Guide Arena 2

Adress
Lugnetvägen 3, 791 31 Falun
Telefon
023-203 10 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 12:15 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978005 IBF Falun Utveckling - LI20 IBF
2022-10-14 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991012 Samuelsdals IF - Sandvikens AIK
2022-10-16 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997003 IBF Falun Ungdom och Barn - Malungs IBK
2022-10-21 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992018 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - IBF Falun Ungdom och Barn P08-09
2022-10-22 09:30 Flickor Blå Division 3 (12) 039705002 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF
2022-10-22 12:30 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994014 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - IBF Säter
2022-10-22 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701004 IBF Falun Ungdom och Barn - Rättviks IBF
2022-10-23 10:00 Träningsmatcher Dalarnas IBF 22/23 038709024 Dalarna F 16 - Södermanland DJ17
2022-10-28 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992023 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - Borlänge IBK
2022-10-29 12:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992024 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - Digers BK
2022-10-30 13:00 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972019 IBF Falun Utveckling 3 - Storviks IF
November
2022-11-05 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701020 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter
2022-11-12 12:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992034 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - LI20 IBF
2022-11-12 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991006 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
2022-11-13 13:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976050 IBF Falun Utveckling - Sundsvall FBC Ungdom
2022-11-20 09:00 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703015 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF
2022-11-20 10:30 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994029 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - LI20 IBF
2022-11-20 12:30 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978043 IBF Falun Utveckling - Gluggens IF
2022-11-20 17:30 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972027 IBF Falun Utveckling 3 - IBF Ludvika 2
2022-11-25 19:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976068 IBF Falun Utveckling - IBK Runsten
2022-11-26 10:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992043 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - Bjursås IK
2022-11-27 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701041 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK
2022-11-27 10:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992044 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - IBF Gagnef
December
2022-12-04 09:30 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702052 IBF Falun Ungdom och Barn - Digers BK
2022-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992050 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - Digers BK
2022-12-04 13:00 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994037 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - IBF Hedemora
2022-12-10 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701054 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF
2022-12-10 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997045 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF
2022-12-11 10:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996036 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF
2022-12-16 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975062 IBF Falun Utveckling 2 - Valbo IBF
Januari
2023-01-08 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992064 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - LI20 IBF
2023-01-14 12:30 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702068 IBF Falun Ungdom och Barn - Nås IF
2023-01-14 14:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978070 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
2023-01-20 19:00 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972055 IBF Falun Utveckling 3 - IBF Hedemora 2
2023-01-21 09:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997055 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge Blå
2023-01-22 10:15 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994053 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - KFUM Falun
2023-01-22 12:15 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978078 IBF Falun Utveckling - IBK Runsten
2023-01-22 17:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580731065 IBF Falun Utveckling - Bälinge IF
2023-01-29 12:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996084 IBF Falun Ungdom och Barn - Hofors IBK F09/10
2023-01-29 14:00 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972060 IBF Falun Utveckling 3 - Hudik/Björkberg IBK 2
2023-01-29 16:30 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975090 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Gagnef
Februari
2023-02-04 14:30 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702084 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter
2023-02-12 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701078 IBF Falun Ungdom och Barn - Bjursås IK
2023-02-12 12:30 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996053 IBF Falun Ungdom och Barn - Andersbergs IBK
2023-02-18 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701086 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge P11
2023-02-19 10:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997076 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun
2023-02-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994070 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - Sundborns GOIF/Envikens IF
2023-02-25 10:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580731085 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF
2023-02-26 11:45 Flickor Blå Division 3 (12) 039705047 IBF Falun Ungdom och Barn - Krylbo AIS
2023-02-26 13:15 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702100 IBF Falun Ungdom och Barn - Bjursås IK
2023-02-26 17:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991110 Samuelsdals IF - IBK Runsten
Mars
2023-03-04 12:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976147 IBF Falun Utveckling - Storvreta Ungdom IBK
2023-03-10 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991124 Samuelsdals IF - LI20 IBF
2023-03-12 10:30 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702110 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK P12
2023-03-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997090 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora
2023-03-12 13:30 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996067 IBF Falun Ungdom och Barn - Strömsbro IF
2023-03-17 19:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976163 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2023-03-19 09:30 Flickor Blå Division 3 (12) 039705053 IBF Falun Ungdom och Barn - Envikens IF
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701101 IBF Falun Ungdom och Barn - Sundborns GOIF
2023-03-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992123 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - KAIS Mora UIF
2023-03-19 14:30 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972082 IBF Falun Utveckling 3 - Hofors IBK
2023-03-24 19:00 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994086 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - IBF Borlänge

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis