Herrjuniorer GUD (02-03) x (2020/21)

Gruppspel
Herrjuniorer GUD (02-03)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-09 19:30 034441007 IBK Runsten - IK Sirius FBC 7 - 10 Benny Grönblad, Anders Löfgren Nynäshallen
2020-10-10 15:30 034441006 IBF Falun Utveckling 04 - LI20 IBF/IBF Gagnef 5 - 8 Andreas Spång, Johan Forsström Guide Arena 1
2020-10-10 18:00 034441003 Håsta IBK - Sundsvall City IBC Ungdom 5 - 8 Robert Mårtensson, Michael Hoek OilQuick Arena
2020-10-11 14:30 034441002 Sundsvall FBC Ungdom - Hagunda IF/Stenhagens KK 14 - 5 Peter Palander, Pierre Björklund Skönsbergshallen
2020-10-30 19:00 034441005 IBF Falun Utveckling 03 - Sandvikens AIK 11 - 8 Felix Carlsson, Jussi Nissinen Guide Arena 2
2020-10-31 13:15 034441001 Gävle GIK - Timrå IBC 7 - 9 Johan Andersson, Pär Hedlund Träffen Arena
034441013 IK Sirius FBC - IBF Falun Utveckling 03
2020-10-18 14:00 034441011 Sandvikens AIK - Håsta IBK 3 - 5 Benny Grönblad, Rikard Karlsson Arena Jernvallen
2020-10-18 17:20 034441010 Storvreta IBK - Hagunda IF/Stenhagens KK 7 - 13 Felix Pettersson, Erik Andersson IFU Arena – DHinox
2020-10-23 19:30 034441014 IBF Falun Utveckling 04 - IBK Runsten 4 - 5 Andreas Spång, Mikael Svenske Guide Arena 1
2020-10-24 15:30 034441008 Sundsvall FBC Ungdom - Gävle GIK 14 - 1 Roger Lundbäck, Anders Johansson Skönsbergshallen
2020-11-14 13:00 034441009 Sundsvall City IBC Ungdom - Timrå IBC 3 - 9 Peter Palander, Teodor Lundgren Höglunda
034441016 Sundsvall FBC Ungdom - Storvreta IBK
034441019 Håsta IBK - IK Sirius FBC
2020-10-12 20:10 034441021 IBF Falun Utveckling 03 - IBF Falun Utveckling 04 5 - 7 Felix Carlsson, Simon Jansson Guide Arena 1
2020-10-17 14:00 034441018 Hagunda IF/Stenhagens KK - LI20 IBF/IBF Gagnef 13 - 4 Tony Nyberg, Thomas Larsson Stenhagen BoKC
2020-10-25 14:00 034441017 Timrå IBC - Sandvikens AIK 7 - 8 Henrik Hörnfeldt, Peter Palander Timrå Sporthall
2020-10-25 16:00 034441015 Gävle GIK - Sundsvall City IBC Ungdom 6 - 7 Reine Schröder, Martin Stenberg Novahallen - Gavlehov
034441022 Storvreta IBK - Gävle GIK
034441023 Sandvikens AIK - Sundsvall City IBC Ungdom
034441024 LI20 IBF/IBF Gagnef - Sundsvall FBC Ungdom
034441025 IK Sirius FBC - Timrå IBC
034441026 IBK Runsten - Hagunda IF/Stenhagens KK
2020-10-30 20:00 034441027 IBF Falun Utveckling 04 - Håsta IBK 3 - 6 Fredrik Andersson, Tim Green Guide Arena 1
034441030 Storvreta IBK - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441031 Sundsvall City IBC Ungdom - IK Sirius FBC
034441033 Timrå IBC - IBF Falun Utveckling 04
034441034 Hagunda IF/Stenhagens KK - IBF Falun Utveckling 03
2020-11-08 14:30 034441032 Sundsvall FBC Ungdom - IBK Runsten 15 - 4 Roger Lundbäck, Mattias Karlsson Skönsbergshallen
2020-11-08 16:00 034441029 Gävle GIK - Sandvikens AIK 4 - 5 Pontus Grönberg, Erik Lindberg Nynäshallen
034441036 LI20 IBF/IBF Gagnef - Gävle GIK
034441037 IK Sirius FBC - Sandvikens AIK
034441038 IBK Runsten - Storvreta IBK
034441039 IBF Falun Utveckling 04 - Sundsvall City IBC Ungdom
034441040 IBF Falun Utveckling 03 - Sundsvall FBC Ungdom
034441042 Hagunda IF/Stenhagens KK - Håsta IBK
034441043 Gävle GIK - IK Sirius FBC
034441044 LI20 IBF/IBF Gagnef - IBK Runsten
034441045 Sandvikens AIK - IBF Falun Utveckling 04
034441046 Storvreta IBK - IBF Falun Utveckling 03
034441048 Sundsvall FBC Ungdom - Håsta IBK
034441049 Timrå IBC - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441050 IBK Runsten - Gävle GIK
034441051 IBF Falun Utveckling 04 - IK Sirius FBC
034441052 IBF Falun Utveckling 03 - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441054 Håsta IBK - Storvreta IBK
034441055 Hagunda IF/Stenhagens KK - Sundsvall City IBC Ungdom
2020-11-11 20:00 034441056 Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom 4 - 12 Peter Palander, Robin Palander Timrå Sporthall
034441057 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling 04
034441058 IBK Runsten - IBF Falun Utveckling 03
034441060 LI20 IBF/IBF Gagnef - Håsta IBK
034441061 Sandvikens AIK - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441062 Storvreta IBK - Timrå IBC
034441063 Sundsvall City IBC Ungdom - Sundsvall FBC Ungdom
034441064 IBF Falun Utveckling 03 - Gävle GIK
034441066 Håsta IBK - IBK Runsten
034441067 Hagunda IF/Stenhagens KK - IK Sirius FBC
034441068 Timrå IBC - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441069 Sundsvall FBC Ungdom - Sandvikens AIK
034441070 Sundsvall City IBC Ungdom - Storvreta IBK
034441072 IBF Falun Utveckling 03 - Håsta IBK
034441073 IBF Falun Utveckling 04 - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441074 IBK Runsten - Timrå IBC
034441075 IK Sirius FBC - Sundsvall FBC Ungdom
034441076 LI20 IBF/IBF Gagnef - Sundsvall City IBC Ungdom
034441077 Sandvikens AIK - Storvreta IBK
034441078 Håsta IBK - Gävle GIK
034441080 Timrå IBC - IBF Falun Utveckling 03
034441081 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Falun Utveckling 04
034441082 Sundsvall City IBC Ungdom - IBK Runsten
034441083 Storvreta IBK - IK Sirius FBC
034441084 Sandvikens AIK - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441085 Gävle GIK - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441086 Håsta IBK - Timrå IBC
034441088 IBF Falun Utveckling 03 - Sundsvall City IBC Ungdom
034441089 IBF Falun Utveckling 04 - Storvreta IBK
034441090 IBK Runsten - Sandvikens AIK
034441091 IK Sirius FBC - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441092 Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvall City IBC Ungdom
034441093 Storvreta IBK - IK Sirius FBC
034441094 Sandvikens AIK - IBK Runsten
034441095 Timrå IBC - Håsta IBK
034441096 Hagunda IF/Stenhagens KK - Gävle GIK
034441097 IBF Falun Utveckling 04 - IBF Falun Utveckling 03
034441099 Timrå IBC - Sundsvall City IBC Ungdom
034441100 IK Sirius FBC - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441101 Gävle GIK - IBK Runsten
034441102 Håsta IBK - Sundsvall FBC Ungdom
034441103 Storvreta IBK - Sandvikens AIK
034441104 LI20 IBF/IBF Gagnef - IBF Falun Utveckling 04
034441106 Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC
034441107 Hagunda IF/Stenhagens KK - Storvreta IBK
034441108 Gävle GIK - Sandvikens AIK
034441109 Sundsvall City IBC Ungdom - Håsta IBK
034441110 IK Sirius FBC - IBK Runsten
034441111 LI20 IBF/IBF Gagnef - IBF Falun Utveckling 03
034441113 Sundsvall City IBC Ungdom - Gävle GIK
034441114 Sandvikens AIK - Sundsvall FBC Ungdom
034441115 IBK Runsten - Timrå IBC
034441116 Håsta IBK - IBF Falun Utveckling 03
034441117 IK Sirius FBC - IBF Falun Utveckling 04
034441118 LI20 IBF/IBF Gagnef - Storvreta IBK
034441120 Gävle GIK - Sundsvall FBC Ungdom
034441121 Sandvikens AIK - Timrå IBC
034441122 IBK Runsten - Sundsvall City IBC Ungdom
034441123 IBF Falun Utveckling 03 - IK Sirius FBC
034441124 Storvreta IBK - IBF Falun Utveckling 04
034441125 LI20 IBF/IBF Gagnef - Hagunda IF/Stenhagens KK
034441127 Timrå IBC - Gävle GIK
034441128 Sundsvall City IBC Ungdom - Sandvikens AIK
034441129 IBK Runsten - Sundsvall FBC Ungdom
034441130 IBF Falun Utveckling 03 - Storvreta IBK
034441131 Hagunda IF/Stenhagens KK - IBF Falun Utveckling 04
034441132 Håsta IBK - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441134 Hagunda IF/Stenhagens KK - IBK Runsten
034441135 Sandvikens AIK - IBF Falun Utveckling 03
034441136 Sundsvall City IBC Ungdom - LI20 IBF/IBF Gagnef
034441137 IBF Falun Utveckling 04 - Sundsvall FBC Ungdom
034441139 IK Sirius FBC - Gävle GIK
034441140 Storvreta IBK - Håsta IBK
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Sundsvall FBC Ungdom 4 4 0 (0) 0 55-14 41 12
2. Hagunda IF/ Stenhagens KK 3 2 0 (0) 1 31-25 6 6
3. Håsta IBK 3 2 0 (0) 1 16-14 2 6
4. Timrå IBC 4 2 0 (0) 2 29-30 -1 6
5. Sundsvall City IBC Ungdom 3 2 0 (0) 1 18-20 -2 6
6. Sandvikens AIK 4 2 0 (0) 2 24-27 -3 6
7. IK Sirius FBC 1 1 0 (0) 0 10-7 3 3
8. IBF Falun Utveckling 03 2 1 0 (0) 1 16-15 1 3
9. IBF Falun Utveckling 04 4 1 0 (0) 3 19-24 -5 3
10. LI20 IBF/ IBF Gagnef 2 1 0 (0) 1 12-18 -6 3
11. IBK Runsten 3 1 0 (0) 2 16-29 -13 3
12. Storvreta IBK 1 0 0 (0) 1 7-13 -6 0
13. Gävle GIK 4 0 0 (0) 4 18-35 -17 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis