Vipeholmshallen

Adress
Vipemöllevägen, Lund
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-17 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302001 IBK Lund P12 S - IBK Genarp PF13/14
2021-10-17 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302002 Malmhaug IBF P12 - Åkarps IBK P12/13-1
2021-10-17 13:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302003 Palmstaden IK P12 - Gårdarike IBK P12-13
2021-10-17 13:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302004 Åkarps IBK P12/13-2 - IBK Lund P12 S
2021-10-17 14:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302005 IBK Genarp PF13/14 - Malmhaug IBF P12
2021-10-17 14:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302006 Åkarps IBK P12/13-1 - Palmstaden IK P12
2021-10-17 14:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302007 Gårdarike IBK P12-13 - Åkarps IBK P12/13-2
November
2021-11-14 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001007 IBK Lund F12/13 SÖ - Palmstaden IK F12/13
2021-11-14 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001008 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Höganäs IBF F12/13A
2021-11-14 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001009 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2021-11-14 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001010 IBK Lund F12/13 SÖ - Höganäs IBF F12/13A
2021-11-20 12:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302019 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11
2021-11-20 13:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302020 Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11
2021-11-20 14:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302021 FC Cimrishamn P/F 09-11 - IBK Lund P2011 Dalby
2021-11-27 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506025 IBK Lund P2014 Sandby 1 - Malmö FBC P13 Riseberga Magenta
2021-11-27 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506026 IBK Landskrona P13 vit - IBK Lund P 2014 NV
2021-11-27 13:10 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506029 IBK Lund P 2014 NV - IBK Lund P2014 Sandby 1
2021-11-27 13:10 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506030 Malmö FBC P13 Riseberga Magenta - IBK Landskrona P13 vit
2021-11-27 14:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506027 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Malmö FBC P13 Riseberga Svart
2021-11-27 14:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506028 IBK Landskrona P13 svart - IBK Lund P 2014 NV 2
2021-11-27 14:50 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506031 Malmö FBC P13 Riseberga Svart - IBK Landskrona P13 svart
2021-11-27 14:50 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506032 IBK Lund P 2014 NV 2 - IBK Lund P2014 Sandby 2
December
2021-12-05 12:40 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404031 IBK Lund P11 S - IBK Lund P11 NV
2021-12-05 13:40 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404032 IBK Lund P11 NV - Lomma FBC P11
2021-12-05 14:40 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404033 Lomma FBC P11 - IBK Lund P11 S
2021-12-12 12:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001046 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F09-10
2021-12-12 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001047 Malmhaug IBF F09-10 - Bjärreds IBK F09/10
2021-12-12 14:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001048 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby
2021-12-18 14:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201031 IBK Lund F2014 NV - IBK Landskrona F13/14
2021-12-18 14:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201032 IBK Lund F2014 Sandby - Höganäs IBF F13
2021-12-18 14:50 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201033 IBK Landskrona F13/14 - Röke IBK F13/14 Svart
2021-12-18 14:50 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201034 Höganäs IBF F13 - IBK Lund F2014 NV
2021-12-18 15:40 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201035 Röke IBK F13/14 Svart - IBK Lund F2014 Sandby
Januari
2022-01-16 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506049 IBK Lund P 2014 NV 2 - Kävlinge IBK P13/14 Röd
2022-01-16 12:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506050 FC Helsingborg P14 blå - Eslövs IBF FP14/15
2022-01-16 13:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506053 Eslövs IBF FP14/15 - IBK Lund P 2014 NV 2
2022-01-16 13:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506054 Kävlinge IBK P13/14 Röd - FC Helsingborg P14 blå
2022-01-16 14:10 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506051 Bjärreds IBK P13 Blå - FC Helsingborg P14 svart
2022-01-16 14:10 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506052 Kävlinge IBK P13/14 Gul - IBK Lund P 2014 NV
2022-01-16 15:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506055 FC Helsingborg P14 svart - Kävlinge IBK P13/14 Gul
2022-01-16 15:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506056 IBK Lund P 2014 NV - Bjärreds IBK P13 Blå
2022-01-28 19:00 Pantamera Flickor A 132020058 IBK Lund F05/06S - Bjärreds IBK F04/05
2022-01-29 12:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102058 IBK Lund F12/13 SÖ - Gantofta IBK F11-2
2022-01-29 13:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102059 Gantofta IBK F11-2 - Lomma FBC F10-12
2022-01-29 14:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102060 Lomma FBC F10-12 - IBK Lund F12/13 SÖ
2022-01-29 15:30 Pantamera Flickor D 132023086 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - VV-84 SK Bjuv 08-10
2022-01-30 12:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403049 IBK Lund P2011 Dalby - Hofterups IBF P11/12-2
2022-01-30 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403050 Hofterups IBF P11/12-2 - Malmö FBC P12 Husie
2022-01-30 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403051 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P2011 Dalby
Februari
2022-02-04 20:15 Juniorallsvenskan I HJ18 580709086 IBK Lund/Elit - Varla IBK
2022-02-05 13:00 Herrar Div 3 Skåne 131002095 IBK Finn - Lund - VV-84 SK Bjuv
2022-02-05 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006020 IBK Lund - VV-84 SK Bjuv
2022-02-06 14:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004098 IBK Lund B - Lomma FBC B
2022-02-13 12:45 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004103 IBK Lund B - Skurups IBK B
2022-02-18 19:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006108 IBK Lund - Frosta IBF
2022-02-19 13:00 Herrar Div 3 Skåne 131002113 IBK Finn - Lund - Åby IBK Klippan
Mars
2022-03-05 13:00 Herrar Div 3 Skåne 131002118 IBK Finn - Lund - IBK Osby
2022-03-05 13:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004120 Teknologkårens IF - Lomma FBC B
2022-03-19 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004131 Teknologkårens IF - Malmö FBC C
2022-03-19 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002132 IBK Finn - Lund - Malmö FBC B
2022-03-20 12:40 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101067 IBK Lund F12/13 S Svart - Hofterups IBF F12-13
2022-03-20 12:40 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101068 IBK Lund F12/13 D - Malmhaug IBF F12
2022-03-20 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101069 Hofterups IBF F12-13 - Palmstaden IK F12/13
2022-03-20 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101070 Malmhaug IBF F12 - Åkarps IBK F12/13
2022-03-20 14:20 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101071 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 S Svart
2022-03-20 14:20 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101072 Åkarps IBK F12/13 - IBK Lund F12/13 D

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis