Klubbhuset - Damer (2023/24)

Gruppspel
Klubbhuset Damer Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-27 19:40 621201004 IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D1 5 - 3 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Lundbystrand 1
2023-09-29 19:30 621201006 Floda IBK D1 - IK Zenith D1 7 - 6 Felix Bark Peterson, Torbjörn Zahner Nova Floda Sportcenter
2023-10-01 11:45 621201001 Lindås IBF D1 - Mölndals IBF D1 7 - 5 Mats Sällberg, Christer Carlberg Lindås Waves Arena
2023-10-01 12:00 621201003 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1 5 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2023-10-01 14:00 621201005 Almås IBF D1 - Pixbo IBF D1 4 - 4 e.förl. Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2023-10-01 15:00 621201002 FBC Lerum D1 - Landvetter IBK D1 1 - 4 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Rydsbergshallen
2023-10-02 19:30 621201010 Stenungsunds IBK D1 - IBF Backadalen D1 7 - 7 e.förl. Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Stenungsund Arena
2023-10-07 14:30 621201008 Almås IBF D1 - Floda IBK D1 5 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Almåshallen A
2023-10-07 14:30 621201011 Landvetter IBK D1 - Burås IK D1 16 - 2 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2023-10-07 14:30 621201012 Mölndals IBF D1 - FBC Lerum D1 1 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2023-10-07 17:00 621201007 IK Zenith D1 - Lindås IBF D1 9 - 3 Alexander Pavlovic, Jesper Björklund Greter Björlanda Idrottshall
2023-10-08 18:30 621201009 IBK Kungälv D1 - Pixbo IBF D1 2 - 7 Oscar Skogsberg, Gabriel Adolfsson Mimershus A-hallen
2023-10-13 19:30 621201017 Floda IBK D1 - IBK Kungälv D1 3 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Nova Floda Sportcenter
2023-10-14 13:15 621201013 FBC Lerum D1 - Lindås IBF D1 8 - 4 Alexander Pavlovic, Christer Carlberg Lerum Arena A
2023-10-14 14:00 621201016 Pixbo IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 10 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Wallenstam Arena A
2023-10-14 14:00 621201018 IK Zenith D1 - Almås IBF D1 3 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2023-10-15 14:15 621201015 IBF Backadalen D1 - Landvetter IBK D1 5 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2023-10-15 15:30 621201014 Burås IK D1 - Mölndals IBF D1 2 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2023-10-21 15:00 621201021 Stenungsunds IBK D1 - Floda IBK D1 7 - 9 Adam Jällfält, Thomas Johansson Stenungsund Arena
2023-10-21 17:00 621201024 FBC Lerum D1 - Burås IK D1 9 - 1 Christer Carlberg, Jesper Björklund Greter Lerum Arena A
2023-10-21 18:00 621201019 Lindås IBF D1 - Almås IBF D1 4 - 3 Håkan Krafft, Thomas Johansson Lindås Waves Arena
2023-10-21 18:00 621201022 Landvetter IBK D1 - Pixbo IBF D1 7 - 5 Christian Jensen, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2023-10-22 14:00 621201023 Mölndals IBF D1 - IBF Backadalen D1 4 - 9 Aldin Hadziselmovic, Adnan Tongur Streteredsskolan
2023-10-22 17:30 621201020 IBK Kungälv D1 - IK Zenith D1 4 - 4 e.förl. Marcus Orrhult, Christian Svärdström Mimershus A-hallen
2023-10-26 20:30 621201028 Floda IBK D1 - Landvetter IBK D1 5 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Nova Floda Sportcenter
2023-10-27 19:00 621201027 Pixbo IBF D1 - Mölndals IBF D1 6 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Wallenstam Arena A
2023-10-29 12:00 621201025 Burås IK D1 - Lindås IBF D1 5 - 9 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2023-10-29 12:30 621201030 Almås IBF D1 - IBK Kungälv D1 2 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2023-10-29 14:15 621201026 IBF Backadalen D1 - FBC Lerum D1 1 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2023-11-28 20:00 621201029 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1 3 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2023-11-03 19:00 621201031 Lindås IBF D1 - IBK Kungälv D1 5 - 5 e.förl. Adam Jällfält, Thomas Johansson Askims Sporthall
2023-11-04 16:00 621201034 Mölndals IBF D1 - Floda IBK D1 6 - 3 Oscar Skogsberg, Jesper Björklund Greter Aktiviteten A-Hall
2023-11-04 17:00 621201035 FBC Lerum D1 - Pixbo IBF D1 4 - 4 e.förl. Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lerum Arena A
2023-11-05 14:30 621201036 Burås IK D1 - IBF Backadalen D1 3 - 9 Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Torpahallen
2023-11-05 15:00 621201032 Almås IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 4 - 4 e.förl. Håkan Krafft, Jesper Wångblad Almåshallen A
2023-11-07 20:00 621201033 Landvetter IBK D1 - IK Zenith D1 10 - 0 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2023-11-10 19:30 621201039 Floda IBK D1 - FBC Lerum D1 4 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Nova Floda Sportcenter
2023-11-11 13:00 621201038 Pixbo IBF D1 - Burås IK D1 14 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2023-11-11 14:00 621201037 IBF Backadalen D1 - Lindås IBF D1 9 - 2 Robin Cederdahl, Sandra Lindskog Tuve Sporthall
2023-11-11 14:00 621201040 IK Zenith D1 - Mölndals IBF D1 6 - 2 Gabriel Adolfsson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Björlanda Idrottshall
2023-11-12 14:45 621201042 IBK Kungälv D1 - Stenungsunds IBK D1 6 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Mimershus A-hallen
2023-11-13 20:00 621201041 Almås IBF D1 - Landvetter IBK D1 4 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2023-11-16 19:00 621201047 Burås IK D1 - Floda IBK D1 4 - 11 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Svingelns Sporthall
2023-11-18 15:00 621201045 Mölndals IBF D1 - Almås IBF D1 8 - 3 Gabriel Adolfsson, Adnan Mehmedagic Aktiviteten A-Hall
2023-11-18 15:00 621201046 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 0 - 1 Christer Carlberg, Mats Sällberg Lerum Arena A
2023-11-18 16:00 621201044 Landvetter IBK D1 - IBK Kungälv D1 6 - 1 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Pinntorps Idrottshall
2023-11-19 13:00 621201043 Lindås IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 5 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lindås Waves Arena
2023-11-19 14:15 621201048 IBF Backadalen D1 - Pixbo IBF D1 6 - 4 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Tuve Sporthall
2023-11-24 19:30 621201050 Floda IBK D1 - IBF Backadalen D1 3 - 9 Patrik Augustsson, Daniel Larm Nova Floda Sportcenter
2023-11-25 14:00 621201051 IK Zenith D1 - Burås IK D1 10 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2023-11-25 15:00 621201054 Stenungsunds IBK D1 - Landvetter IBK D1 1 - 14 Adnan Mehmedagic, Marcus Orrhult Stenungsund Arena
2023-11-26 13:30 621201052 Almås IBF D1 - FBC Lerum D1 1 - 7 Almir Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Almåshallen A
2023-11-26 17:30 621201053 IBK Kungälv D1 - Mölndals IBF D1 4 - 3 Måns Löfgren, Peter Jaeger Mimershus A-hallen
2023-11-29 20:00 621201049 Pixbo IBF D1 - Lindås IBF D1 11 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2023-12-02 14:00 621201056 Mölndals IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 3 - 4 Christer Carlberg, Mats Sällberg Aktiviteten A-Hall
2023-12-02 14:00 621201059 IBF Backadalen D1 - IK Zenith D1 8 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2023-12-02 19:15 621201055 Lindås IBF D1 - Landvetter IBK D1 3 - 5 Oscar Skogsberg, Jesper Björklund Greter Lindås Waves Arena
2023-12-03 09:30 621201058 Burås IK D1 - Almås IBF D1 2 - 5 Oscar Skogsberg, Gabriel Adolfsson Lundenhallen
2023-12-03 17:00 621201060 Pixbo IBF D1 - Floda IBK D1 9 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena A
2023-12-06 20:00 621201057 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1 8 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2023-12-08 19:30 621201061 Floda IBK D1 - Lindås IBF D1 6 - 4 Jesper Wångblad, Almir Mehmedagic Nova Floda Sportcenter
2023-12-09 14:00 621201062 IK Zenith D1 - Pixbo IBF D1 4 - 7 Adnan Mehmedagic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Björlanda Idrottshall
2023-12-09 14:30 621201066 Landvetter IBK D1 - Mölndals IBF D1 11 - 2 Mats Sällberg, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 13:30 621201063 Almås IBF D1 - IBF Backadalen D1 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2023-12-10 14:45 621201064 IBK Kungälv D1 - Burås IK D1 11 - 3 Robin Cederdahl, Jesper Björklund Greter Mimershus A-hallen
2023-12-20 20:00 621201065 Stenungsunds IBK D1 - FBC Lerum D1 2 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Stenungsund Arena
2023-12-16 14:00 621201072 IK Zenith D1 - Floda IBK D1 4 - 3 e.förl. Adam Jällfält, Thomas Johansson Björlanda Idrottshall
2023-12-16 14:30 621201068 Landvetter IBK D1 - FBC Lerum D1 5 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2023-12-16 16:30 621201067 Mölndals IBF D1 - Lindås IBF D1 6 - 5 Christian Jensen, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Aktiviteten A-Hall
2023-12-17 13:45 621201071 Pixbo IBF D1 - Almås IBF D1 5 - 4 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Wallenstam Arena A
2023-12-17 14:45 621201070 IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen D1 2 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2024-01-16 19:30 621201069 Stenungsunds IBK D1 - Burås IK D1 5 - 5 e.förl. Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2024-01-12 19:30 621201074 Floda IBK D1 - Almås IBF D1 5 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2024-01-13 14:15 621201076 IBF Backadalen D1 - Stenungsunds IBK D1 9 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Tuve Sporthall
2024-01-13 17:00 621201078 FBC Lerum D1 - Mölndals IBF D1 6 - 3 Mats Sällberg, Joakim Jögi Lerum Arena A
2024-01-13 17:15 621201073 Lindås IBF D1 - IK Zenith D1 3 - 8 Jesper Björklund Greter, Sandra Lindskog Lindås Waves Arena
2024-01-14 12:00 621201077 Burås IK D1 - Landvetter IBK D1 1 - 15 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-01-24 20:00 621201075 Pixbo IBF D1 - IBK Kungälv D1 9 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Wallenstam Arena A
2024-01-20 13:30 621201079 Lindås IBF D1 - FBC Lerum D1 2 - 4 Christer Carlberg, Mats Sällberg Lindås Waves Arena
2024-01-20 14:00 621201080 Mölndals IBF D1 - Burås IK D1 4 - 3 e.förl. Thomas Johansson, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2024-01-20 14:30 621201081 Landvetter IBK D1 - IBF Backadalen D1 7 - 1 Sandra Lindskog, Christian Jensen Pinntorps Idrottshall
2024-01-20 14:30 621201084 Almås IBF D1 - IK Zenith D1 4 - 6 Robin Cederdahl, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
2024-01-21 16:00 621201082 Stenungsunds IBK D1 - Pixbo IBF D1 3 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Stenungsund Arena
2024-01-21 17:30 621201083 IBK Kungälv D1 - Floda IBK D1 4 - 8 Joakim Jögi, Christian Jensen Mimershus A-hallen
2024-01-26 19:30 621201087 Floda IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 13 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Nova Floda Sportcenter
2024-01-27 14:00 621201086 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1 4 - 3 e.förl. Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Björlanda Idrottshall
2024-01-27 14:15 621201089 IBF Backadalen D1 - Mölndals IBF D1 5 - 4 Thomas Johansson, Torbjörn Zahner Tuve Sporthall
2024-01-28 12:00 621201090 Burås IK D1 - FBC Lerum D1 0 - 12 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lundenhallen
2024-01-28 12:10 621201088 Pixbo IBF D1 - Landvetter IBK D1 2 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2024-02-28 20:00 621201085 Almås IBF D1 - Lindås IBF D1 4 - 2 Jesper Björklund Greter, Christian Jensen Almåshallen A
2024-01-30 19:30 621201096 IBK Kungälv D1 - Almås IBF D1 7 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Mimershus A-hallen
2024-02-02 20:15 621201094 Landvetter IBK D1 - Floda IBK D1 7 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2024-02-03 13:30 621201091 Lindås IBF D1 - Burås IK D1 5 - 1 Adam Jällfält, Robin Cederdahl Lindås Waves Arena
2024-02-03 15:00 621201093 Mölndals IBF D1 - Pixbo IBF D1 5 - 12 Goran Kuduzovic, Håkan Krafft Aktiviteten A-Hall
2024-02-03 15:00 621201095 Stenungsunds IBK D1 - IK Zenith D1 4 - 6 Felix Bark Peterson, Joakim Jögi Stenungsund Arena
2024-02-07 20:00 621201092 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1 4 - 6 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Rydsbergshallen
2024-02-05 20:00 621201098 Stenungsunds IBK D1 - Almås IBF D1 2 - 6 Christian Jensen, Jesper Björklund Greter Stenungsund Arena
2024-02-09 19:30 621201100 Floda IBK D1 - Mölndals IBF D1 11 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Nova Floda Sportcenter
2024-02-10 14:00 621201099 IK Zenith D1 - Landvetter IBK D1 3 - 4 e.förl. Christian Jensen, Sandra Lindskog Björlanda Idrottshall
2024-02-11 19:30 621201102 IBF Backadalen D1 - Burås IK D1 8 - 1 Marcus Larsson, Tommy Runhammar Tuve Sporthall
2024-02-20 19:30 621201097 IBK Kungälv D1 - Lindås IBF D1 3 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2024-02-20 20:00 621201101 Pixbo IBF D1 - FBC Lerum D1 2 - 1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena B
2024-02-17 15:00 621201105 FBC Lerum D1 - Floda IBK D1 4 - 1 Gabriel Adolfsson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lerum Arena A
2024-02-18 14:00 621201106 Mölndals IBF D1 - IK Zenith D1 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Streteredsskolan
2024-02-18 14:30 621201104 Burås IK D1 - Pixbo IBF D1 1 - 9 Torbjörn Zahner, Robin Boqvist Lundenhallen
2024-02-18 17:00 621201108 Stenungsunds IBK D1 - IBK Kungälv D1 4 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Stenungsund Arena
2024-02-18 18:00 621201107 Landvetter IBK D1 - Almås IBF D1 9 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2024-02-19 20:30 621201103 Lindås IBF D1 - IBF Backadalen D1 6 - 9 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Lindås Waves Arena
2024-02-23 19:30 621201113 Floda IBK D1 - Burås IK D1 6 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2024-02-24 14:00 621201112 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1 3 - 2 Joakim Jögi, Jesper Björklund Greter Björlanda Idrottshall
2024-02-24 15:00 621201109 Stenungsunds IBK D1 - Lindås IBF D1 3 - 7 Goran Kuduzovic, Hajrudin Begic Stenungsund Arena
2024-02-25 13:20 621201114 Pixbo IBF D1 - IBF Backadalen D1 3 - 4 e.förl. Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Wallenstam Arena A
2024-02-25 15:00 621201111 Almås IBF D1 - Mölndals IBF D1 4 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2024-02-25 17:30 621201110 IBK Kungälv D1 - Landvetter IBK D1 3 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Mimershus A-hallen
2024-03-02 13:00 621201116 IBF Backadalen D1 - Floda IBK D1 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Tuve Sporthall
2024-03-02 14:30 621201119 Mölndals IBF D1 - IBK Kungälv D1 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Aktiviteten A-Hall
2024-03-02 14:30 621201120 Landvetter IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 Gabriel Adolfsson, Joakim Jögi Pinntorps Idrottshall
2024-03-02 17:00 621201118 FBC Lerum D1 - Almås IBF D1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Lerum Arena A
2024-03-03 12:00 621201117 Burås IK D1 - IK Zenith D1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2024-03-03 13:15 621201115 Lindås IBF D1 - Pixbo IBF D1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lindås Waves Arena
2024-02-29 20:00 621201126 Floda IBK D1 - Pixbo IBF D1 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Nova Floda Sportcenter
2024-03-04 19:30 621201122 Stenungsunds IBK D1 - Mölndals IBF D1 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Stenungsund Arena
2024-03-05 19:30 621201123 IBK Kungälv D1 - FBC Lerum D1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Mimershus A-hallen
2024-03-05 19:30 621201125 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Björlanda Idrottshall
2024-03-05 20:00 621201121 Landvetter IBK D1 - Lindås IBF D1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2024-03-07 20:00 621201124 Almås IBF D1 - Burås IK D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Almåshallen A
2024-03-09 14:00 621201127 Lindås IBF D1 - Floda IBK D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lindås Waves Arena
2024-03-09 14:00 621201128 Pixbo IBF D1 - IK Zenith D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Wallenstam Arena C
2024-03-09 14:00 621201129 IBF Backadalen D1 - Almås IBF D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-03-09 14:00 621201130 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1 , Ej offentliggjord Lundenhallen
2024-03-09 14:00 621201131 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lerum Arena A
2024-03-09 14:00 621201132 Mölndals IBF D1 - Landvetter IBK D1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Aktiviteten A-Hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK D1 19 18 1 (1) 0 150-46 104 56
2. Pixbo IBF D1 19 13 3 (0) 3 130-65 65 42
3. IBF Backadalen D1 19 13 2 (1) 4 121-77 44 42
4. FBC Lerum D1 19 12 1 (0) 6 86-49 37 37
5. IK Zenith D1 19 9 4 (2) 6 90-80 10 33
6. Floda IBK D1 19 9 1 (0) 9 108-100 8 28
7. Lindås IBF D1 19 7 1 (0) 11 83-107 -24 22
8. IBK Kungälv D1 19 6 3 (0) 10 74-95 -21 21
9. Almås IBF D1 19 6 2 (0) 11 69-85 -16 20
10. Mölndals IBF D1 19 5 1 (1) 13 74-109 -35 17
11. Stenungsunds IBK D1 19 3 3 (0) 13 71-123 -52 12
12. Burås IK D1 19 1 2 (0) 16 45-165 -120 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Damer Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-29 19:30 621301002 Dingle AIK D2 - Guldhedens IK D2 3 - 6 Jaana Gander, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2023-09-30 14:30 621301003 Ale IBF D2 - FBC Lerum D2 5 - 3 Magnus Fredriksson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ale Kulturrum
2023-10-01 10:00 621301001 IBK Älvstranden Dam - FBC Vinga D2 2 - 14 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Lundbystrand 1
2023-10-01 13:00 621301005 IBK Kungälv D2 - Pixbo IBF D2 5 - 8 Jesper Björklund Greter, Per Sundvall Kastellegårdshallen
2023-10-01 20:00 621301004 Landvetter IBK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 8 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2023-10-06 19:30 621301007 Öckerö IBK D2 - IBK Älvstranden Dam 3 - 1 Alexander Rydqvist, Mustafa Er Hedenskolans Idrottshall
2023-10-07 14:00 621301009 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - IBK Kungälv D2 5 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Torpahallen
2023-10-07 16:00 621301012 FBC Vinga D2 - Dingle AIK D2 9 - 5 Adnan Tongur, Gabriel Adolfsson Frölunda Kulturhus
2023-10-08 12:00 621301011 Guldhedens IK D2 - Ale IBF D2 2 - 5 Gabriel Adolfsson, Alexander Pavlovic Valhalla A-hall
2024-03-08 20:15 621301010 FBC Lerum D2 - Landvetter IBK D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lerum Arena C
2023-10-13 19:30 621301018 Öckerö IBK D2 - Pixbo IBF D2 3 - 5 Per Sundvall, Felix Broström Hedenskolans Idrottshall
2023-10-14 13:30 621301015 Landvetter IBK D2 - Guldhedens IK D2 2 - 5 Johan Ronge, Per Sundvall Pinntorps Idrottshall
2023-10-14 14:15 621301013 Dingle AIK D2 - IBK Älvstranden Dam 4 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mustafa Er Munkedals Idrottshall
2023-10-14 17:30 621301016 IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D2 7 - 2 Magnus Fredriksson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2023-10-17 19:30 621301014 Ale IBF D2 - FBC Vinga D2 5 - 3 Adnan Mehmedagic, Per Sundvall Ale Kulturrum
2023-10-21 14:15 621301024 Dingle AIK D2 - Ale IBF D2 4 - 13 Martin Andersson, Zara Carlsson Munkedals Idrottshall
2023-10-21 15:45 621301023 FBC Vinga D2 - Landvetter IBK D2 3 - 3 Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2023-10-22 10:30 621301019 IBK Älvstranden Dam - Pixbo IBF D2 2 - 11 Henry Tames, Mustafa Er Lundbystrand 1
2023-10-22 14:00 621301022 Guldhedens IK D2 - IBK Kungälv D2 0 - 4 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Valhalla A-hall
2023-11-20 19:15 621301020 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Öckerö IBK D2 3 - 4 Goran Kuduzovic, Magnus Fredriksson Torpahallen
2023-10-26 20:00 621301029 Öckerö IBK D2 - FBC Lerum D2 6 - 6 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Hedenskolans Idrottshall
2023-10-28 14:30 621301025 Ale IBF D2 - IBK Älvstranden Dam 11 - 2 Robin Cederdahl, Felix Bark Peterson Ale Kulturrum
2023-10-29 13:30 621301030 Pixbo IBF D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 9 - 11 Mustafa Er, Selma Hadziselimovic Wallenstam Arena A
2023-10-29 14:00 621301026 Landvetter IBK D2 - Dingle AIK D2 11 - 1 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Pinntorps Idrottshall
2023-11-04 17:30 621301027 IBK Kungälv D2 - FBC Vinga D2 8 - 6 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Kastellegårdshallen
2023-11-09 19:30 621301035 Dingle AIK D2 - IBK Kungälv D2 3 - 2 Martin Andersson, Adem Can Munkedals Idrottshall
2023-11-11 14:30 621301036 Ale IBF D2 - Landvetter IBK D2 WO (5 - 0) Linus Backlund, Mathias Johansson Ale Kulturrum
2023-11-12 10:30 621301031 IBK Älvstranden Dam - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 4 - 6 Felix Broström, Tommy Runhammar Lundbystrand 1
2023-11-12 14:00 621301032 FBC Lerum D2 - Pixbo IBF D2 2 - 4 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Lerum Arena C
2024-01-16 20:00 621301033 Guldhedens IK D2 - Öckerö IBK D2 6 - 3 Linus Backlund, Emma Lindell Valhalla C-hall
2023-11-17 19:30 621301040 Öckerö IBK D2 - FBC Vinga D2 6 - 6 Tomas Levin, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
2023-11-18 14:00 621301042 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - FBC Lerum D2 11 - 2 Goran Kuduzovic, Per Sundvall Torpahallen
2023-11-19 10:00 621301041 Pixbo IBF D2 - Guldhedens IK D2 7 - 1 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Wallenstam Arena A
2023-11-19 18:45 621301038 IBK Kungälv D2 - Ale IBF D2 4 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2024-01-18 20:15 621301037 Landvetter IBK D2 - IBK Älvstranden Dam 17 - 3 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Pinntorps Idrottshall
2023-11-25 14:00 621301046 Dingle AIK D2 - Öckerö IBK D2 6 - 2 Susanne Andersson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2023-11-25 14:00 621301048 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 5 - 4 Selma Hadziselimovic, Lazo Cesto Pinntorps Idrottshall
2023-11-25 15:30 621301045 FBC Vinga D2 - Pixbo IBF D2 4 - 6 Robin Boqvist, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2023-11-26 12:45 621301043 IBK Älvstranden Dam - FBC Lerum D2 2 - 10 Jesper Björklund Greter, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Santoshallen
2023-11-26 14:00 621301044 Guldhedens IK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 3 - 6 Robin Cederdahl, Sandra Lindskog Valhalla A-hall
2023-12-01 19:30 621301051 Öckerö IBK D2 - Ale IBF D2 5 - 7 Tommy Runhammar, Mustafa Er Hedenskolans Idrottshall
2023-12-01 20:15 621301054 FBC Lerum D2 - Guldhedens IK D2 3 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lerum Arena C
2023-12-02 14:00 621301053 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - FBC Vinga D2 8 - 5 Robin Cederdahl, Mustafa Er Torpahallen
2023-12-03 14:30 621301052 Pixbo IBF D2 - Dingle AIK D2 9 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena A
2023-12-03 19:30 621301049 IBK Kungälv D2 - IBK Älvstranden Dam 7 - 2 Mustafa Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Kastellegårdshallen
2023-12-09 09:00 621301055 IBK Älvstranden Dam - Guldhedens IK D2 2 - 11 Henry Tames, Hajrudin Begic Lundbystrand 1
2023-12-09 14:30 621301058 Ale IBF D2 - Pixbo IBF D2 4 - 1 Robin Cederdahl, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2023-12-09 15:45 621301056 FBC Vinga D2 - FBC Lerum D2 5 - 2 Adnan Tongur, Goran Kuduzovic Frölunda Kulturhus
2023-12-10 12:00 621301057 Dingle AIK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 2 - 7 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Munkedals Idrottshall
2024-02-22 20:15 621301059 Landvetter IBK D2 - Öckerö IBK D2 8 - 3 Linus Backlund, Henrik Nordström Pinntorps Idrottshall
2023-12-15 19:30 621301062 Öckerö IBK D2 - IBK Kungälv D2 3 - 8 Robin Boqvist, Tommy Runhammar Hedenskolans Idrottshall
2023-12-15 20:00 621301065 FBC Lerum D2 - Dingle AIK D2 4 - 5 Felix Broström, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2023-12-16 13:30 621301063 Pixbo IBF D2 - Landvetter IBK D2 5 - 1 Aldin Hadziselmovic, Zara Carlsson Wallenstam Arena A
2023-12-16 14:00 621301064 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Ale IBF D2 7 - 8 Amir Huseinovic, Felix Bark Peterson Torpahallen
2023-12-17 11:00 621301066 Guldhedens IK D2 - FBC Vinga D2 3 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Valhalla A-hall
2024-01-12 20:00 621301069 FBC Lerum D2 - Ale IBF D2 2 - 5 Tommy Runhammar, Selma Hadziselimovic Rydsbergshallen
2024-01-13 14:00 621301070 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Landvetter IBK D2 5 - 8 Adnan Mehmedagic, Felix Bark Peterson Torpahallen
2024-01-13 16:00 621301067 FBC Vinga D2 - IBK Älvstranden Dam 5 - 4 Adem Can, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2024-01-14 14:45 621301068 Guldhedens IK D2 - Dingle AIK D2 10 - 3 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Torpahallen
2024-01-14 16:45 621301071 Pixbo IBF D2 - IBK Kungälv D2 4 - 8 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2024-01-20 14:30 621301077 Ale IBF D2 - Guldhedens IK D2 6 - 1 Felix Broström, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2024-01-21 17:00 621301075 IBK Kungälv D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 4 - 7 Henrik Nordström, Felix Broström Kastellegårdshallen
2024-01-25 20:15 621301076 Landvetter IBK D2 - FBC Lerum D2 12 - 2 Tommy Runhammar, Felix Bark Peterson Pinntorps Idrottshall
2024-02-17 13:00 621301078 Dingle AIK D2 - FBC Vinga D2 4 - 6 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2024-03-22 19:00 621301073 IBK Älvstranden Dam - Öckerö IBK D2 Valhalla C-hall
2024-01-27 15:15 621301079 IBK Älvstranden Dam - Dingle AIK D2 2 - 8 Jesper Björklund Greter, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-01-27 16:00 621301080 FBC Vinga D2 - Ale IBF D2 3 - 9 Adnan Tongur, Lazo Cesto Frölunda Kulturhus
2024-01-28 09:50 621301084 Pixbo IBF D2 - Öckerö IBK D2 14 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2024-01-28 16:30 621301081 Guldhedens IK D2 - Landvetter IBK D2 4 - 7 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Valhalla A-hall
2024-01-28 18:00 621301082 FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D2 4 - 6 Felix Broström, Henrik Nordström Rydsbergshallen
2024-02-02 19:30 621301086 Öckerö IBK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 3 - 3 Linus Backlund, Felix Broström Hedenskolans Idrottshall
2024-02-03 14:30 621301090 Ale IBF D2 - Dingle AIK D2 7 - 1 Per Sundvall, Lazo Cesto Ale Kulturrum
2024-02-04 16:45 621301085 Pixbo IBF D2 - IBK Älvstranden Dam 23 - 4 Adnan Tongur, Tommy Runhammar Wallenstam Arena A
2024-02-04 18:30 621301088 IBK Kungälv D2 - Guldhedens IK D2 4 - 3 Per Sundvall, Goran Kuduzovic Kastellegårdshallen
2024-03-07 20:15 621301089 Landvetter IBK D2 - FBC Vinga D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Pinntorps Idrottshall
2024-01-19 20:30 621301095 FBC Lerum D2 - Öckerö IBK D2 9 - 10 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lerum Arena C
2024-02-10 14:00 621301092 Dingle AIK D2 - Landvetter IBK D2 3 - 10 Thomas Johansson, Robin Boqvist Munkedals Idrottshall
2024-02-10 14:00 621301096 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Pixbo IBF D2 6 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Torpahallen
2024-02-10 16:00 621301093 FBC Vinga D2 - IBK Kungälv D2 2 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Frölunda Kulturhus
2024-02-11 10:30 621301091 IBK Älvstranden Dam - Ale IBF D2 2 - 10 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Lundbystrand 1
2024-02-17 14:00 621301097 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - IBK Älvstranden Dam 12 - 4 Sandra Lindskog, Robin Cederdahl Torpahallen
2024-02-18 13:00 621301101 IBK Kungälv D2 - Dingle AIK D2 15 - 1 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2024-02-28 18:40 621301098 Pixbo IBF D2 - FBC Lerum D2 7 - 3 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Wallenstam Arena B
2024-03-07 19:30 621301099 Öckerö IBK D2 - Guldhedens IK D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedenskolans Idrottshall
2024-03-14 20:30 621301102 Landvetter IBK D2 - Ale IBF D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Pinntorps Idrottshall
2024-02-23 20:00 621301108 FBC Lerum D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 7 - 7 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Rydsbergshallen
2024-02-24 14:30 621301104 Ale IBF D2 - IBK Kungälv D2 9 - 4 Felix Bark Peterson, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2024-02-24 15:30 621301103 IBK Älvstranden Dam - Landvetter IBK D2 1 - 8 Linus Svensson, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 3
2024-02-24 16:00 621301106 FBC Vinga D2 - Öckerö IBK D2 10 - 1 Adnan Tongur, Robin Boqvist Frölunda Kulturhus
2024-02-25 11:30 621301107 Guldhedens IK D2 - Pixbo IBF D2 4 - 3 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Valhalla A-hall
2024-03-01 19:30 621301112 Öckerö IBK D2 - Dingle AIK D2 Henrik Nordström, Linus Backlund Hedenskolans Idrottshall
2024-03-01 20:00 621301109 FBC Lerum D2 - IBK Älvstranden Dam Per Sundvall, Selma Hadziselimovic Lerum Arena C
2024-03-02 14:00 621301110 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Guldhedens IK D2 Felix Bark Peterson, Tommy Runhammar Torpahallen
2024-03-03 16:50 621301111 Pixbo IBF D2 - FBC Vinga D2 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2024-03-03 18:45 621301114 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2 Tobias Almroth, Selma Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2024-03-09 14:00 621301115 IBK Älvstranden Dam - IBK Kungälv D2 Lundbystrand 1
2024-03-09 14:00 621301118 Dingle AIK D2 - Pixbo IBF D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Munkedals Idrottshall
2024-03-09 16:00 621301119 FBC Vinga D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Frölunda Kulturhus
2024-03-10 11:00 621301117 Ale IBF D2 - Öckerö IBK D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2024-03-12 20:00 621301120 Guldhedens IK D2 - FBC Lerum D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Valhalla C-hall
2024-03-15 19:30 621301125 Öckerö IBK D2 - Landvetter IBK D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hedenskolans Idrottshall
2024-03-16 14:00 621301123 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Dingle AIK D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Torpahallen
2024-03-17 15:00 621301121 Guldhedens IK D2 - IBK Älvstranden Dam Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Valhalla C-hall
2024-03-17 15:40 621301124 Pixbo IBF D2 - Ale IBF D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Wallenstam Arena A
2024-03-17 18:00 621301122 FBC Lerum D2 - FBC Vinga D2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Rydsbergshallen
2024-03-22 19:30 621301131 Dingle AIK D2 - FBC Lerum D2 Munkedals Idrottshall
2024-03-23 14:30 621301130 Ale IBF D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 Ale Kulturrum
2024-03-23 15:30 621301132 FBC Vinga D2 - Guldhedens IK D2 Frölunda Kulturhus
2024-03-24 17:00 621301129 Landvetter IBK D2 - Pixbo IBF D2 Pinntorps Idrottshall
2024-03-24 18:30 621301128 IBK Kungälv D2 - Öckerö IBK D2 Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF D2 16 15 0 1 112-44 68 45
2. Pixbo IBF D2 16 11 1 4 122-65 57 34
3. IBK Kungälv D2 17 11 0 6 98-67 31 33
4. Landvetter IBK D2 14 10 1 3 100-48 52 31
5. IBK Göteborg/ IBK Bergum D2 16 9 3 4 108-81 27 30
6. FBC Vinga D2 15 6 3 6 84-70 14 21
7. Guldhedens IK D2 15 6 2 7 62-61 1 20
8. Dingle AIK D2 16 4 1 11 58-117 -59 13
9. Öckerö IBK D2 14 3 3 8 54-92 -38 12
10. FBC Lerum D2 15 1 3 11 61-95 -34 6
11. IBK Älvstranden Dam 16 0 1 15 41-160 -119 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Damer Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 09:30 621401002 Eken IBK D3 - Hindås IBK D3 6 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Ekenhallen 1
2023-10-03 20:00 621401004 Landvetter IBK D3 - Lindås IBK D3 1 - 6 Mohsen Gholami, Ali Alizada Pinntorps Idrottshall
2023-10-07 10:30 621401006 Mölndals IBF D3 - Floda IBK FBC Partille D3 8 - 1 Felix Broström, Måns Bartilson Aktiviteten A-Hall
2023-10-08 13:15 621401007 Lindås IBK D3 - Eken IBK D3 3 - 3 Amir Huseinovic, Ali Alizada Askims Sporthall
2023-10-11 20:00 621401010 Hindås IBK D3 - Lindås IBK D3 1 - 16 Måns Bartilson, Felix Broström Hindås Idrottshall
2023-10-15 15:50 621401011 Floda IBK FBC Partille D3 - Landvetter IBK D3 5 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Nova Floda Sportcenter
2023-10-22 19:00 621401016 Eken IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 8 - 1 Tomas Levin, Emir Rajabi Ekenhallen 1
2023-10-22 19:40 621401014 Landvetter IBK D3 - Mölndals IBF D3 5 - 3 Mustafa Er, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2023-11-22 20:00 621401020 Hindås IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 3 - 7 Mustafa Kalajdzisalihovic, Adem Can Hindås Idrottshall
2023-12-17 14:10 621401019 Mölndals IBF D3 - Eken IBK D3 3 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Streteredsskolan
2023-11-12 12:45 621401023 Floda IBK FBC Partille D3 - Lindås IBK D3 1 - 7 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Nova Floda Sportcenter
2023-11-15 19:45 621401022 Eken IBK D3 - Landvetter IBK D3 6 - 1 Magnus Fredriksson, Goran Kuduzovic Ekenhallen 1
2023-11-15 20:30 621401024 Hindås IBK D3 - Mölndals IBF D3 1 - 5 Joakim Jögi, Felix Broström Hindås Idrottshall
2023-11-19 16:15 621401028 Lindås IBK D3 - Mölndals IBF D3 12 - 5 Senad Olevic, Tommy Runhammar Askims Sporthall
2023-11-19 17:30 621401027 Landvetter IBK D3 - Hindås IBK D3 6 - 2 Per Sundvall, Emir Rajabi Pinntorps Idrottshall
2023-11-25 12:30 621401030 Hindås IBK D3 - Eken IBK D3 6 - 9 Adem Can, Tommy Runhammar Hindås Idrottshall
2023-12-21 18:10 621401032 Lindås IBK D3 - Landvetter IBK D3 5 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Askims Sporthall
2023-12-03 16:30 621401034 Floda IBK FBC Partille D3 - Mölndals IBF D3 5 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2023-12-06 19:45 621401035 Eken IBK D3 - Lindås IBK D3 6 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2023-12-10 17:00 621401039 Landvetter IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 2 - 7 Thomas Johansson, Håkan Krafft Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 18:45 621401038 Lindås IBK D3 - Hindås IBK D3 12 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Senad Olevic Askims Sporthall
2023-12-15 19:30 621401044 Floda IBK FBC Partille D3 - Eken IBK D3 1 - 8 Henrik Nordström, Linus Backlund Nova Floda Sportcenter
2023-12-15 20:00 621401042 Mölndals IBF D3 - Landvetter IBK D3 4 - 3 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Aktiviteten A-Hall
2024-01-14 18:00 621401048 Floda IBK FBC Partille D3 - Hindås IBK D3 4 - 2 Almir Mehmedagic, Jesper Björklund Greter Nova Floda Sportcenter
2024-01-17 20:00 621401047 Eken IBK D3 - Mölndals IBF D3 7 - 2 Mats Sällberg, Christer Carlberg Ekenhallen 1
2024-01-20 11:30 621401052 Mölndals IBF D3 - Hindås IBK D3 2 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2024-01-21 15:15 621401051 Lindås IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 1 - 5 Mustafa Er, Emma Lindell Askims Sporthall
2024-03-17 10:00 621401050 Landvetter IBK D3 - Eken IBK D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Pinntorps Idrottshall
2024-01-27 13:00 621401055 Hindås IBK D3 - Landvetter IBK D3 4 - 3 Mathias Johansson, Emir Rajabi Hindås Idrottshall
2024-01-28 10:30 621401056 Mölndals IBF D3 - Lindås IBK D3 3 - 6 Tomas Levin, Adem Can Streteredsskolan
2023-11-26 14:15 621401060 Landvetter IBK D3 - Lindås IBK D3 1 - 6 Felix Bark Peterson, Henrik Nordström Pinntorps Idrottshall
2024-02-03 15:00 621401058 Eken IBK D3 - Hindås IBK D3 12 - 4 Emir Rajabi, Isak Skarrie Ekenhallen 1
2024-01-25 18:00 621401063 Lindås IBK D3 - Eken IBK D3 8 - 3 Semir Aganspahic, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2024-02-10 17:00 621401062 Mölndals IBF D3 - Floda IBK FBC Partille D3 3 - 4 Felix Broström, Selma Hadziselimovic Aktiviteten A-Hall
2024-02-28 20:15 621401066 Hindås IBK D3 - Lindås IBK D3 5 - 12 Alexander Rydqvist, Patrich Hellfärdsson Hindås Idrottshall
2024-03-20 18:30 621401067 Floda IBK FBC Partille D3 - Landvetter IBK D3 Nova Floda Sportcenter
2024-03-01 20:00 621401072 Eken IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ekenhallen 1
2024-03-03 16:00 621401070 Landvetter IBK D3 - Mölndals IBF D3 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Pinntorps Idrottshall
2024-03-08 20:00 621401075 Mölndals IBF D3 - Eken IBK D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Aktiviteten A-Hall
2024-03-09 14:00 621401076 Hindås IBK D3 - Floda IBK FBC Partille D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hindås Idrottshall
2024-03-15 20:00 621401078 Eken IBK D3 - Landvetter IBK D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ekenhallen 1
2024-03-16 12:30 621401080 Hindås IBK D3 - Mölndals IBF D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hindås Idrottshall
2024-03-17 18:00 621401079 Floda IBK FBC Partille D3 - Lindås IBK D3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Nova Floda Sportcenter
2024-03-24 13:30 621401084 Lindås IBK D3 - Mölndals IBF D3 Lindås Waves Arena
2024-03-24 19:00 621401083 Landvetter IBK D3 - Hindås IBK D3 Pinntorps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK D3 13 10 1 2 97-38 59 31
2. Eken IBK D3 11 9 1 1 74-36 38 28
3. Floda IBK FBC Partille D3 11 7 0 4 41-47 -6 21
4. Mölndals IBF D3 11 3 0 8 40-53 -13 9
5. Landvetter IBK D3 10 2 0 8 26-48 -22 6
6. Hindås IBK D3 12 2 0 10 38-94 -56 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Klubbhuset Damer Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 17:00 621701003 Landvetter IBK DV - FBC Lerum DV 1 - 10 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2023-10-08 12:15 621701002 IBK Bergum DV - IBF Backadalen DV 2 - 3 Adam Jällfält, Mats Sällberg Bergumsskolan
2023-10-14 16:00 621701006 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV 4 - 2 Johan Ronge, Per Sundvall Pinntorps Idrottshall
2023-10-15 19:30 621701004 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 3 - 3 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Tuve Sporthall
2023-10-21 18:30 621701008 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV 3 - 1 Selma Hadziselimovic, Mathias Hannu Tuve Sporthall
2023-10-22 11:30 621701007 Lindome IBK DV - FBC Lerum DV 1 - 3 Tobias Almroth, Magnus Fredriksson Almåshallen A
2024-01-13 15:00 621701010 Landvetter IBK DV - Lindome IBK DV 1 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2024-01-28 16:10 621701011 IBK Bergum DV - FBC Lerum DV 1 - 4 Lazo Cesto, Linus Svensson Bergumsskolan
2023-11-14 19:45 621701013 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV 5 - 1 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Streteredsskolan
2024-01-13 14:41 621701015 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV 2 - 2 Tommy Runhammar, Mustafa Kalajdzisalihovic Rydsbergshallen
2023-11-19 19:30 621701017 IBF Backadalen DV - IBK Bergum DV 3 - 1 Jesper Wångblad, Almir Mehmedagic Tuve Sporthall
2024-02-10 14:00 621701018 FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV 3 - 4 Alexander Rydqvist, Tommy Runhammar Rydsbergshallen
2023-11-25 15:00 621701021 IBK Bergum DV - Landvetter IBK DV 5 - 2 Johannes Lunde, Samuel Lindholm Bergumsskolan
2023-11-26 15:45 621701019 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV 2 - 2 Almir Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Almåshallen A
2024-01-20 14:00 621701022 FBC Lerum DV - Lindome IBK DV 2 - 3 Jasmin Dzanic, Senad Olevic Rydsbergshallen
2024-02-25 16:20 621701023 Landvetter IBK DV - IBF Backadalen DV 1 - 5 Henry Tames, Lazo Cesto Pinntorps Idrottshall
2023-12-12 19:30 621701026 FBC Lerum DV - IBK Bergum DV 6 - 3 Mustafa Er, Senad Olevic Lerum Arena C
2024-01-28 09:00 621701025 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV 5 - 0 Lazo Cesto, Felix Broström Almåshallen A
2024-01-14 20:30 621701040 IBK Bergum DV - IBF Backadalen DV 4 - 7 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Bergumsskolan
2024-01-21 19:30 621701031 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV 6 - 1 Alexander Rydqvist, Almir Mehmedagic Tuve Sporthall
2024-02-25 16:50 621701033 IBK Bergum DV - FBC Lerum DV 1 - 4 Sebastian Ågren, Mustafa Kalajdzisalihovic Bergumsskolan
2024-03-02 15:30 621701034 FBC Lerum DV - Lindome IBK DV Adem Can, Tomas Levin Rydsbergshallen
2024-03-02 17:30 621701035 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV Tomas Levin, Felix Broström Landvetter Idrottshall
2024-03-10 16:50 621701028 IBK Bergum DV - Lindome IBK DV Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bergumsskolan
2024-03-10 19:30 621701030 IBF Backadalen DV - FBC Lerum DV Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Tuve Sporthall
2024-03-17 12:30 621701037 Landvetter IBK DV - FBC Lerum DV Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Pinntorps Idrottshall
2024-03-17 18:30 621701036 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-03-23 11:30 621701032 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV Almåshallen A
2024-03-23 14:00 621701038 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV Rydsbergshallen
2024-03-24 12:45 621701039 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen DV 9 6 3 0 34-17 17 21
2. FBC Lerum DV 8 5 1 2 34-16 18 16
3. Lindome IBK DV 7 4 2 1 26-12 14 14
4. Landvetter IBK DV 9 2 0 7 15-46 -31 6
5. IBK Bergum DV 9 1 0 8 20-38 -18 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis