Timrå Sporthall

Adress
Spportvägen 1, 860 30 SÖRBERGE
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-25 10:00 Träningsmatcher barn o ungdom 247000006 Timrå IBC P09 - Sundsvall City IBC U P08
Oktober
2022-10-30 Damer Utveckling A 242301015 Timrå IBC Damutveckling - Vakant 1
2022-10-30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052006 Sundsvall City IBC U P10 - FBC Nordic/Vattjom P10-12
November
2022-11-11 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032008 Timrå IBC P09 - Timrå IBC P09 Öst
2022-11-12 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072024 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 1
2022-11-12 09:50 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072025 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Väst 2
2022-11-12 10:40 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072026 S-vall FBC U P12 Öst Svart - FBC Lo P12-13
2022-11-12 11:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072027 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P12 Väst
2022-11-12 12:20 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072028 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Öst Svart
2022-11-12 13:10 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072029 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Väst 2
2022-11-12 14:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072030 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P13 Väst 3
2022-11-12 14:50 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072031 S-vall FBC U P12 Sydväst - IBK Härnösand P12
2022-11-12 15:40 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072032 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Öst Svart
2022-11-12 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072033 S-vall FBC U P12 Sydväst - Klockarberget P11-12
2022-11-12 17:20 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072034 S-vall FBC U P13 Väst 3 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13
2022-11-12 18:10 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072035 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P13 Öst Svart
2022-11-13 Damer Utveckling B 242302035 Timrå IBC Damutveckling - Sundsvall FBC Ungdom
2022-11-24 18:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000016 Västernorrland F16 - Västernorrland F16
2022-11-27 13:00 Herrar Div 1 Norra 580038053 Timrå IBC - IBK Luleå
2022-11-27 15:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031018 Sundsvall FBC U P09 Väst - Timrå IBC P09
December
2022-12-02 18:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022018 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2022-12-03 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061018 Timrå IBC P11 - Klockarberget BK P09-10
2022-12-03 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061019 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall GBK P10-11
2022-12-03 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061020 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P11
2022-12-03 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061021 Sundsvall City IBC U P10 - IBK Härnösand PF11
2022-12-03 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061022 Timrå IBC P11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10
2022-12-03 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061023 Klockarberget BK P09-10 - Sundsvall GBK P11
2022-12-03 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061024 IBK Härnösand PF11 - Timrå IBC P11
2022-12-03 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061025 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P10-11
2022-12-03 17:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061026 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall GBK P11
2022-12-04 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012018 Timrå IBC P07-08 - Vakant 2
2022-12-04 11:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976020 Timrå IBC HJ18 - IBF Falun Utveckling
2022-12-04 13:15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032018 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-12-04 15:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201038 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBK D1
2022-12-09 18:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041021 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072060 S-vall FBC U P13 Väst 1 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13
2022-12-10 09:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072061 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Sydväst
2022-12-10 10:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072062 Timrå IBC P12 - FBC Lo P12-13
2022-12-10 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072063 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Sydväst
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072064 FBC Lo P12-13 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13
2022-12-10 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072065 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 2
2022-12-10 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072066 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P12 Öst Svart
2022-12-10 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072067 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P12 Väst
2022-12-10 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072068 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall FBC U P13 Öst Svart
2022-12-10 15:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072069 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Väst
2022-12-10 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072070 S-vall FBC U P13 Öst Svart - Klockarberget P11-12
2022-12-10 17:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072071 S-vall FBC U P13 Väst 3 - IBK Härnösand P12
2022-12-11 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042021 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2022-12-11 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052024 Sundsvall City IBC U P10 - Jäbo IK P10
2022-12-11 10:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041025 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-12-11 12:30 Damer Utveckling A 242301036 Timrå IBC Damutveckling - G/K IBS F07 Blå
2022-12-11 15:00 Herrar Utveckling 241502050 Timrå IBC HJ18 - Vattjoms IK Herr B-lag
2022-12-16 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011026 Timrå IBC P07-08 - Sundsvall FBC Ungdom P07
2022-12-17 Damer Utveckling B 242302027 Timrå IBC Damutveckling - Vakant 4
2022-12-17 09:30 Damer Utveckling A 242301042 Timrå IBC Damutveckling - Fränsta IK Dam
2022-12-17 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201047 Timrå IBC - Jemtland Innebandy
2022-12-17 15:00 Herrar Div 1 Norra 580038075 Timrå IBC - Gamla Stan IBK
Januari
2023-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021026 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange
2023-01-08 15:00 Damer Utveckling A 242301028 Timrå IBC Damutveckling - FBC Lo Dam
2023-01-13 19:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201075 Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2023-01-14 11:00 Damer Utveckling B 242302031 Timrå IBC Damutveckling - Klockarbergets BK F06/07
2023-01-15 09:00 Pantamera Flickor Division 6 247041053 SKB Sundsvall IF F10 - Vattjom F10-11 Svart
2023-01-15 10:00 Pantamera Flickor Division 6 247041055 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Röd
2023-01-15 11:00 Pantamera Flickor Division 6 247041056 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Svart
2023-01-15 12:00 Pantamera Flickor Division 6 247041057 Vattjom F10-11 Röd - SKB Sundsvall IF F10
2023-01-15 13:00 Pantamera Flickor Division 6 247041058 Vattjom F10-11 Svart - Timrå IBC F08-10
2023-01-15 14:00 Pantamera Flickor Division 6 247041059 Klockarbergets BK F11 - SKB Sundsvall IF F10
2023-01-20 18:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021030 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord
2023-01-21 Damer Utveckling B 242302050 Timrå IBC Damutveckling - Brunflo FK F06-07/Jemtland IB
2023-01-21 14:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031030 Timrå IBC P09 - Vattjoms IK P08
2023-01-21 16:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011030 Timrå IBC P07-08 - Örnsköldsvik IBK HJ17
2023-01-21 18:00 Damer Utveckling A 242301054 Timrå IBC Damutveckling - Brunflo FK F06-07/Jemtland IB
2023-01-22 09:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041029 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P09
2023-01-22 11:30 Herrar Utveckling 241502074 Timrå IBC HJ18 - Brunflo FK A-lag
2023-01-22 14:30 Herrar Div 1 Norra 580038091 Timrå IBC - FBC Bollnäs
2023-01-28 15:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976105 Timrå IBC HJ18 - Gävle GIK HJ17
2023-01-29 09:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031026 Timrå IBC P09 - Moälvens IBK P09
2023-01-29 11:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201063 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBK D1
2023-01-29 14:30 Herrar Div 1 Norra 580038097 Timrå IBC - Håsta IBK
Februari
2023-02-03 18:30 Herrar Utveckling 241502086 Timrå IBC HJ18 - Sundsvall GBK Utv
2023-02-04 09:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031038 Timrå IBC P09 - Sundsvall GBK P08
2023-02-05 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041037 Timrå IBC P10 - Vattjom P10
2023-02-05 13:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021038 Timrå IBC P08 - IBK Härnösand P08
2023-02-05 15:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976114 Timrå IBC HJ18 - Hälsinggårdens AIK/Samuelsdals IF
2023-02-11 13:30 Damer Utveckling A 242301069 Timrå IBC Damutveckling - Krokoms IBK Utv
2023-02-18 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012044 Timrå IBC P07-08 - Vakant 4
2023-02-18 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032044 Timrå IBC P09 - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
2023-02-18 11:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031044 Timrå IBC P09 - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
2023-02-18 13:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011044 Timrå IBC P07-08 - Vakant 2
2023-02-18 15:30 Herrar Utveckling 241502098 Timrå IBC HJ18 - IFK Nyland HU
2023-02-19 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022044 Timrå IBC P08 - G/K IBS P08
2023-02-19 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042043 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2023-02-19 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052042 Sundsvall City IBC U P10 - Örnsköldsvik IBK P10
2023-02-19 08:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041043 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2023-02-19 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021044 Timrå IBC P08 - G/K IBS P08
2023-02-25 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021046 Timrå IBC P08 - Vakant 2
2023-02-25 08:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072107 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Väst
2023-02-25 09:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072108 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Sydväst
2023-02-25 10:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072109 FBC Lo P12-13 - Timrå IBC P12
2023-02-25 10:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072110 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P13 Öst Svart
2023-02-25 11:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072111 S-vall FBC U P12 Sydväst - FBC Lo P12-13
2023-02-25 12:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072112 S-vall FBC U P12 Väst - Timrå IBC P12
2023-02-25 13:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072113 S-vall FBC U P13 Väst 2 - Klockarberget P11-12
2023-02-25 13:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072114 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - IBK Härnösand P12
2023-02-25 14:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072115 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3
2023-02-25 15:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072116 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Väst 2
2023-02-25 16:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072117 S-vall FBC U P12 Väst - Klockarberget P11-12
2023-02-25 16:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072118 IBK Härnösand P12 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13
2023-02-26 Damer Utveckling B 242302016 Timrå IBC Damutveckling - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd
2023-02-26 10:30 Damer Utveckling A 242301077 Timrå IBC Damutveckling - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd
2023-02-26 13:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031046 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-02-26 15:00 Herrar Utveckling 241502110 Timrå IBC HJ18 - FBC Lo Utv
Mars
2023-03-04 17:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976162 Timrå IBC HJ18 - IS Saga
2023-03-05 15:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201088 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBF
2023-03-12 13:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201039 Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2023-03-12 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038132 Timrå IBC - IBK Härnösand
2023-03-17 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012049 Timrå IBC P07-08 - Sundsvall FBC U P08
2023-03-17 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011049 Timrå IBC P07-08 - Sundsvall FBC U P08
2023-03-18 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031049 Timrå IBC P09 - Vakant 1
2023-03-18 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032049 Timrå IBC P09 - vakant 1
2023-03-18 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011046 Timrå IBC P07-08 - Moälvens IBK P07
2023-03-18 15:30 Herrar Utveckling 241502122 Timrå IBC HJ18 - Moälvens IBK HJ
2023-03-19 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021049 Timrå IBC P08 - Vakant 3
2023-03-19 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022049 Timrå IBC P08 - Vakant 3
2023-03-24 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012054 Timrå IBC P07-08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange
2023-03-25 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042053 Timrå IBC P10 - Höglands AIF P10
2023-03-25 08:30 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052057 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - SKB Sundsvall IF F12
2023-03-25 09:15 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052058 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange
2023-03-25 10:00 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052059 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - SKB Sundsvall IF F12
2023-03-25 10:45 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052060 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2023-03-25 11:30 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052061 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit
2023-03-25 12:15 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052062 Timrå IBC F11-12 - SKB Sundsvall IF F12
2023-03-25 13:00 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052063 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2023-03-25 13:45 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052064 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Timrå IBC F11-12
2023-03-25 15:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022054 Timrå IBC P08 - Moälvens IBK P09
2023-03-25 16:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032054 Timrå IBC P09 - Jemtland Innebandy P10
2023-03-25 18:15 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042045 Timrå IBC P10 - Örnsköldsviks IBK P09
2023-03-26 13:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011058 Timrå IBC P07-08 - Örnsköldsvik IBK HJ17

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis