Flickor röd 12-16 år (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Flickor röd div 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-06 19:45 172216001 Björklinge BK F06 - Vaksala SK F06 Svart 10 - 7 Vesa Petterson, Lars Halvarsson Björklinge Sporthall
2021-10-09 11:20 172216003 Hagunda IF F05-08 - SK Vide DJ Div 2 5 - 2 Haris Hodzic, Fredrik Longgren IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-16 11:30 172216005 SK Vide DJ Div 2 - IK Sirius IBK F06 Blå 3 - 2 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson CIK A
2021-10-17 14:50 172216008 Hagunda IF F05-08 - IBK Östhammar 0 - 7 Wilbur Trost, Tony Nyberg IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-23 12:30 172216012 IK Sirius IBK F06 Blå - Hagunda IF F05-08 4 - 6 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-27 19:15 172216011 Vaksala SK F06 Svart - IBK Östhammar 6 - 1 Albin Karlsson, Christoffer Stenlund Uppsala Life Arena
2021-11-12 20:30 172216087 Vaksala SK F06 Svart - IK Sirius IBK F06 Blå 8 - 5 Felicia Hoff, Elin Trolin IFU Arena – DHinox
2021-11-13 15:20 172216017 Björklinge BK F06 - IBK Östhammar 2 - 2 Olle Isacsson, Oskar Wallin Björklinge Sporthall
2021-11-20 13:50 172216022 IK Sirius IBK F06 Blå - IBK Östhammar 3 - 4 Albin Karlsson, Henrik Wallenborg IFU Arena A
2021-11-21 16:30 172216021 Hagunda IF F05-08 - Björklinge BK F06 5 - 7 Casandra Reuterström, Vendela Eklund IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-16 19:00 172216026 Hagunda IF F05-08 - Vaksala SK F06 Svart 3 - 2 Tima Shtutman, Tony Nyberg Stenhagen BoKC
2021-12-04 16:30 172216086 SK Vide DJ Div 2 - IBK Östhammar 5 - 10 Jan Tuominen, Maximilian Halvarsson CIK A
2021-12-07 19:10 172216029 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 5 - 8 Henrik Wallenborg, Noah Gustafsson IFU Arena – DHinox
2022-02-13 19:00 172216085 SK Vide DJ Div 2 - Björklinge BK F06 5 - 4 Maximilian Halvarsson, Tony Nyberg CIK B
2021-12-14 19:00 172216036 IBK Östhammar - Hagunda IF F05-08 3 - 2 Thomas Tanskanen, Johnny Söderqvist Frösåkersskolan
2021-12-18 11:15 172216039 IBK Östhammar - Vaksala SK F06 Svart 5 - 8 Olle Isacsson, Oskar Wallin Frösåkersskolan
2021-12-18 16:30 172216040 Hagunda IF F05-08 - IK Sirius IBK F06 Blå 8 - 1 Albin Karlsson, Georgios Papadakis IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-09 13:40 172216044 Vaksala SK F06 Svart - SK Vide DJ Div 2 5 - 2 Elin Trolin, Tima Shtutman IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-15 12:30 172216045 IBK Östhammar - Björklinge BK F06 4 - 5 Georgios Papadakis, Christian Brundin Frösåkersskolan
2022-01-22 13:15 172216050 IBK Östhammar - IK Sirius IBK F06 Blå 2 - 1 Fredrik Longgren, Jouni Myller Frösåkersskolan
2022-01-22 13:30 172216051 SK Vide DJ Div 2 - Storvreta IBK F07 7 - 2 Mimma Spasic, Pontus Rosendal CIK B
2022-01-22 14:50 172216049 Björklinge BK F06 - Hagunda IF F05-08 5 - 4 Elin Trolin, Elin Bexell Björklinge Sporthall
2022-01-29 14:20 172216053 Björklinge BK F06 - SK Vide DJ Div 2 5 - 1 Dan Vikström, Tima Shtutman Björklinge Sporthall
2022-03-05 16:00 172216056 Storvreta IBK F07 - IK Sirius IBK F06 Blå 3 - 2 Georgios Papadakis, Tony Nyberg Storvreta IBK Sporthall
2022-03-26 17:30 172216054 Vaksala SK F06 Svart - Hagunda IF F05-08 3 - 1 Lars Karlsson, Gabriel Wall IFU Arena B - Turbo Sport
2022-02-02 19:45 172216057 Björklinge BK F06 - Vaksala SK F06 Svart 4 - 3 Simon Hillerius Öberg, Haris Hodzic Björklinge Sporthall
2022-02-06 15:10 172216059 Storvreta IBK F07 - Hagunda IF F05-08 5 - 6 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Ärentunaskolan
2022-03-08 18:45 172216088 SK Vide DJ Div 2 - IK Sirius IBK F06 Blå 8 - 3 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson CIK A
2021-12-12 18:30 172216089 IK Sirius IBK F06 Blå - Björklinge BK F06 5 - 8 Albin Karlsson, Simon Hillerius Öberg IFU Arena – DHinox
2022-02-18 18:45 172216090 IK Sirius IBK F06 Blå - SK Vide DJ Div 2 3 - 8 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-03 12:10 172216064 Hagunda IF F05-08 - IBK Östhammar WW (-5 - -5) IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-04 19:30 172216067 Vaksala SK F06 Svart - IBK Östhammar 4 - 9 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-06 11:40 172216065 Storvreta IBK F07 - Björklinge BK F06 4 - 10 Lars Halvarsson, Ronnie Eriksson Ärentunaskolan
2022-03-13 12:20 172216072 IK Sirius IBK F06 Blå - Vaksala SK F06 Svart 6 - 5 Haris Hodzic, Henrik Wallenborg IFU Arena A
2022-03-11 19:00 172216073 Björklinge BK F06 - IBK Östhammar 1 - 4 Vesa Petterson, Thomas Lundqvist Björklinge Sporthall
2022-03-12 16:10 172216076 Vaksala SK F06 Svart - Storvreta IBK F07 6 - 2 Jesper Thorsbrink, Thomas Larsson IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-25 18:00 172216078 IBK Östhammar - Storvreta IBK F07 7 - 3 Rohnny Åhman, Thomas Tanskanen Frösåkersskolan
2022-03-27 172216077 Hagunda IF F05-08 - Björklinge BK F06 WW (-5 - -5) IFU Arena A
2022-04-02 10:10 172216082 Hagunda IF F05-08 - Vaksala SK F06 Svart WW (-5 - -5) IFU Arena B - Turbo Sport
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Björklinge BK F06 13 9 1 3 69-54 15 28
2. IBK Östhammar 13 8 1 4 58-45 13 25
3. Vaksala SK F06 Svart 13 6 0 7 62-61 1 18
4. SK Vide DJ Div 2 9 5 0 4 41-39 2 15
5. Hagunda IF F05-08 13 5 0 8 40-54 -14 15
6. Storvreta IBK F07 6 1 0 5 19-38 -19 3
7. IK Sirius IBK F06 Blå 11 1 0 10 35-63 -28 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor röd div 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 11:45 172217001 Alunda IBF F05-07 - Vaksala SK F06 Svart 3 - 4 Gabriel Wall, Filip Djerfh Olandshallen
2022-02-12 16:40 172217007 IK Sirius IBK F06 Blå - Vaksala SK F06 Gul 2 2 - 5 Anton Ceder, Tony Sundström IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-14 20:10 172217010 Bälinge IF F06/07 - Tobo/Örbyhus FF 9 - 0 Lars Halvarsson, Vesa Petterson Vattholma Sporthall
2021-10-16 13:00 172217011 Vaksala SK F06 Gul 2 - Storvreta IBK F07 1 - 3 Sam Varahram, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-24 13:50 172217017 Vaksala SK F06 Svart - Storvreta IBK F07 4 - 2 Gabriel Wall, Filip Djerfh IFU Arena – DHinox
2021-10-24 16:10 172217018 Bälinge IF F06/07 - SK Vide DJ Div 2 4 - 1 Gabriel Wall, Filip Djerfh IFU Arena – DHinox
2021-10-30 10:15 172217024 SK Vide DJ Div 2 - Storvreta IBK F07 1 - 0 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson CIK A
2021-10-30 15:50 172217026 IK Sirius IBK F06 Blå - Bälinge IF F06/07 0 - 7 Wilbur Trost, Lars Halvarsson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-12-03 18:30 172217022 Tobo/Örbyhus FF - Alunda IBF F05-07 1 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord, Fredrik Longgren, Jouni Myller Örbyhus Sporthall
2021-11-13 14:10 172217030 Tobo/Örbyhus FF - SK Vide DJ Div 2 3 - 4 Ronnie Eriksson, Christian Brundin Örbyhus Sporthall
2021-11-13 19:40 172217029 Alunda IBF F05-07 - Storvreta IBK F07 4 - 7 Jan Tuominen, Fredrik Longgren Olandshallen
2021-11-20 10:40 172217042 Vaksala SK F06 Gul 2 - Bälinge IF F06/07 0 - 7 Jan Tuominen, David Wigfeldt IFU Arena – DHinox
2021-11-20 14:30 172217036 SK Vide DJ Div 2 - Alunda IBF F05-07 2 - 2 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink CIK A
2021-11-21 13:40 172217038 IK Sirius IBK F06 Blå - Tobo/Örbyhus FF 10 - 1 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-23 19:20 172217049 Vaksala SK F06 Svart - Bälinge IF F06/07 0 - 0 Per-Olof Svensson, Tony Nyberg IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-27 13:50 172217044 SK Vide DJ Div 2 - IK Sirius IBK F06 Blå 2 - 3 Haris Hodzic, Peter Högman CIK A
2021-11-27 16:00 172217048 Björklinge BK F06 - Vaksala SK F06 Gul 2 10 - 1 Gabriel Wall, Tony Sundström Björklinge Sporthall
2021-12-06 19:20 172217054 Vaksala SK F06 Gul 2 - Tobo/Örbyhus FF 7 - 3 Villiam Lööf, Simon Hillerius Öberg IFU Arena B - Turbo Sport
2021-12-07 19:20 172217050 IK Sirius IBK F06 Blå - Alunda IBF F05-07 4 - 2 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-30 19:15 172217056 Björklinge BK F06 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 5 Anton Ceder, Christoffer Stenlund Uppsala Life Arena
2021-12-05 18:45 172217147 Björklinge BK F06 - Alunda IBF F05-07 11 - 0 Vesa Petterson, Jan Tuominen Björklinge Sporthall
2021-12-10 18:30 172217062 Tobo/Örbyhus FF - Vaksala SK F06 Svart 3 - 8 Tima Shtutman, Georgios Papadakis Örbyhus Sporthall
2021-12-11 13:20 172217060 SK Vide DJ Div 2 - Vaksala SK F06 Gul 2 8 - 2 Christoffer Fredriksson, Mikael Rosenius CIK A
2021-12-12 14:00 172217061 Storvreta IBK F07 - Bälinge IF F06/07 1 - 4 Jan Tuominen, Georgios Papadakis Storvreta IBK Sporthall
2021-12-18 14:20 172217069 Storvreta IBK F07 - Björklinge BK F06 4 - 4 Wilbur Trost, Fredrik Longgren Ärentunaskolan
2021-12-19 14:20 172217068 Vaksala SK F06 Svart - SK Vide DJ Div 2 3 - 0 Albin Karlsson, Elin Bexell IFU Arena – DHinox
2021-12-19 15:30 172217066 Vaksala SK F06 Gul 2 - IK Sirius IBK F06 Blå 2 - 13 Albin Karlsson, Elin Bexell IFU Arena – DHinox
2022-04-01 19:00 172217067 Bälinge IF F06/07 - Alunda IBF F05-07 4 - 1 Tima Shtutman, Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2022-01-08 10:10 172217073 Vaksala SK F06 Svart - Tobo/Örbyhus FF 6 - 0 Elin Trolin, Jan Tuominen IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-09 11:20 172217074 IK Sirius IBK F06 Blå - Vaksala SK F06 Svart 1 - 4 Rebecka Ulriksson, Jan Tuominen IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-24 19:15 172217072 Vaksala SK F06 Gul 2 - SK Vide DJ Div 2 0 - 3 Jan Tuominen, Christoffer Stenlund Uppsala Life Arena
2022-03-27 15:10 172217077 Storvreta IBK F07 - Tobo/Örbyhus FF 12 - 0 Fredrik Longgren, Christian Brundin Ärentunaskolan
2022-01-15 12:30 172217078 Vaksala SK F06 Gul 2 - Alunda IBF F05-07 6 - 2 Tima Shtutman, Elin Trolin IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-16 12:50 172217084 Storvreta IBK F07 - SK Vide DJ Div 2 4 - 1 Vendela Eklund, Elin Bexell Storvreta IBK Sporthall
2022-01-16 17:30 172217080 Vaksala SK F06 Svart - IK Sirius IBK F06 Blå 6 - 2 Haris Hodzic, Fredrik Longgren IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-26 13:40 172217083 Tobo/Örbyhus FF - Storvreta IBK F07 1 - 7 Dan Vikström, Jouni Myller Örbyhus Sporthall
2022-01-22 172217086 Vaksala SK F06 Gul 2 - Vaksala SK F06 Svart WW (-5 - -5) IFU Arena - Upplands Energi
2022-01-23 13:30 172217090 IK Sirius IBK F06 Blå - Storvreta IBK F07 4 - 7 Jan Tuominen, Fredrik Karlsson IFU Arena – DHinox
2022-03-03 18:00 172217085 Alunda IBF F05-07 - Bälinge IF F06/07 0 - 8 Fredrik Longgren, Thomas Lundqvist Olandshallen
2022-01-30 19:30 172217092 Vaksala SK F06 Svart - Alunda IBF F05-07 8 - 1 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-22 20:10 172217093 Bälinge IF F06/07 - Björklinge BK F06 3 - 1 Vesa Petterson, Tima Shtutman IFU Arena A
2022-02-06 10:00 172217102 Storvreta IBK F07 - Vaksala SK F06 Gul 2 2 - 2 Victor Flemström, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2022-02-08 18:45 172217103 SK Vide DJ Div 2 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 4 Lars Karlsson, Maximilian Halvarsson CIK A
2022-02-08 20:00 172217101 Tobo/Örbyhus FF - Bälinge IF F06/07 0 - 11 Vesa Petterson, Bo Pettersson Loklint Örbyhus Sporthall
2022-02-19 18:20 172217099 Alunda IBF F05-07 - Vaksala SK F06 Gul 2 1 - 0 Georgios Papadakis, Peter Alenbring Olandshallen
2022-02-11 18:45 172217107 Tobo/Örbyhus FF - Björklinge BK F06 2 - 16 Christian Brundin, Ronnie Eriksson Örbyhus Sporthall
2022-02-12 11:40 172217108 Storvreta IBK F07 - Vaksala SK F06 Svart 0 - 3 Christoffer Fredriksson, Tony Sundström Storvreta IBK Sporthall
2022-02-12 14:40 172217109 SK Vide DJ Div 2 - Bälinge IF F06/07 2 - 2 Per-Olof Svensson, Georgios Papadakis CIK A
2022-03-05 11:20 172217113 Alunda IBF F05-07 - Tobo/Örbyhus FF 4 - 1 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Olandshallen
2022-03-05 14:50 172217116 Vaksala SK F06 Svart - Vaksala SK F06 Gul 2 WW (-5 - -5) IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-05 18:00 172217115 Björklinge BK F06 - SK Vide DJ Div 2 6 - 3 Thomas Lundqvist, Fredrik Longgren Björklinge Sporthall
2022-03-06 15:10 172217117 Bälinge IF F06/07 - IK Sirius IBK F06 Blå 10 - 0 Tima Shtutman, Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-12 16:50 172217121 SK Vide DJ Div 2 - Tobo/Örbyhus FF 6 - 3 Fredrik Karlsson, Niklas Arvidsson CIK A
2022-03-13 16:40 172217123 IK Sirius IBK F06 Blå - Björklinge BK F06 2 - 6 Fabian Fahimi, Jan Tuominen IFU Arena – DHinox
2022-03-13 17:30 172217120 Storvreta IBK F07 - Alunda IBF F05-07 5 - 0 Fredrik Longgren, Christian Brundin Storvreta IBK Sporthall
2022-03-18 19:00 172217129 Tobo/Örbyhus FF - IK Sirius IBK F06 Blå 2 - 4 Fredrik Longgren, Christian Brundin Örbyhus Sporthall
2022-03-18 19:50 172217133 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Gul 2 3 - 4 Albin Karlsson, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-19 17:30 172217127 Alunda IBF F05-07 - SK Vide DJ Div 2 2 - 4 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Olandshallen
2022-03-20 16:00 172217128 Storvreta IBK F07 - IK Sirius IBK F06 Blå 4 - 2 Felicia Hoff, Christian Brundin Storvreta IBK Sporthall
2022-03-01 18:30 172217135 IK Sirius IBK F06 Blå - SK Vide DJ Div 2 2 - 3 Mattias Patrik Robert Thorsén, Henrik Wallenborg IFU Arena A
2022-03-25 19:50 172217140 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 0 Rebecka Ulriksson, Elin Bexell IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-04-01 19:00 172217145 Tobo/Örbyhus FF - Vaksala SK F06 Gul 2 0 - 9 Fredrik Longgren, Jouni Myller Örbyhus Sporthall
2022-04-02 11:00 172217141 Alunda IBF F05-07 - IK Sirius IBK F06 Blå 4 - 5 Georgios Papadakis, Gabriel Wall Olandshallen
2022-04-03 11:00 172217146 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F07 5 - 1 Elin Trolin, Vendela Eklund IFU Arena B - Turbo Sport
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bälinge IF F06/ 07 15 12 2 1 79-11 68 38
2. Vaksala SK F06 Svart 15 11 1 3 55-28 27 34
3. Storvreta IBK F07 15 8 2 5 59-36 23 26
4. SK Vide DJ Div 2 15 7 2 6 42-40 2 23
5. IK Sirius IBK F06 Blå 15 6 0 9 54-65 -11 18
6. Björklinge BK F06 8 5 1 2 56-20 36 16
7. Vaksala SK F06 Gul 2 15 5 1 9 39-67 -28 16
8. Alunda IBF F05-07 15 3 1 11 28-70 -42 10
9. Tobo/ Örbyhus FF 15 0 0 15 20-115 -95 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor röd div 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-08 19:50 172218001 Bälinge IF F06/07 - Enköpings IBK F06-07 17 - 2 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-09 10:10 172218002 FBC Uppsala F07 div 3 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 2 - 9 Rasmus Edin, Noah Gustafsson IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-09 11:20 172218003 Hagunda IF F07/08 div 3 - Vaksala SK svart 5 - 1 Noah Gustafsson, Rasmus Edin IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-09 12:30 172218005 IK Sirius IBK F08 Blå - Storvreta IBK F08 3 - 2 Elin Trolin, Jouni Myller IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-09 13:00 172218004 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Vaksala SK Gul 3 - 2 Christian Brundin, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2021-10-16 11:00 172218007 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Bälinge IF F06/07 1 - 0 Vendela Eklund, Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2021-10-16 14:45 172218008 Enköpings IBK F06-07 - Vaksala SK svart 9 - 14 Vendela Eklund, Erik Rosvall S:t Ilianshallen
2021-10-17 09:00 172218009 Vaksala SK Gul - FBC Uppsala F07 div 3 9 - 5 Rebecka Ulriksson, Fredrik Longgren IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-17 12:30 172218011 Stenhagens KK F07/08 - IFK Dannemora/Ö F06-08 2 - 5 Felicia Hoff, Jan Tuominen Stenhagenskolans Sporthall
2021-10-24 11:00 172218010 Storvreta IBK F08 - Hagunda IF F07/08 div 3 2 - 0 Rebecka Ulriksson, Fredrik Longgren Storvreta IBK Sporthall
2021-10-22 19:50 172218013 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK svart 5 - 1 Vesa Petterson, Elin Bexell IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-23 10:30 172218018 IFK Dannemora/Ö F06-08 - IK Sirius IBK F08 Blå 1 - 6 Dan Vikström, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2021-10-23 15:00 172218014 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Vaksala SK Gul 3 - 1 Haris Hodzic, Thomas Larsson Örsundsbro Sporthall
2022-01-16 18:00 172218016 FBC Uppsala F07 div 3 - Stenhagens KK F07/08 3 - 0 Mattias Patrik Robert Thorsén, Albin Karlsson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-31 19:00 172218015 Enköpings IBK F06-07 - Storvreta IBK F08 4 - 10 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2021-10-30 09:00 172218019 Vaksala SK Gul - Bälinge IF F06/07 1 - 10 Rebecka Ulriksson, Alexander Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-30 10:10 172218023 IK Sirius IBK F08 Blå - FBC Uppsala F07 div 3 3 - 1 Alexander Stolt, Rebecka Ulriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-30 11:20 172218024 Hagunda IF F07/08 div 3 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 3 Vendela Eklund, Wilbur Trost IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-31 09:00 172218020 Vaksala SK svart - Storvreta IBK F08 2 - 3 Christoffer Fredriksson, Victor Flemström IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-31 14:00 172218021 Stenhagens KK F07/08 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 1 - 3 Haris Hodzic, Alexander Stolt Stenhagenskolans Sporthall
2021-11-12 19:20 172218025 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F08 2 - 1 Felicia Hoff, Elin Trolin IFU Arena – DHinox
2021-11-13 13:00 172218026 Vaksala SK Gul - Stenhagens KK F07/08 0 - 6 Rebecka Ulriksson, Alexander Stolt IFU Arena A
2021-11-13 13:00 172218028 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - IK Sirius IBK F08 Blå 1 - 2 Peter Högman, Vendela Eklund Örsundsbro Sporthall
2021-11-13 14:10 172218030 FBC Uppsala F07 div 3 - Hagunda IF F07/08 div 3 1 - 9 Rebecka Ulriksson, Alexander Stolt IFU Arena A
2021-11-13 16:30 172218029 Enköpings IBK F06-07 - IFK Dannemora/Ö F06-08 3 - 7 Peter Högman, Vendela Eklund S:t Ilianshallen
2021-11-19 19:00 172218035 Hagunda IF F07/08 div 3 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 2 - 3 Wilbur Trost, Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-20 11:20 172218034 Vaksala SK svart - IFK Dannemora/Ö F06-08 9 - 0 Elias Brode, Alexander Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-20 13:40 172218033 Vaksala SK Gul - IK Sirius IBK F08 Blå 1 - 5 Christoffer Fredriksson, Wilbur Trost IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-20 15:30 172218036 FBC Uppsala F07 div 3 - Enköpings IBK F06-07 4 - 7 Albin Karlsson, Anton Ceder IFU Arena A
2021-12-04 15:15 172218031 Stenhagens KK F07/08 - Bälinge IF F06/07 0 - 5 Elin Trolin, Wilbur Trost Stenhagen BoKC
2021-11-23 18:10 172218041 Vaksala SK svart - FBC Uppsala F07 div 3 6 - 4 Elin Trolin, David Wigfeldt IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-27 15:00 172218042 Enköpings IBK F06-07 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 4 - 3 Vendela Eklund, Elin Bexell S:t Ilianshallen
2021-11-28 10:10 172218039 Storvreta IBK F08 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 6 Lars Halvarsson, Oskar Wallin Storvreta IBK Sporthall
2021-11-28 13:40 172218038 Stenhagens KK F07/08 - IK Sirius IBK F08 Blå 1 - 3 Alexander Stolt, Wilbur Trost Stenhagenskolans Sporthall
2021-12-22 19:40 172218040 Vaksala SK Gul - Hagunda IF F07/08 div 3 3 - 3 Vendela Eklund, Christian Brundin Stenhagen BoKC
2021-12-04 11:00 172218048 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Vaksala SK svart 2 - 4 Fredrik Karlsson, Malin Hjelm Örsundsbro Sporthall
2021-12-06 17:00 172218046 FBC Uppsala F07 div 3 - Storvreta IBK F08 0 - 9 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-06 19:20 172218045 Hagunda IF F07/08 div 3 - Stenhagens KK F07/08 2 - 2 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-07 18:00 172218043 IK Sirius IBK F08 Blå - Bälinge IF F06/07 3 - 5 Henrik Wallenborg, Noah Gustafsson IFU Arena – DHinox
2022-03-24 19:00 172218047 Enköpings IBK F06-07 - Vaksala SK Gul 2 - 4 Vendela Eklund, Erik Rosvall S:t Ilianshallen
2021-12-07 17:00 172218054 Vaksala SK Gul - Vaksala SK svart 9 - 6 Rebecka Ulriksson, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-11 13:30 172218049 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Bälinge IF F06/07 1 - 3 Dan Vikström, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2021-12-11 16:20 172218050 IK Sirius IBK F08 Blå - Hagunda IF F07/08 div 3 4 - 4 Vesa Petterson, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-12 12:50 172218053 Storvreta IBK F08 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 6 - 1 Jan Tuominen, Georgios Papadakis Storvreta IBK Sporthall
2021-12-12 15:20 172218052 Stenhagens KK F07/08 - Enköpings IBK F06-07 1 - 3 Rebecka Ulriksson, Wilbur Trost Stenhagenskolans Sporthall
2021-12-19 10:30 172218057 Enköpings IBK F06-07 - IK Sirius IBK F08 Blå 1 - 11 Peter Högman, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2021-12-19 12:40 172218059 Vaksala SK svart - Stenhagens KK F07/08 3 - 4 Elin Trolin, Felicia Hoff IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-19 13:50 172218060 Vaksala SK Gul - Storvreta IBK F08 3 - 4 Elin Trolin, Felicia Hoff IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-19 16:10 172218056 FBC Uppsala F07 div 3 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 4 Christoffer Fredriksson, Haris Hodzic IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-13 15:40 172218055 Hagunda IF F07/08 div 3 - Bälinge IF F06/07 1 - 4 Felicia Hoff, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2022-01-09 09:00 172218064 IK Sirius IBK F08 Blå - Vaksala SK svart 2 - 4 Jan Tuominen, Rebecka Ulriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-09 10:10 172218061 Bälinge IF F06/07 - FBC Uppsala F07 div 3 11 - 0 Rebecka Ulriksson, Jan Tuominen IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-09 12:30 172218066 Stenhagens KK F07/08 - Storvreta IBK F08 0 - 6 Vendela Eklund, Elin Bexell Stenhagenskolans Sporthall
2022-01-09 16:30 172218062 Hagunda IF F07/08 div 3 - Enköpings IBK F06-07 5 - 3 Tima Shtutman, Elin Trolin IFU Arena B - Turbo Sport
2022-02-11 19:00 172218063 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 3 - 2 Jouni Myller, Fredrik Longgren Österby Sim o Sporthall
2022-01-15 11:20 172218070 Vaksala SK Gul - IFK Dannemora/Ö F06-08 4 - 1 Elin Trolin, Tima Shtutman IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-15 14:30 172218068 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - FBC Uppsala F07 div 3 3 - 4 Wilbur Trost, Elias Brode Örsundsbro Sporthall
2022-01-16 09:00 172218069 Vaksala SK svart - Hagunda IF F07/08 div 3 3 - 5 Tima Shtutman, Felicia Hoff IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-16 11:40 172218071 Storvreta IBK F08 - IK Sirius IBK F08 Blå 3 - 5 Vendela Eklund, Elin Bexell Storvreta IBK Sporthall
2022-01-16 16:00 172218067 Enköpings IBK F06-07 - Bälinge IF F06/07 0 - 9 Peter Högman, Erik Rosvall S:t Ilianshallen
2022-01-23 18:40 172218075 FBC Uppsala F07 div 3 - Vaksala SK Gul 6 - 7 Felix Pettersson, Erik Andersson IFU Arena – DHinox
2022-01-23 19:20 172218076 Hagunda IF F07/08 div 3 - Storvreta IBK F08 2 - 3 Rebecka Ulriksson, Vesa Petterson IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-05 15:30 172218073 Bälinge IF F06/07 - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 11 - 1 Noah Gustafsson, Rasmus Edin IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-11 19:00 172218077 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Stenhagens KK F07/08 8 - 1 Fredrik Longgren, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-03-19 14:00 172218074 Vaksala SK svart - Enköpings IBK F06-07 4 - 3 Tima Shtutman, Niklas Arvidsson IFU Arena – DHinox
2022-01-30 12:30 172218082 Stenhagens KK F07/08 - FBC Uppsala F07 div 3 1 - 4 Wilbur Trost, Felicia Hoff Stenhagenskolans Sporthall
2022-01-30 13:50 172218081 Storvreta IBK F08 - Enköpings IBK F06-07 8 - 3 Christian Brundin, Fredrik Longgren Ärentunaskolan
2022-01-30 18:40 172218079 Vaksala SK svart - Bälinge IF F06/07 2 - 8 Rebecka Ulriksson, Jan Tuominen IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-31 18:10 172218084 IK Sirius IBK F08 Blå - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 3 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-18 18:40 172218080 Vaksala SK Gul - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 3 - 2 Rasmus Edin, Noah Gustafsson IFU Arena - Upplands Energi
2022-02-05 13:00 172218087 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Stenhagens KK F07/08 5 - 2 Vendela Eklund, Haris Hodzic Örsundsbro Sporthall
2022-02-05 13:30 172218090 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Hagunda IF F07/08 div 3 3 - 3 Jouni Myller, Fredrik Longgren Österby Sim o Sporthall
2022-02-06 11:10 172218086 Storvreta IBK F08 - Vaksala SK svart 1 - 1 Victor Flemström, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2022-02-10 20:10 172218085 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK Gul 6 - 0 Lars Halvarsson, Christian Brundin Vattholma Sporthall
2022-04-03 09:10 172218089 FBC Uppsala F07 div 3 - IK Sirius IBK F08 Blå 0 - 6 Elin Trolin, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2022-02-12 11:20 172218096 Hagunda IF F07/08 div 3 - FBC Uppsala F07 div 3 5 - 1 Noah Gustafsson, Rasmus Edin IFU Arena A
2022-02-12 13:00 172218092 Stenhagens KK F07/08 - Vaksala SK Gul 2 - 5 Peter Högman, Martin Hallén Almroth Stenhagen BoKC
2022-02-12 13:30 172218095 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Enköpings IBK F06-07 7 - 2 Ronnie Eriksson, Christian Brundin Österby Sim o Sporthall
2022-02-13 10:20 172218091 Storvreta IBK F08 - Bälinge IF F06/07 2 - 3 Georgios Papadakis, Peter Högman Storvreta IBK Sporthall
2022-03-13 17:20 172218094 IK Sirius IBK F08 Blå - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 1 - 0 Noah Gustafsson, Rasmus Edin IFU Arena A
2022-02-15 16:15 172218099 IK Sirius IBK F08 Blå - Vaksala SK Gul 7 - 1 Rebecka Ulriksson, Felicia Hoff IFU Arena - Upplands Energi
2022-02-18 19:50 172218101 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Hagunda IF F07/08 div 3 4 - 3 Haris Hodzic, Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2022-02-19 10:00 172218100 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Vaksala SK svart 0 - 0 Fredrik Longgren, Christian Brundin Österby Sim o Sporthall
2022-02-19 11:20 172218097 Bälinge IF F06/07 - Stenhagens KK F07/08 7 - 0 Elin Trolin, Per-Olof Svensson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-27 13:00 172218102 Enköpings IBK F06-07 - FBC Uppsala F07 div 3 3 - 3 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2022-03-05 11:20 172218104 IK Sirius IBK F08 Blå - Stenhagens KK F07/08 10 - 1 Wilbur Trost, Alexander Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-05 12:00 172218105 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Storvreta IBK F08 2 - 4 Jouni Myller, Fredrik Longgren Österby Sim o Sporthall
2022-03-05 12:30 172218106 Hagunda IF F07/08 div 3 - Vaksala SK Gul 3 - 1 Mattias Patrik Robert Thorsén, Thomas Larsson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-05 13:40 172218107 FBC Uppsala F07 div 3 - Vaksala SK svart 3 - 4 Mattias Patrik Robert Thorsén, Thomas Larsson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-06 13:00 172218108 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Enköpings IBK F06-07 8 - 0 Vendela Eklund, Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2022-03-10 19:40 172218111 Stenhagens KK F07/08 - Hagunda IF F07/08 div 3 2 - 4 Elin Trolin, Felicia Hoff Stenhagenskolans Sporthall
2022-03-10 19:50 172218114 Vaksala SK svart - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) 1 - 2 Fredrik Longgren, Christian Brundin Lindbackens Sporthall
2022-03-11 19:20 172218109 Bälinge IF F06/07 - IK Sirius IBK F08 Blå 2 - 1 Albin Karlsson, Christoffer Fredriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-12 14:20 172218112 Storvreta IBK F08 - FBC Uppsala F07 div 3 6 - 5 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist Storvreta IBK Sporthall
2022-03-13 09:30 172218113 Vaksala SK Gul - Enköpings IBK F06-07 7 - 5 Mimma Spasic, Haris Hodzic IFU Arena A
2022-03-19 14:15 172218119 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Storvreta IBK F08 2 - 4 Fredrik Karlsson, Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2022-03-19 17:10 172218115 Bälinge IF F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-08 3 - 0 Wilbur Trost, Jan Tuominen IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-20 12:00 172218118 Enköpings IBK F06-07 - Stenhagens KK F07/08 4 - 3 Per-Olof Svensson, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2022-03-30 19:15 172218116 Hagunda IF F07/08 div 3 - IK Sirius IBK F08 Blå 2 - 9 Haris Hodzic, Rebecka Ulriksson Gamlishallen
2022-03-31 19:30 172218120 Vaksala SK svart - Vaksala SK Gul 2 - 4 Mattias Patrik Robert Thorsén, Haris Hodzic Lindbackens Sporthall
2022-03-24 20:10 172218121 Bälinge IF F06/07 - Hagunda IF F07/08 div 3 9 - 5 Lars Halvarsson, Fredrik Longgren Vattholma Sporthall
2022-03-26 10:00 172218123 IK Sirius IBK F08 Blå - Enköpings IBK F06-07 14 - 0 Felicia Hoff, Jouni Myller Gamlishallen
2022-03-26 13:30 172218122 IFK Dannemora/Ö F06-08 - FBC Uppsala F07 div 3 5 - 3 Christian Brundin, Thomas Lundqvist Österby Sim o Sporthall
2022-03-27 13:40 172218125 Stenhagens KK F07/08 - Vaksala SK svart 2 - 2 Rebecka Ulriksson, Jouni Myller Stenhagenskolans Sporthall
2022-03-27 14:50 172218126 Storvreta IBK F08 - Vaksala SK Gul 6 - 1 Thomas Lundqvist, Mikael Rosenius Storvreta IBK Sporthall
2022-03-23 19:00 172218129 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - IFK Dannemora/Ö F06-08 3 - 1 Vendela Eklund, Jan-Olov Cederholm Örsundsbro Sporthall
2022-04-02 11:00 172218128 Enköpings IBK F06-07 - Hagunda IF F07/08 div 3 3 - 5 , Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2022-04-02 13:40 172218127 FBC Uppsala F07 div 3 - Bälinge IF F06/07 2 - 6 Marko Spasic, Felicia Hoff IFU Arena - Upplands Energi
2022-04-02 14:50 172218130 Vaksala SK svart - IK Sirius IBK F08 Blå 3 - 4 Felicia Hoff, Marko Spasic IFU Arena - Upplands Energi
2022-04-03 16:30 172218132 Storvreta IBK F08 - Stenhagens KK F07/08 1 - 1 Reine Schröder, Martin Stenberg Storvreta IBK Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bälinge IF F06/ 07 20 19 0 1 126-24 102 57
2. IK Sirius IBK F08 Blå 20 15 1 4 100-36 64 46
3. Storvreta IBK F08 20 13 2 5 82-46 36 41
4. IFK Dannemora/ Ö F06-08 20 11 2 7 63-54 9 35
5. Örsundsbro IF F07/ 08 (Röd 3) 20 10 0 10 58-55 3 30
6. Hagunda IF F07/ 08 div 3 20 8 4 8 69-64 5 28
7. Vaksala SK Gul 20 9 1 10 66-87 -21 28
8. Vaksala SK svart 20 7 3 10 72-75 -3 24
9. Enköpings IBK F06-07 20 4 1 15 61-144 -83 13
10. FBC Uppsala F07 div 3 20 3 1 16 52-113 -61 10
11. Stenhagens KK F07/ 08 20 2 3 15 32-83 -51 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor röd div 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-16 16:00 172219005 Storvreta IBK F09 - Björklinge BK F08/09 8 - 4 Christoffer Fredriksson, Fredrik Longgren Storvreta IBK Sporthall
2021-10-17 10:10 172219001 Bälinge IF F08/09 - Frötuna IBF F 08/09 röd 11 - 1 Rebecka Ulriksson, Fredrik Longgren IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-17 11:20 172219003 IK Sirius IBK F08 Svart - IFK Dannemora/Ö F07-09 2 - 1 Elin Trolin, Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-23 12:00 172219007 IFK Dannemora/Ö F07-09 - Frötuna IBF F 08/09 röd 4 - 0 Dan Vikström, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2021-10-23 14:20 172219008 Björklinge BK F08/09 - Tierp IBK F06/07 6 - 1 Alexander Stolt, Fredrik Longgren Björklinge Sporthall
2021-10-30 13:30 172219014 Tierp IBK F06/07 - Storvreta IBK F09 4 - 2 Markus Lundquist, Dan Vikström Aspenhallen
2021-10-31 11:20 172219011 Bälinge IF F08/09 - IFK Dannemora/Ö F07-09 3 - 3 Felicia Hoff, Elin Trolin IFU Arena A
2021-11-14 13:00 172219020 IK Sirius IBK F08 Svart - Tierp IBK F06/07 6 - 5 Vendela Eklund, Rebecka Ulriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-14 14:10 172219016 Bälinge IF F08/09 - Björklinge BK F08/09 1 - 1 Vendela Eklund, Rebecka Ulriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-20 09:00 172219025 Frötuna IBF F 08/09 röd - Tierp IBK F06/07 1 - 3 Elin Trolin, Felicia Hoff Sävja Sporthall
2021-11-20 14:00 172219022 Björklinge BK F08/09 - Storvreta IBK F09 4 - 3 Vesa Petterson, Christian Brundin Björklinge Sporthall
2021-11-27 11:40 172219028 Björklinge BK F08/09 - IK Sirius IBK F08 Svart 1 - 2 Elias Brode, Albin Karlsson Björklinge Sporthall
2021-11-27 16:30 172219026 Storvreta IBK F09 - Bälinge IF F08/09 7 - 10 Christoffer Fredriksson, Felicia Hoff Storvreta IBK Sporthall
2021-12-04 13:00 172219029 Tierp IBK F06/07 - IFK Dannemora/Ö F07-09 1 - 5 Fredrik Longgren, Christian Brundin Aspenhallen
2021-12-04 09:00 172219034 Björklinge BK F08/09 - Frötuna IBF F 08/09 röd 1 - 3 Christian Brundin, Fredrik Longgren Björklinge Sporthall
2021-12-04 14:10 172219032 Storvreta IBK F09 - IK Sirius IBK F08 Svart 1 - 5 Christoffer Fredriksson, Dan Vikström Storvreta IBK Sporthall
2021-12-11 14:00 172219038 Frötuna IBF F 08/09 röd - Storvreta IBK F09 1 - 1 Simon Hillerius Öberg, Elin Trolin Sävja Sporthall
2021-12-11 15:10 172219036 IK Sirius IBK F08 Svart - Bälinge IF F08/09 2 - 1 Rebecka Ulriksson, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2021-12-12 13:30 172219040 IFK Dannemora/Ö F07-09 - Björklinge BK F08/09 3 - 3 Fredrik Longgren, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2021-12-18 16:30 172219044 Storvreta IBK F09 - IFK Dannemora/Ö F07-09 4 - 5 Dan Vikström, Roger Morin Storvreta IBK Sporthall
2021-12-19 14:50 172219042 IK Sirius IBK F08 Svart - Frötuna IBF F 08/09 röd 5 - 1 Noah Gustafsson, Rasmus Edin IFU Arena A
2021-12-19 16:00 172219041 Bälinge IF F08/09 - Tierp IBK F06/07 2 - 2 Per-Olof Svensson, Jan-Olov Cederholm IFU Arena A
2022-01-15 12:45 172219046 Frötuna IBF F 08/09 röd - Bälinge IF F08/09 2 - 3 Pontus Rosendal, Haris Hodzic Sävja Sporthall
2022-01-16 13:30 172219048 IFK Dannemora/Ö F07-09 - IK Sirius IBK F08 Svart 2 - 3 Dan Vikström, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-01-22 12:15 172219052 Frötuna IBF F 08/09 röd - IFK Dannemora/Ö F07-09 2 - 3 Rebecka Ulriksson, Haris Hodzic Sävja Sporthall
2022-01-22 12:30 172219053 Tierp IBK F06/07 - Björklinge BK F08/09 3 - 3 Dan Vikström, Ronnie Eriksson Aspenhallen
2022-01-30 12:10 172219059 Storvreta IBK F09 - Tierp IBK F06/07 3 - 1 Albin Karlsson, Christoffer Fredriksson Storvreta IBK Sporthall
2022-02-12 15:00 172219056 IFK Dannemora/Ö F07-09 - Bälinge IF F08/09 6 - 3 Christian Brundin, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2022-02-05 09:00 172219061 Björklinge BK F08/09 - Bälinge IF F08/09 2 - 4 Felicia Hoff, Thomas Lundqvist Björklinge Sporthall
2022-02-05 11:30 172219065 Tierp IBK F06/07 - IK Sirius IBK F08 Svart 4 - 2 Dan Vikström, Christian Brundin Aspenhallen
2022-02-12 12:30 172219070 Tierp IBK F06/07 - Frötuna IBF F 08/09 röd 3 - 0 Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenhallen
2022-02-13 13:40 172219067 Storvreta IBK F09 - Björklinge BK F08/09 4 - 7 Christoffer Stenlund, Christian Brundin Ärentunaskolan
2022-03-05 09:00 172219073 IK Sirius IBK F08 Svart - Björklinge BK F08/09 2 - 0 Wilbur Trost, Alexander Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-05 10:10 172219071 Bälinge IF F08/09 - Storvreta IBK F09 1 - 6 Wilbur Trost, Alexander Stolt IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-06 17:20 172219074 IFK Dannemora/Ö F07-09 - Tierp IBK F06/07 2 - 3 Fredrik Longgren, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-03-12 09:00 172219079 Frötuna IBF F 08/09 röd - Björklinge BK F08/09 1 - 6 Vesa Petterson, Elin Trolin Sävja Sporthall
2022-03-12 13:40 172219077 IK Sirius IBK F08 Svart - Storvreta IBK F09 5 - 2 , Casandra Reuterström IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-19 13:40 172219085 Björklinge BK F08/09 - IFK Dannemora/Ö F07-09 5 - 3 Felicia Hoff, Elin Trolin Björklinge Sporthall
2022-03-19 16:30 172219083 Storvreta IBK F09 - Frötuna IBF F 08/09 röd 5 - 1 Lars Halvarsson, Per-Olof Svensson Storvreta IBK Sporthall
2022-03-20 11:20 172219081 Bälinge IF F08/09 - IK Sirius IBK F08 Svart 5 - 2 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-26 12:00 172219089 IFK Dannemora/Ö F07-09 - Storvreta IBK F09 1 - 3 Dan Vikström, Christian Brundin Österby Sim o Sporthall
2022-03-26 12:45 172219086 Tierp IBK F06/07 - Bälinge IF F08/09 3 - 5 Haris Hodzic, Ronnie Eriksson Aspenhallen
2022-03-26 15:00 172219087 Frötuna IBF F 08/09 röd - IK Sirius IBK F08 Svart 3 - 5 Rebecka Ulriksson, Vesa Petterson Sävja Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Sirius IBK F08 Svart 12 10 0 2 41-26 15 30
2. Bälinge IF F08/ 09 12 6 3 3 49-37 12 21
3. Björklinge BK F08/ 09 13 5 3 5 43-38 5 18
4. IFK Dannemora/ Ö F07-09 12 5 2 5 38-32 6 17
5. Tierp IBK F06/ 07 12 5 2 5 33-37 -4 17
6. Storvreta IBK F09 13 5 1 7 49-49 0 16
7. Frötuna IBF F 08/ 09 röd 12 1 1 10 16-50 -34 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor röd div 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 09:00 172220002 Vaksala SK F 09 - IK Sirius IBK F09 Svart 0 - 2 Rasmus Edin, Noah Gustafsson IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-09 11:00 172220004 Örsundsbro IF F08/09 - Storvreta IBK F09 röd 2 - 10 Vendela Eklund, Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2021-10-17 12:30 172220005 IK Sirius IBK F09 Svart - Frötuna IBF F08/09 vit 12 - 6 Vendela Eklund, Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-17 13:40 172220007 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F09 röd 1 - 4 Alexander Stolt, Wilbur Trost IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-23 12:00 172220009 Frötuna IBF F08/09 vit - Björklinge BK F08/09 Svart 0 - 4 Elin Trolin, Mattias Patrik Robert Thorsén Sävja Sporthall
2021-10-24 12:40 172220010 IK Sirius IBK F09 Svart - Storvreta IBK F09 röd 4 - 2 Felicia Hoff, Henrik Wallenborg IFU Arena – DHinox
2021-10-30 17:00 172220014 Örsundsbro IF F08/09 - Björklinge BK F08/09 Svart 3 - 5 Malin Hjelm, Vendela Eklund Örsundsbro Sporthall
2021-10-31 14:00 172220013 Storvreta IBK F09 röd - Frötuna IBF F08/09 vit 4 - 5 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Storvreta IBK Sporthall
2021-11-13 12:20 172220019 Björklinge BK F08/09 Svart - Vaksala SK F 09 3 - 2 Simon Hillerius Öberg, Felicia Hoff Björklinge Sporthall
2022-03-30 19:15 172220017 Frötuna IBF F08/09 vit - Örsundsbro IF F08/09 6 - 1 Pontus Rosendal, Elin Trolin Sävja Sporthall
2021-11-20 14:00 172220022 Vaksala SK F 09 - Örsundsbro IF F08/09 7 - 1 Jonas Farhat, Noah Gustafsson IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-21 14:50 172220024 IK Sirius IBK F09 Svart - Björklinge BK F08/09 Svart 2 - 2 Vendela Eklund, Felicia Hoff IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-27 17:00 172220027 Örsundsbro IF F08/09 - IK Sirius IBK F09 Svart 4 - 5 Per-Olof Svensson, Jan-Olov Cederholm Örsundsbro Sporthall
2021-11-28 16:30 172220028 Storvreta IBK F09 röd - Björklinge BK F08/09 Svart 4 - 2 Mattias Patrik Robert Thorsén, Georgios Papadakis Ärentunaskolan
2021-12-03 18:30 172220025 Frötuna IBF F08/09 vit - Vaksala SK F 09 1 - 3 David Söderström, Lima Söderqvist Sävja Sporthall
2021-12-05 14:20 172220032 Storvreta IBK F09 röd - Örsundsbro IF F08/09 7 - 0 Henrik Wallenborg, Wilbur Trost Storvreta IBK Sporthall
2022-01-09 09:30 172220030 IK Sirius IBK F09 Svart - Vaksala SK F 09 5 - 2 Elin Trolin, Tima Shtutman IFU Arena A
2021-12-11 16:30 172220033 Frötuna IBF F08/09 vit - IK Sirius IBK F09 Svart 0 - 3 Simon Hillerius Öberg, Elin Trolin Sävja Sporthall
2021-12-12 09:20 172220035 Storvreta IBK F09 röd - Vaksala SK F 09 4 - 5 Mattias Patrik Robert Thorsén, Anton Ceder Storvreta IBK Sporthall
2021-12-18 12:20 172220037 Björklinge BK F08/09 Svart - Frötuna IBF F08/09 vit 2 - 2 Elin Trolin, Felicia Hoff Björklinge Sporthall
2021-12-19 11:40 172220038 Storvreta IBK F09 röd - IK Sirius IBK F09 Svart 1 - 1 Jan Tuominen, Christoffer Fredriksson Storvreta IBK Sporthall
2022-01-08 09:00 172220042 Björklinge BK F08/09 Svart - Örsundsbro IF F08/09 5 - 0 Haris Hodzic, Lars Halvarsson Björklinge Sporthall
2022-01-08 10:00 172220041 Frötuna IBF F08/09 vit - Storvreta IBK F09 röd 0 - 6 Olle Isacsson, Fredrik Longgren Sävja Sporthall
2022-01-15 10:10 172220047 Vaksala SK F 09 - Björklinge BK F08/09 Svart 1 - 1 Gabriel Wall, Tima Shtutman IFU Arena B - Turbo Sport
2022-01-15 15:45 172220045 Örsundsbro IF F08/09 - Frötuna IBF F08/09 vit 1 - 1 Elias Brode, Wilbur Trost Örsundsbro Sporthall
2022-01-22 09:00 172220052 Björklinge BK F08/09 Svart - IK Sirius IBK F09 Svart 2 - 1 Anton Ceder, Fabian Fahimi Björklinge Sporthall
2022-04-04 17:45 172220050 Örsundsbro IF F08/09 - Vaksala SK F 09 4 - 2 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Örsundsbro Sporthall
2022-01-29 11:40 172220056 Björklinge BK F08/09 Svart - Storvreta IBK F09 röd 4 - 2 Dan Vikström, Tima Shtutman Björklinge Sporthall
2022-01-31 17:00 172220053 Vaksala SK F 09 - Frötuna IBF F08/09 vit 1 - 3 Vendela Eklund, Elin Bexell IFU Arena - Upplands Energi
2022-02-12 11:10 172220055 IK Sirius IBK F09 Svart - Örsundsbro IF F08/09 2 - 0 Haris Hodzic, Elin Bexell IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-02-05 11:20 172220058 Vaksala SK F 09 - IK Sirius IBK F09 Svart 3 - 4 Wilbur Trost, Elin Bexell IFU Arena – DHinox
2022-02-05 16:00 172220060 Örsundsbro IF F08/09 - Storvreta IBK F09 röd 2 - 7 Vendela Eklund, Haris Hodzic Örsundsbro Sporthall
2022-02-12 10:10 172220063 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F09 röd 1 - 5 Haris Hodzic, Elin Bexell IFU Arena A
2022-03-20 16:20 172220061 IK Sirius IBK F09 Svart - Frötuna IBF F08/09 vit 3 - 4 Fredrik Longgren, Jouni Myller IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-05 17:40 172220066 IK Sirius IBK F09 Svart - Storvreta IBK F09 röd 4 - 5 Felix Carlsson, Emil Karlsson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-26 10:00 172220065 Frötuna IBF F08/09 vit - Björklinge BK F08/09 Svart 2 - 4 Rebecka Ulriksson, Vesa Petterson Sävja Sporthall
2022-03-12 13:00 172220070 Örsundsbro IF F08/09 - Björklinge BK F08/09 Svart 1 - 11 , Jan-Olov Cederholm Örsundsbro Sporthall
2022-03-13 08:40 172220069 Storvreta IBK F09 röd - Frötuna IBF F08/09 vit 1 - 0 Lars Halvarsson, Dan Vikström Storvreta IBK Sporthall
2022-03-18 18:30 172220073 Frötuna IBF F08/09 vit - Örsundsbro IF F08/09 5 - 2 Haris Hodzic, Elin Trolin Sävja Sporthall
2022-03-19 16:00 172220075 Björklinge BK F08/09 Svart - Vaksala SK F 09 5 - 5 Felicia Hoff, Elin Trolin Björklinge Sporthall
2022-03-27 12:30 172220078 Vaksala SK F 09 - Örsundsbro IF F08/09 2 - 1 Haris Hodzic, Christian Brundin IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-27 13:40 172220080 IK Sirius IBK F09 Svart - Björklinge BK F08/09 Svart 2 - 2 Haris Hodzic, Christian Brundin IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-02 13:30 172220083 Örsundsbro IF F08/09 - IK Sirius IBK F09 Svart 0 - 6 Vendela Eklund, Erik Rosvall Örsundsbro Sporthall
2022-04-02 14:30 172220081 Frötuna IBF F08/09 vit - Vaksala SK F 09 5 - 4 Markus Lundquist, Haris Hodzic Sävja Sporthall
2022-04-03 15:20 172220084 Storvreta IBK F09 röd - Björklinge BK F08/09 Svart 1 - 2 Georgios Papadakis, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Björklinge BK F08/ 09 Svart 15 9 5 1 54-28 26 32
2. IK Sirius IBK F09 Svart 15 9 3 3 56-33 23 30
3. Storvreta IBK F09 röd 15 9 1 5 63-33 30 28
4. Frötuna IBF F08/ 09 vit 15 6 2 7 40-51 -11 20
5. Vaksala SK F 09 15 4 2 9 39-48 -9 14
6. Örsundsbro IF F08/ 09 15 1 1 13 22-81 -59 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis