Spelprogram - Grön Nivå Flickor C Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eslövs IBF F15/16 Sofie Josefsson josefson_sofie@hotmail.com 073-381 69 46 Röd, Svart, Svart
Gantofta IBK F16 Ted Collén collen.ted@gmail.com 070-890 16 08 Rosa, Svart, Svart
Hjärnarps IBK F16/17 Martina Thydell martinathydell@hotmail.com 0729616074 Grön, Svart, Svart
Höganäs IBF F16 Gustaf Lindell gustaf81andersson@gmail.com 073-673 43 89 Röd, Blå, Vit
IBK Lund F15-16 Sandby Tobias Wallerius tobias.wallerius@rodd.rf.se Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F2015-2016 SÖ Emil Hatt emil.hansson.drews@me.com 073-049 55 69 Svart-grön, Svart, Svart
IK Stanstad F15-17 Nina Ollhage nina_ollhage@hotmail.com 0700019083 Blå, Svart, Svart
IK Stanstad F15-17 Vit Nina Ollhage nina_ollhage@hotmail.com 0700019083 Blå, Svart, Svart
Malmhaug IBF F16 Bunkeflo Erik Höst erik.host85@gmail.com 0768711922 Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF F16 Kulladal Michael Prahl kansli@malmhaug.se 0709-343210 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Björn Keller bjorn.keller@teamskane.se 0739404026 Magenta, Magenta, Vita
Palmstaden IK F14-16 Svart Jimmy Sandell jimmyjohanna@outlook.com 0708-507826 Svart, Svart, Svart
Palmstaden IK F14-16 Vit Jimmy Sandell jimmyjohanna@outlook.com 0708-507826 Svart, Svart, Svart
Röke IBK F15/16 Rickard Träff rickard.traff@rokeibk.se 0727147840 Vinröd, Svarta, Svarta
Röke IBK F15-17 Rickard Träff rickard.traff@rokeibk.se 0727147840 Vinröd, Svarta, Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 IK Stanstad F15-17 - Gantofta IBK F16 Söndrebaljshallen
2023-10-14 10:00 1 Röke IBK F15-17 - Höganäs IBF F16 Söndrebaljshallen
2023-10-14 10:45 1 Hjärnarps IBK F16/17 - Eslövs IBF F15/16 Söndrebaljshallen
2023-10-14 10:45 1 Höganäs IBF F16 - Röke IBK F15/16 Söndrebaljshallen
2023-10-14 11:30 1 Gantofta IBK F16 - Röke IBK F15-17 Söndrebaljshallen
2023-10-14 11:30 1 Eslövs IBF F15/16 - IK Stanstad F15-17 Söndrebaljshallen
2023-10-14 12:15 1 Röke IBK F15/16 - Hjärnarps IBK F16/17 Söndrebaljshallen
Omgång 2
2023-10-21 12:30 2 Palmstaden IK F14-16 Svart - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Liljeskolan
2023-10-21 12:30 2 IK Stanstad F15-17 - Palmstaden IK F14-16 Svart Liljeskolan
2023-10-21 13:15 2 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Palmstaden IK F14-16 Svart Liljeskolan
2023-10-21 13:15 2 IK Stanstad F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby Liljeskolan
2023-10-21 14:00 2 IBK Lund F15-16 Sandby - Palmstaden IK F14-16 Svart Liljeskolan
Omgång 3
2023-11-11 09:00 3 Malmhaug IBF F16 Kulladal - Röke IBK F15-17 Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 09:00 3 IBK Lund F15-16 Sandby - Höganäs IBF F16 Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 09:45 3 Eslövs IBF F15/16 - IBK Lund F2015-2016 SÖ Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 09:45 3 IBK Lund F2015-2016 SÖ - Malmhaug IBF F16 Kulladal Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 10:30 3 Röke IBK F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 10:30 3 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Eslövs IBF F15/16 Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 11:15 3 Höganäs IBF F16 - Malmhaug IBF F16 Bunkeflo Höganäs Sportcenter B
Omgång 4
2023-11-18 14:45 4 Gantofta IBK F16 - IK Stanstad F15-17 Gantoftahallen
2023-11-18 14:45 4 Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Gantoftahallen
2023-11-18 15:30 4 IK Stanstad F15-17 - Palmstaden IK F14-16 Svart Gantoftahallen
2023-11-18 15:30 4 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Röke IBK F15/16 Gantoftahallen
2023-11-18 16:15 4 Palmstaden IK F14-16 Svart - Hjärnarps IBK F16/17 Gantoftahallen
2023-11-18 16:15 4 Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F16 Gantoftahallen
Omgång 5
2023-12-10 09:30 5 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - IBK Lund F2015-2016 SÖ , Thea Hansson Stadions Sporthall
2023-12-10 09:30 5 Höganäs IBF F16 - Palmstaden IK F14-16 Svart , Signe Hamlin Stadions Sporthall
2023-12-10 10:15 5 IBK Lund F2015-2016 SÖ - Palmstaden IK F14-16 Svart , Thea Hansson Stadions Sporthall
2023-12-10 10:15 5 Höganäs IBF F16 - IBK Lund F15-16 Sandby , Signe Hamlin Stadions Sporthall
2023-12-10 11:00 5 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - IBK Lund F15-16 Sandby Thea Hansson, Signe Hamlin Stadions Sporthall
Omgång 6
2023-12-09 09:00 6 Röke IBK F15-17 - Gantofta IBK F16 T4 Sporthall
2023-12-09 09:00 6 Eslövs IBF F15/16 - Röke IBK F15/16 T4 Sporthall
2023-12-09 10:00 6 Gantofta IBK F16 - IK Stanstad F15-17 T4 Sporthall
2023-12-09 10:00 6 Röke IBK F15/16 - Hjärnarps IBK F16/17 T4 Sporthall
2023-12-09 11:00 6 IK Stanstad F15-17 - Röke IBK F15-17 T4 Sporthall
2023-12-09 11:00 6 Hjärnarps IBK F16/17 - Eslövs IBF F15/16 T4 Sporthall
Omgång 7
2024-01-21 12:30 7 IBK Lund F2015-2016 SÖ - Palmstaden IK F14-16 Svart Vipeholmshallen
2024-01-21 12:30 7 Hjärnarps IBK F16/17 - Höganäs IBF F16 Vipeholmshallen
2024-01-21 13:15 7 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Gantofta IBK F16 Vipeholmshallen
2024-01-21 13:15 7 Höganäs IBF F16 - IBK Lund F15-16 Sandby Vipeholmshallen
2024-01-21 14:00 7 Palmstaden IK F14-16 Svart - Hjärnarps IBK F16/17 Vipeholmshallen
2024-01-21 14:00 7 Gantofta IBK F16 - IBK Lund F2015-2016 SÖ Vipeholmshallen
2024-01-21 14:45 7 IBK Lund F15-16 Sandby - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Vipeholmshallen
Omgång 8
2024-01-13 14:00 8 Palmstaden IK F14-16 Vit - IK Stanstad F15-17 , Leo Hällöf Bråhögshallen
2024-01-13 14:00 8 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Röke IBK F15-17 , Vidar Wremert Bråhögshallen
2024-01-13 14:45 8 Palmstaden IK F14-16 Vit - Röke IBK F15-17 , Leo Hällöf Bråhögshallen
2024-01-13 14:45 8 Röke IBK F15/16 - IK Stanstad F15-17 Vit , Vidar Wremert Bråhögshallen
2024-01-13 15:30 8 IK Stanstad F15-17 - Röke IBK F15/16 , Leo Hällöf Bråhögshallen
2024-01-13 15:30 8 IK Stanstad F15-17 Vit - Malmhaug IBF F16 Bunkeflo , Vidar Wremert Bråhögshallen
Omgång 9
2024-02-10 09:00 9 IK Stanstad F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby T4 Sporthall
2024-02-10 09:00 9 Röke IBK F15-17 - Höganäs IBF F16 T4 Sporthall
2024-02-10 10:00 9 IBK Lund F2015-2016 SÖ - Eslövs IBF F15/16 T4 Sporthall
2024-02-10 10:00 9 Höganäs IBF F16 - Röke IBK F15/16 T4 Sporthall
2024-02-10 11:00 9 IBK Lund F15-16 Sandby - Eslövs IBF F15/16 T4 Sporthall
2024-02-10 11:00 9 Röke IBK F15-17 - IK Stanstad F15-17 T4 Sporthall
2024-02-10 12:00 9 Röke IBK F15/16 - IBK Lund F2015-2016 SÖ T4 Sporthall
Omgång 10
2024-02-04 15:45 10 Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Gantoftahallen
2024-02-04 15:45 10 Gantofta IBK F16 - Palmstaden IK F14-16 Vit Gantoftahallen
2024-02-04 16:30 10 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Palmstaden IK F14-16 Vit Gantoftahallen
2024-02-04 16:30 10 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Palmstaden IK F14-16 Svart Gantoftahallen
2024-02-04 17:15 10 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Hjärnarps IBK F16/17 Gantoftahallen
2024-02-04 17:15 10 Palmstaden IK F14-16 Svart - Gantofta IBK F16 Gantoftahallen
Omgång 11
2024-03-02 09:00 11 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - IK Stanstad F15-17 Kulladals Sporthall
2024-03-02 09:00 11 Gantofta IBK F16 - Höganäs IBF F16 Kulladals Sporthall
2024-03-02 09:45 11 Röke IBK F15/16 - IK Stanstad F15-17 Vit Kulladals Sporthall
2024-03-02 09:45 11 Höganäs IBF F16 - Palmstaden IK F14-16 Vit Kulladals Sporthall
2024-03-02 10:30 11 IK Stanstad F15-17 - Hjärnarps IBK F16/17 Kulladals Sporthall
2024-03-02 10:30 11 Gantofta IBK F16 - Malmhaug IBF F16 Bunkeflo Kulladals Sporthall
2024-03-02 11:15 11 Hjärnarps IBK F16/17 - Röke IBK F15/16 Kulladals Sporthall
2024-03-02 11:15 11 Palmstaden IK F14-16 Vit - IK Stanstad F15-17 Vit Kulladals Sporthall
Omgång 12
2024-03-09 14:00 12 Röke IBK F15-17 - IBK Lund F15-16 Sandby Sallerupshallen
2024-03-09 14:00 12 Eslövs IBF F15/16 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen Sallerupshallen
2024-03-09 14:45 12 IBK Lund F15-16 Sandby - Palmstaden IK F14-16 Svart Sallerupshallen
2024-03-09 14:45 12 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - IBK Lund F2015-2016 SÖ Sallerupshallen
2024-03-09 15:30 12 Palmstaden IK F14-16 Svart - Eslövs IBF F15/16 Sallerupshallen
2024-03-09 15:30 12 IBK Lund F2015-2016 SÖ - Röke IBK F15-17 Sallerupshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis