Gantoftahallen

Adress
Östra Läraregatan 1, 253 73 Gantofta
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-23 12:30 Träningsmatcher Ungdom 136555007 Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11
2023-09-23 14:00 Träningsmatcher Ungdom 136555005 Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11
Oktober
2023-10-01 13:30 Träningsmatcher Ungdom 136555006 Gantofta IBK F11/12 - Bjärreds IBK F09/10
2023-10-21 14:45 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301007 Gantofta IBK P12-1 - Lomma FBC P12
2023-10-21 15:45 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301008 Lomma FBC P12 - Willands IBK PF12
2023-10-21 16:45 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301009 Willands IBK PF12 - Gantofta IBK P12-1
2023-10-22 13:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501001 Gantofta IBK P16 - Hjärnarps IBK P15-16 Grön
2023-10-22 13:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501002 Häljarps SK P15/16 - FC Helsingborg P15 svart
2023-10-22 13:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501003 Hjärnarps IBK P15-16 Grön - FC Helsingborg P15 blå
2023-10-22 13:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501004 FC Helsingborg P15 svart - Hjärnarps IBK P15-16 Vit
2023-10-22 14:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501005 FC Helsingborg P15 blå - Gantofta IBK P16
2023-10-22 14:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501006 Hjärnarps IBK P15-16 Vit - Häljarps SK P15/16
2023-10-22 16:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405004 Gantofta IBK P13-2 - Lomma FBC P14
2023-10-22 17:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405005 Lomma FBC P14 - IBK Landskrona P13
2023-10-22 18:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405006 IBK Landskrona P13 - Gantofta IBK P13-2
November
2023-11-12 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303025 Gantofta IBK P12-2 - Eslövs IBF FP12/13
2023-11-12 12:40 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303026 Malmhaug IBF P12/13 Svart - IK Stanstad P12 Blå
2023-11-12 13:20 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303027 IK Stanstad P12 Blå - Gantofta IBK P12-2
2023-11-12 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303028 Eslövs IBF FP12/13 - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2023-11-12 14:40 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303029 IK Stanstad P12 Blå - Eslövs IBF FP12/13
2023-11-12 15:20 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303030 Gantofta IBK P12-2 - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2023-11-18 14:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201021 Gantofta IBK F16 - IK Stanstad F15-17
2023-11-18 14:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201022 Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen
2023-11-18 15:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201023 IK Stanstad F15-17 - Palmstaden IK F14-16 Svart
2023-11-18 15:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201024 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Röke IBK F15/16
2023-11-18 16:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201025 Palmstaden IK F14-16 Svart - Hjärnarps IBK F16/17
2023-11-18 16:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201026 Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F16
2023-11-19 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101018 Gantofta IBK F15-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart
2023-11-19 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101019 IBK Lund F14-15 Dalby - Gantofta IBK F15-2
2023-11-19 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101020 Gantofta IBK F15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit
2023-11-19 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101021 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - IBK Lund F14-15 Dalby
2023-11-19 15:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101022 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit - Gantofta IBK F15-1
December
2023-12-03 13:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000016 Gantofta IBK F11 - Malmhaug IBF F12/13
2023-12-03 14:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000017 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F2012-2013 DS
2023-12-03 15:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000018 IBK Lund F2012-2013 DS - Gantofta IBK F11
2023-12-17 13:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401025 Gantofta IBK P15-1 - Höganäs IBF P15 Röd
2023-12-17 13:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401026 Gantofta IBK P15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit
2023-12-17 14:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401027 Höganäs IBF P15 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart
2023-12-17 14:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401028 Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit - Höganäs IBF P15 Blå
2023-12-17 15:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401029 Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart - Gantofta IBK P15-1
2023-12-17 15:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401030 Höganäs IBF P15 Blå - Gantofta IBK P15-2
Januari
2024-01-14 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301049 Gantofta IBK P12-1 - FBC Engelholm P13
2024-01-14 13:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301050 FBC Engelholm P13 - Bromölla IBK 12/13
2024-01-14 14:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301051 Bromölla IBK 12/13 - Gantofta IBK P12-1
2024-01-21 13:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101043 Gantofta IBK F13 - Höganäs IBF F12/13
2024-01-21 14:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101044 Röke IBK F13-14 - Häljarps SK F13/14/15
2024-01-21 14:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101045 Häljarps SK F13/14/15 - Gantofta IBK F13
2024-01-21 15:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101046 Höganäs IBF F12/13 - Röke IBK F13-14
2024-01-21 16:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101047 Häljarps SK F13/14/15 - Höganäs IBF F12/13
2024-01-21 16:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101048 Gantofta IBK F13 - Röke IBK F13-14
2024-01-28 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303085 Gantofta IBK P12-2 - IBK Landskrona P13
2024-01-28 12:40 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303086 IK Stanstad P12 Vit - Malmö FBC P11-12 Husie
2024-01-28 13:20 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303087 Malmö FBC P11-12 Husie - Gantofta IBK P12-2
2024-01-28 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303088 IBK Landskrona P13 - IK Stanstad P12 Vit
2024-01-28 14:40 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303089 Malmö FBC P11-12 Husie - IBK Landskrona P13
2024-01-28 15:20 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303090 Gantofta IBK P12-2 - IK Stanstad P12 Vit
Februari
2024-02-03 12:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405055 Gantofta IBK P13-2 - Bjärreds IBK P13 Gul
2024-02-03 13:10 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405056 Lomma FBC P14 - FC Helsingborg P14 svart
2024-02-03 13:50 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405057 FC Helsingborg P14 svart - Gantofta IBK P13-2
2024-02-03 14:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405058 Bjärreds IBK P13 Gul - Lomma FBC P14
2024-02-03 15:10 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405059 FC Helsingborg P14 svart - Bjärreds IBK P13 Gul
2024-02-03 15:50 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405060 Gantofta IBK P13-2 - Lomma FBC P14
2024-02-04 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101045 Gantofta IBK F15-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart
2024-02-04 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101046 Gantofta IBK F15-2 - Hjärnarps IBK F14-16
2024-02-04 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101047 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - Röke IBK F15/16
2024-02-04 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101048 Hjärnarps IBK F14-16 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit
2024-02-04 15:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101049 Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F15-1
2024-02-04 15:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101050 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit - Gantofta IBK F15-2
2024-02-04 15:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201060 Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen
2024-02-04 15:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201061 Gantofta IBK F16 - Palmstaden IK F14-16 Vit
2024-02-04 16:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201062 Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Palmstaden IK F14-16 Vit
2024-02-04 16:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201063 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Palmstaden IK F14-16 Svart
2024-02-04 17:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201064 Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Hjärnarps IBK F16/17
2024-02-04 17:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201065 Palmstaden IK F14-16 Svart - Gantofta IBK F16
Mars
2024-03-01 19:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580736081 Gantofta IBK - Onsala IBK
2024-03-02 12:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000034 Gantofta IBK F11 - IBK Lund F2012-2013 DS
2024-03-02 13:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000035 IBK Lund F2012-2013 DS - Båstads GIF F11/12
2024-03-02 14:30 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000036 Båstads GIF F11/12 - Gantofta IBK F11
2024-03-02 16:00 Pantamera Flickor C 132023110 Gantofta IBK F09 - IK Stanstad F08-09
2024-03-03 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301079 Gantofta IBK P12-1 - Röke IBK Pojkar 11-12
2024-03-03 13:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301080 Röke IBK Pojkar 11-12 - Hjärnarps IBK P11/12
2024-03-03 14:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301081 Hjärnarps IBK P11/12 - Gantofta IBK P12-1
2024-03-03 16:00 Pantamera Flickor D Norra 132024077 Gantofta IBK F11 - Häljarps SK F09/10
2024-03-08 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001130 Gantofta IBK - IBK Lund A
2024-03-09 14:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303112 Gantofta IBK P12-2 - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2024-03-09 15:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303113 Malmhaug IBF P12/13 Svart - IK Stanstad P12 Blå
2024-03-09 16:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303114 IK Stanstad P12 Blå - Gantofta IBK P12-2
2024-03-09 18:30 Juniorallsvenskan H DJ18 580736051 Gantofta IBK - Varla IBK/Lindome IBK
2024-03-10 11:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501052 Gantofta IBK P16 - Munka-Ljungby IBK P16/17
2024-03-10 11:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501053 VV-84 SK Bjuv 15-17 - Höganäs IBF P16
2024-03-10 12:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501054 VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd - Gantofta IBK P16
2024-03-10 12:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501065 Munka-Ljungby IBK P16/17 - VV-84 SK Bjuv 15-17
2024-03-10 13:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501066 Höganäs IBF P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd
2024-03-10 17:45 Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår 131074021 Gantofta IBK P11 - FC Helsingborg P11 Blå
2024-03-16 14:45 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401061 Gantofta IBK P15-2 - FBC Engelholm P16 Röd
2024-03-16 14:45 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401062 Gantofta IBK P15-1 - Båstads GIF PF 14/15 vit
2024-03-16 15:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401063 FBC Engelholm P16 Röd - Båstads GIF PF 14/15 svart
2024-03-16 15:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401064 Båstads GIF PF 14/15 vit - FBC Engelholm P16 Blå
2024-03-16 16:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401065 Båstads GIF PF 14/15 svart - Gantofta IBK P15-2
2024-03-16 16:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401066 FBC Engelholm P16 Blå - Gantofta IBK P15-1
2024-03-17 13:30 Pantamera Flickor D Norra 132024088 Gantofta IBK F11 - Höganäs IBF F09-11
2024-03-17 15:15 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra 131052047 Gantofta IBK P09/10 - IBK Lund P2009 L-A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis