Odenskolans Sporthall

Adress
Örebrov. 27 , 71531 Odensbacken





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-20 18:45 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020006 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Pålsboda IBF PK6
2021-10-24 12:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018010 SMÅ IF 06-08 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2
2021-10-31 11:00 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010012 SMÅ IF 10-11 FK5 - WSK Lindesberg F 10/11
2021-10-31 12:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018017 SMÅ IF 06-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2
November
2021-11-07 12:00 Pantamera PK9 GRÖN 2013 ÖLIBF 128889008 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK9 - Fellingsbro IBS PK9
2021-11-14 11:15 Pantamera FK8 GRÖN 2012-2013 ÖLIBF 128884009 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK8 - Fellingsbro IBS FK8
2021-11-14 12:30 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020027 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Örebro SK Ung PK6
2021-11-21 11:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018026 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2
2021-11-21 13:30 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010019 SMÅ IF 10-11 FK5 - Kopparbergs BK FK5
2021-11-28 12:30 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020039 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - KFUM Örebro PK6
2021-11-28 14:00 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322030 Ekeby IF/SMÅ IF D3U - Per-Ols IBF D3U
December
2021-12-05 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2013 ÖLIBF 128889017 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK9 - Örebro SK Ung PK9 Svart
2021-12-05 12:15 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018038 SMÅ IF 06-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2
2021-12-05 14:00 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322018 Ekeby IF/SMÅ IF D3U - Surahammars IBF D3U
2021-12-12 11:20 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020051 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Hovsta IF PK6
2021-12-12 12:40 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010026 SMÅ IF 10-11 FK5 - Örebro SK Ung FK5 11-12 Svart
2021-12-12 14:15 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018045 SMÅ IF 06-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2
2021-12-19 11:30 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010032 SMÅ IF 10-11 FK5 - Örebro SK Ung FK5 11-12 Röd
Januari
2022-01-03 Pantamera FK8 GRÖN 2012-2013 ÖLIBF 128884016 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK8 - Ekeby IF Svart FK8
2022-01-09 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018063 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2
2022-01-16 09:30 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010033 SMÅ IF 10-11 FK5 - Lillån IBK FK5
2022-01-16 11:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018071 SMÅ IF 06-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2
2022-01-16 12:45 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020073 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Kopparbergs BK PK6
2022-01-23 11:45 Pantamera FK8 GRÖN 2012-2013 ÖLIBF 128884020 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK8 - Örebro SK Ung F13/14
2022-01-30 11:00 Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123020089 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - IBF Örebro Utv PK6
2022-01-30 12:30 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010042 SMÅ IF 10-11 FK5 - Nora IBK FK5
Februari
2022-02-06 11:30 Pantamera PK9 GRÖN 2013 ÖLIBF 128889033 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK9 - Gropens IF PK9
2022-02-20 11:30 Pantamera FK5 BLÅ (10-11) ÖLIBF 125010051 SMÅ IF 10-11 FK5 - Ekeby IF FK5
Mars
2022-03-06 11:30 Pantamera PK9 GRÖN 2013 ÖLIBF 128889044 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK9 - Örebro SK Ung PK9 Vit
2022-03-20 12:00 Pantamera FK8 GRÖN 2012-2013 ÖLIBF 128884029 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF FK8 - Ekeby IF Vit FK8
2022-03-20 14:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018117 SMÅ IF 06-08 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2
2022-03-27 14:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018122 SMÅ IF 06-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis