Tyresöhallen

Adress
Pluggvägen 2, 135 46 TYRESÖ
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar Div 1 Östra Svealand 580032028 Tyresö Trollbäcken IBK - Björklinge BK
Herrar Div 1 Östra Svealand 580032041 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK
Herrar Div 1 Östra Svealand 580032048 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF
Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027020 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (A)
Herrar division 4 södra 150006026 Tyresö IBS - Malmens SF
Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305021 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF
Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326027 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317034 Tyresö Trollbäcken IBK - Ekerö IK
Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315035 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B)
Oktober
2020-10-25 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345041 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF
November
2020-11-22 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317047 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK
2020-11-22 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312102 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B)
2020-11-22 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027044 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK
2020-11-22 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025049 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (A)
2020-11-22 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014054 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF
2020-11-22 16:15 Herrar division 4 södra 150006039 Bergfoten IBK - Kvarnbergsplans IBK
2020-11-22 17:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035046 Tyresö Trollbäcken IBK - Järfälla IBK (B)
December
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350071 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338066 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vallentuna IBK
2020-12-06 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326049 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-12-06 14:15 Herrar division 4 södra 150006042 Bergfoten IBK - Tumba GOIF
2020-12-06 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312094 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A)
2020-12-12 09:00 Förkval Gr 1 150092001 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge
2020-12-12 10:00 Förkval Gr 1 150092002 Rosersberg Arlanda IBK - Farsta IBK
2020-12-12 11:00 Förkval Gr 2 150093001 Huddinge IBS - Hammarby IF IBF
2020-12-12 12:00 Förkval Gr 2 150093002 AIK IBF - Rotebro IS IBK
2020-12-12 13:00 Förkval Gr 1 150092003 Tyresö Trollbäcken IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2020-12-12 14:00 Förkval Gr 1 150092004 Farsta IBK - FBI Tullinge
2020-12-12 15:00 Förkval Gr 2 150093003 Huddinge IBS - AIK IBF
2020-12-12 16:00 Förkval Gr 2 150093004 Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF
2020-12-12 17:00 Förkval Gr 3 150094001 Väsby AIK - Vendelsö IK
2020-12-12 18:00 Förkval Gr 3 150094002 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF
2020-12-12 19:00 Förkval Gr 4 150095001 Hässelby SK IBK - Duvbo IK/Sundbybergs IK
2020-12-12 20:00 Förkval Gr 4 150095002 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK
2020-12-20 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315069 Tyresö Trollbäcken IBK - Högdalens AIS
2020-12-20 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312047 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B)
2020-12-20 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027059 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
2020-12-20 17:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035056 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF (B)
2020-12-20 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014071 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (B)
Januari
2021-01-10 10:00 Herrar division 4 södra 150006054 Tyresö IBS - Bergfoten IBK
2021-01-16 09:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027070 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-01-16 17:30 Herrar division 4 södra 150006057 Bergfoten IBK - IK Tomtberga (A)
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323099 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (A)
2021-01-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345121 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ekerö IK B
2021-01-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345126 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2021-01-24 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327068 Tyresö Trollbäcken IBK ( B ) - Sköndals IK (A)
2021-01-24 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326066 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (C)
2021-01-24 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312058 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A)
2021-01-24 15:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035074 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (B)
2021-01-24 17:15 Herrar division 4 södra 150006006 Bergfoten IBK - Tyresö IBS
2021-01-24 18:45 Herrar division 4 södra 150006028 Bergfoten IBK - Salems IF (B)
2021-01-30 09:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014102 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-01-30 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027084 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2021-01-30 17:00 Herrar division 4 södra 150006064 Tyresö IBS - Tumba GOIF
Februari
2021-02-13 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305071 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS
2021-02-13 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317107 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS
2021-02-13 15:30 Herrar division 4 södra 150006066 Tyresö IBS - IK Tomtberga (A)
2021-02-13 17:00 Herrar division 4 södra 150006068 Bergfoten IBK - Värmdö IF (C)
2021-02-21 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366078 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A)
2021-02-21 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303037 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK
2021-02-21 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025109 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (A)
2021-02-21 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027094 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (B)
Mars
2021-03-07 15:15 Herrar division 4 södra 150006077 Tyresö IBS - Värmdö IF (C)
2021-03-07 16:45 Herrar division 4 södra 150006079 Bergfoten IBK - Nynäshamns IBK (A)
2021-03-13 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326099 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sköndals IK (B)
2021-03-13 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305081 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge
2021-03-13 13:00 Damer Allsvenskan Östra 580027031 Tyresö Trollbäcken IBK - Storvreta IBK
2021-03-21 09:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317123 Tyresö Trollbäcken IBK - IK Tomtberga (B)
2021-03-21 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315124 Tyresö Trollbäcken IBK - Åkersberga IBF (E)
2021-03-21 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321085 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK
2021-03-21 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025121 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-03-21 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014126 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sköndals IK
2021-03-31 19:00 Damer Allsvenskan Östra 580027054 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF
April
2021-04-05 19:00   Uppskj. Damer Allsvenskan Östra 580027060 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS
2021-04-18 00:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032064 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis