Höglunda

Adress
Parkgatan 17, 852 38 SUNDSVALL





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-19 Pantamera Flickor Division 1B 247002016 Sundsvalls IBF F08 - Moälvens IBK F07-08
December
2022-12-16 18:15 Träningsmatcher barn o ungdom 247000019 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09
2022-12-19 20:20 Träningsmatcher Dam 246000005 Sundsvalls IBF F07 - Sundsvalls IBF Utveckling
Januari
2023-01-29 Pantamera Flickor Division 3B 247072021 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2023-01-29 12:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071021 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2023-01-29 14:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031033 Sundsvall GBK P08 - Moälvens IBK P09
2023-01-29 16:00 Herrar Utveckling 241502081 Sundsvall GBK Utv - Vattjoms IK Herr B-lag
Februari
2023-02-04 10:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071037 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Brunflo FK F08-10
2023-02-04 15:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001039 Sundsvalls IBF F07 - Sundsvalls IBF F08
2023-02-04 16:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071030 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Brunflo FK F08-10
2023-02-11 11:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052037 Klockarberget BK P09-10 - Moälvens IBK P10
2023-02-11 12:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032031 Sundsvall City IBC P07-08 Vit - Jemtland Innebandy P10
2023-02-11 14:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052025 Sundsvall City IBC U P10 - Moälvens IBK P10
2023-02-11 15:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032040 Sundsvall City IBC P07-08 Vit - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2023-02-12 11:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032038 Sundsvall City IBC U P09 - Timrå IBC P09
2023-02-12 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022038 Sundsvall GBK P08 - Timrå IBC P08
2023-02-19 11:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021041 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - Sundsvall FBC U P09 Nord
2023-02-19 13:00 Herrar Utveckling 241502107 Sundsvall GBK Utv - Brunflo FK A-lag
2023-02-19 15:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021031 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - G/K IBS P08
2023-02-26 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031047 Sundsvall City IBC P07-08 Vit - Sundsvall GBK P08
Mars
2023-03-15 20:00 Herrar Utveckling 241502123 Sundsvall GBK Utv - Sundsvall FBC Ungdom J18
2023-03-18 15:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031050 Sundsvall City IBC P07-08 Vit - Timrå IBC P09 Öst 1
2023-03-25 09:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022056 Sundsvall GBK P08 - Jäbo IK P08
2023-03-25 11:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072053 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Höglands AIF F10 Vit
2023-03-25 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022047 Sundsvall GBK P08 - G/K IBS P08
2023-03-25 14:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072018 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Höglands AIF F10 Vit
2023-03-26 11:45 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021054 Sundsvall City IBC P07-08 Orange - Timrå IBC P08
2023-03-26 13:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031055 Sundsvall City IBC P07-08 Vit - Vattjoms IK P08
2023-03-31 19:00 Herrar Utveckling 241502051 Sundsvall GBK Utv - Moälvens IBK HJ

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis