Spelprogram - Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF 07 FK2 Matilda Nygård f07@ekebyif.se Svart/svart/svart
Hovsta IF 07-08 FK2 Fredrik Therus f.therus@gmail.com 0706658525 Orange/Svart/Svart
IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Andreas Bergström f-0809@orebroinnebandy.se 070-8794897 Röd/Svart/Svart
IBK Hallsta F08 FK2 Mikael Eriksson mickereriksson@yahoo.se 070-6210075 vit/svart/vit
Nora IBK 07-09 FK2 Johan Pettersson johanpet@telia.com 070-396 53 98 Röd/Röd/Svart
Per-Ols IBF 08/09 FK2 Josefin Wallén josjosan@hotmail.com 070-242 46 54 Röd/svart/svart
Rönnby IBK Ung 08 FK2 David Albertsson david.m.albertsson@gmail.com 0704400567 Orange, Svart, Svart
Silvergruvans IBF 07-08 FK2 David Gustafsson davidgu@telia.com 0705795221 Röd/Vit/Röd
SMÅ IF 06-08 FK2 Katarina Carlsson katarina-carlsson@hotmail.com 0705262288 röd/svart/Röd
Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Ann Lindevall ann.lindevall@outlook.com vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 1 - 4 Fagerstahallen
2021-10-16 13:15 1 Hovsta IF 07-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 1 - 5 Hovstaskolan 50
2021-10-17 12:00 1 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 3 - 6 Klövernhallen Plan 1
2021-11-28 14:00 1 Ekeby IF 07 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Skogstorpskolan
Omgång 2
2021-10-23 11:15 2 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 6 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan) 75
2021-10-23 12:00   Uppskj. 2 IBK Hallsta F08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Uppskj. Nibblehallen
2021-10-23 18:30 2 Nora IBK 07-09 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Idrottshuset, Nora
2021-10-24 12:00 2 SMÅ IF 06-08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 3 - 5 Odenskolans Sporthall
Omgång 3
2021-10-29 19:15 3 Hovsta IF 07-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Hovstaskolan
2021-10-30 17:30 3 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Mellringehallen - Örebro
2021-10-31 12:30 3 SMÅ IF 06-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Odenskolans Sporthall
2021-11-27 16:00 3 Ekeby IF 07 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Skogstorpskolan
Omgång 4
2021-11-13 10:00 4 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Klövernhallen Plan 1
2021-11-13 11:00 4 IBK Hallsta F08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Nibblehallen
2021-11-13 11:15 4 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-14 13:00 4 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Fagerstahallen
Omgång 5
2021-11-20 11:00 5 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-21 11:30 5 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Odenskolans Sporthall
2021-11-21 11:30 5 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Fagerstahallen
2021-11-21 12:00 5 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2021-11-26 19:15 6 Hovsta IF 07-08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Hovstaskolan
2021-11-27 10:00 6 IBK Hallsta F08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Nibblehallen
2021-11-27 12:30 6 Nora IBK 07-09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Idrottshuset, Nora
2021-11-28 6 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Sporthallen, Hällefors
Omgång 7
2021-12-05 11:30 7 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Fagerstahallen
2021-12-05 12:15 7 SMÅ IF 06-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Odenskolans Sporthall
2021-12-05 12:30 7 Ekeby IF 07 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-05 16:00 7 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Tybblelundsskolan
Omgång 8
2021-12-10 19:15 8 Hovsta IF 07-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Hovstaskolan
2021-12-11 10:00 8 IBK Hallsta F08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Nibblehallen
2021-12-11 14:15 8 Nora IBK 07-09 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2021-12-12 14:15 8 SMÅ IF 06-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Odenskolans Sporthall
Omgång 9
2021-12-13 9 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Sporthallen, Hällefors
2021-12-17 20:00 9 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Tybblelundsskolan
2021-12-18 10:30 9 Ekeby IF 07 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-18 13:15 9 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-18 14:00 9 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
2021-12-18 10 Nora IBK 07-09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2021-12-19 10 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Sporthallen, Hällefors
2021-12-19 11:45 10 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-19 15:30 10 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Tybblelundsskolan
Omgång 11
2022-01-08 19:15 11 Hovsta IF 07-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Hovstaskolan
2022-01-09 11 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Odenskolans Sporthall
2022-01-09 11:30 11 Ekeby IF 07 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Skogstorpskolan
2022-01-09 13:00 11 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Fagerstahallen
Omgång 12
2022-01-15 10:00 12 IBK Hallsta F08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Nibblehallen
2022-01-16 10:15 12 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-16 11:00 12 SMÅ IF 06-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Odenskolans Sporthall
2022-01-16 14:30 12 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Mellringehallen - Örebro
Omgång 13
2022-01-23 13 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Sporthallen, Hällefors
2022-01-23 11:30 13 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Fagerstahallen
2022-01-23 12:30 13 Ekeby IF 07 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-01-23 16:00 13 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2022-01-29 10:30 14 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-29 15:00 14 IBK Hallsta F08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Nibblehallen
2022-01-30 14:00 14 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-01-30 15:30 14 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Fagerstahallen
Omgång 15
2022-02-05 13:00 15 Ekeby IF 07 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-02-05 13:00 15 Nora IBK 07-09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-02-06 15 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Sporthallen, Hällefors
2022-02-06 12:30 15 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Tybblelundsskolan
Omgång 16
2022-02-11 19:15 16 Hovsta IF 07-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Hovstaskolan
2022-02-12 12:30 16 IBK Hallsta F08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Nibblehallen
2022-02-12 15:30 16 Nora IBK 07-09 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-02-13 16 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Sporthallen, Hällefors
Omgång 17
2022-02-19 10:15 17 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-02-19 14:30 17 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Mellringehallen - Örebro
2022-02-19 16:00 17 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-02-20 11:30 17 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Fagerstahallen
Omgång 18
2022-02-26 11:00 18 IBK Hallsta F08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Nibblehallen
2022-02-27 18 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Sporthallen, Hällefors
2022-03-05 18 Nora IBK 07-09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-03-05 15:00 18 Hovsta IF 07-08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Hovstaskolan
Omgång 19
2022-03-12 13:00 19 Ekeby IF 07 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-13 19 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Sporthallen, Hällefors
2022-03-13 10:00 19 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-03-13 14:00 19 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Tybblelundsskolan
Omgång 20
2022-03-18 19:15 20 Hovsta IF 07-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Hovstaskolan
2022-03-19 13:00 20 Nora IBK 07-09 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-03-19 16:00 20 IBK Hallsta F08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Nibblehallen
2022-03-20 14:00 20 SMÅ IF 06-08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Odenskolans Sporthall
2022-03-20 15:00 20 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2 Fagerstahallen
Omgång 21
2022-03-26 10:30 21 Västerås IBS Ung 07-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Mälarenergi Arena A
2022-03-26 13:15 21 Hovsta IF 07-08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2 Hovstaskolan
2022-03-27 12:30 21 Ekeby IF 07 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-27 14:00 21 SMÅ IF 06-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Odenskolans Sporthall
Omgång 22
2022-04-02 10:15 22 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-04-02 13:00 22 Nora IBK 07-09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-04-03 22 Silvergruvans IBF 07-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Sporthallen, Hällefors
2022-04-03 10:30 22 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Tybblelundsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis