Sallerupshallen

Adress
Eslöv





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-23 11:40 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201001 Eslövs IBF FP10/11 - Malmhaug IBF P10/11
2022-10-23 12:35 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201002 Malmhaug IBF P10/11 - Båstads GIF P10/11
2022-10-23 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201003 Båstads GIF P10/11 - Eslövs IBF FP10/11
November
2022-11-12 10:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405019 Eslövs IBF FP12/13 - Bjärreds IBK P12-1
2022-11-12 11:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405020 Bjärreds IBK P12-1 - IBK Lund P2012 NV
2022-11-12 12:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405021 IBK Lund P2012 NV - Eslövs IBF FP12/13
2022-11-12 16:00   Uppskj. Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022025 Eslövs IBF - IBK Genarp
December
2022-12-18 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201034 Eslövs IBF FP10/11 - Gantofta IBK P11
2022-12-18 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201035 Gantofta IBK P11 - Malmhaug IBF P10/11
2022-12-18 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201036 Malmhaug IBF P10/11 - Eslövs IBF FP10/11
Januari
2023-01-15 16:00   Uppskj. Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022049 Eslövs IBF - Munka-Ljungby IBK
2023-01-22 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506043 Eslövs IBF FP14/15 - IBK Lund P2015 NV
2023-01-22 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506044 Hofterups IBF P14 -3 - Åkarps IBK P14/15-1
2023-01-22 13:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506045 IBK Lund P2015 NV - Lomma FBC P15
2023-01-22 13:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506046 Åkarps IBK P14/15-1 - IBK Lund P2014 NV
2023-01-22 14:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506047 Lomma FBC P15 - Eslövs IBF FP14/15
2023-01-22 14:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506048 IBK Lund P2014 NV - Hofterups IBF P14 -3
Februari
2023-02-03 19:30 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041033 Eslövs IBF FP06/08 - Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08
2023-02-04 15:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022015 Eslövs IBF - Höllvikens IBF/Gårdarike IBK
2023-02-10 19:30 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041017 Eslövs IBF FP06/08 - IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08
2023-02-16 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022069 Eslövs IBF - FC Helsingborg
Mars
2023-03-04 15:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005120 Eslövs IBF B - Västra Ingelstad IS
2023-03-09 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022077 Eslövs IBF - Hofterups IBF
2023-03-19 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201064 Eslövs IBF FP10/11 - Båstads GIF P10/11
2023-03-19 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201065 Båstads GIF P10/11 - Höllvikens IBF P11
2023-03-19 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201066 Höllvikens IBF P11 - Eslövs IBF FP10/11
2023-03-19 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041047 Eslövs IBF FP06/08 - IBS Svedala P 07
2023-03-19 18:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005131 Eslövs IBF B - Malmö FBC C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis