-26 18:45 17 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 12 Tomtbergahallen 27
2024-01-28 11:30 17 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF 3 - 0 Värmdö sporthall
2024-03-04 20:45 17 FBC Kungsholmen - IFK Haninge Skanskvarnshallen
Omgång 18
2024-02-01 19:30 18 IFK Haninge - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK 3 - 2 Lyckeby Sporthall
2024-02-02 18:45 18 Huddinge IBS (B) - FBC Kungsholmen 9 - 4 Tomtbergahallen 57
2024-02-03 15:45 18 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF 4 - 3 Kämpetorpshallen 2
Omgång 19
2024-02-10 14:30 19 FBC Kungsholmen - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 10 Kämpetorpshallen 1
2024-02-11 10:30 19 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Huddinge IBS (B) 5 - 2 Tyresöhallen
2024-03-01 11:00 19 Endre IF - IFK Haninge ICA Maxi Arena
Omgång 20
2024-02-17 14:30 20 FBC Kungsholmen - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK Rödabergshallen
2024-02-18 14:45 20 IFK Haninge - Nynäshamns IBK 5 - 3 Lyckeby Sporthall
2024-03-16 12:30 20 Huddinge IBS (B) - Endre IF Fleminghallen A
Omgång 21
2024-03-10 11:00 21 Värmdö IF (B) - IFK Haninge Värmdö sporthall
2024-03-10 13:30 21 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2024-03-10 15:15 21 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Tyresöhallen
2024-03-24 10:30 21 Endre IF - FBC Kungsholmen ICA MAXI ARENA
Omgång 22
2024-02-09 18:30 22 IFK Haninge - Tungelsta IF 2 - 0 Lyckeby Sporthall
2024-03-15 18:45 22 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2024-03-16 16:00 22 Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Endre IF Strandhallen - Tyresö
2024-03-17 17:15 22 FBC Kungsholmen - Nynäshamns IBK Grimstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis