Pojk Röd Vår 22 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P R 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 19:00 065320003 IBK Göteborg P04 Svart - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 4 - 7 Anton Sköld, Senad Olevic Torpahallen
2019-01-12 17:40 065320002 Ale IBF P05 Blå - Landvetter IBK P05 Blå 5 - 3 Javed Khan, Per Sundvall Ale Kulturrum
2019-01-13 14:40 065320001 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Lindome IBK P04 Grön 2 - 3 Alfred Wendt, Sebastian Meza Askims Sporthall
2019-01-20 13:15 065320005 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Lindome IBK P04 Grön 9 - 6 Emma Lindell, Pelle Hellberg Munkegärdehallen
2019-01-20 14:20 065320006 IBK Göteborg P04 Svart - Ale IBF P05 Blå 4 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2019-01-20 15:30 065320004 Landvetter IBK P05 Blå - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 11 - 3 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-01-26 12:40 065320009 Lindome IBK P04 Grön - Ale IBF P05 Blå 1 - 1 Aldin Hadziselmovic, Samira Hadziselimovic Almåshallen B
2019-01-26 14:00 065320008 Landvetter IBK P05 Blå - IBK Göteborg P04 Svart 4 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 15:30 065320007 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 0 - 8 Kim Nielsen, Jesper Dammert Askims Sporthall
2019-02-01 19:00 065320010 IBK Göteborg P04 Svart - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 12 - 4 Agnes Andersson, Eric Hemmingsson Torpahallen
2019-02-02 14:10 065320011 Ale IBF P05 Blå - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 2 - 13 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2019-02-02 15:35 065320012 Lindome IBK P04 Grön - Landvetter IBK P05 Blå 3 - 7 Sebastian Meza, Adam Lundqvist Blom Skånhällaskolan
2019-02-03 16:30 065320013 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Ale IBF P05 Blå 3 - 7 Irmeli Wikström, Andreas Julin Askims Sporthall
2019-02-08 19:00 065320014 IBK Göteborg P04 Svart - Lindome IBK P04 Grön 6 - 2 Felix Bark Peterson, Ella Wallsten Torpahallen
2019-02-09 18:55 065320015 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Landvetter IBK P05 Blå 6 - 3 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2019-02-23 12:30 065320016 Lindome IBK P04 Grön - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 4 - 2 Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-02-23 12:40 065320018 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - IBK Göteborg P04 Svart 5 - 6 Tobias Sanne, Filip Lakander Munkegärdehallen
2019-02-23 14:20 065320017 Landvetter IBK P05 Blå - Ale IBF P05 Blå 8 - 4 Emil Rydberg, Bojan Trifkovic Pinntorps Idrottshall
2019-03-02 10:30 065320021 Ale IBF P05 Blå - IBK Göteborg P04 Svart 2 - 5 Arvid Petersén, Filip Lakander Ale Kulturrum
2019-03-03 15:00 065320020 Lindome IBK P04 Grön - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 4 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-03-03 15:20 065320019 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Landvetter IBK P05 Blå 2 - 15 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-09 13:10 065320024 Ale IBF P05 Blå - Lindome IBK P04 Grön 3 - 5 Meisam Hosseini, Kasper Mourujärvi Ale Kulturrum
2019-03-10 11:10 065320023 IBK Göteborg P04 Svart - Landvetter IBK P05 Blå 2 - 7 Mükremin Er, Sebastian Meza Torpahallen
2019-03-10 17:30 065320022 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 12 - 2 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2019-03-17 11:00 065320025 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - IBK Göteborg P04 Svart 1 - 6 Caroline Johansson, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-17 16:35 065320026 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Ale IBF P05 Blå 6 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2019-03-17 18:50 065320027 Landvetter IBK P05 Blå - Lindome IBK P04 Grön 10 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Pinntorps Idrottshall
2019-03-19 19:15 065320028 Ale IBF P05 Blå - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 12 - 1 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kronan Älvängen
2019-03-23 11:00 065320030 Landvetter IBK P05 Blå - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 15 - 1 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Pinntorps Idrottshall
2019-03-23 13:30 065320029 Lindome IBK P04 Grön - IBK Göteborg P04 Svart 4 - 4 Abdirizak Ali, Ali Noori Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 10 8 0 2 75-45 30 24
2. Landvetter IBK P05 Blå 10 7 1 2 83-33 50 22
3. IBK Göteborg P04 Svart 10 5 2 3 53-41 12 17
4. Ale IBF P05 Blå 10 4 1 5 44-49 -5 13
5. Lindome IBK P04 Grön 10 3 2 5 35-52 -17 11
6. Lindås Rasta IBK P05 Vit/ Svart 10 0 0 10 20-90 -70 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 10 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-13 10:00 065329005 IBF Backadalen P06 - IBF Älvstranden P06 5 - 1 Edvin Pang, Kian Keinia Tuve Sporthall
2019-01-13 11:40 065329001 FBC Lerum P06 Svart - Utbynäs SK P06 3 - 6 Alice Klintberg, Nelly Larsson Rydsbergshallen
2019-01-13 12:00 065329002 FBC Vinga P06 Blå - Mölndals IBF P06 Röd 3 - 5 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Hall Of Flame
2019-01-13 12:15 065329004 Guldhedens IK P06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 12 - 4 Per Sundvall, Mikael Wiklund Svingelns Sporthall
2019-01-13 15:00 065329003 Frölunda IBK 05/06 - Kärra IBK P06 Svart 5 - 3 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Flatåsskolan
2019-01-19 12:10 065329006 Mölndals IBF P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart 2 - 1 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ekenhallen 1
2019-01-19 14:15 065329007 Kärra IBK P06 Svart - Utbynäs SK P06 6 - 6 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2019-01-20 10:00 065329009 IBF Älvstranden P06 - Frölunda IBK 05/06 5 - 5 Oliver Gander, Fredrik Gander Santoshallen
2019-01-20 12:50 065329010 IBF Backadalen P06 - Guldhedens IK P06 0 - 9 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2019-01-20 15:15 065329008 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - FBC Vinga P06 Blå 5 - 14 Anton Samuelsson, Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2019-01-26 12:10 065329012 Mölndals IBF P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 24 - 0 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-01-27 11:00 065329014 FBC Vinga P06 Blå - IBF Backadalen P06 6 - 2 Sofia Rydne, Viking Herrström Hall Of Flame
2019-01-27 12:00 065329015 Frölunda IBK 05/06 - Guldhedens IK P06 3 - 7 Arvid Petersén, Albert Enlund Flatåsskolan
2019-01-27 13:20 065329011 FBC Lerum P06 Svart - Kärra IBK P06 Svart 2 - 3 Jaana Gander, Caroline Johansson Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-27 14:30 065329013 Utbynäs SK P06 - IBF Älvstranden P06 8 - 0 Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-03 11:00 065329018 IBF Backadalen P06 - Mölndals IBF P06 Röd 1 - 6 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-02-03 12:00 065329017 IBF Älvstranden P06 - Kärra IBK P06 Svart 2 - 7 Meisam Hosseini, Ali Noori Santoshallen
2019-02-03 12:15 065329019 Guldhedens IK P06 - Utbynäs SK P06 3 - 4 Tomas Levin, Semir Aganspahic Svingelns Sporthall
2019-02-03 13:15 065329016 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - FBC Lerum P06 Svart 7 - 2 Sebastian Meza, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2019-02-03 15:00 065329020 Frölunda IBK 05/06 - FBC Vinga P06 Blå 6 - 2 Pierre Eberhard Berg, Fredrik Fridell Flatåsskolan
2019-02-09 17:25 065329023 Kärra IBK P06 Svart - Guldhedens IK P06 5 - 5 Fredrik Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2019-02-10 14:30 065329025 Utbynäs SK P06 - FBC Vinga P06 Blå 2 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-09 15:50 065329022 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - IBF Backadalen P06 5 - 3 Erik Hultén, Edvin Pang Tuve Sporthall
2019-03-09 18:30 065329021 FBC Lerum P06 Svart - IBF Älvstranden P06 10 - 3 Sebastian Meza Rydsbergshallen
2019-03-10 09:00 065329024 Mölndals IBF P06 Röd - Frölunda IBK 05/06 3 - 1 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-02-24 11:00 065329029 FBC Vinga P06 Blå - Kärra IBK P06 Svart 0 - 14 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2019-02-24 12:20 065329026 IBF Backadalen P06 - FBC Lerum P06 Svart 2 - 7 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-02-24 13:30 065329030 Utbynäs SK P06 - Mölndals IBF P06 Röd 5 - 6 Rasmus Gyllenhammar, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-24 15:00 065329028 Frölunda IBK 05/06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 3 - 9 Adem Can, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-03-10 16:00 065329027 Guldhedens IK P06 - IBF Älvstranden P06 10 - 2 Caroline Johansson, Petter Enlund Svingelns Sporthall
2019-03-02 15:10 065329035 Kärra IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 Röd 2 - 3 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2019-03-03 10:00 065329033 IBF Älvstranden P06 - FBC Vinga P06 Blå 4 - 4 Andreas Julin, Unsal Yucel Santoshallen
2019-03-03 11:20 065329032 IBF Backadalen P06 - Frölunda IBK 05/06 4 - 0 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-03-03 13:15 065329034 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - Utbynäs SK P06 5 - 4 Hugo Salegård, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2019-03-03 17:45 065329031 FBC Lerum P06 Svart - Guldhedens IK P06 3 - 3 Filip Lakander, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-16 15:30 065329039 Mölndals IBF P06 Röd - IBF Älvstranden P06 9 - 2 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-17 12:00 065329037 FBC Vinga P06 Blå - Guldhedens IK P06 6 - 7 Sofia Rydne, Felix Holmström Hall Of Flame
2019-03-17 13:00 065329036 Frölunda IBK 05/06 - FBC Lerum P06 Svart 2 - 7 Per Sundvall Flatåsskolan
2019-03-17 14:45 065329040 Kärra IBK P06 Svart - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 3 - 5 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2019-03-17 18:30 065329038 Utbynäs SK P06 - IBF Backadalen P06 8 - 5 Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-24 09:00 065329044 IBF Backadalen P06 - Kärra IBK P06 Svart 4 - 3 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-03-24 10:10 065329045 IBF Älvstranden P06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 3 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Santoshallen
2019-03-24 10:30 065329041 FBC Lerum P06 Svart - FBC Vinga P06 Blå 7 - 3 Filip Lakander, Sebastian Meza Rydsbergshallen
2019-03-24 12:00 065329042 Frölunda IBK 05/06 - Utbynäs SK P06 6 - 5 Pierre Eberhard Berg, Melker Westerberg Flatåsskolan
2019-03-24 12:15 065329043 Guldhedens IK P06 - Mölndals IBF P06 Röd 8 - 1 Carl Flyning, Jesper Dammert Svingelns Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF P06 Röd 9 8 0 1 59-23 36 24
2. Guldhedens IK P06 9 6 2 1 64-28 36 20
3. IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 9 6 0 3 46-68 -22 18
4. FBC Lerum P06 Svart 9 4 1 4 42-31 11 13
5. Utbynäs SK P06 9 4 1 4 48-40 8 13
6. Kärra IBK P06 Svart 9 3 2 4 46-32 14 11
7. FBC Vinga P06 Blå 9 3 1 5 44-52 -8 10
8. Frölunda IBK 05/ 06 9 3 1 5 31-45 -14 10
9. IBF Backadalen P06 9 3 0 6 26-45 -19 9
10. IBF Älvstranden P06 9 0 2 7 22-64 -42 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 11:30 065321003 Melleruds IBK P04-05-06 - Ale IBF P04 6 - 8 Mathias Johansson, Martin Larsson Rådahallen
2019-01-12 12:20 065321002 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Partille IBS P04 Vit 1 - 2 Irmeli Wikström, Carl Rudmark Wallenstam Arena A
2019-01-12 18:00 065321001 IK Zenith P04 Vit - Mölndals IBF P05 Röd 8 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2019-01-13 10:45 065321004 Floda IBK P05 - Lindome IBK P04 Lila 5 - 6 Pontus Ekengränd, Maximilian Ziegler Alléhallen
2019-01-13 13:15 065321005 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - IBF Backadalen P04 Röd 1 - 0 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2019-01-18 20:00 065321008 Lindome IBK P04 Lila - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 2 - 2 Anton Sköld, Senad Olevic Almåshallen A
2019-01-19 16:20 065321007 Ale IBF P04 - Mölndals IBF P05 Röd 5 - 5 Sebastian Meza, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2019-01-19 17:45 065321010 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Floda IBK P05 1 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2019-01-20 11:40 065321009 IBF Backadalen P04 Röd - Melleruds IBK P04-05-06 3 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2019-01-20 13:10 065321006 Partille IBS P04 Vit - IK Zenith P04 Vit 4 - 1 Juliano Boric, Johannes Angel Vallhamra Sportcenter
2019-01-25 18:30 065321013 Mölndals IBF P05 Röd - IBF Backadalen P04 Röd 6 - 6 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Aktiviteten A-Hall
2019-01-26 10:30 065321012 Partille IBS P04 Vit - Lindome IBK P04 Lila 2 - 4 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2019-01-26 12:00 065321014 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 3 - 3 Adem Can, Javed Khan Wallenstam Arena A
2019-01-27 12:20 065321011 IK Zenith P04 Vit - Ale IBF P04 5 - 4 Erik Hultén, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
2019-03-09 11:15 065321015 Melleruds IBK P04-05-06 - Floda IBK P05 4 - 10 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Rådahallen
2019-02-02 15:40 065321017 IBF Backadalen P04 Röd - Ale IBF P04 3 - 2 Rasmus Eriksson, Erik Hultén Lundbystrand 1
2019-02-03 13:10 065321016 Lindome IBK P04 Lila - IK Zenith P04 Vit 9 - 2 Emma Lindell, Caroline Johansson Skånhällaskolan
2019-02-03 14:25 065321018 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Partille IBS P04 Vit 2 - 3 Sebastian Meza, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2019-02-03 14:55 065321019 Floda IBK P05 - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 4 Tomas Levin, Adnan Tongur Alléhallen
2019-02-03 15:30 065321020 Melleruds IBK P04-05-06 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 5 - 8 Ulf Widell, Ulf Widell Rådahallen
2019-02-06 18:10 065321021 IK Zenith P04 Vit - IBF Backadalen P04 Röd 2 - 3 Pierre Eberhard Berg, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2019-02-09 16:30 065321022 Lindome IBK P04 Lila - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 4 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Almåshallen A
2019-02-20 18:15 065321025 Mölndals IBF P05 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 3 - 4 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-02-21 18:45 065321023 Ale IBF P04 - Floda IBK P05 5 - 6 Adem Can, Tomas Levin Kronan Älvängen
2019-03-03 11:20 065321024 Partille IBS P04 Vit - Melleruds IBK P04-05-06 7 - 8 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Vallhamra Sportcenter
2019-02-23 11:00 065321030 Mölndals IBF P05 Röd - Partille IBS P04 Vit 4 - 2 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Aktiviteten A-Hall
2019-02-23 13:20 065321029 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Ale IBF P04 4 - 7 Per Sundvall, Adam Evheden Wallenstam Arena A
2019-02-24 15:00 065321027 Floda IBK P05 - IBF Backadalen P04 Röd 5 - 3 Alf Björkner, Marcus Larsson Alléhallen
2019-02-24 15:30 065321028 Melleruds IBK P04-05-06 - Lindome IBK P04 Lila 1 - 5 Rådahallen
2019-02-24 16:35 065321026 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - IK Zenith P04 Vit 1 - 0 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2019-03-01 20:00 065321034 Lindome IBK P04 Lila - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-03-02 09:20 065321035 Ale IBF P04 - Partille IBS P04 Vit 3 - 0 Filip Lakander, Arvid Petersén Ale Kulturrum
2019-03-02 17:50 065321031 IK Zenith P04 Vit - Floda IBK P05 1 - 4 Emma Lindell, Caroline Johansson Torshallen
2019-03-03 15:55 065321032 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Melleruds IBK P04-05-06 6 - 4 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2019-03-03 18:20 065321033 IBF Backadalen P04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 5 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Tuve Sporthall
2019-03-16 14:20 065321038 Mölndals IBF P05 Röd - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 2 - 4 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-16 16:10 065321039 Partille IBS P04 Vit - IBF Backadalen P04 Röd 6 - 1 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Qvisthallen
2019-03-16 17:50 065321040 Ale IBF P04 - Lindome IBK P04 Lila 5 - 4 Fredrik Ohlsson, Petter Enlund Ale Kulturrum
2019-03-17 13:25 065321037 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Floda IBK P05 4 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-03-17 15:30 065321036 Melleruds IBK P04-05-06 - IK Zenith P04 Vit 5 - 13 Rådahallen
2019-03-24 10:10 065321045 IBF Backadalen P04 Röd - Lindome IBK P04 Lila 2 - 1 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Tuve Sporthall
2019-03-24 12:30 065321041 IK Zenith P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 2 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2019-03-24 13:15 065321044 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Ale IBF P04 7 - 2 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2019-03-24 14:00 065321042 Melleruds IBK P04-05-06 - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 9 Björn Svensson, Leif Pettersson Rådahallen
2019-03-24 15:45 065321043 Floda IBK P05 - Partille IBS P04 Vit 6 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK P05 9 7 0 2 49-32 17 21
2. Lindome IBK P04 Lila 9 5 2 2 38-25 13 17
3. IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 9 5 1 3 28-23 5 16
4. IBF Backadalen P04 Röd 9 5 1 3 26-29 -3 16
5. Ale IBF P04 9 4 1 4 41-40 1 13
6. Mölndals IBF P05 Röd 9 3 3 3 40-38 2 12
7. Partille IBS P04 Vit 9 4 0 5 30-30 0 12
8. Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 9 3 2 4 34-34 0 11
9. IK Zenith P04 Vit 9 3 0 6 34-38 -4 9
10. Melleruds IBK P04-05-06 9 1 0 8 38-69 -31 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 14:10 065322001 Ale IBF P05 Grön - Utbynäs SK P04 3 - 5 Håkan Krafft, Jesper Dammert Ale Kulturrum
2019-01-13 10:10 065322003 IBK Göteborg P05 Vit - IK Zenith P05 Grön 6 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Torpahallen
2019-01-13 11:15 065322002 IBF Backadalen P04 Blå - Lindome IBK P05 Lila 3 - 2 Amir Huseinovic, Abdirizak Ali Tuve Sporthall
2019-01-20 12:00 065322006 IBK Göteborg P05 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 4 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2019-01-20 13:10 065322005 IK Zenith P05 Grön - Utbynäs SK P04 1 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Björlanda Idrottshall
2019-01-20 13:15 065322004 Lindome IBK P05 Lila - Ale IBF P05 Grön 4 - 6 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Skånhällaskolan
2019-01-26 11:30 065322008 Lindome IBK P05 Lila - IBK Göteborg P05 Vit 3 - 8 Aldin Hadziselmovic, Samira Hadziselimovic Almåshallen B
2019-01-26 16:40 065322007 Ale IBF P05 Grön - IK Zenith P05 Grön 6 - 5 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2019-01-27 15:40 065322009 Utbynäs SK P04 - IBF Backadalen P04 Blå 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-02 14:30 065322011 IBF Backadalen P04 Blå - IK Zenith P05 Grön 5 - 2 Rasmus Eriksson, Erik Hultén Lundbystrand 1
2019-02-03 10:00 065322010 IBK Göteborg P05 Vit - Ale IBF P05 Grön 5 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torpahallen
2019-02-03 14:30 065322012 Utbynäs SK P04 - Lindome IBK P05 Lila 2 - 2 Agnes Andersson, Javed Khan Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-07 18:30 065322014 IBK Göteborg P05 Vit - Utbynäs SK P04 4 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torpahallen
2019-02-09 10:20 065322013 Ale IBF P05 Grön - IBF Backadalen P04 Blå 4 - 4 Anton Sköld, Tobias Sanne Ale Kulturrum
2019-02-10 13:30 065322015 IK Zenith P05 Grön - Lindome IBK P05 Lila 6 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-02-23 18:00 065322017 Lindome IBK P05 Lila - IBF Backadalen P04 Blå 3 - 2 Henry Tames, Tomas Levin Almåshallen A
2019-02-24 13:20 065322018 IK Zenith P05 Grön - IBK Göteborg P05 Vit 6 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Björlanda Idrottshall
2019-02-24 16:10 065322016 Utbynäs SK P04 - Ale IBF P05 Grön 9 - 2 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-03 14:20 065322019 Ale IBF P05 Grön - Lindome IBK P05 Lila 3 - 3 Emil Rydberg, Sebastian Meza Kronan Älvängen
2019-03-03 17:10 065322021 IBF Backadalen P04 Blå - IBK Göteborg P05 Vit 1 - 3 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Tuve Sporthall
2019-03-03 18:00 065322020 Utbynäs SK P04 - IK Zenith P05 Grön 8 - 4 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-10 10:00 065322023 IBK Göteborg P05 Vit - Lindome IBK P05 Lila 4 - 3 Mükremin Er, Sebastian Meza Torpahallen
2019-03-10 12:20 065322022 IK Zenith P05 Grön - Ale IBF P05 Grön 2 - 6 Emil Rydberg, Mattias Strid Björlanda Idrottshall
2019-03-10 13:30 065322024 IBF Backadalen P04 Blå - Utbynäs SK P04 3 - 1 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Tuve Sporthall
2019-03-16 16:40 065322025 Ale IBF P05 Grön - IBK Göteborg P05 Vit 1 - 8 Fredrik Ohlsson, Tomas Levin Ale Kulturrum
2019-03-17 13:00 065322027 Lindome IBK P05 Lila - Utbynäs SK P04 6 - 4 , Amir Huseinovic Almåshallen A
2019-03-17 14:00 065322026 IK Zenith P05 Grön - IBF Backadalen P04 Blå 2 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2019-02-17 09:00 065322030 Lindome IBK P05 Lila - IK Zenith P05 Grön 7 - 5 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen A
2019-03-24 11:20 065322028 IBF Backadalen P04 Blå - Ale IBF P05 Grön 1 - 6 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Tuve Sporthall
2019-03-24 17:15 065322029 Utbynäs SK P04 - IBK Göteborg P05 Vit 4 - 4 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Utbynäs SK P04 10 6 2 2 47-33 14 20
2. IBK Göteborg P05 Vit 10 6 1 3 50-37 13 19
3. Ale IBF P05 Grön 10 5 2 3 44-46 -2 17
4. Lindome IBK P05 Lila 10 4 2 4 40-43 -3 14
5. IBF Backadalen P04 Blå 10 4 1 5 30-32 -2 13
6. IK Zenith P05 Grön 10 1 0 9 37-57 -20 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 13:15 065323003 Myggenäs IBK P05 2 - Mölndals IBF P04 3 - 4 Martinus Martinsson, Eric Schroderus Häggvallsskolan
2019-01-12 14:30 065323005 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Lindome IBK P05 Grön 4 - 3 Linnea Bevenäs, Ella Wallsten Askims Sporthall
2019-01-13 13:00 065323002 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - IBF Backadalen P05 Blå 13 - 4 Erik Rådhall, Adam Evheden Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-13 13:15 065323004 FBC Lerum P05 Röd - Stenungsunds IBK P05 8 - 6 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-13 14:00 065323001 IBK Bergum P05 - Dingle AIK P04/05 4 - 4 Simon Lindholm, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-01-19 11:30 065323007 IBF Backadalen P05 Blå - IBK Bergum P05 4 - 9 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2019-01-19 12:30 065323009 Stenungsunds IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 5 - 4 Per Sundvall, Meisam Hosseini Stenungsund Arena
2019-01-19 13:20 065323008 Mölndals IBF P04 - Dingle AIK P04/05 7 - 6 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ekenhallen 1
2019-01-19 16:35 065323012 Kärra IBK P05 Röd - Lindås Rasta IBK P05 Vit 17 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-02-23 08:50 065323010 Lindome IBK P05 Grön - Myggenäs IBK P05 2 12 - 2 Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Skånhällaskolan
2019-01-26 16:00 065323015 Dingle AIK P04/05 - Lindome IBK P05 Grön 10 - 8 Edwin Markusson, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-01-27 12:00 065323013 IBK Bergum P05 - Mölndals IBF P04 6 - 3 Sebastian Meza, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2019-01-27 13:00 065323017 Myggenäs IBK P05 2 - Kärra IBK P05 Röd 2 - 10 Lucas Sällström, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2019-01-27 15:10 065323014 IBF Backadalen P05 Blå - Stenungsunds IBK P05 3 - 6 Javed Khan, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2019-03-30 14:00 065323018 FBC Lerum P05 Röd - Lindås Rasta IBK P05 Vit 6 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Rydsbergshallen
2019-02-02 10:15 065323019 Stenungsunds IBK P05 - IBK Bergum P05 4 - 4 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2019-02-02 14:25 065323020 Lindome IBK P05 Grön - Mölndals IBF P04 6 - 2 Sebastian Meza, Adam Lundqvist Blom Skånhällaskolan
2019-02-02 16:30 065323023 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 3 - 3 Agnes Andersson, Linnea Adielsson Salming Arena
2019-02-03 12:10 065323022 Kärra IBK P05 Röd - Dingle AIK P04/05 12 - 12 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-02-03 13:05 065323024 FBC Lerum P05 Röd - Myggenäs IBK P05 2 10 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Rydsbergshallen
2019-02-09 14:40 065323027 Mölndals IBF P04 - Kärra IBK P05 Röd 5 - 5 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-02-09 15:10 065323030 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Myggenäs IBK P05 2 7 - 0 Mustafa Er, Mükremin Er Wallenstam Arena A
2019-02-18 20:00 065323028 IBF Backadalen P05 Blå - Lindås Rasta IBK P05 Vit 7 - 10 Fredrik Ohlsson, Senad Olevic Tuve Sporthall
2019-03-31 11:00 065323025 IBK Bergum P05 - Lindome IBK P05 Grön 6 - 7 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2019-04-06 12:30 065323029 Dingle AIK P04/05 - FBC Lerum P05 Röd 7 - 2 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-02-24 10:50 065323036 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Dingle AIK P04/05 14 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Wallenstam Arena A
2019-02-24 11:40 065323034 FBC Lerum P05 Röd - Mölndals IBF P04 0 - 5 Mattias Strid, Tomas Levin Rydsbergshallen
2019-02-24 12:15 065323032 Kärra IBK P05 Röd - Lindome IBK P05 Grön 6 - 4 Isak Brogren, Marcus Orrhult Kärra Sporthall
2019-02-24 13:30 065323035 Myggenäs IBK P05 2 - IBF Backadalen P05 Blå 4 - 7 Lucas Sällström, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2019-02-24 16:40 065323033 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 4 - 1 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Askims Sporthall
2019-03-02 12:20 065323041 Mölndals IBF P04 - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 5 - 3 Alf Björkner, Javed Khan Ekenhallen 1
2019-03-02 16:00 065323040 Stenungsunds IBK P05 - Myggenäs IBK P05 2 7 - 2 Per Sundvall, Wessam Abdellrazek Kyrkenorumsskolan
2019-03-02 18:00 065323042 IBF Backadalen P05 Blå - Dingle AIK P04/05 9 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2019-03-03 10:00 065323037 IBK Bergum P05 - Kärra IBK P05 Röd 3 - 4 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2019-03-29 18:30 065323039 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum P05 Röd 6 - 4 Marcus Orrhult, Jesper Björklund Greter Almåshallen B
2019-03-09 12:30 065323047 Dingle AIK P04/05 - Stenungsunds IBK P05 10 - 7 Edwin Markusson, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-03-09 13:00 065323048 IBF Backadalen P05 Blå - Mölndals IBF P04 4 - 8 Oscar Kjellgren Elgestål, Tomas Levin Tuve Sporthall
2019-03-09 14:50 065323043 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IBK Bergum P05 3 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-09 17:40 065323046 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Lindome IBK P05 Grön 1 - 4 Adam Evheden, Carl Rudmark Wallenstam Arena A
2019-03-10 11:15 065323044 FBC Lerum P05 Röd - Kärra IBK P05 Röd 4 - 8 Jesper Björklund Greter, Jesper Dammert Rydsbergshallen
2019-03-16 13:30 065323049 IBK Bergum P05 - FBC Lerum P05 Röd 5 - 1 Simon Lindholm, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-03-16 15:20 065323050 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Myggenäs IBK P05 2 7 - 4 Sofia Mälsjö, Jesper Dammert Askims Sporthall
2019-03-16 17:15 065323051 Kärra IBK P05 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 5 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-03-16 19:00 065323054 Stenungsunds IBK P05 - Mölndals IBF P04 1 - 7 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kyrkenorumsskolan
2019-03-17 10:20 065323053 Lindome IBK P05 Grön - IBF Backadalen P05 Blå 14 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-01-26 19:30 065323056 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - FBC Lerum P05 Röd 4 - 7 Irmeli Wikström, Felix Bark Peterson Wallenstam Arena A
2019-03-16 10:00 065323057 Dingle AIK P04/05 - Lindås Rasta IBK P05 Vit 15 - 2 Andreas Brunzell, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-03-20 17:30 065323058 IBF Backadalen P05 Blå - Kärra IBK P05 Röd 3 - 5 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Lundbystrand 1
2019-03-24 13:40 065323055 Myggenäs IBK P05 2 - IBK Bergum P05 3 - 9 Martinus Martinsson, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2019-03-31 19:00 065323060 Stenungsunds IBK P05 - Lindome IBK P05 Grön 2 - 6 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Stenungsund Arena
2019-03-23 13:00 065323061 IBK Bergum P05 - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 7 - 3 Pontus Wikander, Sebastian Meza Bergumsskolan
2019-03-30 15:45 065323065 Kärra IBK P05 Röd - Stenungsunds IBK P05 14 - 3 Torbjörn Zahner, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2019-03-31 10:00 065323063 FBC Lerum P05 Röd - IBF Backadalen P05 Blå 4 - 8 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Rydsbergshallen
2019-03-31 12:20 065323064 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Mölndals IBF P04 4 - 5 Linnea Bevenäs, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-31 13:30 065323062 Myggenäs IBK P05 2 - Dingle AIK P04/05 2 - 5 Isak Andersson, Eric Schroderus Häggvallsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P05 Röd 10 8 2 0 86-43 43 26
2. Mölndals IBF P04 10 7 1 2 51-38 13 22
3. Lindome IBK P05 Grön 10 7 0 3 70-40 30 21
4. IBK Bergum P05 10 6 2 2 58-36 22 20
5. Dingle AIK P04/ 05 10 5 2 3 78-67 11 17
6. Lindås Rasta IBK P05 Vit 10 5 1 4 47-66 -19 16
7. Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 10 3 1 6 56-42 14 10
8. Stenungsunds IBK P05 10 3 1 6 42-62 -20 10
9. FBC Lerum P05 Röd 10 3 0 7 46-57 -11 9
10. IBF Backadalen P05 Blå 10 3 0 7 52-80 -28 9
11. Myggenäs IBK P05 2 10 0 0 10 23-78 -55 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 5 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 15:00 065324002 Landvetter IBK P05 Vit - IBK Göteborg P05 Svart 4 - 0 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-01-12 17:00 065324001 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Frölunda IBK P05/04/03 0 - 1 Jesper Dammert, Jesper Dammert Askims Sporthall
2019-01-13 14:15 065324003 Utbynäs SK P05 - IK Zenith P06 Grön 2 - 1 Adnan Tongur, Besim Mehmedagic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-19 15:30 065324005 IK Zenith P06 Grön - Frölunda IBK P05/04/03 4 - 3 Javed Khan, Amir Huseinovic Torshallen
2019-01-20 13:10 065324004 IBK Göteborg P05 Svart - Lindås Rasta IBK P06 Svart 1 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2019-01-20 14:30 065324006 Utbynäs SK P05 - Landvetter IBK P05 Vit 3 - 4 Javed Khan, Javed Khan Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-26 14:40 065324008 IBK Göteborg P05 Svart - Utbynäs SK P05 2 - 4 Petter Enlund, Abdinasir Abdirahman Torpahallen
2019-01-26 16:00 065324007 Lindås Rasta IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Grön 3 - 5 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2019-01-27 13:10 065324009 Frölunda IBK P05/04/03 - Landvetter IBK P05 Vit 0 - 3 Arvid Petersén, Albert Enlund Flatåsskolan
2019-02-02 10:10 065324012 Frölunda IBK P05/04/03 - IBK Göteborg P05 Svart 3 - 5 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Flatåsskolan
2019-02-02 11:00 065324011 Landvetter IBK P05 Vit - IK Zenith P06 Grön 6 - 3 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-02-03 15:40 065324010 Utbynäs SK P05 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 11 - 5 Agnes Andersson, Javed Khan Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-10 14:00 065324013 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Landvetter IBK P05 Vit 1 - 8 Christer Carlberg, Alf Björkner Salming Arena
2019-02-21 18:15 065324015 IK Zenith P06 Grön - IBK Göteborg P05 Svart 3 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torshallen
2019-03-30 15:40 065324014 Utbynäs SK P05 - Frölunda IBK P05/04/03 6 - 2 Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-24 12:10 065324018 IK Zenith P06 Grön - Utbynäs SK P05 1 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-02-24 17:50 065324016 Frölunda IBK P05/04/03 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 - 0 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-02-28 18:30 065324017 IBK Göteborg P05 Svart - Landvetter IBK P05 Vit 2 - 3 Jesper Björklund Greter, Bojan Trifkovic Torpahallen
2019-03-03 11:30 065324021 Landvetter IBK P05 Vit - Utbynäs SK P05 7 - 5 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 12:00 065324019 Lindås Rasta IBK P06 Svart - IBK Göteborg P05 Svart 5 - 5 Per Sundvall, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-03 14:00 065324020 Frölunda IBK P05/04/03 - IK Zenith P06 Grön 1 - 9 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-03-10 10:00 065324022 IK Zenith P06 Grön - Lindås Rasta IBK P06 Svart 3 - 0 Emil Rydberg, Mattias Strid Björlanda Idrottshall
2019-03-10 10:40 065324024 Landvetter IBK P05 Vit - Frölunda IBK P05/04/03 3 - 3 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 15:30 065324023 Utbynäs SK P05 - IBK Göteborg P05 Svart 7 - 2 Rasmus Gyllenhammar, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-17 10:00 065324027 IBK Göteborg P05 Svart - Frölunda IBK P05/04/03 4 - 5 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Torpahallen
2019-03-17 16:10 065324026 IK Zenith P06 Grön - Landvetter IBK P05 Vit 6 - 1 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2019-03-17 16:30 065324025 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Utbynäs SK P05 2 - 6 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-03-24 11:00 065324028 Landvetter IBK P05 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 5 - 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 11:10 065324030 IBK Göteborg P05 Svart - IK Zenith P06 Grön 2 - 2 Unsal Yucel, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2019-03-24 15:30 065324029 Frölunda IBK P05/04/03 - Utbynäs SK P05 3 - 5 Pierre Eberhard Berg, Melker Westerberg Flatåsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P05 Vit 10 8 1 1 44-25 19 25
2. Utbynäs SK P05 10 8 0 2 53-29 24 24
3. IK Zenith P06 Grön 10 6 1 3 37-24 13 19
4. Frölunda IBK P05/ 04/ 03 10 3 1 6 25-39 -14 10
5. IBK Göteborg P05 Svart 10 1 2 7 25-40 -15 5
6. Lindås Rasta IBK P06 Svart 10 1 1 8 22-49 -27 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 6 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 11:15 065325002 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Öckerö IBK P05 7 - 1 Oskar Klöfverskjöld, Linus Andersson Stenungsund Arena
2019-01-13 13:20 065325003 IK Zenith P05 Vit - Mölndals IBF P05 Vit 5 - 10 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2019-01-20 17:15 065325001 FBC Lerum P05 Svart - Eken IBK P05 3 - 4 Eric Hemmingsson, Oscar Kjellgren Elgestål Rydsbergshallen
2019-01-19 14:30 065325005 Mölndals IBF P05 Vit - Eken IBK P05 3 - 2 Adem Can, Goran Kuduzovic Ekenhallen 1
2019-01-20 14:20 065325006 IK Zenith P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 Gbg 1 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Björlanda Idrottshall
2019-03-02 15:45 065325004 Öckerö IBK P05 - FBC Lerum P05 Svart 4 - 5 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2019-01-26 13:30 065325008 Öckerö IBK P05 - IK Zenith P05 Vit 2 - 8 Emil Rydberg, Sebastian Meza Hedenskolans Idrottshall
2019-01-26 14:10 065325009 Eken IBK P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg 6 - 6 Emmy Vikström, Linnea Adielsson Ekenhallen 1
2019-01-27 14:30 065325007 FBC Lerum P05 Svart - Mölndals IBF P05 Vit 1 - 14 Jaana Gander, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Hjällsnäshallen B-hallen
2019-02-02 10:00 065325010 IK Zenith P05 Vit - FBC Lerum P05 Svart 4 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Torshallen
2019-02-02 12:45 065325011 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Mölndals IBF P05 Vit 0 - 7 William Sirén, Oskar Klöfverskjöld Stenungsund Arena
2019-02-02 14:00 065325012 Eken IBK P05 - Öckerö IBK P05 5 - 2 Caroline Johansson, Per Sundvall Ekenhallen 1
2019-02-09 13:30 065325015 Mölndals IBF P05 Vit - Öckerö IBK P05 7 - 3 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-02-26 19:15 065325014 IK Zenith P05 Vit - Eken IBK P05 3 - 8 Marcus Orrhult, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Ekenhallen 1
2019-03-15 19:45 065325013 FBC Lerum P05 Svart - Stenungsunds IBK P05 Gbg 0 - 8 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Rydsbergshallen
2019-02-22 18:30 065325016 Eken IBK P05 - FBC Lerum P05 Svart 3 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenhallen 1
2019-02-23 12:10 065325018 Mölndals IBF P05 Vit - IK Zenith P05 Vit 10 - 1 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Aktiviteten A-Hall
2019-02-23 16:30 065325017 Öckerö IBK P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg 5 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Hedenskolans Idrottshall
2019-01-19 13:20 065325019 FBC Lerum P05 Svart - Öckerö IBK P05 7 - 1 Christer Carlberg, Alf Björkner Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-02 10:00 065325020 Eken IBK P05 - Mölndals IBF P05 Vit 1 - 4 Alf Björkner, Javed Khan Ekenhallen 1
2019-03-02 11:15 065325021 Stenungsunds IBK P05 Gbg - IK Zenith P05 Vit 12 - 0 William Sirén, Olle Dison Stenungsund Arena
2019-03-09 11:15 065325024 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Eken IBK P05 5 - 2 Anton Forsström, Oskar Klöfverskjöld Stenungsund Arena
2019-03-09 13:00 065325022 Mölndals IBF P05 Vit - FBC Lerum P05 Svart 12 - 1 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 11:10 065325023 IK Zenith P05 Vit - Öckerö IBK P05 4 - 7 Emil Rydberg, Mattias Strid Björlanda Idrottshall
2019-03-16 13:10 065325026 Mölndals IBF P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 Gbg 4 - 4 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-03-16 16:30 065325027 Öckerö IBK P05 - Eken IBK P05 4 - 3 Unsal Yucel, Per Sundvall Hedenskolans Idrottshall
2019-03-17 13:30 065325025 FBC Lerum P05 Svart - IK Zenith P05 Vit 2 - 3 Tomas Levin, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-23 09:00 065325029 Eken IBK P05 - IK Zenith P05 Vit 5 - 4 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Ekenhallen 1
2019-03-23 13:30 065325030 Öckerö IBK P05 - Mölndals IBF P05 Vit 3 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Hedenskolans Idrottshall
2019-04-07 12:30 065325028 Stenungsunds IBK P05 Gbg - FBC Lerum P05 Svart 1 - 2 Olle Dison, Linus Andersson Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF P05 Vit 10 9 1 0 77-21 56 28
2. Stenungsunds IBK P05 Gbg 10 5 3 2 50-28 22 18
3. Eken IBK P05 10 4 1 5 39-39 0 13
4. FBC Lerum P05 Svart 10 4 0 6 29-54 -25 12
5. IK Zenith P05 Vit 10 3 0 7 33-61 -28 9
6. Öckerö IBK P05 10 2 1 7 32-57 -25 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 7 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 10:00 065326002 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Dingle AIK P05 7 - 12 William Sirén, Anton Forsström Stenungsund Arena
2019-01-13 09:00 065326001 IBK Göteborg P06 Vit - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 3 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Torpahallen
2019-01-13 11:00 065326004 IK Zenith P06 Svart - IBF Backadalen P05 4 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2019-01-13 16:30 065326005 Herrestads AIF Rockets P06 - Partille IBS P05 3 - 3 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2019-01-18 19:15 065326009 Partille IBS P05 - Ale IBF P06 8 - 4 Tobias Törn, Juliano Boric Qvisthallen
2019-01-19 12:40 065326008 IBF Backadalen P05 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 3 - 2 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2019-01-20 12:00 065326010 Herrestads AIF Rockets P06 - IK Zenith P06 Svart 3 - 2 Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2019-01-20 14:00 065326006 Dingle AIK P05 - IBK Göteborg P06 Vit 11 - 3 Filip Forsberg, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-01-26 10:20 065326015 Ale IBF P06 - IK Zenith P06 Svart 2 - 2 Anton Sköld, Marcus Orrhult Ale Kulturrum
2019-01-26 14:30 065326012 Dingle AIK P05 - IBF Backadalen P05 6 - 4 Edwin Markusson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-01-26 17:45 065326013 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - Partille IBS P05 2 - 4 Agnes Andersson, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2019-01-27 10:30 065326014 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Herrestads AIF Rockets P06 3 - 4 Olle Dison, Oskar Klöfverskjöld Stenungsund Arena
2019-02-02 16:20 065326020 Ale IBF P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 2 - 2 Tomas Levin, Senad Olevic Ale Kulturrum
2019-02-03 12:00 065326019 IK Zenith P06 Svart - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 1 - 4 Marcus Orrhult, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2019-02-03 12:10 065326016 IBF Backadalen P05 - IBK Göteborg P06 Vit 19 - 3 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-03-10 16:15 065326018 Herrestads AIF Rockets P06 - Dingle AIK P05 4 - 6 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Rimnershallen B-hallen
2019-02-09 14:40 065326022 IBF Backadalen P05 - Herrestads AIF Rockets P06 6 - 2 Edvin Pang, Kian Keinia Tuve Sporthall
2019-02-09 17:45 065326025 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg 2 - 8 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kastellegårdshallen
2019-02-10 09:30 065326024 Dingle AIK P05 - Ale IBF P06 8 - 4 Filip Forsberg, Rasmus Pettersson Plate Dingle Sport- och Idrottshall
2019-02-10 11:00 065326021 IBK Göteborg P06 Vit - Partille IBS P05 6 - 10 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Torpahallen
2019-02-17 13:00 065326028 Ale IBF P06 - IBF Backadalen P05 5 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Kronan Älvängen
2019-02-24 11:00 065326027 IK Zenith P06 Svart - Partille IBS P05 2 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-02-24 15:25 065326030 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - Dingle AIK P05 5 - 2 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-02-24 16:30 065326026 Herrestads AIF Rockets P06 - IBK Göteborg P06 Vit 8 - 3 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rimnershallen B-hallen
2019-03-02 15:00 065326033 Partille IBS P05 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 6 - 5 Ludvig Friberg, Rikard Petrusson Qvisthallen
2019-03-03 09:00 065326034 IBF Backadalen P05 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 6 - 6 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2019-03-03 10:00 065326031 IBK Göteborg P06 Vit - IK Zenith P06 Svart 2 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2019-03-03 16:30 065326032 Herrestads AIF Rockets P06 - Ale IBF P06 9 - 1 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2019-03-16 11:30 065326039 Dingle AIK P05 - Partille IBS P05 4 - 12 Andreas Brunzell, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-03-16 15:30 065326036 Ale IBF P06 - IBK Göteborg P06 Vit 4 - 3 Tomas Levin, Isak Brogren Ale Kulturrum
2019-03-16 16:30 065326037 Stenungsunds IBK P06 Gbg - IK Zenith P06 Svart 3 - 5 William Sirén, Anton Forsström Kyrkenorumsskolan
2019-03-16 17:45 065326038 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - Herrestads AIF Rockets P06 5 - 1 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2019-03-10 12:00 065326045 Partille IBS P05 - IBF Backadalen P05 10 - 3 Juliano Boric, Johannes Angel Vallhamra Sportcenter
2019-03-24 10:00 065326041 IBK Göteborg P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg 2 - 5 Jesper Björklund Greter, Unsal Yucel Torpahallen
2019-03-24 10:10 065326043 IK Zenith P06 Svart - Dingle AIK P05 6 - 3 Mükremin Er, Adam Jällfält Björlanda Idrottshall
2019-03-24 14:50 065326042 Ale IBF P06 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 2 - 6 Adnan Mehmedagic, Sebastian Meza Kronan Älvängen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS P05 8 7 1 0 56-29 27 22
2. Dingle AIK P05 8 5 0 3 52-45 7 15
3. IBF Backadalen P05 8 4 2 2 51-38 13 14
4. IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 8 4 2 2 33-27 6 14
5. Herrestads AIF Rockets P06 8 4 1 3 34-29 5 13
6. IK Zenith P06 Svart 8 2 3 3 24-24 0 9
7. Stenungsunds IBK P06 Gbg 8 2 1 5 35-36 -1 7
8. Ale IBF P06 8 1 2 5 24-44 -20 5
9. IBK Göteborg P06 Vit 8 0 2 6 25-62 -37 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 8 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 19:00 065327001 Mölndals IBF P06 vit - Eken IBK P06 5 - 4 Jesper Dammert, Carl Flyning Aktiviteten B-Hall
2019-01-12 12:00 065327003 Surte IS IBK P06 - Landvetter IBK P06 5 - 2 Isak Brogren, Eric Hemmingsson Bohushallen
2019-01-12 12:10 065327005 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 3 - 5 Linnea Bevenäs, Ella Wallsten Askims Sporthall
2019-01-13 13:20 065327004 Kärra IBK P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P06 2 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-01-13 15:35 065327002 Floda IBK P06 - Överby IBK P06 6 - 4 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-01-19 13:40 065327010 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Kärra IBK P06 Röd 4 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Salming Arena
2019-01-20 10:00 065327007 Landvetter IBK P06 - Eken IBK P06 4 - 8 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 10:40 065327009 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Surte IS IBK P06 9 - 3 Erik Rådhall, Gustaf Broström Wallenstam Arena A
2019-01-20 11:50 065327008 Pixbo Wallenstam IBF P06 - Floda IBK P06 5 - 1 Erik Rådhall, Gustaf Broström Wallenstam Arena A
2019-01-20 15:30 065327006 Överby IBK P06 - Mölndals IBF P06 vit 5 - 5 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-01-25 18:30 065327013 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 2 - 5 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-01-26 11:00 065327011 Mölndals IBF P06 vit - Landvetter IBK P06 8 - 1 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2019-01-26 12:00 065327015 Surte IS IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 4 - 13 Kasper Mourujärvi, Kevin Hjertberg Bohushallen
2019-01-27 11:00 065327012 Pixbo Wallenstam IBF P06 - Överby IBK P06 5 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-01-27 13:00 065327014 Floda IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 10 - 4 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-01-27 16:45 065327018 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Överby IBK P06 4 - 3 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2019-02-02 13:00 065327020 Surte IS IBK P06 - Floda IBK P06 5 - 7 Isak Brogren, Kasper Mourujärvi Bohushallen
2019-02-03 13:20 065327019 Kärra IBK P06 Röd - Eken IBK P06 13 - 2 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-02-16 11:50 065327016 Pixbo Wallenstam IBF P06 - Mölndals IBF P06 vit 4 - 4 Erik Rådhall, Oliver Gander Wallenstam Arena A
2019-03-09 10:40 065327017 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Landvetter IBK P06 3 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-02-02 12:30 065327021 Mölndals IBF P06 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 3 - 8 Marcus Orrhult, Oliver Gander Aktiviteten B-Hall
2019-02-08 18:30 065327025 Eken IBK P06 - Floda IBK P06 8 - 3 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2019-02-10 10:50 065327022 Pixbo Wallenstam IBF P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 3 Linnea Bevenäs, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-02-10 15:30 065327023 Landvetter IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 8 - 9 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 11:30 065327024 Överby IBK P06 - Surte IS IBK P06 5 - 4 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-02-23 12:30 065327028 Surte IS IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 0 - 9 Isak Brogren, Kasper Mourujärvi Bohushallen
2019-02-24 13:25 065327027 Kärra IBK P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 5 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2019-02-24 15:20 065327026 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06 vit 1 - 7 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2019-02-24 15:30 065327030 Överby IBK P06 - Eken IBK P06 3 - 7 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2019-02-24 17:30 065327029 Floda IBK P06 - Landvetter IBK P06 16 - 4 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-03-02 11:10 065327034 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 7 - 1 Alf Björkner, Javed Khan Ekenhallen 1
2019-03-02 12:00 065327031 Mölndals IBF P06 vit - Kärra IBK P06 Röd 3 - 3 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-03 10:00 065327033 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Floda IBK P06 2 - 8 Carl Rudmark, Adam Evheden Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 14:10 065327032 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Surte IS IBK P06 1 - 10 Felix Fröhlander, Isak Börjesson Salming Arena
2019-03-03 16:40 065327035 Landvetter IBK P06 - Överby IBK P06 2 - 12 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-03-15 18:30 065327038 Eken IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Ekenhallen 1
2019-03-16 12:30 065327036 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06 vit 7 - 7 Isak Brogren, Caroline Johansson Bohushallen
2019-03-17 15:30 065327039 Överby IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 3 - 3 Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2019-03-17 16:30 065327040 Landvetter IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 3 - 7 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-03-17 18:45 065327037 Floda IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 5 - 6 Caroline Johansson, Samira Hadziselimovic Alléhallen
2019-02-22 18:40 065327045 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Pixbo Wallenstam IBF P06 0 - 4 Adam Evheden, Ella Wallsten Wallenstam Arena A
2019-03-03 10:50 065327043 Kärra IBK P06 Röd - Överby IBK P06 11 - 4 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2019-03-23 11:00 065327041 Mölndals IBF P06 vit - Floda IBK P06 3 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-23 12:30 065327042 Surte IS IBK P06 - Eken IBK P06 0 - 0 Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2019-03-24 13:20 065327044 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Landvetter IBK P06 11 - 6 William Malmqvist, Isak Börjesson Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P06 Röd 9 7 1 1 70-37 33 22
2. Pixbo Wallenstam IBF P06 9 6 2 1 43-25 18 20
3. Floda IBK P06 9 6 0 3 60-41 19 18
4. Eken IBK P06 9 5 1 3 42-36 6 16
5. Mölndals IBF P06 vit 9 3 4 2 45-37 8 13
6. Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 9 4 1 4 38-36 2 13
7. Överby IBK P06 9 2 3 4 44-47 -3 9
8. Surte IS IBK P06 9 2 2 5 38-53 -15 8
9. Lindås Rasta IBK P06 Blå 9 2 0 7 33-57 -24 6
10. Landvetter IBK P06 9 1 0 8 35-79 -44 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 9 FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 10:00 065328004 Partille IBS P06 Vit - Kärra IBK P07 Röd 1 - 5 Emrik Hammarstedt, Hannes Torgnysson Qvisthallen
2019-01-12 13:00 065328002 Lindome IBK P06 - Orust IBK P06 1 - 5 Skånhällaskolan
2019-01-13 11:15 065328003 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - FBC Vinga P06 Röd 7 - 0 Agnes Andersson, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-01-13 15:45 065328005 Dingle AIK P06 - FBC Lerum P06 Röd 5 - 4 Fernanda Johansson Capitao, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-01-13 17:00 065328001 Dingle AIK P06/07 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 9 - 8 Fernanda Johansson Capitao, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-01-19 14:15 065328010 Dingle AIK P06 - Partille IBS P06 Vit 3 - 4 Andreas Brunzell, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-01-19 15:00 065328009 FBC Lerum P06 Röd - IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde 7 - 8 Christer Carlberg, Alf Björkner Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-20 10:00 065328007 FBC Vinga P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 2 - 5 Eric Hemmingsson, Abdinasir Abdirahman Hall Of Flame
2019-01-20 14:00 065328006 Orust IBK P06 - Dingle AIK P06/07 1 - 5 Ulf Widell, Ulf Widell Svanesunds Sporthall
2019-01-20 16:00 065328008 Kärra IBK P07 Röd - Lindome IBK P06 8 - 5 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2019-01-26 13:00 065328011 Dingle AIK P06/07 - FBC Vinga P06 Röd 4 - 5 Filip Forsberg, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-01-27 12:00 065328014 Lindome IBK P06 - Dingle AIK P06 12 - 0 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen A
2019-01-27 13:15 065328015 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - Partille IBS P06 Vit 6 - 7 Charlie Johansson, Rickard Lenning Föhrenbach Munkegärdehallen
2019-01-27 14:00 065328012 Orust IBK P06 - Kärra IBK P07 Röd 4 - 3 Ulf Widell, Ulf Widell Svanesunds Sporthall
2019-01-27 16:15 065328013 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - FBC Lerum P06 Röd 6 - 3 Oscar Westberg, David Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2019-02-03 10:10 065328019 Partille IBS P06 Vit - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 7 - 1 Tobias Undeland, Rikard Petrusson Vallhamra Sportcenter
2019-02-03 10:45 065328017 FBC Lerum P06 Röd - FBC Vinga P06 Röd 13 - 3 Arvid Petersén, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2019-02-03 12:00 065328018 Dingle AIK P06 - Orust IBK P06 1 - 3 Jim Olausson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-02-03 13:25 065328020 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - Lindome IBK P06 8 - 2 Molly Larsson, Oscar Westberg Munkegärdehallen
2019-02-03 14:30 065328016 Kärra IBK P07 Röd - Dingle AIK P06/07 9 - 3 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2019-02-07 18:15 065328024 Orust IBK P06 - IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde 1 - 5 Ulf Widell, Ulf Widell Svanesunds Sporthall
2019-02-09 10:00 065328022 Kärra IBK P07 Röd - Dingle AIK P06 11 - 5 Nick Trieu, Richard Tran Lundbystrand 4
2019-02-10 11:10 065328023 FBC Vinga P06 Röd - Partille IBS P06 Vit 1 - 5 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2019-02-10 12:00 065328021 Dingle AIK P06/07 - FBC Lerum P06 Röd 13 - 3 Filip Forsberg, Rasmus Pettersson Plate Dingle Sport- och Idrottshall
2019-02-10 17:25 065328025 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - Lindome IBK P06 7 - 4 Agnes Andersson, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
2019-02-23 11:00 065328027 Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P06 Röd 2 - 4 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2019-02-24 09:30 065328026 Dingle AIK P06 - Dingle AIK P06/07 0 - 0 Munkedals Idrottshall
2019-02-24 12:15 065328029 Lindome IBK P06 - FBC Vinga P06 Röd 10 - 2 Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-02-24 13:15 065328028 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - Kärra IBK P07 Röd 5 - 2 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-02-24 14:15 065328030 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - Orust IBK P06 3 - 4 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2019-03-03 08:45 065328034 Kärra IBK P07 Röd - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 1 - 1 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2019-03-03 09:00 065328035 FBC Vinga P06 Röd - Orust IBK P06 6 - 3 Sofia Rydne, Viking Herrström Hall Of Flame
2019-03-03 09:30 065328032 Dingle AIK P06 - IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde 4 - 5 Andreas Brunzell, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2019-03-03 09:30 065328033 FBC Lerum P06 Röd - Lindome IBK P06 4 - 10 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2019-03-03 11:00 065328031 Dingle AIK P06/07 - Partille IBS P06 Vit 3 - 6 Fernanda Johansson Capitao, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-03-17 11:40 065328037 Lindome IBK P06 - Partille IBS P06 Vit 2 - 10 , Amir Huseinovic Almåshallen A
2019-03-17 12:15 065328036 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - Dingle AIK P06/07 10 - 6 Agnes Andersson, David Lis-Olivebring Munkegärdehallen
2019-03-17 13:10 065328040 FBC Vinga P06 Röd - Kärra IBK P07 Röd 2 - 9 Sofia Rydne, Felix Holmström Hall Of Flame
2019-03-17 14:00 065328039 Orust IBK P06 - FBC Lerum P06 Röd 2 - 10 Svanesunds Sporthall
2019-03-17 14:15 065328038 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - Dingle AIK P06 6 - 2 Sofia Klangeryd, Filippa Tveit Pettersen Kastellegårdshallen
2019-03-23 09:30 065328044 Dingle AIK P06 - FBC Vinga P06 Röd 6 - 5 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-03-23 11:00 065328041 Dingle AIK P06/07 - Lindome IBK P06 WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2019-03-23 14:20 065328043 Partille IBS P06 Vit - Orust IBK P06 6 - 1 Rikard Petrusson, Fabian Lindquist Qvisthallen
2019-03-24 12:15 065328042 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 5 - 4 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-03-31 14:00 065328045 FBC Lerum P06 Röd - Kärra IBK P07 Röd 5 - 3 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Hjällsnäshallen B-hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 05/ 06 Munkgärde 9 8 0 1 59-33 26 24
2. Partille IBS P06 Vit 9 7 0 2 48-26 22 21
3. Kärra IBK P07 Röd 9 5 1 3 51-31 20 16
4. Dingle AIK P06/ 07 9 4 1 4 48-42 6 13
5. IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 9 4 1 4 41-37 4 13
6. FBC Lerum P06 Röd 9 4 0 5 53-52 1 12
7. Orust IBK P06 9 4 0 5 24-40 -16 12
8. Lindome IBK P06 9 3 0 6 46-49 -3 9
9. Dingle AIK P06 9 2 1 6 26-50 -24 7
10. FBC Vinga P06 Röd 9 2 0 7 26-62 -36 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis