Skogstorpskolan

Adress
Mastgatan 7, Kumla





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-07 12:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000039 Ekeby IF PK4 (RÖD PK4) - Ekeby IF 08-09 FK1
2023-10-29 11:20 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 2 128890007 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Örebro SK Ung PK7 2014
November
2023-11-19 15:15 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 2 128890013 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Hovsta IF PK7 13/14
2023-11-25 15:15 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021042 Ekeby IF PK6 2011/2012 - Fellingsbro IBS PK6 2011-13
December
2023-12-03 14:00 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 2 128890019 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Lillån IBK PK7 2013
2023-12-16 16:45 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021057 Ekeby IF Svart PK6 2012 - IBF Örebro Ung PK6 2012
Januari
2024-01-06 09:15 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 1 128889028 Ekeby IF Svart PK7 2013 - Gropens IF PK7 12/13
2024-01-06 12:00 Pantamera FK6 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024036 Ekeby IF 2012 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6
2024-01-13 09:15 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 1 128889021 Ekeby IF Svart PK7 2013 - Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013
2024-01-13 12:15 Pantamera FK6 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024042 Ekeby IF 2012 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6
2024-01-13 15:00 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021071 Ekeby IF Svart PK6 2012 - WSK Lindesberg PK6 12/13
2024-01-14 13:30 Pantamera FK8 Grön 2014 126667011 KFUM Örebro 2013-2014 FK8 Lag 1 - IBF Örebro Ungdom 2014 FK8
2024-01-14 13:30 Pantamera FK8 Grön 2014 126667012 Ekeby IF Vit 2014 FK8 - KFUM Örebro 2013-2014 FK8 Lag 2
2024-01-14 14:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667013 IBF Örebro Ungdom Svart 2014 FK8 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
2024-01-14 15:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667015 IBF Örebro Ungdom 2014 FK8 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
2024-01-14 15:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667016 KFUM Örebro 2013-2014 FK8 Lag 2 - IBF Örebro Ungdom Svart 2014 FK8
2024-01-14 16:00 Pantamera FK8 Grön 2014 126667017 KFUM Örebro 2013-2014 FK8 Lag 1 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
2024-01-14 16:00 Pantamera FK8 Grön 2014 126667018 IBF Örebro Ungdom 2014 FK8 - Ekeby IF Vit 2014 FK8
2024-01-14 16:45 Pantamera FK8 Grön 2014 126667019 KFUM Örebro 2013-2014 FK8 Lag 2 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
Februari
2024-02-04 17:30 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021082 Ekeby IF Vit PK6 2012 - Nora IBK PK6 11-12
2024-02-10 10:30 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000053 Ekeby IF Svart 2014 PK8 - Askersunds IBK 14/15 Svart - PK8
2024-02-11   Uppskj. Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018036 Ekeby IF F08/09 FK1 - Rönnby IBK Ung 2009-2010 FK1
2024-02-16   Uppskj. Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017061 Kumla IBK PK2 2009 - Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010
2024-02-17 09:00 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891019 Ekeby IF Svart 2014 PK8 Lag 2 - Lillån IBK Vit 2014 PK8
2024-02-17 09:00 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891020 Lillån IBK Grön 2014 PK8 - Ekeby IF röd PK8 2014 Lag 1
2024-02-17 09:45 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891021 Åsbro GOIF 14-16 PK8 - Ekeby IF Svart 2014 PK8 Lag 2
2024-02-17 09:45 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891022 Lillån IBK Vit 2014 PK8 - Ekeby IF Vit 2014 PK8 Lag 3
2024-02-17 10:30 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891023 Ekeby IF röd PK8 2014 Lag 1 - Åsbro GOIF 14-16 PK8
2024-02-17 10:30 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891024 Lillån IBK Grön 2014 PK8 - Ekeby IF Vit 2014 PK8 Lag 3
2024-02-17 11:15 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891025 Lillån IBK Grön 2014 PK8 - Ekeby IF Svart 2014 PK8 Lag 2
2024-02-17 11:15 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891026 Lillån IBK Vit 2014 PK8 - Ekeby IF röd PK8 2014 Lag 1
2024-02-17 12:00 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891027 Åsbro GOIF 14-16 PK8 - Lillån IBK Vit 2014 PK8
2024-02-17 12:00 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891028 Ekeby IF Vit 2014 PK8 Lag 3 - Ekeby IF Svart 2014 PK8 Lag 2
2024-02-17 12:45 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891029 Ekeby IF röd PK8 2014 Lag 1 - Ekeby IF Vit 2014 PK8 Lag 3
2024-02-17 12:45 Pantamera PK8 GRÖN 2014 ÖLIBF 128891030 Lillån IBK Grön 2014 PK8 - Åsbro GOIF 14-16 PK8
2024-02-24 09:30 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000054 Ekeby IF Svart 2014 PK8 - Örebro SK Ungdomsklubb P14
2024-02-24 10:45 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000055 Ekeby IF Vit 2014 PK8 - Örebro SK Ung 2014 PK8 Svart
2024-02-25 09:00 Parainnebandy Division 3 236003068 Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Kumla IBK Allstarz
2024-02-25 09:20 Parainnebandy Division 3 236003067 Solfjäderstaden IBK IFA Svart - Mjölby IBK
2024-02-25 09:40 Parainnebandy Division 3 236003061 Blåklinten IF - Finspång IBK Kanonerna
2024-02-25 10:00 Parainnebandy Division 3 236003062 Strömmen IF - FM 2021 Näckrosen
2024-02-25 10:20 Parainnebandy Division 3 236003069 Solfjäderstaden IBK IFA Svart - Kumla IBK Allstarz
2024-02-25 10:40 Parainnebandy Division 3 236003070 Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK IFA Röd
2024-02-25 11:00 Parainnebandy Division 3 236003063 Blåklinten IF - FM 2021 Näckrosen
2024-02-25 11:20 Parainnebandy Division 3 236003064 Finspång IBK Kanonerna - Strömmen IF
2024-02-25 11:40 Parainnebandy Division 3 236003071 Kumla IBK Allstarz - Mjölby IBK
2024-02-25 12:00 Parainnebandy Division 3 236003072 Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Solfjäderstaden IBK IFA Svart
2024-02-25 12:20 Parainnebandy Division 3 236003065 FM 2021 Näckrosen - Finspång IBK Kanonerna
2024-02-25 12:40 Parainnebandy Division 3 236003066 Strömmen IF - Blåklinten IF
2024-02-25 13:00 Parainnebandy Division 2 236002031 FM 2021 Näckrosen - Solfjäderstaden IBK IFA
2024-02-25 13:20 Parainnebandy Division 2 236002032 FBC Nyköping - Blåklinten IF
2024-02-25 13:50 Parainnebandy Division 2 236002033 FM 2021 Näckrosen - Blåklinten IF
2024-02-25 14:10 Parainnebandy Division 2 236002034 Solfjäderstaden IBK IFA - FBC Nyköping
2024-02-25 14:40 Parainnebandy Division 2 236002035 Blåklinten IF - Solfjäderstaden IBK IFA
2024-02-25 15:00 Parainnebandy Division 2 236002036 FBC Nyköping - FM 2021 Näckrosen
Mars
2024-03-03 11:15 Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår 128888011 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Örebro SK Ung PK7 2014
2024-03-03 13:30 Pantamera FK8 Grön 2014 126667034 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - Örebro SK Ungdomsklubb 13/14
2024-03-03 13:30 Pantamera FK8 Grön 2014 126667035 Ekeby IF Vit 2014 FK8 - Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 2
2024-03-03 14:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667036 Ekeby Svart IF 2014 FK8 - Örebro SK Ungdomsklubb 13/14
2024-03-03 14:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667037 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - Ekeby IF Vit 2014 FK8
2024-03-03 15:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667038 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 2 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
2024-03-03 15:15 Pantamera FK8 Grön 2014 126667039 Örebro SK Ungdomsklubb 13/14 - Ekeby IF Vit 2014 FK8
2024-03-03 16:00 Pantamera FK8 Grön 2014 126667040 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - Ekeby Svart IF 2014 FK8
2024-03-03 16:00 Pantamera FK8 Grön 2014 126667041 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 2 - Örebro SK Ungdomsklubb 13/14
2024-03-09 15:00 Pantamera DJ16-20 214045078 Ekeby IF DJ16 - Västerås IBS Ung DJ16
2024-03-10 14:00 Pantamera FK4 (2010) ÖLIBF 128810058 Ekeby IF 10/11 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4
2024-03-16 12:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018044 Ekeby IF F08/09 FK1 - Västerås IBS Ung FK1
2024-03-16 14:30 Pantamera PK7 Blå Lätt 2013 ÖLIBF Vår 128897002 Ekeby IF Svart PK7 2013 - Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013
2024-03-16 15:50 Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår 128888002 Ekeby IF Vit PK7 2013 - Örebro SK Ung Svart 2 PK7 2013
2024-03-17 15:00 Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017079 Kumla IBK PK2 2009 - Per-Ols IBF 08/09 PK2
2024-03-23 15:00 Pantamera PK7 Blå Lätt 2013 ÖLIBF Vår 128897021 Ekeby IF Svart PK7 2013 - IBF Örebro Ung PK7 2013
2024-03-23 17:30 Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017082 Kumla IBK PK2 2009 - IBK Sala 08/09 PK2
2024-03-24 11:15 Pantamera FK4 (2010) ÖLIBF 128810066 Ekeby IF 10/11 FK4 - Nora IBK FK4
April
2024-04-07 10:30 Pantamera FK7 BLÅ 2013 ÖLIBF/VIBF 128883028 Ekeby IF 13/14 FK7 - IBK Köping 13/14 FK7

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis