Kumlahallen Viahallen (Stora)

Adress
Villagatan 38, 69235 Kumla
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020053 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - Fellingsbro IBS PK6
Augusti
2022-08-28 13:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000008 Kumla IBK - IBK Köping H2
November
2022-11-12 11:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018024 Ekeby IF 07/09 FK1 - Per-Ols IBF 08/09 FK1
December
2022-12-10 10:30 Pantamera FK7 - Kumla IBK 10 dec - 2022 128915001 Kumla IBK FK7 - KFUM Örebro FK7
2022-12-10 11:15 Pantamera FK7 - Kumla IBK 10 dec - 2022 128915002 KFUM Örebro FK7 - Örebro SK Ung 13/14 FK7
2022-12-10 12:15 Pantamera FK7 - Kumla IBK 10 dec - 2022 128915003 Örebro SK Ung 13/14 FK7 - Kumla IBK FK7
2022-12-17 14:45 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020054 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - Hovsta IF P2011 PK6
Januari
2023-01-29 14:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024052 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - Fellingsbro IBS 12/14 FK5 Blå
Februari
2023-02-04 11:15 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024056 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - Västerås IBS Ung 2013 FK5 Blå
2023-02-04 15:45 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018054 Ekeby IF 07/09 FK1 - IBK Köping 07/08 FK1
2023-02-05 17:30 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021106 Ekeby IF P2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7
2023-02-11   Uppskj. Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010105 Ekeby IF P08 PK3 - Askersunds IBK P08/09 PK3
2023-02-11 14:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019106 Kumla IBK - Munkfors IBK Dam A
2023-02-11 16:45 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012069 Ekeby IF 2010 PK5 - KFUM Örebro P10/11 PK5
2023-02-18 16:30 Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877100 Ekeby IF P2010 PK4 - IBK Hallsta P09 PK4
2023-02-19 14:00 Damer Junior 16-18 214045100 Ekeby IF DJ16 - Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16
2023-02-25 14:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000098 Kumla IBK H2 - Skälby IBK Ung H2
2023-02-25 17:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012080 Ekeby IF 2010 PK5 - SMÅ IF P09/11 PK5
2023-02-26 13:45 Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877105 Ekeby IF P2010 PK4 - Västerås IBS Ung P2010 PK4
2023-02-26 15:45 Damer Junior 16-18 214045105 Ekeby IF DJ16 - IBK Hallsta DJ16
Mars
2023-03-04 13:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019125 Kumla IBK - Rönnby Västerås IBK Ung D1
2023-03-04 16:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000111 Kumla IBK H2 - Sala Silverstaden IBK H2
2023-03-05 12:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020068 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - Örebro SK Ung Svart 10/11 PK6
2023-03-05 14:00 Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877043 Ekeby IF P2010 PK4 - IBF Örebro Utv P09/10 PK3
2023-03-11 16:30 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012085 Ekeby IF 2010 PK5 - WSK Lindesberg PK5
2023-03-12 13:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010070 Ekeby IF 08/09 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2
2023-03-18 14:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000126 Kumla IBK H2 - Tillberga IK Roosters H2
2023-03-24 18:45 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012083 Kumla IBK 06/07 PK1 - IBK Köping P-07 PK1
2023-03-26 12:00 Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010086 Ekeby IF P08 PK3 - Askersunds IBK P08/09 PK3
2023-03-26 16:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010084 Ekeby IF 08/09 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis