Pojkar Udda serier Ljusröd nivå (2023/24)

Gruppspel
Pantamera P Div. 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 13:00 194115001 Tavelsjö AIK - Obbola IK Robin Lundberg, Joel Lindblad Ersängshallen
2023-10-28 16:00 194115003 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK/Röd Thor Schönfeldt, Ludvig Bjuhr Musköten 2
2023-10-29 15:00 194115002 Vindelns IF - Röbäcks IF Arvid Johansson, Patric Önander FC Vindeln
2023-11-11 10:30 194115006 Tavelsjö AIK - Sandåkerns SK/Röd Erik Kram, Elias Schmidt Vildmannahallen
2023-11-11 15:30 194115004 Obbola IK - Vindelns IF Adrian Vidmark, Rickard Strömgren Olasjöhallen
2023-11-12 13:30 194115005 Röbäcks IF - IBF Dalen/Svart Kalle Löfstedt, Axel Löfstedt Elofssonhallen
2023-11-18 13:30 194115007 Sandåkerns SK/Röd - Röbäcks IF , Thanasis Provatas Musköten 2
2023-11-19 12:30 194115008 IBF Dalen/Svart - Obbola IK Leo Lundgren, Arvid Johansson Musköten 1
2023-11-19 13:30 194115009 Vindelns IF - Tavelsjö AIK , Erik Hörnros FC Vindeln
2023-12-03 13:30 194115011 IBF Dalen/Svart - Vindelns IF Lasse Ekesryd, Klas Höglund Musköten 2
2023-12-03 16:00 194115012 Tavelsjö AIK - Röbäcks IF Nilas Forsberg, Linus Viklund Ersängshallen
2023-12-03 16:30 194115010 Sandåkerns SK/Röd - Obbola IK Noah Norlander, Alexander Hedlund Umeå Energi Arena Väst
2023-12-16 15:30 194115013 Röbäcks IF - Obbola IK Thor Schönfeldt, Ludvig Bjuhr Elofssonhallen
2023-12-16 17:10 194115015 IBF Dalen/Svart - Tavelsjö AIK , Patric Önander Musköten 1
2023-12-17 15:15 194115014 Sandåkerns SK/Röd - Vindelns IF , Ludwig Broadhall Musköten 2
2024-01-13 15:15 194115017 Röbäcks IF - Vindelns IF Mats Lodesjö, Leo Lundgren Elofssonhallen
2024-01-14 15:30 194115018 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Svart Peter Saari, Elias Schmidt Musköten 1
2024-02-09 18:30 194115016 Obbola IK - Tavelsjö AIK , Thanasis Provatas Olasjöhallen
2024-01-27 13:15 194115020 IBF Dalen/Svart - Röbäcks IF Noah Norlander, Alexander Hedlund Musköten 1
2024-01-27 14:15 194115021 Sandåkerns SK/Röd - Tavelsjö AIK Alexander Hedlund, Noah Norlander Musköten 1
2024-01-28 14:15 194115019 Vindelns IF - Obbola IK , Erik Hörnros FC Vindeln
2024-02-10 16:00 194115024 Tavelsjö AIK - Vindelns IF Maud Mukkala, Erik Kram Ersängshallen
2024-02-11 12:30 194115022 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Röd Lasse Ekesryd, Klas Höglund Elofssonhallen
2024-02-11 12:30 194115023 Obbola IK - IBF Dalen/Svart , Thanasis Provatas Olasjöhallen
2024-02-24 12:00 194115026 Vindelns IF - IBF Dalen/Svart , Mats Lodesjö FC Vindeln
2024-02-24 13:30 194115025 Obbola IK - Sandåkerns SK/Röd Axel Norrman, Linus Hiller Olasjöhallen
2024-02-24 15:30 194115027 Röbäcks IF - Tavelsjö AIK , Adrian Vidmark Elofssonhallen
2024-03-16 13:00 194115030 Tavelsjö AIK - IBF Dalen/Svart Ersängshallen
2024-03-17 15:00 194115029 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Röd FC Vindeln
2024-03-22 17:00 194115028 Obbola IK - Röbäcks IF Olasjöhallen
Pantamera P Div. 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 17:05 194117002 Sävar IK - IBF Dalen /Södra , Thanasis Provatas Sävaråhallen
2023-10-29 14:30 194117001 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Umeå City IBF/Vit Elias Schmidt, Erik Kram Vildmannahallen
2023-10-29 15:30 194117003 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Röbäcks IF/Blå Elias Schmidt, Erik Kram Vildmannahallen
2023-11-11 14:30 194117004 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK David Karlström, Ludvig Bjuhr Vildmannahallen
2023-11-11 15:30 194117005 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Ludvig Bjuhr, David Karlström Vildmannahallen
2023-11-12 15:30 194117006 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Röbäcks IF/Blå Thor Nordendahl, Thor Schönfeldt Sjöfruhallen
2023-11-18 16:30 194117009 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Mats Lodesjö, Patrik Andersson Midgårdshallen
2023-11-19 09:30 194117008 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Umeå City IBF/Vit Thor Nordendahl, Thor Schönfeldt Midgårdshallen
2023-11-19 12:30 194117007 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen /Södra , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2023-12-02 11:30 194117012 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen /Södra Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Midgårdshallen
2023-12-02 12:30 194117011 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Sävar IK Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Midgårdshallen
2023-12-02 13:30 194117010 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF/Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2023-12-16 10:30 194117015 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Klara Roos, Livia Svartvadet Sjöfruhallen
2023-12-16 13:30 194117013 IBF Dalen /Södra - Umeå City IBF/Vit Ludvig Bjuhr, David Karlström Jubileumshallen Teg
2023-12-16 13:30 194117014 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2024-01-14 12:05 194117018 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF /CSÅ , Rickard Strömgren Elofssonhallen
2024-01-14 12:25 194117016 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Richard Jonsson, Elias Norén Vildmannahallen
2024-01-14 12:30 194117017 IBF Dalen /Södra - Sävar IK Alexander Rönnqvist, Tim Danielsson Jubileumshallen Teg
2024-01-27 12:30 194117021 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru David Karlström, Ludvig Bjuhr Elofssonhallen
2024-01-27 13:30 194117019 Sävar IK - Umeå City IBF/Vit Thor Schönfeldt, Thor Nordendahl Midgårdshallen
2024-01-28 12:30 194117020 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - IBF Dalen /Södra Stella Bodén, Vendela Bergström Umeå Energi Arena Öst
2024-02-10 12:30 194117022 IBF Dalen /Södra - Röbäcks IF/Blå Robin Lundberg, Hjalmar Rydberg Jubileumshallen Teg
2024-02-10 13:00 194117023 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF /CSÅ David Karlström, Elias Norén Vildmannahallen
2024-02-10 13:30 194117024 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sävar IK Kalle Löfstedt, Axel Löfstedt Midgårdshallen
2024-02-24 13:30 194117026 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Thanasis Provatas, Jimmie Nilsson Sävaråhallen
2024-02-25 11:30 194117027 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Joel Lindblad, Robin Lundberg Umeå Energi Arena Väst
2024-02-25 16:30 194117025 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF/Blå Björn Glad, Viktoria Glad Vildmannahallen
2024-03-16 11:30 194117029 Sävar IK - Röbäcks IF/Blå Sävaråhallen
2024-03-17 11:30 194117028 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen /Södra Vildmannahallen
2024-03-17 17:05 194117030 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 12:30 194119001 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Vit Henny Häggström, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
2023-10-28 14:00 194119003 Ersboda SK - Röbäcks IF/Röd , Joel Lindblad Ersängshallen
2023-10-28 14:30 194119002 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /TBG , Maud Mukkala Bråvallahallen
2023-11-04 13:30 194119006 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF/Röd Elin Konradsson Åberg, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
2023-11-11 13:30 194119004 Umeå City IBF/Vit - Hörnefors IF Ludvig Bjuhr, David Karlström Vildmannahallen
2023-11-11 15:00 194119005 Gimonäs Umeå IF /TBG - Ersboda SK Axel Ahlm-Larsson, Vigon Berggrund Sjöfruhallen
2023-11-18 12:30 194119009 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Lasse Ekesryd, Klas Höglund Bråvallahallen
2023-11-18 13:30 194119007 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /TBG Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2023-11-18 15:00 194119008 Ersboda SK - Umeå City IBF/Vit , Elias Norén Ersängshallen
2023-12-03 12:30 194119010 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF/Vit Ebba Sondell, Emmy Norén Elofssonhallen
2023-12-03 13:30 194119012 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /TBG Olle Nilsson, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-12-03 15:00 194119011 Ersboda SK - Hörnefors IF Nilas Forsberg, Linus Viklund Ersängshallen
2023-12-16 11:30 194119013 Gimonäs Umeå IF /TBG - Umeå City IBF/Vit Klara Roos, Livia Svartvadet Sjöfruhallen
2023-12-16 12:30 194119014 Röbäcks IF/Röd - Hörnefors IF , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2023-12-17 12:30 194119015 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF Erik Kram, Adrian Vidmark Ersängshallen
2024-01-13 12:30 194119017 Gimonäs Umeå IF /TBG - Hörnefors IF Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Sjöfruhallen
2024-01-13 16:15 194119018 Röbäcks IF/Röd - Ersboda SK Mats Lodesjö, Leo Lundgren Elofssonhallen
2024-01-14 11:30 194119016 Umeå City IBF/Vit - Spöland Vännäs IF Elias Norén, Richard Jonsson Vildmannahallen
2024-01-27 12:30   Uppskj. 194119020 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /TBG Uppskj. Ersängshallen
2024-01-27 13:15 194119019 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Bråvallahallen
2024-01-28 14:30 194119021 Röbäcks IF/Röd - Spöland Vännäs IF David Karlström, Ludvig Bjuhr Elofssonhallen
2024-02-11 14:00 194119024 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Henny Häggström, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
2024-02-11 15:30 194119023 Umeå City IBF/Vit - Ersboda SK Elias Norén, Alexander Pärnänen Vildmannahallen
2024-02-11 16:00 194119022 Gimonäs Umeå IF /TBG - Röbäcks IF/Röd Linnea Hedman, Klara Roos Sjöfruhallen
2024-02-24 12:30 194119025 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF/Röd Sebastian Arnlund, Lowe Jellnor Vildmannahallen
2024-02-24 13:00 194119026 Hörnefors IF - Ersboda SK , Rickard Strömgren Bråvallahallen
2024-02-25 15:30 194119027 Gimonäs Umeå IF /TBG - Spöland Vännäs IF Joel Lindblad, Robin Lundberg Umeå Energi Arena Öst
2024-03-16 09:30 194119028 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF /TBG Midgårdshallen
2024-03-17 12:30 194119029 Hörnefors IF - Röbäcks IF/Röd Bråvallahallen
2024-03-17 12:30 194119030 Spöland Vännäs IF - Ersboda SK Hammarhallen Vännäs
Pantamera P Div. 5 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-04 10:30 194155002 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12 , Johan Granström Balderhallen A
2023-11-04 11:30 194155003 Gamla Stan IBK / Svart P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 , Johan Granström Balderhallen A
2023-11-04 12:30 194155001 Kågedalens AIF P11-12 - FBC Moröbacke P12 Tim Åhlund, Maxim Khamrakulov Eddahallen
2023-11-11 11:00 194155004 FBC Moröbacke P12 - Gamla Stan IBK/ Gul P12 , Johan Granström Morö Backe A
2023-11-11 12:00 194155006 Kågedalens AIF P11-12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 , Johan Granström Morö Backe A
2023-11-12 13:30 194155005 Skellefteå IBS/ Vit P12 - Gamla Stan IBK / Svart P12 Alex Holmberg, Jonas Fahlman Balderhallen B
2023-11-18 194155007 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12 Balderhallen A
2023-11-18 13:00 194155008 Gamla Stan IBK / Svart P12 - FBC Moröbacke P12 Daniel Degerman, Johan Granström Eddahallen
2023-11-18 14:00 194155009 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - Kågedalens AIF P11-12 Daniel Degerman, Johan Granström Eddahallen
2023-12-02 194155011 Gamla Stan IBK / Svart P12 - Gamla Stan IBK/ Gul P12 Balderhallen B
2023-12-03 10:00 194155010 Skellefteå IBS/ Svart P12 - FBC Moröbacke P12 Jonas Fahlman, Gustav Johansson Eddahallen
2023-12-03 11:00 194155012 Kågedalens AIF P11-12 - Skellefteå IBS/ Vit P12 , Jonas Fahlman Eddahallen
2023-12-16 14:30 194155014 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Gamla Stan IBK/ Gul P12 Lukas Johansson, Gustav Johansson Balderhallen B
2023-12-16 15:30 194155013 Skellefteå IBS/ Vit P12 - FBC Moröbacke P12 Gustav Johansson, Lukas Johansson Balderhallen B
2023-12-17 11:15 194155015 Gamla Stan IBK / Svart P12 - Kågedalens AIF P11-12 Jens Marklund, Joakim Broman Balderhallen B
2024-01-13 10:30 194155016 FBC Moröbacke P12 - Kågedalens AIF P11-12 Tilda Marklund, Rigmor Berglund Morö Backe A
2024-01-13 14:30 194155017 Skellefteå IBS/ Vit P12 - Gamla Stan IBK/ Gul P12 Maxim Khamrakulov, Daniel Degerman Balderhallen B
2024-01-13 15:30 194155018 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Gamla Stan IBK / Svart P12 Maxim Khamrakulov, Daniel Degerman Balderhallen B
2024-02-03 12:00 194155019 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - FBC Moröbacke P12 Dexter Aldred, Sammy Savonen Balderhallen B
2024-02-03 13:00 194155021 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Kågedalens AIF P11-12 Sammy Savonen, Dexter Aldred Balderhallen B
2024-02-04 11:30 194155020 Gamla Stan IBK / Svart P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12 Joakim Broman, Johan Granström Balderhallen B
2024-02-10 194155022 Skellefteå IBS/ Vit P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Balderhallen B
2024-02-10 11:00 194155023 FBC Moröbacke P12 - Gamla Stan IBK / Svart P12 Johan Granström, Joakim Broman Morö Backe A
2024-02-10 12:00 194155024 Kågedalens AIF P11-12 - Gamla Stan IBK/ Gul P12 Joakim Broman, Johan Granström Morö Backe A
2024-02-24 194155026 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - Gamla Stan IBK / Svart P12 Balderhallen B
2024-02-24 10:00 194155027 Skellefteå IBS/ Vit P12 - Kågedalens AIF P11-12 , Johan Granström Balderhallen A
2024-02-24 12:00 194155025 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Morö Backe A
2024-03-16 14:00 194155028 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12 Balderhallen B
2024-03-16 14:45 194155029 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Balderhallen A
2024-03-17 13:00 194155030 Kågedalens AIF P11-12 - Gamla Stan IBK / Svart P12 Eddahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis