Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)

Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 14:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000005 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Örebro SK Ung
2022-10-08 11:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011004 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - Skiljebo SK P09 PK3
2022-10-15 10:30 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021010 Skälby IBK P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12
2022-10-15 11:45 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020010 Skälby IBK P2010 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6
2022-10-15 13:30 Damer Junior 16-18 214045019 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - Västerås IBS Ung DJ16
2022-10-16 14:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000015 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Skattkärrs IK
2022-10-23 09:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031011 Skälby IBK P2013 PK9 - Knäppmora AIK P2014 PK9
2022-10-23 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010009 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - Ekeby IF 08/09 FK2
2022-10-23 17:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000019 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Karlskoga IBF
2022-10-29 10:30 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021022 Skälby IBK P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7
2022-10-29 11:45 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020023 Skälby IBK P2010 PK6 - Knäppmora AIK P10/11 PK6
2022-10-30 10:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011014 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - IBK Sala P08/09 PK3
2022-10-30 12:00 Damer Junior 16-18 214045034 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - Ekeby IF DJ16
2022-10-30 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010017 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2
November
2022-11-12 10:00 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886011 Rönnby Västerås IBK Ung F09/10 FK3 - Kungsörs IBK 09/11 FK3
2022-11-12 11:45 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012017 Skälby IBK P07 - Skogsgymnastikens IBS P06/07
2022-11-13 10:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018021 Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1 - Västerås IBS Ung 07/09 FK1
2022-11-13 12:15 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021030 Skälby IBK P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7
2022-11-19 11:30 Damer Junior 16-18 214045046 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - IBF Örebro Utv DJ16
2022-11-19 14:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011023 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - Pålsboda IBF P07/09 PK3
2022-11-20 10:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031039 Skälby IBK P2013 PK9 - Skiljebo SK Svart P2014 PK9
2022-11-20 12:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000028 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Lillån IBK
2022-11-20 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010025 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - Kopparbergs BK 06/09 FK2
2022-11-21 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020040 Skälby IBK P2010 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6
2022-11-26 10:30 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021046 Skälby IBK P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7
2022-11-27 11:30 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886032 Rönnby Västerås IBK Ung F09/10 FK3 - Hovsta IF 09/10 FK3
2022-11-27 17:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018029 Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1 - KFUM Örebro F0809 FK1
December
2022-12-03 08:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020047 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6
2022-12-03 10:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018035 Skiljebo SK 2010 PK5 - IBK Köping 2011 PK5
2022-12-03 11:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020048 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Tillberga IK Ung P11/12 PK6
2022-12-04 09:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031059 Skälby IBK P2013 PK9 - IFK Arboga P2014 PK9
2022-12-04 14:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000037 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2022-12-10 10:15 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020053 Skälby IBK P2010 PK6 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6
2022-12-10 14:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021062 Skälby IBK P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7
2022-12-11 08:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020050 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Surahammars IBF P2011 PK6
2022-12-11 10:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020051 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6
2022-12-11 12:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011034 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - Lillån IBK P2009 PK3
2022-12-11 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010033 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - IBK Sala 08/09 FK2
2022-12-11 17:00 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886033 Rönnby Västerås IBK Ung F09/10 FK3 - WSK Lindesberg 09/10 FK3
2022-12-17 11:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018037 Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1 - SMÅ IF 06-08 FK1
2022-12-17 12:45 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012042 Skälby IBK P07 - Örebro SK Ungdomsklubb P06
2022-12-18 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010041 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2
2022-12-18 17:00 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886042 Rönnby Västerås IBK Ung F09/10 FK3 - Askersunds IBK 09/10 FK3
Januari
2023-01-07 10:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021083 Skälby IBK P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7
2023-01-07 11:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020072 Skälby IBK P2010 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6
2023-01-14 11:45 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012048 Skälby IBK P07 - Per-Ols IBF P06/07
2023-01-14 15:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018045 Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1 - Ekeby IF 07/09 FK1
2023-01-15 14:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000055 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Karlstad IBF Ungdom
2023-01-21 10:30 Damer Junior 16-18 214045084 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - IBK Hallsta DJ16
2023-01-22 08:45 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031099 Skälby IBK P2013 PK9 - IK Råby Västerås P/F13/14 PK9
2023-01-22 10:30 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012042 Rönnby Västerås IBK Ung F09-10 FK4 - Örebro SK Ung 11/12 FK4 VIBF
2023-01-22 12:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011052 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - IBF Örebro Utv P09/10 PK3
2023-01-22 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010049 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - IFK Arboga 08/09 FK2
2023-01-28 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018053 Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1 - Per-Ols IBF 08/09 FK1
2023-01-28 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012059 Skälby IBK P07 - IBF Örebro Utveckling P06/07
Februari
2023-02-12 12:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011062 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - Örebro SK Ung P09 PK3
2023-02-12 17:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000069 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - IBF Örebro Utv
2023-02-19 09:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031124 Skälby IBK P2013 PK9 - Skiljebo SK Gul P2014 PK9
2023-02-25 12:30 Damer Junior 16-18 214045107 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - IFK Arboga IBK DJ16
2023-02-26 09:30 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886068 Rönnby Västerås IBK Ung F09/10 FK3 - Kungsörs IBK 09/11 FK3
2023-02-26 14:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000078 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Västerås IBS Ungdom
Mars
2023-03-05 12:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012074 Skälby IBK P07 - Kumla IBK 06/07 PK1
2023-03-05 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010065 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - Ekeby IF 08/09 FK2
2023-03-11 17:00 Pantamera Herrjunior 17 Region 183000087 Skälby IBK/Skälby IBK Ung - Skoghalls IBK Utveckling
2023-03-12 09:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031140 Skälby IBK P2013 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14/15 PK9
2023-03-18 10:15 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012084 Skälby IBK P07 - Lillån IBK/Lillån IBK Ung PK1
2023-03-19 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010073 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2
2023-03-25 11:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011086 Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3 - IBK Köping P08/09 PK3
2023-03-25 13:00 Damer Junior 16-18 214045126 Rönnby Västerås IBK Ung F06/07 DJ16 - Nora IBK DJ16
April
2023-04-09 15:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010081 Romfartuna GOIF 09/10 FK2 - Kopparbergs BK 06/09 FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis