Spelprogram - Träningsmatcher SmIBF Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK (H4) Per Samuelsson pellesam71@gmail.com 070-55 47 456 Rött/Svart/Svart
Alvesta IBK HJ Per Samuelsson pellesam71@gmail.com 070-55 47 456 röd, svart, svart
Aneby SK (H4) Henning Lööv henning.loov@gmail.com 070-2813864 Blå, Blå, Blå
CL98IC (H1) Mattias Borén mattias.boren@yahoo.com 0708-499445 Blå, Blå, Blå
CL98IC (H4) Patrik Nordén patrik.norden@yahoo.se 0766-432243 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) Johan Magnusson magnusson_innebandy@hotmail.com 0705-452519 Röd, Röd, Vit
Fagerhult Habo IBK (HA) Jan-Erik Cederquist jec@interal.se 0708-124894 Röd, Svart, Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom (H4) Peter Honkala familjenhonkala@hotmail.com 0725-241783 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom (JAS) Magnus Berggren magnus.berggren@kinnarps.se 0761496459 Röd, Svart , Röd
FBC Kalmarsund (JAS) Viktor Johansson viktor.johansson@fbckalmarsund.se Cyanblå, Cyanblå, Marinblå
FBC Kalmarsund (SSLH) Viktor Gustavsson viktor.gustavsson@fbckalmarsund.se Cyanblå, Cyanblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom (H1) Jimmie Nilsson jimmienilsson1@hotmail.com 073-8425316 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom B (H4) Albin Skur albin.skur@fbckalmarsund.se Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona (H2) Per Karlsson limpan68@me.com 0768-843443 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona B (H3) Anders Thurfjell anders.thurfjell@asperofriskolor.se 070-4333034 Orange, Svart, Svart
FBC Lerum (HA) Magnus Johansson herr@fbclerum.se 070-714 89 44 Röd, Röd, Vit
FC Helsingborg (SSLH) Niklas Pålsson Niklas14_1@hotmail.com 0707 - 404 709 Blå/svart, Svart, Svart
Forserums IF (H4) Ulrik Thyrén Ulrik.thyren@fkm.se 070/2154463 Grön/vit/vit
Fristads GoIF (H1) Fredrik Gustafsson fgustafsson23@gmail.com Grön, Svart, Grön
Gantesbo IBK (H4) Henrik Karlsson henrik.karlsson.70@gmail.com 070-5137724 Vit, Svart, Svart
Gransholms IF (H3) Daniel Karlsson 0767919471 Grön, Vit, Grön
Gransholms IF B (H4) Mats Hamnå mats.hamna@bredband2.com 0704830845 Grön, Vit, Grön
Gränna AIS (H2) Albin Källberg Albin.kallberg89@gmail.com 073-5417835 Vit, Röd, Röd
Hestra Skid O SK (H4) Emil Melkersson Emil.Melker@hotmail.com 070-8835628 Blå, Vit, Blå
Hovmantorps GOIF (H2) Anders Kaltenback anders.kaltenback@gmail.com 0733027585 Blå, Blå, Blå
Hovmantorps GOIF B (H4) Anders Kaltenback anders.kaltenback@gmail.com 0733027585 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (H1) Mikael Friberg mikael.friberg75@gmail.com 076-7688646 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF HJ Torbjörn Axelsson torbjorn.axelsson@trafikverket.se 070-3149516 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK (H1) Emanuel Ambré emanuel.ambre@outlook.com 0761-862545 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK (JAS) Thommy Edberg thommy.edberg@hotmail.com 0709-646814 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK (H4) John Haglund johnh75@hotmail.se 0707796620 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK (JAS) Oscar Modigh oggemodigh@hotmail.com 070-380 31 07 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK HJ18 Oscar Modigh oggemodigh@hotmail.com 070-380 31 07 Svart, Svart, Svart
Höllvikens IBF (HA) Stefan Prim prim@hibf.se Orange, Vit, Vit
IBF Antvarden (H2) Christian Nilsson nillesson@hotmail.com 070-3966711 Svart, Svart, Vit
IBF Norrköping (H2) Sebastian Håkansson sebbehakansson1990@gmail.com Blå, Blå, Blå
IBF Örebro (HA) Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBK Husar (H3) Mats Kraft mats.kraft@eksjo.se 0703-40 86 81 Blå/Svart/Blå
IBK Lockerud Mariestad (JAS) Philip Winbo philipwinbo@gmail.com 073-6236463 Röd, Röd, Röd
IBK Lund Elit (H1) Christer Sölve christer@solve.se 070-6783196 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBK Osby (H3) Jens Svensson nenne.nenne.nenne@gmail.com 0723 622 766 Svart, Svart, Svart
IBK Osby (H4) Jens Svensson nenne.nenne.nenne@gmail.com 0723 622 766 Svart, Svart, Svart
IF Ariel (H4) Erik Adolfsson fam.adolfsson@hotmail.com 070 241 25 72 Vit, Vit, Vit
Ingelstad IBK (H2) Anders Karlsson anderskarlsson@ingelstadibk.se 0736105489 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK B (H4) Anders Karlsson anderskarlsson@ingelstadibk.se 0736105489 Röd, Svart, Röd
Jämjö IBK (H3) Johan Lundgren johan78lundgren@outlook.com 0708739151 Svart/röd, röda byxor, röda strumpor
Jönköping IK Utveckling (H2) Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd-Röd-Röd
Jönköpings IK (SSL) Fredrik Ekvall fredrik.ekvall@jonkoping.se 072-2530475 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Utveckling (HJ) Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd, Röd, Röd
KaRo IBF (H4) Pär Synnerbjörk par.synnebjork@hotmail.com 0708-576444 Svart svart svart
KaRo IBF (HU) Niclas Granlund nikeg@live.se 0709-249162 svart, svart, svart
KFUM Jönköping (H2) Henrik Lindberg henrik@kfum.org 0760-292090 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping (HJ) Henrik Lindberg henrik@kfum.org 0760-292090 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Lagan IBK (HA) Christoffer Johansson sportchef@laganibk.com 070-2792606 Svart, Svart, Svart
Lagan IBK B (H4) Patrik Salomonsson lillis.salomonsson@gmail.com 072-536 33 30 Svart, Svart, Svart
Ledberg IBF (H1) Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@gmail.com 0733-142059 Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Ledberg IBF/Solfjäderstaden (JAS) Pontus Norlin Pontusnorlin@gmail.com Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Lessebo GoIF (H3) Adrian Karlsson darko.vujcic88@gmail.com 076-1827282 Gul, Blå, Gul
Lindås Rasta IBK (HA) Turkosblå, Svart, Turkosblå
Linköping FBC (H1) Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart, Svart, Svart
Linköping IBK (SSLH) Johan Fredriksson johan.fredriksson@linkopinginnebandy.se 070-6989321 Svart, Svart, Svart
Ljungbyholms GOIF (H4) Johan Rickard Karlsson Gul, Röd, Röd
Lönsboda IBK (H1) Patric Johansson Patric.johansson@atteviks.se 0733-100071 Röd, Svart, Svart
Malmbäcks IF (H4) Jesper Löf jesper.lof@elco.se 076-5346048 svart, Svart, Svart
Moheda IBK (H2) Hampus Larsson hampus@hampuslarsson.se 0767885656 Orange, Orange, Orange
Mullsjö AIS (SSLH) Joakim Davidsson joakim.davidsson@mullsjoais.se 073-381 47 83 Blå, Blå, Blå
Månsarps IBK (H3) Mikael Henriksson mikke.henriksson@telia.com 0734-188169 Lila, Vit, Vit
Nybro IBK (H2) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK (HJ) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nybro IBK B (H4) Fredrik Rosen Fredrik.rosenn@gmail.com 0762750381 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Nykvarns IBF Ungdom (HA) Sebastian Wahlgren sebastian.wahlgren@wurth.se 070-6124829 Svart, Svart, Svart
Nässjö IBF (H3) Niclas Rehn niclas.rehn@outlook.com 070-847 11 42 Svart, Svart, Svart
Nässjö IBF (HJ) Stefan Holgersson s.holgersson@live.se Svart/svart/svart
Nässjö IBF B (H4) Henrik Larsson brogatan47@gmail.com 0705478674 Svart, Svart, Svart
Nässjö IBF HJ18 Stefan Holgersson s.holgersson@live.se Svart, Svart, Svart
Olofströms IBK (H1) Markku Torikka markku.torikka@volvocars.com 070-8488517 Vit/svart/vit
Olofströms IBK (HJ) Kristina Lilja kristina.lilja@andco.se 076-7850115 vit, svart, vit
Onyx IBK (HA) Tobias Palm tobbe@onyxinnebandy.se 073-6229901 Orange, Svart, Svart
Rimforsa IF (H2) Sebastian Claesson sebastianclaesson89@gmail.com 0708428407 vit/svart, svart, svart
Ryds SK (H4) Per Karlsson per.karlsson1@utb.karlshamn.se 0709-687865 gul/svart-randig, svart, svart
Röke IBK (H2) Rickard Träff herr@rokeibk.se 0727147840 Vinrött, Svart, Svart
Sandbäckshults IBK (H4) Mikaela Bogarp mickisb@icloud.com 070-7519411 Gul/svart/svart
Sillhövda AIK (H4) Svart/röd, Svart/röd, Svart
Skillingaryds IK (H4) Elias Heijel heijel10@gmail.com 0730394747 Röd/svart/svart
Slätafly/SK IBK (H2) Andreas Swedenstam andreas.swedestam@electra.se 0706019798 BLÅ BLÅ SVARTA
Solfjäderstaden IBK (H1) Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Röd, Röd, Svart
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (H3) Patrik Jönsson Patrik.jonsson@vianor.com 0708195987 Röd, Blå, Röd
Sävsjö IBK (H2) Johan Rehn rehn658@gmail.com 0702-96 79 90 Röd, svart, vit
Sävsjö IBK B (H3) Anders Eklöf brentel.eklof@gmail.com 0733661115 Röd, Svart, Vit
Södra Vings IF (H3) Andreas Andersson 0735413355 Röd, Svart, Svart
Tenhults IF (H3) Mikael Lundin mikael.lundin.imm@gmail.com 072-7000743 Svart, Svart, Svart
Tunet IBK (Nor)
Warberg IC (HA) Johan Astbrant johan.astbrant@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Westerviks IBK (H2) Andreas Rundberg andreas_rundberg@hotmail.com 070-563 63 15 Svart/Svart/Svart
Westerviks IBK B (H4) Magnus Larsson magnusvlarsson1@gmail.com 079-341 72 65 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF (H2) Patrik Lööf patrik.loof@icloud.com 0705-783540 Blå/blå/blå
Vetlanda IBF (HJ) August Bexell augustbexell@live.se Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF B (H3) Magnus Albinsson 076-185 61 88 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK (H1) Michael Elmér fladervagen7@outlook.com 072-7340519 Vit, Svart, Vit
Visby IBK (HA) Joakim Bandholtz joakim.bandholtz@visbyibk.com 0733569017 Gul, Gul, Gul
Väckelsångs IK (H3) Robin Ljungkvist r.ljungkvist88@gmail.com 0761-880595 Grönsvartrandig/Svart/Grön
Värnamo IK (H3) Deniz Nilsson nilsson-dennis@hotmail.com 073-0855127 Vit/svart/vit
Värnamo IK (JAS) Henrik Rommeskog rommeskog@gmail.com 070-6828185 Vit/Svart/Vit
Växjö IBK (SSLH) Anders Tränk anders.trank@gmail.com 070-9197056 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling (H1) Edvard Wiberg edvard.wiberg@vaxjovipers.se 0738135146 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling (HJ) Lars Behrenz lars.behrenz@lnu.se 072-2165108 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling B (H3) Markus Löppönen M.lopponen@hotmail.com 0702241787 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Åby IBK Ungdom (H2) Mikael Rondahl micke.rondahl@outlook.com 0702034954 Svart/Vit, Svart, Svart
Älmhults IBK (H3) Dennis Olsson dennis-olsson91@live.se 0723229606 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Öjaby Sport IBK (H4) Ola Lundh segla2064@hotmail.com 0705444141 Vit/svart/svart
Öjaby Sport IBK (HU) Andreas Ulvagården andreas@ulvagarden.st 0700897772 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-06-13 19:00 1 Aneby SK (H4) - KFUM Jönköping (HJ) 6 - 11 FB-hallen
2021-08-01 14:30 1 FBC Karlskrona (H2) - Nybro IBK (H2) 3 - 1 Vedeby Sporthall A
2021-08-06 19:00 1 Växjö IBK (SSLH) - FBC Kalmarsund (SSLH) 6 - 7 Fortnox Arena A-hall
2021-08-07 13:00 1 Jönköpings IK (SSL) - Lindås Rasta IBK (HA) 11 - 8 Arenan - Jönköpings Idrottshus 85
2021-08-07 15:00 1 Mullsjö AIS (SSLH) - FC Helsingborg (SSLH) 8 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2021-08-08 16:00 1 Gransholms IF B (H4) - Alvesta IBK (H4) 9 - 6 Gemla Sporthall
2021-08-10 19:30 1 Ljungbyholms GOIF (H4) - Nybro IBK B (H4) Ljungbyholms Sporthall
2021-08-11 19:30 1 CL98IC (H1) - FBC Karlskrona (H2) 7 - 1 Falkenbergshallen 70
2021-08-11 20:00 1 Slätafly/SK IBK (H2) - Craftstadens IBK Oskarshamn (H1) 11 - 3 Torsås Sporthall 65
2021-08-13 19:00 1 Mullsjö AIS (SSLH) - FBC Lerum (HA) 10 - 2 Nyhemshallen - Mullsjö
2021-08-13 19:30 1 Olofströms IBK (H1) - FBC Karlskrona (H2) 2 - 3 Olofströms Sporthall 85
2021-08-14 10:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Moheda IBK (H2) 7 - 3 ATA-hallen - Moheda 67
2021-08-14 11:00 1 Jönköping IK Utveckling (H2) - Linköping FBC (H1) 0 - 5 Arenan - Jönköpings Idrottshus 44
2021-08-14 14:00 1 Jönköpings IK (SSL) - Linköping IBK (SSLH) 5 - 4 Arenan - Jönköpings Idrottshus 98
2021-08-14 14:00 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Nybro IBK (H2) 5 - 5 Pär Lagerkvistskolan
2021-08-14 16:00 1 Hovslätts IK (H1) - FBC Lerum (HA) 4 - 5 Nyhemshallen - Mullsjö
2021-08-15 14:00 1 FBC Kalmarsund (SSLH) - Nykvarns IBF Ungdom (HA) 7 - 4 KIFAB Arena
2021-08-15 14:00 1 Gränna AIS (H2) - Solfjäderstaden IBK (H1) 6 - 3 Ribbahallen A-hall
2021-08-15 15:30 1 FBC Karlskrona (H2) - Lönsboda IBK (H1) 9 - 3 Vedeby Sporthall A 68
2021-08-15 16:00 1 Gransholms IF (H3) - Alvesta IBK (H4) 18 - 2 Gemla Sporthall
2021-08-15 16:30 1 Växjö IBK (SSLH) - Warberg IC (HA) 4 - 3 Fortnox Arena A-hall
2021-08-18 19:30 1 Växjö IBK Utveckling (H1) - Lagan IBK (HA) 3 - 5 Fortnox Arena A-hall 155
2021-08-19 18:30 1 Växjö IBK Utveckling (H1) - Tunet IBK (Nor) 6 - 7 Fortnox Arena A-hall
2021-08-19 19:30 1 Vimmerby IBK (H1) - Westerviks IBK (H2) 12 - 6 Vimmerby Idrottshall 50
2021-08-20 17:00 1 Linköping IBK (SSLH) - Höllvikens IBF (HA) 8 - 5 Fortnox Arena A-hall
2021-08-20 19:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Tunet IBK (Nor) 5 - 2 OG-Hallen
2021-08-20 20:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - Onyx IBK (HA) 4 - 1 Habo Sporthall A-hall 100
2021-08-21 11:00 1 CL98IC (H1) - Tunet IBK (Nor) 7 - 3 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena 80
2021-08-21 11:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Vetlanda IBF (H2) 6 - 8 KIFAB Arena
2021-08-21 14:00 1 FBC Kalmarsund (SSLH) - Mullsjö AIS (SSLH) 5 - 2 KIFAB Arena
2021-08-21 15:00 1 Växjö IBK (SSLH) - Linköping IBK (SSLH) 3 - 4 Fortnox Arena A-hall
2021-08-22 11:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Tunet IBK (Nor) 5 - 7 KIFAB Arena
2021-08-22 13:00 1 Jönköpings IK (SSL) - Höllvikens IBF (HA) 7 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 75
2021-08-26 18:00 1 KFUM Jönköping (HJ) - Husqvarna IK (JAS) KFUM Sporthall, Jönköping
2021-08-27 20:00 1 Jönköping IK Utveckling (H2) - Växjö IBK Utveckling (H1) 4 - 5 Arenan - Jönköpings Idrottshus 102
2021-08-28 13:00 1 Westerviks IBK (H2) - IBF Norrköping (H2) 3 - 7 Bökensved Sporthall 85
2021-08-28 14:00 1 Vetlanda IBF (H2) - Hovshaga AIF (H1) 3 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 53
2021-08-29 14:00 1 Hovslätts IK (H1) - Gränna AIS (H2) 7 - 2 Jönköpings Idrottshus D-hall
2021-08-29 14:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Lönsboda IBK (H1) Inst. Hovshaga Sporthall
2021-09-01 19:00 1 Ingelstad IBK (H2) - Växjö IBK Utveckling (H1) 6 - 6 Ingelstads Sporthall 45
2021-09-02 19:30 1 Lagan IBK (HA) - Vetlanda IBF (H2) Inst. Innebandyhallen
2021-09-03 19:30 1 IBK Husar (H3) - Solfjäderstaden IBK (H1) 6 - 4 Olsbergs Arena
2021-09-03 20:00 1 Röke IBK (H2) - Sävsjö IBK (H2) 5 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 71
2021-09-04 09:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom (JAS) - Hovslätts IK (JAS) Habo Sporthall A-hall
2021-09-04 11:45 1 IBK Lockerud Mariestad (JAS) - Fagerhult Habo IBK Ungdom (JAS) Habo Sporthall A-hall
2021-09-04 12:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Jönköping IK Utveckling (H2) 10 - 0 KIFAB Arena
2021-09-04 14:00 1 Lagan IBK (HA) - IBK Lund Elit (H1) 7 - 7 Innebandyhallen 100
2021-09-04 14:00 1 Hovslätts IK (JAS) - IBK Lockerud Mariestad (JAS) Habo Sporthall A-hall
2021-09-04 15:00 1 Vetlanda IBF (H2) - Röke IBK (H2) 12 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda 73
2021-09-04 15:00 1 Sävsjö IBK (H2) - Nässjö IBF (H3) 5 - 5 Sävsjö Sporthall
2021-09-04 17:30 1 FBC Kalmarsund (JAS) - Jönköpings IK Utveckling (HJ) KIFAB Arena
2021-09-05 11:00 1 Nybro IBK (HJ) - Jönköpings IK Utveckling (HJ) 3 - 12 OG-Hallen 52
2021-09-05 13:00 1 Hovslätts IK (H1) - IBK Lund Elit (H1) 5 - 4 Nyhemshallen / SmIBF
2021-09-05 14:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - IBF Örebro (HA) 4 - 7 Ribbahallen A-hall
2021-09-05 14:30 1 Visby IBK (HA) - FBC Lerum (HA) Inst. KIFAB Arena
2021-09-05 14:30 1 Nybro IBK (H2) - Jönköping IK Utveckling (H2) 1 - 6 OG-Hallen 50
2021-09-05 17:30 1 Vetlanda IBF (HJ) - Värnamo IK (JAS) 6 - 7 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-06 19:00 1 Älmhults IBK (H3) - IBK Osby (H3) 8 - 3 Haganäshallen 50
2021-09-08 19:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom (JAS) - Husqvarna IK (JAS) Habo Sporthall A-hall
2021-09-08 19:00 1 Hovmantorps GOIF (H2) - Hovshaga AIF (H1) 2 - 8 Allhallen, Hovmantorp
2021-09-10 19:00 1 Värnamo IK (JAS) - Alvesta IBK HJ 6 - 5 Tinas Ö
2021-09-10 19:30 1 Westerviks IBK (H2) - Vimmerby IBK (H1) 2 - 7 Bökensved Sporthall 172
2021-09-10 19:30 1 Växjö IBK Utveckling (H1) - Vetlanda IBF (H2) 4 - 6 Fortnox Arena B-hall 50
2021-09-10 19:30 1 Ryds SK (H4) - IBK Osby (H4) Inst. Ryds Sporthall
2021-09-10 19:30 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Hovmantorps GOIF (H2) Inst. Pär Lagerkvistskolan
2021-09-10 19:30 1 IBK Husar (H3) - IF Ariel (H4) 8 - 5 Olsbergs Arena 85
2021-09-10 19:30 1 KFUM Jönköping (H2) - Månsarps IBK (H3) 10 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-09-10 20:00 1 Hovslätts IK (H1) - Lagan IBK (HA) 9 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 80
2021-09-11 11:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom (JAS) - Ledberg IBF/Solfjäderstaden (JAS) Habo Sporthall A-hall
2021-09-11 15:00 1 Fagerhult Habo IBK (HA) - Ledberg IBF (H1) 8 - 2 Habo Sporthall A-hall 100
2021-09-11 16:00 1 Hovshaga AIF (H1) - Ingelstad IBK (H2) 7 - 3 Hovshaga Sporthall 42
2021-09-11 17:00 1 CL98IC (H4) - Nässjö IBF (H3) Inst. Färjehallen
2021-09-12 14:00 1 Vimmerby IBK (H1) - Sävsjö IBK (H2) 10 - 5 Vimmerby Idrottshall 80
2021-09-12 14:00 1 Nybro IBK (H2) - Nässjö IBF (H3) Inst. OG-Hallen
2021-09-12 15:00 1 Vetlanda IBF (HJ) - Nässjö IBF (HJ) Inst. Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-12 15:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom (H1) - Ingelstad IBK (H2) Inst. KIFAB Arena
2021-09-12 16:00 1 IBK Husar (H3) - Aneby SK (H4) 9 - 2 Olsbergs Arena
2021-09-12 16:00 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Ingelstad IBK (H2) 3 - 5 Pär Lagerkvistskolan
2021-09-14 19:00 1 Vetlanda IBF (HJ) - Jönköpings IK Utveckling (HJ) Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-15 19:00 1 Nybro IBK (H2) - Ljungbyholms GOIF (H4) 3 - 6 OG-Hallen
2021-09-15 19:15 1 Westerviks IBK (H2) - Linköping FBC (H1) Inst. Bökensved Sporthall
2021-09-16 19:30 1 Hestra Skid O SK (H4) - Södra Vings IF (H3) 5 - 8 Hestra Sporthall 35
2021-09-17 19:00 1 Växjö IBK Utveckling B (H3) - Ingelstad IBK B (H4) 2 - 3 Fortnox Arena B-hall 50
2021-09-17 19:00 1 Nässjö IBF B (H4) - Husqvarna IK (H4) 6 - 12 Handskerydshallen 85
2021-09-17 19:30 1 Öjaby Sport IBK (H4) - IF Ariel (H4) 4 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2021-09-17 19:30 1 Värnamo IK (H3) - Hovmantorps GOIF (H2) 7 - 10 Värnamo Sporthall
2021-09-17 19:30 1 Sävsjö IBK (H2) - Jönköping IK Utveckling (H2) 2 - 3 Sävsjö Sporthall
2021-09-18 14:00 1 Vetlanda IBF (H2) - Rimforsa IF (H2) Inst. Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-18 15:00 1 Nässjö IBF (HJ) - Växjö IBK Utveckling (HJ) 6 - 7 Nässjö Sporthall
2021-09-18 15:00 1 Skillingaryds IK (H4) - IBK Husar (H3) 8 - 4 Skillingaryds Arena 20
2021-09-19 12:00 1 KaRo IBF (H4) - FBC Karlskrona B (H3) 9 - 3 Kallinge Sporthall
2021-09-19 13:00 1 Westerviks IBK (H2) - Åby IBK Ungdom (H2) 11 - 9 Bökensved Sporthall
2021-09-19 13:00 1 Väckelsångs IK (H3) - Ingelstad IBK (H2) 0 - 3 Väckelsångs Idrottshall 48
2021-09-19 15:00 1 Sävsjö IBK B (H3) - Malmbäcks IF (H4) Inst. Sävsjö Sporthall
2021-09-21 20:00 1 Jämjö IBK (H3) - Sillhövda AIK (H4) 1 - 5 Jämjö Sporthall
2021-09-22 19:00 1 Lessebo GoIF (H3) - Öjaby Sport IBK (HU) 10 - 5 Lessebo Sporthall
2021-09-22 19:15 1 Sandbäckshults IBK (H4) - IF Ariel (H4) 3 - 16 Krungårdshallen
2021-09-23 19:45 1 Forserums IF (H4) - Nässjö IBF B (H4) 4 - 4 Forserums Sporthall
2021-09-24 19:30 1 IBK Husar (H3) - Tenhults IF (H3) Olsbergs Arena
2021-09-24 19:30 1 Öjaby Sport IBK (H4) - Lagan IBK B (H4) 10 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2021-09-24 19:30 1 Alvesta IBK (H4) - Hestra Skid O SK (H4) 8 - 2 Alvesta Sporthall
2021-09-24 19:30 1 Sävsjö IBK B (H3) - Vetlanda IBF B (H3) Inst. Sävsjö Sporthall
2021-09-25 15:00 1 Forserums IF (H4) - Aneby SK (H4) 8 - 2 Forserums Sporthall
2021-09-26 13:00 1 Ingelstad IBK B (H4) - Hovmantorps GOIF B (H4) 10 - 4 Ingelstads Sporthall 25
2021-09-26 15:00 1 KaRo IBF (H4) - Väckelsångs IK (H3) 5 - 3 Kallinge Sporthall
2021-09-26 15:00 1 Husqvarna IK HJ18 - Nässjö IBF HJ18 2 - 7 Huskvarna Sporthall A
2021-09-26 16:00 1 IBK Husar (H3) - Malmbäcks IF (H4) 16 - 10 Olsbergs Arena
2021-09-26 16:00 1 Sävsjö IBK (H2) - Nässjö IBF (H3) 5 - 5 Sävsjö Sporthall
2021-09-26 16:00 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (H3) - FBC Kalmarsund Ungdom B (H4) Torslundahallen
2021-09-26 17:00 1 Westerviks IBK B (H4) - IBF Antvarden (H2) Bökensved Sporthall
2021-09-27 19:30 1 Skillingaryds IK (H4) - Sävsjö IBK B (H3) 8 - 3 Skillingaryds Arena 35
2021-10-01 20:00 1 Aneby SK (H4) - IF Ariel (H4) Inst. FB-hallen
2021-10-02 15:30 1 Nässjö IBF (HJ) - Hovshaga AIF HJ 7 - 5 Handskerydshallen
2021-10-05 19:00 1 KaRo IBF (HU) - Olofströms IBK (HJ) 3 - 4 Kallinge Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis