Fagerstahallen

Adress
Risbrovägen 2, 737 80 Fagersta
Telefon
0223-44231 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569028 Per-Ols IBF H4 (H4) - IBK Hallsta H4
Pantamera FK5 Blå (10-11) VIBF 212024075 IBK Hallsta FK5 F10 - IBK Sala 10-11 FK5
September
2021-09-12 13:00 Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF 211213008 Per-Ols IBF H2 - IBF Hedemora Herr div. 2
Oktober
2021-10-10 10:30 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031006 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - Rönnby IBK Ung PK9 2013 Orange
2021-10-17 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010002 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - IBK Hallsta 06-07 FK1
2021-10-30 11:00 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021007 Per-Ols IBF PK7 Svår - Skiljebo SK PK7 Svår
2021-10-30 13:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013009 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Nora IBK PK2 Lätt
2021-10-31 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017017 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår
November
2021-11-06 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031012 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - IK Råby Västerås P/F 2013/2014
2021-11-06 13:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569018 Per-Ols IBF H4 (H4) - IBK Sala (B) (H4)
2021-11-07 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000033 Per-Ols IBF H2 - Tillberga IK Roosters
2021-11-07 15:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322031 Per-Ols IBF D3U - Västerås IBS D3U
2021-11-13 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010016 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - IFK Arboga 06-07 FK1
2021-11-13 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000042 Per-Ols IBF H2 - IBF Örebro Ung H2
2021-11-13 15:30 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032007 Per-Ols IBF PK10 - IK Råby Västerås PK10
2021-11-14 13:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018019 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2
2021-11-14 15:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017027 Per-Ols IBF PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår
2021-11-20 15:00 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032014 Per-Ols IBF PK10 - Västerås IBS Ung PK10 Vit
2021-11-21 11:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018028 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2
2021-11-21 13:30 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021014 Per-Ols IBF PK7 Svår - Rönnby IBK Ung PK7 2011 Svår
2021-11-24 18:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322053 Per-Ols IBF D3U - Surahammars IBF D3U
2021-11-27 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010022 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - Lillån IBK 05-07 FK1
2021-11-27 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000053 Per-Ols IBF H2 - Sala Silverstaden IBK H2
2021-11-28 13:30 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031022 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - Skultuna IS PK9
December
2021-12-04 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017046 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår
2021-12-05 11:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018041 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2
2021-12-05 13:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013046 Per-Ols IBF PK2 Lätt - IFK Arboga PK2 Lätt
2021-12-05 15:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322065 Per-Ols IBF D3U - IBK Sala D3U
2021-12-12 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000065 Per-Ols IBF H2 - Skälby IBK Ung H2
2021-12-18 11:00 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013066 Per-Ols IBF PK2 Lätt - IBK Sala PK2 Lätt
2021-12-18 13:00 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032028 Per-Ols IBF PK10 - Skälby IBK PK10
2021-12-18 15:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010035 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - IBK Sala 06-07 FK1
2021-12-19 13:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017055 Per-Ols IBF PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår
Januari
2022-01-08 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000070 Per-Ols IBF H2 - IBK Hallsta H2
2022-01-08 15:30 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031032 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - Skiljebo SK P2013
2022-01-09 13:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018064 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2
2022-01-09 15:00 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013071 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Kungsörs IBK PK2 Lätt
2022-01-16 13:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569049 Per-Ols IBF H4 (H4) - WSK Lindesberg H4
2022-01-19 18:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010047 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - Rönnby IBK Ung 06 FK1
2022-01-22 11:00 Pantamera FK9 GRÖN 2012-2013 VIBF 213011015 Per-Ols IBF Poolspel F1213 - IBK Sala F 12/13
2022-01-22 13:00 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021030 Per-Ols IBF PK7 Svår - Tillberga IK Ung PK7 Svår
2022-01-22 15:00 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032042 Per-Ols IBF PK10 - Tillberga IK Ung PK10
2022-01-23 11:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018077 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2
2022-01-23 13:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013084 Per-Ols IBF PK2 Lätt - IBF Örebro Utv PK2 Lätt
2022-01-23 15:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322082 Per-Ols IBF D3U - WSK Lindesberg D3U
2022-01-29 15:30 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010053 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07
2022-01-30 13:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569058 Per-Ols IBF H4 (H4) - Barkarö SK H4
2022-01-30 15:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018084 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2
Februari
2022-02-02 18:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322096 Per-Ols IBF D3U - Ekeby IF/SMÅ IF D3U
2022-02-05 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010058 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - IBK Hallsta 06-07 FK1
2022-02-05 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000096 Per-Ols IBF H2 - IFK Arboga H2
2022-02-05 15:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013092 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Hovsta IF PK2 Lätt
2022-02-12 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032048 Per-Ols IBF PK10 - Surahammars IBF PK10
2022-02-12 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017099 Per-Ols IBF PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår
2022-02-13 15:00 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021039 Per-Ols IBF PK7 Svår - Skogsgymnastikens IBS PK7 Svår
2022-02-16 18:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322106 Per-Ols IBF D3U - KFUM Örebro D3U
2022-02-19 11:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013107 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Skogsgymnastikens IBS PK2 Lätt
2022-02-20 11:30 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018102 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Silvergruvans IBF 07-08 FK2
2022-02-20 13:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569069 Per-Ols IBF H4 (H4) - Sala Silverstaden IBK H4 (B) (H4)
2022-02-26 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031051 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - Rönnby IBK Ung PK9 2013 Svart
2022-02-26 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000112 Per-Ols IBF H2 - Kungsörs IBK H2
2022-02-26 15:30 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010072 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - IFK Arboga 06-07 FK1
Mars
2022-03-06 13:30 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021048 Per-Ols IBF PK7 Svår - IBK Köping PK7 Svår
2022-03-06 15:30 Dam Div 3 Utveckling VIBF/ÖLIBF 213322125 Per-Ols IBF D3U - Knäppmora AIK D3U
2022-03-10 18:00 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021049 Per-Ols IBF PK7 Svår - Skälby IBK PK7 Svår
2022-03-12 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2014 VIBF 211032058 Per-Ols IBF PK10 - Romfartuna GOIF PK10
2022-03-12 13:30 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000124 Per-Ols IBF H2 - IBK Köping H2
2022-03-13 11:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017118 Per-Ols IBF PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår
2022-03-13 13:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569083 Per-Ols IBF H4 (H4) - Gropens IF H4
2022-03-13 15:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013119 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Örebro SK Ung PK2 Lätt
2022-03-19 13:00 Pantamera PK9 GRÖN 2013 VIBF 211031065 Per-Ols IBF Poolspel P1213 - Västerås IBS Ung P12-13
2022-03-20 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010078 Per-Ols IBF 06-07 FK1 - Lillån IBK 05-07 FK1
2022-03-20 13:00 Pantamera PK2 RÖD Lätt (06-07) VIBF/ÖLIBF 211013126 Per-Ols IBF PK2 Lätt - Lillån IBK PK2 Lätt
2022-03-20 15:00 Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018118 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Västerås IBS Ung 07-08 FK2
2022-03-27 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017128 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis