Flickor Udda serier Blå nivå (2023/24)

Gruppspel
Pantamera F Div. 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-27 18:15 194617002 Gimonäs Umeå IF /Vit - Röbäcks IF /Röd Joel Lindblad, Robin Lundberg Sjöfruhallen
2023-10-28 12:10 194617003 Sandåkerns SK/Vit - Spöland Vännäs IF Lova Forsberg, Ralia Mohammed Musköten 2
2023-10-29 10:20 194617001 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/F12-Svart Oskar Lärka, Elmer Vernér Musköten 2
2023-11-11 13:20 194617006 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF Ellen Westergren Holmström, Linnea Westergren Holmström Midgårdshallen
2023-11-11 13:30 194617004 Gimonäs Umeå IF/F12-Svart - Gimonäs Umeå IF /Vit Algot Rydh, Karl Nordström Bräntbergsskolan
2023-11-12 11:20 194617005 Röbäcks IF /Röd - Sandåkerns SK/Vit Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-11-18 11:20 194617008 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/F12-Svart Oskar Lärka, Nilas Forsberg Musköten 2
2023-11-18 11:30 194617009 Gimonäs Umeå IF /Vit - IBF Dalen Linnea Westergren Holmström, Ellen Westergren Holmström Ålidhemshallen
2023-11-18 12:00 194617007 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF /Röd , Erik Hörnros Hammarhallen Vännäs
2023-12-02 11:20 194617012 IBF Dalen - Röbäcks IF /Röd Elias Norén, Ally Wirenblad Musköten 2
2023-12-03 12:00 194617010 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/F12-Svart Olle Nilsson, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-12-03 12:20 194617011 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF /Vit Musköten 2
2023-12-16 11:20 194617013 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF/F12-Svart , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2023-12-16 11:20 194617014 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /Vit , Mikaela Ågren Hammarhallen Vännäs
2023-12-17 11:20 194617015 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen Oskar Lärka, Nilas Forsberg Musköten 2
2024-01-13 11:15 194617016 Gimonäs Umeå IF/F12-Svart - IBF Dalen Klara Roos, Linnea Hedman Sjöfruhallen
2024-01-13 11:20 194617017 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF /Vit Isak Henell, Sam Lodesjö Elofssonhallen
2024-01-14 11:20 194617018 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/Vit Henny Häggström, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2024-01-27 11:20 194617020 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF /Röd Ally Wirenblad, Lova Forsberg Musköten 2
2024-01-27 13:00 194617019 Gimonäs Umeå IF /Vit - Gimonäs Umeå IF/F12-Svart , Robert Segerstedt Sjöfruhallen
2024-01-28 13:00 194617021 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen Olle Nilsson, Henny Häggström Hammarhallen Vännäs
2024-02-10 11:20 194617022 Röbäcks IF /Röd - Spöland Vännäs IF , Mats Lodesjö Elofssonhallen
2024-02-11 11:30 194617024 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Vit Ralia Mohammed, Ilgar Bahar Gogani Musköten 2
2024-02-11 15:30 194617023 Gimonäs Umeå IF/F12-Svart - Sandåkerns SK/Vit Julia Lindberg, Ally Jeppsson Umeå Energi Arena Öst
2024-02-24 12:20 194617027 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2024-02-25 13:20 194617026 Gimonäs Umeå IF /Vit - Sandåkerns SK/Vit Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Umeå Energi Arena Öst
2024-02-25 14:20 194617025 Gimonäs Umeå IF/F12-Svart - Spöland Vännäs IF Robin Lundberg, Joel Lindblad Umeå Energi Arena Öst
2024-03-16 13:30 194617030 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit Musköten 2
2024-03-16 14:05 194617028 Gimonäs Umeå IF/F12-Svart - Röbäcks IF /Röd Sjöfruhallen
2024-03-17 13:05 194617029 Gimonäs Umeå IF /Vit - Spöland Vännäs IF Sjöfruhallen
Pantamera F Div. 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 10:10 194619003 Sävar IK - Vindelns IF Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2023-10-29 15:30 194619001 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF/Teg1 Lasse Ekesryd, Klas Höglund Elofssonhallen
2023-11-11 11:20 194619006 Röbäcks IF/Blå - Vindelns IF Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-11-12 11:30 194619005 Holmsund City IBC - Sävar IK , Elias Åkesson Storsjöhallen
2023-11-19 09:20 194619008 Sävar IK - Umeå City IBF/Teg1 Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Sävaråhallen
2023-11-19 12:00 194619007 Vindelns IF - Holmsund City IBC , Erik Hörnros FC Vindeln
2023-12-02 12:00 194619010 Vindelns IF - Umeå City IBF/Teg1 , Erik Hörnros FC Vindeln
2023-12-03 11:20 194619012 Röbäcks IF/Blå - Holmsund City IBC Ebba Sondell, Emmy Norén Elofssonhallen
2023-12-16 11:20 194619013 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Teg1 Axel Gullberg, Joel Backman Storsjöhallen
2023-12-17 11:30 194619015 Sävar IK - Röbäcks IF/Blå , Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen
2024-01-14 11:20 194619016 Umeå City IBF/Teg1 - Röbäcks IF/Blå Ilgar Bahar Gogani, Alexander Rönnqvist Jubileumshallen Teg
2024-01-14 12:30 194619018 Vindelns IF - Sävar IK , Erik Hörnros FC Vindeln
2024-01-28 11:20 194619020 Sävar IK - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-28 13:00 194619021 Vindelns IF - Röbäcks IF/Blå , Erik Hörnros FC Vindeln
2024-02-10 11:20 194619022 Holmsund City IBC - Vindelns IF , Axel Gullberg Storsjöhallen
2024-02-10 11:20 194619023 Umeå City IBF/Teg1 - Sävar IK Hjalmar Rydberg, Robin Lundberg Jubileumshallen Teg
2024-02-25 11:20 194619025 Umeå City IBF/Teg1 - Vindelns IF Almar Berggrund, Ilgar Bahar Gogani Vildmannahallen
2024-02-25 12:30 194619027 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Blå Theo Johansson, Axel Gullberg Storsjöhallen
2024-03-16 11:20 194619028 Umeå City IBF/Teg1 - Holmsund City IBC Jubileumshallen Teg
2024-03-17 11:20 194619030 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK Elofssonhallen
Pantamera F Div. 21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 10:15 194621002 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK/Röd-vit Oskar Lärka, Gustav Henriksson Sjöfruhallen
2023-10-28 11:20 194621001 Obbola IK/Grön - Röbäcks IF Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Olasjöhallen
2023-10-28 12:20 194621003 Hörnefors IF - Umeå City IBF /Teg2 Maja Bergsdorf, Maud Mukkala Bråvallahallen
2023-11-11 11:20 194621005 Sandåkerns SK/Röd-vit - Hörnefors IF Elias Rolund, Algot Runtorp Midgårdshallen
2023-11-11 12:20 194621006 Obbola IK/Grön - Umeå City IBF /Teg2 Hjalmar Rydberg, Axel Sandström Olasjöhallen
2023-11-12 12:20 194621004 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Svart Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-11-18 11:20 194621007 Umeå City IBF /Teg2 - Sandåkerns SK/Röd-vit David Karlström, Elias Schmidt Vildmannahallen
2023-11-18 11:20 194621008 Hörnefors IF - Röbäcks IF , Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-11-18 12:30 194621009 Gimonäs Umeå IF/Svart - Obbola IK/Grön Linnea Westergren Holmström, Ellen Westergren Holmström Ålidhemshallen
2023-12-02 12:30 194621012 Obbola IK/Grön - Sandåkerns SK/Röd-vit Kajsa Lindström, Joel Backman Olasjöhallen
2023-12-03 10:20 194621011 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Svart , Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-12-03 11:20 194621010 Umeå City IBF /Teg2 - Röbäcks IF Albin Alenius Holmgren, Isak Vestin Jubileumshallen Teg
2023-12-16 11:20 194621013 Sandåkerns SK/Röd-vit - Röbäcks IF Ally Jeppsson, Karin Nilsson Musköten 2
2023-12-16 11:20 194621015 Hörnefors IF - Obbola IK/Grön , Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-12-17 11:20 194621014 Umeå City IBF /Teg2 - Gimonäs Umeå IF/Svart , Linus Viklund Jubileumshallen Teg
2024-01-13 11:20 194621018 Umeå City IBF /Teg2 - Hörnefors IF Alexander Rönnqvist, Algot Eriksson Vildmannahallen
2024-01-13 12:15 194621016 Röbäcks IF - Obbola IK/Grön Oskar Lärka, Elmer Vernér Elofssonhallen
2024-01-14 12:20 194621017 Sandåkerns SK/Röd-vit - Gimonäs Umeå IF/Svart Lova Forsberg, Isak Henell Musköten 2
2024-01-27 12:00 194621020 Hörnefors IF - Sandåkerns SK/Röd-vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Bråvallahallen
2024-01-27 12:05 194621019 Gimonäs Umeå IF/Svart - Röbäcks IF Cornelia Hedberg, Ally Jeppsson Sjöfruhallen
2024-01-28 14:30 194621021 Umeå City IBF /Teg2 - Obbola IK/Grön Allis Broadhall, Adele Eldebrant Umeå Energi Arena Väst
2024-02-10 12:20 194621023 Röbäcks IF - Hörnefors IF , Mats Lodesjö Elofssonhallen
2024-02-11 11:20 194621024 Obbola IK/Grön - Gimonäs Umeå IF/Svart Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Olasjöhallen
2024-02-11 12:30 194621022 Sandåkerns SK/Röd-vit - Umeå City IBF /Teg2 Ralia Mohammed, Ilgar Bahar Gogani Musköten 2
2024-02-24 11:10 194621026 Gimonäs Umeå IF/Svart - Hörnefors IF , Elias Schmidt Sjöfruhallen
2024-02-24 13:20 194621025 Röbäcks IF - Umeå City IBF /Teg2 , Adrian Vidmark Elofssonhallen
2024-02-25 13:30 194621027 Sandåkerns SK/Röd-vit - Obbola IK/Grön Julia Lindberg, Ally Jeppsson Musköten 2
2024-03-17 11:15 194621030 Obbola IK/Grön - Hörnefors IF Olasjöhallen
2024-03-17 12:15 194621028 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Röd-vit Elofssonhallen
2024-03-17 14:00 194621029 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF /Teg2 Sjöfruhallen
Pantamera F Div. 23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-29 11:20 194623002 IBF Dalen F14 - Sävar IK Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Musköten 2
2023-10-29 11:20 194623003 Obbola IK/Vit - Holmsund City IBC Elias Åkesson, Maud Mukkala Olasjöhallen
2023-10-29 12:20 194623001 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF/Blå Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Musköten 2
2023-11-12 11:20 194623005 Sävar IK - Obbola IK/Vit Viktoria Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2023-11-12 14:30 194623006 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Midgårdshallen
2023-11-12 15:30 194623004 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen F14 Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Midgårdshallen
2023-11-19 11:20 194623007 Holmsund City IBC - Sävar IK Axel Norrman, Axel Sandström Storsjöhallen
2023-11-19 11:30 194623009 IBF Dalen F14 - Sandåkerns SK/Röd Karin Nilsson, Ida Lundgren Musköten 2
2023-11-19 13:30 194623008 Obbola IK/Vit - Umeå City IBF/Blå Betty J-Ödmalm, Kajsa Lindström Olasjöhallen
2023-12-02 13:10 194623012 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK Ilgar Bahar Gogani, Elias Norén Musköten 2
2023-12-03 11:20 194623010 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Blå Kajsa Lindström, Hilma Lindgren Storsjöhallen
2023-12-03 12:20 194623011 Obbola IK/Vit - IBF Dalen F14 Elias Åkesson, Viktor Sandström Olasjöhallen
2023-12-16 11:30 194623013 Sävar IK - Umeå City IBF/Blå Oskar Lärka, Sam Lodesjö Umeå Energi Arena Öst
2023-12-16 12:20 194623014 Holmsund City IBC - IBF Dalen F14 Axel Gullberg, Linus Hiller Storsjöhallen
2023-12-17 12:30 194623015 Obbola IK/Vit - Sandåkerns SK/Röd , Alexander Pärnänen Olasjöhallen
2024-01-13 10:20 194623016 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK/Röd Algot Eriksson, Alexander Rönnqvist Vildmannahallen
2024-01-14 10:20 194623017 Sävar IK - IBF Dalen F14 , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-14 11:20 194623018 Holmsund City IBC - Obbola IK/Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Storsjöhallen
2024-01-27 12:20 194623019 IBF Dalen F14 - Umeå City IBF/Blå Ally Wirenblad, Lova Forsberg Musköten 2
2024-01-27 12:20 194623020 Obbola IK/Vit - Sävar IK Linus Hiller, Viktor Sandström Olasjöhallen
2024-01-28 12:15 194623021 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Elias Åkesson, Joel Backman Storsjöhallen
2024-02-10 11:10 194623024 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen F14 , Wilmer Karlsson Vildmannahallen
2024-02-10 11:20 194623022 Sävar IK - Holmsund City IBC , Thanasis Provatas Sävaråhallen
2024-02-10 12:05 194623023 Umeå City IBF/Blå - Obbola IK/Vit , Wilmer Karlsson Vildmannahallen
2024-02-24 10:20 194623027 Sävar IK - Sandåkerns SK/Röd Viktoria Glad, Isabella Emdin Sävaråhallen
2024-02-24 12:20 194623026 IBF Dalen F14 - Obbola IK/Vit Nilas Forsberg, Ralia Mohammed Musköten 2
2024-02-25 10:20 194623025 Umeå City IBF/Blå - Holmsund City IBC Almar Berggrund, Ilgar Bahar Gogani Vildmannahallen
2024-03-16 10:20 194623028 Umeå City IBF/Blå - Sävar IK Vildmannahallen
2024-03-16 11:20 194623030 Sandåkerns SK/Röd - Obbola IK/Vit Vildmannahallen
2024-03-16 14:30 194623029 IBF Dalen F14 - Holmsund City IBC Musköten 2
Pantamera F Div. 25
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 11:20 194625002 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Vit Ludvig Bjuhr, Thor Schönfeldt Vildmannahallen
2023-10-29 12:00 194625003 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK Henny Häggström, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2023-11-11 12:20 194625005 Sandåkerns SK/Vit - Spöland Vännäs IF Ellen Westergren Holmström, Linnea Westergren Holmström Midgårdshallen
2023-11-18 10:20 194625007 Sandåkerns SK/Vit - Spöland Vännäs IF David Karlström, Elias Schmidt Vildmannahallen
2023-11-18 11:20 194625009 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Robert Segerstedt, Alexander Pärnänen Midgårdshallen
2023-12-02 11:20 194625011 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Vit Elin Konradsson Åberg, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
2023-12-02 14:15 194625012 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit , Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2023-12-16 12:20 194625015 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK , Mikaela Ågren Hammarhallen Vännäs
2023-12-17 17:00 194625017 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF/Vit , Tony Cederholm Vildmannahallen
2024-01-14 12:20 194625018 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Vit Elin Konradsson Åberg, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
2024-01-14 14:45 194625016 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit , Thanasis Provatas Täftehallen
2024-01-27 13:00 194625020 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/Vit Henny Häggström, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2024-01-28 12:15 194625021 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit , Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2024-02-11 12:15 194625024 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Alexander Cory, Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2024-02-25 12:20 194625026 Umeå City IBF/Vit - Spöland Vännäs IF Ilgar Bahar Gogani, Almar Berggrund Vildmannahallen
2024-02-25 14:30 194625027 Sandåkerns SK/Vit - Täfteå IK Karin Nilsson, Ally Jeppsson Musköten 2
2024-03-16 12:15 194625030 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF Täftehallen
2024-03-17 10:20 194625029 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Vit Vildmannahallen
Pantamera F Div. 3 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-05 10:45 194653002 FBC Moröbacke F14 - Clemensnäs IF F12-13 Zeb Schertel, Timmi Lundqvist Morö Backe A
2023-11-05 11:45 194653004 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F13 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Morö Backe A
2023-11-05 12:00 194653003 Gamla Stan IBK F14 - Clemensnäs IF F14 Emmy Ulfhielm, Hilda Johansson Balderhallen B
2023-11-12 10:00 194653008 Skellefteå IBK F13 - Gamla Stan IBK F14 Åke Lundgren, Oliver Fahlgren Morö Backe A
2023-11-12 11:00 194653007 Skellefteå IBS F13 - FBC Moröbacke F14 Oliver Fahlgren, Zeb Schertel Morö Backe A
2023-11-12 12:30 194653005 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBS F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-18 12:00 194653010 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBS F13 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-19 15:00 194653009 Skellefteå IBS F14 - Clemensnäs IF F14 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-11-19 16:00 194653012 FBC Moröbacke F14 - Gamla Stan IBK F14 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-12-03 11:00 194653015 Gamla Stan IBK F14 - Clemensnäs IF F12-13 Vera Hasti, Signe Hasti Balderhallen B
2023-12-03 12:00 194653014 Skellefteå IBK F13 - Clemensnäs IF F14 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2023-12-03 13:00 194653013 Skellefteå IBS F13 - Skellefteå IBS F14 Linnea Ståhl, Elvira Lundkvist Balderhallen B
2023-12-09 11:00 194653017 Skellefteå IBS F14 - Skellefteå IBK F13 , Lukas Johansson Eddahallen
2023-12-09 12:00 194653018 Skellefteå IBS F13 - Gamla Stan IBK F14 , Lukas Johansson Eddahallen
2023-12-10 12:00 194653019 Clemensnäs IF F14 - FBC Moröbacke F14 , Tilda Marklund Örjanshallen
2023-12-17 11:00 194653024 Clemensnäs IF F12-13 - Clemensnäs IF F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-12-17 15:00 194653021 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBS F14 Erik Thonérfelth, Dexter Aldred Morö Backe A
2023-12-17 16:00 194653022 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBK F13 Timmi Lundqvist, Oliver Fahlgren Morö Backe A
2024-01-14 10:00 194653027 Skellefteå IBK F13 - Clemensnäs IF F12-13 Elsa Selin, Tilda Lidström Eddahallen
2024-01-14 14:00 194653028 Skellefteå IBS F13 - Clemensnäs IF F14 Nea Hallin, Emmy Ulfhielm Balderhallen B
2024-01-14 15:00 194653025 Skellefteå IBS F14 - FBC Moröbacke F14 Emmy Ulfhielm, Nea Hallin Balderhallen B
2024-01-20 13:00 194653032 Skellefteå IBS F13 - Skellefteå IBK F13 Lilly Lundberg, Tilda Lidström Balderhallen B
2024-01-21 13:00 194653031 Clemensnäs IF F14 - Gamla Stan IBK F14 , Joakim Broman Örjanshallen
2024-01-21 14:00 194653030 Clemensnäs IF F12-13 - FBC Moröbacke F14 , Joakim Broman Örjanshallen
2024-01-28 10:45 194653036 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBK F13 , Gustav Johansson Balderhallen A
2024-01-28 11:45 194653035 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBS F13 , Gustav Johansson Balderhallen A
2024-01-28 12:45 194653033 Skellefteå IBS F14 - Clemensnäs IF F12-13 , Gustav Johansson Balderhallen A
2024-02-11 09:30 194653040 Gamla Stan IBK F14 - FBC Moröbacke F14 Zeb Schertel, Viktor Burström Balderhallen B
2024-02-11 10:30 194653038 Skellefteå IBS F13 - Clemensnäs IF F12-13 Viktor Burström, Zeb Schertel Balderhallen B
2024-02-11 16:00 194653037 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBS F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2024-02-18 10:00 194653041 Skellefteå IBS F14 - Skellefteå IBS F13 Dexter Aldred, Sammy Savonen Balderhallen B
2024-02-18 14:00 194653042 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBK F13 , Lukas Johansson Örjanshallen
2024-02-18 15:00 194653043 Clemensnäs IF F12-13 - Gamla Stan IBK F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2024-02-25 09:45 194653046 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBS F13 Timmi Lundqvist, Erik Thonérfelth Balderhallen B
2024-02-25 12:00 194653047 FBC Moröbacke F14 - Clemensnäs IF F14 Zeb Schertel, Timmi Lundqvist Morö Backe A
2024-02-25 13:00 194653045 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F14 Zeb Schertel, Timmi Lundqvist Morö Backe A
2024-03-16 10:00 194653049 Skellefteå IBS F14 - Gamla Stan IBK F14 Balderhallen B
2024-03-17 10:15 194653050 Skellefteå IBK F13 - FBC Moröbacke F14 Balderhallen B
2024-03-17 16:00 194653052 Clemensnäs IF F14 - Clemensnäs IF F12-13 Örjanshallen
2024-03-24 12:00 194653056 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBS F13 Örjanshallen
2024-03-24 13:00 194653055 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBK F13 Örjanshallen
2024-03-24 15:00 194653053 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBS F14 Morö Backe A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis