Kumlahallen Viahallen (Stora)

Adress
Villagatan 38, 69235 Kumla
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000043 Ekeby IF P08 PK1 - Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010
September
2023-09-10 12:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000019 Ekeby IF H4 - IBF Örebro Ung H3
December
2023-12-09 09:30 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021052 Ekeby IF Vit PK6 2012 - Lillån IBK PK6 2012
Januari
2024-01-06 09:30 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021064 Ekeby IF Vit PK6 2012 - Ekeby IF Svart PK6 2012
2024-01-13 09:30 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021072 Ekeby IF Vit PK6 2012 - Ekeby IF PK6 2011/2012
Februari
2024-02-02 18:20 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000051 Ekeby IF P08 PK1 - Lillån IBK P09 PK2
2024-02-11 14:15 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021094 Ekeby IF Svart PK6 2012 - Fellingsbro IBS PK6 2011-13
2024-02-25 15:15 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000058 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Ekeby IF Svart 2014 PK8
2024-02-25 16:30 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000059 Ekeby IF Svart PK7 2013 - Ekeby IF Vit PK6 2012
Mars
2024-03-01 18:30 Pantamera PK1 RÖD VIBF/ÖLIBF 211012042 Ekeby IF/Kumla IBK - 2008 PK1 - IBF Örebro Ung PK1
2024-03-02 15:00 Damer Div 1 Region 2023-2024 211019121 Kumla IBK - Skälby IBK D1
2024-03-03 12:10 Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017070 Kumla IBK PK2 2009 - Askersunds IBK PK2 2008/2009
2024-03-03 14:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018040 Ekeby IF F08/09 FK1 - WSK Lindesberg 2009 FK1
2024-03-09 12:00 Pantamera PK4 Röd 2010 ÖLIBF 124012082 Ekeby IF 2010 PK4 - Örebro SK Ung 2011 PK4
2024-03-09 15:00 Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 122300078 Kumla IBK D3 B-lag - Rönnby IBK Ung D3
2024-03-09 17:30 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886056 Ekeby IF 2010 FK3 - Örebro SK Ung 11/12 FK3
2024-03-10 16:00 Damer Div 1 Region 2023-2024 211019128 Kumla IBK - Lillån IBK Ung
2024-03-16 12:00 Pantamera PK4 Röd 2010 ÖLIBF 124012086 Ekeby IF 2010 PK4 - Askersunds IBK 10/11 PK4
2024-03-17 13:30 Pantamera PK1 RÖD VIBF/ÖLIBF 211012051 Ekeby IF/Kumla IBK - 2008 PK1 - Skälby IBK PK1
2024-03-17 15:20 Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF 123020081 Ekeby IF 2011 PK5 Vit - Örebro SK Ung 10/11 PK5
2024-03-22 18:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017061 Kumla IBK PK2 2009 - Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010
2024-03-23 17:00 Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 122300089 Kumla IBK D3 B-lag - Skogsgymnastikens IBS D3
2024-03-24 15:00 Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF 123020060 Ekeby IF 2011 PK5 Vit - Örebro SK Ung 11/12 PK5
2024-03-31 11:45 Herr Div 4 ÖLIBF 2023/2024 121221083 Ekeby IF H4 - Barkarö SK H4 B-lag

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis