Spelprogram - Pantamera F Div. 3 Skeå

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Clemensnäs IF F12-13 Ola Vikberg olavikberg87@gmail.com 0709760298 Blå, Blå, Blå
Clemensnäs IF F14 Simon Lestander simonlestander@hotmail.com 0768114552 Blå, Blå, Blå
FBC Moröbacke F14 Mikael Nöjd m_nojd@hotmail.com 070-797 75 44 Vit, Svart, Svart
Gamla Stan IBK F14 Erik Jonsson erik.jonsson.ejo@icloud.com 0738262528 Svart, Svart, Svart
Placering 8
Skellefteå IBK F13 Beatrice Sundqvist Beatricesundqvist@hotmail.com 070 215 01 18 svart, svart, svart
Skellefteå IBS F13 Linda Vikman linda.wikman@gmail.com 0703051214 Svart, Svart, Svart
Skellefteå IBS F14 Jonas Lundberg jon.lun71@gmail.com 0730738246 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-05 10:45 1 FBC Moröbacke F14 - Clemensnäs IF F12-13 Timmi Lundqvist, Zeb Schertel Morö Backe A
2023-11-05 11:45 1 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F13 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Morö Backe A
2023-11-05 12:00 1 Gamla Stan IBK F14 - Clemensnäs IF F14 Emmy Ulfhielm, Hilda Johansson Balderhallen B
Omgång 2
2023-11-12 10:00 2 Skellefteå IBK F13 - Gamla Stan IBK F14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Morö Backe A
2023-11-12 11:00 2 Skellefteå IBS F13 - FBC Moröbacke F14 Oliver Fahlgren, Zeb Schertel Morö Backe A
2023-11-12 12:30 2 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBS F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
Omgång 3
2023-11-18 12:00 3 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBS F13 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-19 15:00 3 Skellefteå IBS F14 - Clemensnäs IF F14 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-11-19 16:00 3 FBC Moröbacke F14 - Gamla Stan IBK F14 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
Omgång 4
2023-12-03 11:00 4 Gamla Stan IBK F14 - Clemensnäs IF F12-13 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2023-12-03 12:00 4 Skellefteå IBK F13 - Clemensnäs IF F14 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2023-12-03 13:00 4 Skellefteå IBS F13 - Skellefteå IBS F14 Linnea Ståhl, Elvira Lundkvist Balderhallen B
Omgång 5
2023-12-09 11:00 5 Skellefteå IBS F14 - Skellefteå IBK F13 , Lukas Johansson Eddahallen
2023-12-09 12:00 5 Skellefteå IBS F13 - Gamla Stan IBK F14 , Lukas Johansson Eddahallen
2023-12-10 12:00 5 Clemensnäs IF F14 - FBC Moröbacke F14 , Tilda Marklund Örjanshallen
Omgång 6
2023-12-17 11:00 6 Clemensnäs IF F12-13 - Clemensnäs IF F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-12-17 15:00 6 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBS F14 Dexter Aldred, Erik Thonérfelth Morö Backe A
2023-12-17 16:00 6 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBK F13 Oliver Fahlgren, Timmi Lundqvist Morö Backe A
Omgång 7
2024-01-14 10:00 7 Skellefteå IBK F13 - Clemensnäs IF F12-13 Elsa Selin, Tilda Lidström Eddahallen
2024-01-14 14:00 7 Skellefteå IBS F13 - Clemensnäs IF F14 Emmy Ulfhielm, Nea Hallin Balderhallen B
2024-01-14 15:00 7 Skellefteå IBS F14 - FBC Moröbacke F14 Emmy Ulfhielm, Nea Hallin Balderhallen B
Omgång 8
2024-01-20 13:00 8 Skellefteå IBS F13 - Skellefteå IBK F13 Tilda Lidström, Lilly Lundberg Balderhallen B
2024-01-21 13:00 8 Clemensnäs IF F14 - Gamla Stan IBK F14 , Joakim Broman Örjanshallen
2024-01-21 14:00 8 Clemensnäs IF F12-13 - FBC Moröbacke F14 , Joakim Broman Örjanshallen
Omgång 9
2024-01-28 10:45 9 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBK F13 , Gustav Johansson Balderhallen A
2024-01-28 11:45 9 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBS F13 , Gustav Johansson Balderhallen A
2024-01-28 12:45 9 Skellefteå IBS F14 - Clemensnäs IF F12-13 , Gustav Johansson Balderhallen A
Omgång 10
2024-02-11 09:30 10 Gamla Stan IBK F14 - FBC Moröbacke F14 Zeb Schertel, Viktor Burström Balderhallen B
2024-02-11 10:30 10 Skellefteå IBS F13 - Clemensnäs IF F12-13 Zeb Schertel, Viktor Burström Balderhallen B
2024-02-11 16:00 10 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBS F14 , Lukas Johansson Örjanshallen
Omgång 11
2024-02-18 10:00 11 Skellefteå IBS F14 - Skellefteå IBS F13 Dexter Aldred, Sammy Savonen Balderhallen B
2024-02-18 14:00 11 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBK F13 Lukas Johansson Örjanshallen
2024-02-18 15:00 11 Clemensnäs IF F12-13 - Gamla Stan IBK F14 Lukas Johansson Örjanshallen
Omgång 12
2024-02-25 09:45 12 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBS F13 Erik Thonérfelth, Timmi Lundqvist Balderhallen B
2024-02-25 12:00 12 FBC Moröbacke F14 - Clemensnäs IF F14 Zeb Schertel, Timmi Lundqvist Morö Backe A
2024-02-25 13:00 12 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F14 Timmi Lundqvist, Zeb Schertel Morö Backe A
Omgång 13
2024-03-16 10:00 13 Skellefteå IBS F14 - Gamla Stan IBK F14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-03-17 10:15 13 Skellefteå IBK F13 - FBC Moröbacke F14 Gustav Johansson Balderhallen B
2024-03-17 16:00 13 Clemensnäs IF F14 - Clemensnäs IF F12-13 Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
Omgång 14
2024-03-24 12:00 14 Clemensnäs IF F14 - Skellefteå IBS F13 Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2024-03-24 13:00 14 Clemensnäs IF F12-13 - Skellefteå IBK F13 Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2024-03-24 15:00 14 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBS F14 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Morö Backe A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis