Nynäshallen

Adress
Gästrikegatan 5, 803 25 Gävle
Telefon
026-179710 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
DM-Herrjuniorer 053015002 IBK Runsten - Sandvikens AIK
Oktober
2022-10-30 16:15   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004113 IBK Runsten P09 - IBK Runsten P09 Röd
November
2022-11-20 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009024 Gävle GIK F11 - Valbo IBF F10-11 Vit
December
2022-12-04 10:30 Ungdoms-DM Pojkar Röd division 4 Gästrikland 053010017 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10
2022-12-04 12:30 Ungdoms-DM Pojkar Röd division 4 Gästrikland 053010019 Åmots IF P 10/11 - Valbo AIF P10
2022-12-20 17:00 Träningsmatcher Gävleborg 22/23 051112056 Gävle GIK Parasport - IBK Runsten P09
Januari
2023-01-27 19:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989153 Gävle GIK /Norrsundets IF - IBF Borlänge
2023-01-29 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004074 IBK Runsten P09 - Älvkarleby IK 08-09
Februari
2023-02-05 10:00 Flickor Blå Gästrikland (11-13) B 22/23 052017068 Gävle GIK F12/13 - Hofors IBK F11/12
2023-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010022 IK Sätra P10-11 - Storviks IF P10/11
2023-02-22 19:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976132 IBK Runsten - Hälsinggårdens AIK/Samuelsdals IF
2023-02-25 09:30 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005097 Strömsbro IF P10 - Norrsundets IF P10-12
2023-02-25 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg/Dalarna 030098089 IK Sätra - KAIS Mora UIF 09/10
2023-02-25 16:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978006 IBK Runsten - IK Sirius FBC
2023-02-26 09:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004097 IBK Runsten P09 - IK Sätra P08-09
2023-02-26 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005093 Gävle GIK P10 Röd - Hofors IBK P09-10
Mars
2023-03-04 11:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989150 Gävle GIK /Norrsundets IF - Sandvikens AIK
2023-03-05 11:45 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009062 IK Huge F10 - Storviks IF F10/11
2023-03-10 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991089 Gävle GIK - Sandvikens AIK
2023-03-12 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005107 Gävle GIK P10 Röd - Skutskärs IBK 10
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005108 Gävle GIK P11 - IFK Gnarp Röd
2023-03-17 19:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991127 Gävle GIK - Alfta IBK
2023-03-19 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996069 Gävle GIK - Andersbergs IBK
2023-03-19 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009070 IK Sätra F10-12 - Sandvikens AIK F2011-12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis