Flick Röd Vår 24 (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Flick Röd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:30 066500003 Landvetter IBK F07 Blå - Kärra IBK F07 Röd 3 - 4 Mükremin Er, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2022-01-15 13:20 066500002 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Ale IBF F06/07 Blå 4 - 5 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Wallenstam Arena A
2022-01-16 13:00 066500001 FBC Lerum F07 Röd - Lindås Rasta IBK F06/07 4 - 3 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-01-23 10:00 066500004 Ale IBF F06/07 Blå - FBC Lerum F07 Röd 3 - 3 Albert Enlund, Jesper Björklund Greter Ale Kulturrum
2022-02-10 18:25 066500005 Kärra IBK F07 Röd - Lindås Rasta IBK F06/07 9 - 2 Kian Keinia, Jesper Björklund Greter Kärra Sporthall
2022-03-03 19:30 066500006 Landvetter IBK F07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 3 - 3 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Önnerödshallen
2022-01-29 14:45 066500007 FBC Lerum F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd 2 - 1 Lucas Venderot, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2022-01-30 13:00 066500009 Lindås Rasta IBK F06/07 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 0 - 10 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Askims Sporthall
2022-04-13 18:40 066500008 Ale IBF F06/07 Blå - Landvetter IBK F07 Blå 3 - 1 Joakim Jögi, Henrik Nordström Kronan Älvängen
2022-02-05 15:30 066500012 Lindås Rasta IBK F06/07 - Ale IBF F06/07 Blå 1 - 5 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2022-02-05 18:40 066500010 Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Röd 7 - 3 Simon Lindholm, Lucas Venderot Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 09:30 066500011 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Kärra IBK F07 Röd 7 - 2 Tim Ranebjörk, Alice Sundelid Wallenstam Arena B
2022-02-26 15:30 066500014 Landvetter IBK F07 Blå - Lindås Rasta IBK F06/07 4 - 7 William Malmqvist, Lucas Venderot Önnerödshallen
2022-02-27 12:50 066500015 Kärra IBK F07 Röd - Ale IBF F06/07 Blå 5 - 1 Aldin Hadziselmovic, Carl Flyning Kärra Sporthall
2022-02-27 15:15 066500013 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 2 - 2 Mohsen Gholami, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2022-03-05 15:00 066500016 Lindås Rasta IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Röd 3 - 11 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Askims Sporthall
2022-03-05 16:50 066500017 Ale IBF F06/07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 6 - 1 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-03-05 17:30 066500018 Kärra IBK F07 Röd - Landvetter IBK F07 Blå 2 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Kian Keinia Lundbystrand 3
2022-03-12 16:50 066500021 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Landvetter IBK F07 Blå 3 - 2 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-03-13 12:15 066500019 FBC Lerum F07 Röd - Ale IBF F06/07 Blå 1 - 4 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Lerum Arena A
2022-03-13 14:10 066500020 Lindås Rasta IBK F06/07 - Kärra IBK F07 Röd 1 - 4 Robin Boqvist, Mohamad Bahsson Salming Arena
2022-03-19 10:20 066500024 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Lindås Rasta IBK F06/07 5 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Wallenstam Arena A
2022-03-24 18:25 066500022 Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd 2 - 3 Senad Olevic, Erik Hulthén Kärra Sporthall
2022-03-24 19:30 066500023 Landvetter IBK F07 Blå - Ale IBF F06/07 Blå 2 - 5 Lucas Venderot, Ludvig Granath Önnerödshallen
2022-03-26 16:40 066500027 Ale IBF F06/07 Blå - Lindås Rasta IBK F06/07 7 - 0 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2022-03-26 17:00 066500025 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07 Blå 3 - 2 Patrich Hellfärdsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-03-27 15:15 066500026 Kärra IBK F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 2 - 1 Johan Ronge, Linn Dahlin Kärra Sporthall
2022-03-11 18:40 066500030 Ale IBF F06/07 Blå - Kärra IBK F07 Röd 5 - 1 Thomas Johansson, Mats Sällberg Ale Kulturrum
2022-03-31 19:35 066500028 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd 5 - 0 Emir Rajabi, Mohsen Gholami Wallenstam Arena B
2022-04-27 17:45 066500029 Lindås Rasta IBK F06/07 - Landvetter IBK F07 Blå 1 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF F06/ 07 Blå 10 8 1 1 44-19 25 25
2. Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 10 5 2 3 41-23 18 17
3. FBC Lerum F07 Röd 10 5 2 3 32-32 0 17
4. Kärra IBK F07 Röd 10 5 1 4 32-27 5 16
5. Landvetter IBK F07 Blå 10 1 3 6 27-34 -7 6
6. Lindås Rasta IBK F06/ 07 10 1 1 8 19-60 -41 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-14 20:15 066501003 IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg - Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 9 - 6 Dan Pettersson, Johan Gripestam Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-15 16:40 066501002 Ale IBF F06/07 Vit - IBK Kungälv F08/09 Blå 4 - 2 Thomas Johansson, Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-01-16 16:00 066501001 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Landvetter IBK F07/08 2 - 3 Per Sundvall, Senad Olevic Spekerödskolans Idrottshall
2022-01-21 18:30 066501006 IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg - Ale IBF F06/07 Vit 5 - 4 Patrik Augustsson, David Karlsson Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-22 17:45 066501004 IBK Kungälv F08/09 Blå - Stenungsunds IBK F07 Gbg 5 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Johan Ronge Munkegärdehallen
2022-03-18 18:00 066501005 Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 - Landvetter IBK F07/08 2 - 5 Emir Rajabi, Selma Hadziselimovic Katrinebergshallen
2022-01-29 11:20 066501009 Landvetter IBK F07/08 - Ale IBF F06/07 Vit 4 - 3 Mükremin Er, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2022-01-30 15:50 066501008 IBK Kungälv F08/09 Blå - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg 1 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Munkegärdehallen
2022-03-09 19:15 066501007 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 3 - 3 Semir Aganspahic, Mustafa Kalajdzisalihovic Hallernaskolans Idrottshall
2022-02-05 13:00 066501011 Ale IBF F06/07 Vit - Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 1 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Ale Kulturrum
2022-02-06 15:30 066501010 IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 5 Patrik Augustsson, Daniel Larm Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-10 19:30 066501012 Landvetter IBK F07/08 - IBK Kungälv F08/09 Blå 2 - 0 Henrik Nordström, Mustafa Kalajdzisalihovic Önnerödshallen
2022-02-25 20:00 066501014 IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg - Landvetter IBK F07/08 2 - 2 Mikael Blom, Alexander Blom Stadsskogshallen, Alingsås
2022-02-26 15:20 066501015 Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 - IBK Kungälv F08/09 Blå 3 - 3 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Aktiviteten A-Hall
2022-02-26 18:00 066501013 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F06/07 Vit 3 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Mohamad Bahsson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-03-05 15:30 066501016 Landvetter IBK F07/08 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 4 - 1 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2022-03-06 15:50 066501017 IBK Kungälv F08/09 Blå - Ale IBF F06/07 Vit 2 - 4 Helin Beyza Altuntas, Patrich Hellfärdsson Munkegärdehallen
2022-03-23 19:25 066501018 Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg 1 - 8 Narcis Hadziselimovic, Rasty Al-barzngi Ekenhallen 1
2022-03-12 13:00 066501021 Ale IBF F06/07 Vit - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg 5 - 4 Mathias Johansson, Martin Andersson Ale Kulturrum
2022-03-13 17:30 066501019 Stenungsunds IBK F07 Gbg - IBK Kungälv F08/09 Blå 4 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Stenungsund Arena
2022-04-21 19:30 066501020 Landvetter IBK F07/08 - Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 3 - 0 Marcus Orrhult, Måns Bartilson Önnerödshallen
2022-03-19 11:00 066501023 IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg - IBK Kungälv F08/09 Blå 6 - 4 Patrik Augustsson, Daniel Larm Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-19 14:10 066501024 Ale IBF F06/07 Vit - Landvetter IBK F07/08 2 - 2 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-03-25 19:50 066501022 Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 9 Mükremin Er, Ali Alizada Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 11:20 066501026 Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 - Ale IBF F06/07 Vit 5 - 4 Mükremin Er, Rasty Al-barzngi Aktiviteten A-Hall
2022-04-04 19:15 066501027 IBK Kungälv F08/09 Blå - Landvetter IBK F07/08 1 - 3 Rasty Al-barzngi, Oskar Kanerva Mimershus B-hallen
2022-04-13 19:15 066501025 Stenungsunds IBK F07 Gbg - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg 0 - 0 Selma Hadziselimovic, Per Sundvall Hallernaskolans Idrottshall
2022-03-30 18:40 066501028 Ale IBF F06/07 Vit - Stenungsunds IBK F07 Gbg 6 - 2 Ali Alizada, Mohsen Gholami Kronan Älvängen
2022-04-25 19:15 066501030 IBK Kungälv F08/09 Blå - Mölndals IBF / Eken IBK F06/07 1 - 3 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Mimershus B-hallen
2022-04-28 19:30 066501029 Landvetter IBK F07/08 - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg 3 - 7 Ludvig Granath, Tomas Levin Önnerödshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F07/ 08 10 7 2 1 31-20 11 23
2. IBK Alingsås F06/ 07 Utveckling Göteborg 10 6 2 2 48-31 17 20
3. Ale IBF F06/ 07 Vit 10 5 1 4 37-34 3 16
4. Stenungsunds IBK F07 Gbg 10 3 2 5 33-29 4 11
5. Mölndals IBF / Eken IBK F06/ 07 10 3 2 5 29-46 -17 11
6. IBK Kungälv F08/ 09 Blå 10 1 1 8 21-39 -18 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd C Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 12:10 066502001 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindome IBK F08/09 4 - 1 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-01-16 14:15 066502003 FBC Lerum F08 1 - IBF Älvstranden F08 Vit 4 - 1 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-03-06 17:30 066502002 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08-09 0 - 0 Per Sundvall, Martin Andersson Spekerödskolans Idrottshall
2022-01-22 15:15 066502006 FBC Lerum F08 1 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 4 - 3 Gustav Biveby, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-01-23 14:20 066502005 IBF Älvstranden F08 Vit - Lindome IBK F08/09 5 - 6 Emmy Birgersson, Selma Hadziselimovic Santoshallen
2022-01-23 15:00 066502004 Lindås Rasta IBK F08-09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 3 - 6 Johan Ronge, Mohsen Gholami Salming Arena
2022-01-29 11:00 066502009 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 2 - 3 Jacob Ebeling, René Schweikart Almåshallen A
2022-01-29 12:00 066502007 Pixbo Wallenstam IBF F08 - IBF Älvstranden F08 Vit 1 - 4 Isak Skarrie, Christian Jensen Wallenstam Arena A
2022-01-29 15:40 066502008 Lindås Rasta IBK F08-09 - FBC Lerum F08 1 4 - 6 Tomas Levin, Emir Rajabi Askims Sporthall
2022-02-05 12:10 066502012 Lindome IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08-09 7 - 4 Isak Bokesten, Felix Juréen Almåshallen A
2022-02-05 14:30 066502011 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Vit 7 - 1 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-02-06 16:30 066502010 FBC Lerum F08 1 - Pixbo Wallenstam IBF F08 1 - 3 Fahd Alkassar, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-02-26 15:00 066502013 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 6 - 4 Kian Keinia, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2022-02-27 11:10 066502015 IBF Älvstranden F08 Vit - Lindås Rasta IBK F08-09 3 - 2 Emmy Birgersson, Mohamad Bahsson Santoshallen
2022-02-27 14:00 066502014 FBC Lerum F08 1 - Lindome IBK F08/09 3 - 5 Fahd Alkassar, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-03-05 11:40 066502016 Lindome IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 4 - 1 Casper Wohlers, Tim Berger Almåshallen A
2022-03-05 12:10 066502017 Lindås Rasta IBK F08-09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 2 - 5 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Askims Sporthall
2022-03-06 12:20 066502018 IBF Älvstranden F08 Vit - FBC Lerum F08 1 3 - 3 Måns Bartilson, Torbjörn Zahner Santoshallen
2022-03-12 11:15 066502020 Lindome IBK F08/09 - IBF Älvstranden F08 Vit 1 - 4 Felix Juréen, Noel Sager Almåshallen A
2022-03-12 14:30 066502019 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindås Rasta IBK F08-09 5 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-03-12 17:30 066502021 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - FBC Lerum F08 1 2 - 3 , Amir Huseinovic Spekerödskolans Idrottshall
2022-03-19 13:30 066502023 FBC Lerum F08 1 - Lindås Rasta IBK F08-09 6 - 3 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-03-20 12:10 066502022 IBF Älvstranden F08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F08 1 - 1 Selma Hadziselimovic, Martin Andersson Santoshallen
2022-03-20 17:30 066502024 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindome IBK F08/09 0 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Spekerödskolans Idrottshall
2022-03-23 19:10 066502026 IBF Älvstranden F08 Vit - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 3 - 2 Per Sundvall, Molly Larsson Lundbystrand 3
2022-03-23 19:40 066502025 Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08 1 5 - 3 Ludvig Granath, Mats Sällberg Wallenstam Arena A
2022-03-27 17:40 066502027 Lindås Rasta IBK F08-09 - Lindome IBK F08/09 3 - 2 Benjamin Karlsson, Markus Magnusson Askims Sporthall
2022-04-03 13:00 066502030 Lindås Rasta IBK F08-09 - IBF Älvstranden F08 Vit 3 - 1 Mükremin Er, Molly Larsson Salming Arena
2022-04-06 18:30 066502029 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08 1 1 - 2 Sebastian Sannerholm, Casper Wohlers Almåshallen A
2022-04-09 14:30 066502028 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F08 2 - 3 Martin Andersson, Adem Can Kyrkenorumskolans Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F08 10 7 1 2 35-27 8 22
2. FBC Lerum F08 1 10 6 1 3 35-30 5 19
3. Lindome IBK F08/ 09 10 5 0 5 34-29 5 15
4. IBF Älvstranden F08 Vit 10 4 2 4 26-30 -4 14
5. Stenungsunds IBK F08/ 09 Blå 10 3 1 6 28-29 -1 10
6. Lindås Rasta IBK F08-09 10 2 1 7 28-41 -13 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd D Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 10:10 066503001 FBC Partille F08/09 - Dingle AIK F07/08 3 - 5 Tindra Wadling, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-16 11:10 066503002 Utbynäs SK F06/08 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 0 - 2 Amer Mehanovic, Mustafa Kalajdzisalihovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-16 13:10 066503003 FBC Vinga F08 - Landvetter IBK F09 Blå 7 - 3 Senad Olevic, Emir Rajabi Hall Of Flame
2022-01-22 09:30 066503004 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - FBC Partille F08/09 3 - 4 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-02-12 09:45 066503005 Landvetter IBK F09 Blå - Dingle AIK F07/08 2 - 3 Adem Can, Minni Björsander Pinntorps Idrottshall
2022-04-02 12:05 066503006 FBC Vinga F08 - Utbynäs SK F06/08 2 - 5 Mohsen Gholami, Ali Alizada Hall Of Flame
2022-01-29 14:20 066503008 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - FBC Vinga F08 9 - 4 Isak Skarrie, Christian Jensen Wallenstam Arena A
2022-01-30 10:30 066503009 Dingle AIK F07/08 - Utbynäs SK F06/08 5 - 6 Alexander Rydqvist, Per Sundvall Munkedals Idrottshall
2022-02-27 14:15 066503007 FBC Partille F08/09 - Landvetter IBK F09 Blå 1 - 3 Tilde Engquist, Emrik Hammarstedt Vallhamra Sportcenter
2022-02-05 14:00 066503012 Dingle AIK F07/08 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 4 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-06 11:20 066503011 Utbynäs SK F06/08 - Landvetter IBK F09 Blå 7 - 5 Amer Mehanovic, Jesper Björklund Greter Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-02-06 14:10 066503010 FBC Vinga F08 - FBC Partille F08/09 3 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Hall Of Flame
2022-02-26 13:15 066503013 FBC Partille F08/09 - Utbynäs SK F06/08 1 - 3 Oskar Granat, Hampus Thornblad Partillebohallen
2022-02-26 13:20 066503015 Landvetter IBK F09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 2 - 4 Minni Björsander, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-02-27 13:10 066503014 FBC Vinga F08 - Dingle AIK F07/08 0 - 7 Benjamin Karlsson, Markus Magnusson Hall Of Flame
2022-03-05 12:00 066503016 Dingle AIK F07/08 - FBC Partille F08/09 8 - 4 Alexander Rydqvist, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2022-03-05 15:00 066503017 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Utbynäs SK F06/08 4 - 2 Emir Rajabi, Ali Alizada Wallenstam Arena A
2022-03-05 17:50 066503018 Landvetter IBK F09 Blå - FBC Vinga F08 2 - 1 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2022-03-12 10:45 066503020 Dingle AIK F07/08 - Landvetter IBK F09 Blå 2 - 4 Adem Can, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-03-12 12:20 066503019 FBC Partille F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 2 - 4 , Tilde Engquist Qvisthallen
2022-04-24 11:00 066503021 Utbynäs SK F06/08 - FBC Vinga F08 3 - 0 , Måns Bartilson, Ej offentliggjord Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-20 10:00 066503024 Utbynäs SK F06/08 - Dingle AIK F07/08 1 - 7 Amer Mehanovic, Måns Bartilson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-20 10:50 066503022 Landvetter IBK F09 Blå - FBC Partille F08/09 4 - 3 Adem Can, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 12:00 066503023 FBC Vinga F08 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 4 - 0 Kian Keinia, Henry Tames Hall Of Flame
2022-03-26 11:20 066503026 Landvetter IBK F09 Blå - Utbynäs SK F06/08 9 - 2 Minni Björsander, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2022-03-26 12:30 066503027 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Dingle AIK F07/08 4 - 3 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2022-03-27 15:30 066503025 FBC Partille F08/09 - FBC Vinga F08 3 - 5 Leo Hammarstedt, Hampus Thornblad Partillebohallen
2022-04-05 19:00 066503029 Dingle AIK F07/08 - FBC Vinga F08 7 - 4 Alexander Rydqvist, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-04-07 19:30 066503030 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Landvetter IBK F09 Blå 3 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Mölnlycke Idrottshall A
2022-04-10 11:10 066503028 Utbynäs SK F06/08 - FBC Partille F08/09 3 - 2 Mohsen Gholami, Linus Svensson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK F07/ 08 10 7 0 3 51-30 21 21
2. Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 10 6 0 4 35-29 6 18
3. Landvetter IBK F09 Blå 10 6 0 4 38-33 5 18
4. Utbynäs SK F06/ 08 10 6 0 4 32-37 -5 18
5. FBC Vinga F08 10 3 1 6 30-42 -12 10
6. FBC Partille F08/ 09 10 1 1 8 26-41 -15 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd E Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 17:15 066504003 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - IBK Kungälv F08/09 Vit 6 - 1 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Hedenskolans Idrottshall
2022-01-15 18:00 066504002 FBC Lerum F08/09 - Ale IBF F08/09 Blå 5 - 2 Tage Sandquist, Thor Sandqvist Rydsbergshallen
2022-02-02 18:45 066504001 Surte IS IBK F08 - Floda IBK F08-09 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Molly Larsson Bohushallen
2022-01-23 19:00 066504006 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Lerum F08/09 4 - 7 Semir Aganspahic, Mükremin Er Hedenskolans Idrottshall
2022-01-29 15:45 066504005 IBK Kungälv F08/09 Vit - Floda IBK F08-09 0 - 6 Molly Larsson, Mathias Johansson Munkegärdehallen
2022-04-06 17:30 066504004 Ale IBF F08/09 Blå - Surte IS IBK F08 1 - 1 Emir Rajabi, Ali Alizada Kronan Älvängen
2022-01-29 15:30 066504007 Surte IS IBK F08 - IBK Kungälv F08/09 Vit 0 - 7 Mattias Strid, Thomas Johansson Bohushallen
2022-01-29 16:40 066504008 Ale IBF F08/09 Blå - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 1 - 4 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2022-01-30 17:40 066504009 Floda IBK F08-09 - FBC Lerum F08/09 2 - 2 Jesper Björklund Greter, Emir Rajabi Nova Floda Sportcenter
2022-02-05 17:00 066504011 FBC Lerum F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Vit 5 - 4 Fahd Alkassar, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-02-06 11:20 066504012 Floda IBK F08-09 - Ale IBF F08/09 Blå 6 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-02-06 12:10 066504010 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Surte IS IBK F08 0 - 8 Linn Dahlin, Patrich Hellfärdsson Bergagårdshallen
2022-02-26 11:30 066504013 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08/09 1 - 2 Molly Larsson, Adnan Tongur Bohushallen
2022-02-26 14:00 066504014 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Floda IBK F08-09 4 - 4 Nova Davidson Ringius, Patrich Hellfärdsson Hedenskolans Idrottshall
2022-02-27 15:50 066504015 IBK Kungälv F08/09 Vit - Ale IBF F08/09 Blå 0 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2022-03-05 15:40 066504017 Ale IBF F08/09 Blå - FBC Lerum F08/09 5 - 1 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-03-06 14:40 066504018 IBK Kungälv F08/09 Vit - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 1 - 4 Semir Aganspahic, Patrich Hellfärdsson Munkegärdehallen
2022-03-06 16:50 066504016 Floda IBK F08-09 - Surte IS IBK F08 2 - 2 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Nova Floda Sportcenter
2022-03-12 10:00 066504019 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09 Blå 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Bohushallen
2022-03-12 12:30 066504020 Floda IBK F08-09 - IBK Kungälv F08/09 Vit 2 - 1 , Gökhan Atay Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 11:00 066504021 FBC Lerum F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 9 - 0 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Lerum Arena A
2022-03-19 18:15 066504023 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Ale IBF F08/09 Blå 6 - 1 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2022-03-20 14:30 066504022 IBK Kungälv F08/09 Vit - Surte IS IBK F08 2 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Munkegärdehallen
2022-03-20 19:15 066504024 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08-09 3 - 2 Fahd Alkassar, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-03-26 15:30 066504025 Surte IS IBK F08 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2022-03-27 11:00 066504027 Ale IBF F08/09 Blå - Floda IBK F08-09 1 - 4 Alice Sundelid, Adem Can Ale Kulturrum
2022-03-28 19:15 066504026 IBK Kungälv F08/09 Vit - FBC Lerum F08/09 5 - 2 Isak Högstedt, Oscar Enbom Mimershus B-hallen
2022-04-08 17:30 066504028 FBC Lerum F08/09 - Surte IS IBK F08 1 - 0 Fahd Alkassar, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-04-09 13:10 066504030 Ale IBF F08/09 Blå - IBK Kungälv F08/09 Vit 6 - 1 Alice Sundelid, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2022-04-09 15:40 066504029 Floda IBK F08-09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 0 Mustafa Er, Mükremin Er Nova Floda Sportcenter
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F08/ 09 10 7 1 2 37-25 12 22
2. Floda IBK F08-09 10 5 3 2 31-18 13 18
3. Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 10 4 2 4 30-36 -6 14
4. Surte IS IBK F08 10 3 4 3 22-20 2 13
5. Ale IBF F08/ 09 Blå 10 3 2 5 24-30 -6 11
6. IBK Kungälv F08/ 09 Vit 10 2 0 8 22-37 -15 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd F Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 10:15 066505002 Dingle AIK F09 - Ale IBF F08/09 vit 2 - 6 Martin Andersson, Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2022-01-15 10:20 066505004 Eken IBK F09/10 - Kärra IBK F09/10 4 - 2 Mohamad Bahsson, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2022-01-15 11:20 066505003 Landvetter IBK F09 vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 5 - 6 Adnan Tongur, Ulf Widell Pinntorps Idrottshall
2022-01-22 10:00 066505008 Eken IBK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit 2 - 3 Yao-Zu Galby, Rasty Al-barzngi Ekenhallen 1
2022-01-22 11:00 066505005 Ale IBF F08/09 vit - FBC Lerum F09 5 - 2 Emir Rajabi, Mohsen Gholami Ale Kulturrum
2022-01-22 15:15 066505007 Kärra IBK F09/10 - Dingle AIK F09 0 - 5 Rasmus Kristiansson, Viktor Berggren Kärra Sporthall
2022-01-29 11:30 066505012 Dingle AIK F09 - Landvetter IBK F09 vit 5 - 6 Per Sundvall, Semir Aganspahic Munkedals Idrottshall
2022-01-29 17:15 066505009 FBC Lerum F09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 2 - 3 Måns Eliason, Alexander Rydqvist Rydsbergshallen
2022-01-29 17:50 066505010 Ale IBF F08/09 vit - Kärra IBK F09/10 10 - 2 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2022-01-28 18:20 066505014 Eken IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 4 - 4 Yao-Zu Galby, Noel Sager Ekenhallen 1
2022-01-30 10:30 066505015 Landvetter IBK F09 vit - Ale IBF F08/09 vit 4 - 3 Måns Bartilson, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2022-02-03 18:20 066505013 Kärra IBK F09/10 - FBC Lerum F09 2 - 6 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-02-05 14:10 066505019 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Dingle AIK F09 4 - 1 Emir Rajabi, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-06 16:00 066505018 Kärra IBK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit 1 - 4 Karl-Casper Ramsdal, Isak Andersson Kärra Sporthall
2022-02-06 17:45 066505017 FBC Lerum F09 - Eken IBK F09/10 5 - 6 Fahd Alkassar, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-02-11 18:40 066505024 Ale IBF F08/09 vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 5 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-02-12 11:00 066505021 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 2 - 5 Adem Can, Minni Björsander Pinntorps Idrottshall
2022-03-04 19:15 066505022 Dingle AIK F09 - Eken IBK F09/10 7 - 0 Alexander Rydqvist, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-05 14:00 066505027 Eken IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 vit 4 - 3 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-02-19 14:00 066505025 FBC Lerum F09 - Dingle AIK F09 3 - 3 Fahd Alkassar, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-02-20 11:45 066505028 Kärra IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 0 - 15 Karl-Casper Ramsdal, Isak Andersson Kärra Sporthall
2022-02-26 11:00 066505031 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit 2 - 8 Måns Bartilson, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-02-26 13:00 066505030 Ale IBF F08/09 vit - Dingle AIK F09 1 - 1 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Ale Kulturrum
2022-02-26 15:15 066505032 Kärra IBK F09/10 - Eken IBK F09/10 5 - 4 Max Gabrielii, Jaana Gander Kärra Sporthall
2022-03-05 10:30 066505035 Dingle AIK F09 - Kärra IBK F09/10 9 - 3 Alexander Rydqvist, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2022-03-05 16:40 066505036 Landvetter IBK F09 vit - Eken IBK F09/10 5 - 1 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2022-03-05 17:30 066505033 FBC Lerum F09 - Ale IBF F08/09 vit 6 - 1 Gustav Biveby, Thor Sandqvist Hjällsnäshallen A-hallen
2022-03-12 15:40 066505037 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - FBC Lerum F09 2 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-03-13 09:00 066505040 Landvetter IBK F09 vit - Dingle AIK F09 3 - 2 Minni Björsander, Martin Almsberg Önnerödshallen
2022-03-13 14:25 066505038 Kärra IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 vit 3 - 4 Viktor Berggren, Rasmus Kristiansson Kärra Sporthall
2022-03-19 12:10 066505042 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Eken IBK F09/10 11 - 3 Gustav Garplid, Martin Andersson Wallenstam Arena B
2022-03-19 13:00 066505043 Ale IBF F08/09 vit - Landvetter IBK F09 vit 5 - 3 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2022-03-19 16:00 066505041 FBC Lerum F09 - Kärra IBK F09/10 4 - 5 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2022-03-26 10:10 066505046 Landvetter IBK F09 vit - Kärra IBK F09/10 3 - 3 Minni Björsander, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2022-03-26 14:40 066505045 Eken IBK F09/10 - FBC Lerum F09 1 - 4 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-27 11:30 066505047 Dingle AIK F09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 8 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2022-04-02 14:00 066505049 FBC Lerum F09 - Landvetter IBK F09 vit 2 - 5 Måns Eliason, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-04-03 18:30 066505052 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Ale IBF F08/09 vit 8 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-04-08 19:30 066505050 Eken IBK F09/10 - Dingle AIK F09 4 - 4 Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2022-03-20 12:00 066505053 Dingle AIK F09 - FBC Lerum F09 WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2022-03-31 19:30 066505056 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Kärra IBK F09/10 3 - 4 Erik Hulthén, Per Sundvall Mölnlycke Idrottshall A
2022-04-09 12:00 066505055 Ale IBF F08/09 vit - Eken IBK F09/10 2 - 3 Alice Sundelid, Thomas Johansson Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F09 vit 12 8 1 3 51-37 14 25
2. Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 12 7 1 4 65-48 17 22
3. Dingle AIK F09 12 5 3 4 52-31 21 18
4. Ale IBF F08/ 09 vit 12 5 1 6 49-44 5 16
5. FBC Lerum F09 12 5 1 6 43-40 3 16
6. Eken IBK F09/ 10 12 4 2 6 36-55 -19 14
7. Kärra IBK F09/ 10 12 3 1 8 30-71 -41 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis