Division 1 Dam (2023/24)

Gruppspel
Damer division 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-23 12:15 150012003 Täby FC (B) - FBC Sollentuna (A) 0 - 5 Patrik Cullander, Niklas Tollefors K-Rauta Arena
2023-09-23 14:00 150012001 Vallentuna IBK (A) - Järfälla Bele IBK (A) 5 - 3 Manne Jahnsson, Bjarne Hekkelstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-23 14:00 150012005 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla Bele IBF 3 - 3 Arash Sohrevardi, Linus Löfstedt Hässelbyhallen
2023-09-24 12:00 150012006 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS (A) 4 - 4 Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Västertorpshallen
2023-09-24 14:30 150012004 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (A) 6 - 7 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sköndalshallen
2023-10-24 19:30 150012002 Salems IF - Hammarby IF IBF (A) 4 - 3 Anders Asp, Tobias Berger Skogsängshallen
2023-09-29 19:30 150012011 Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 1 Magnus Eriksson, Theodore Idevall Sjöstadshallen
2023-09-30 12:15 150012010 FBC Sollentuna (A) - Salems IF 6 - 2 Manne Jahnsson, Anton Fritshammar Rotebrohallen (Nya)
2023-09-30 12:30 150012007 Högdalens AIS (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 3 Magnus Eriksson, Anders Asp Högdalshallen
2023-09-30 16:15 150012009 FBI Tullinge (A) - Täby FC (B) 5 - 2 Elin Holm, Linus Löfstedt Tullingehallen
2023-10-01 14:00 150012012 Järfälla Bele IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 3 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin Viksjö Sporthall
2023-10-01 16:45 150012008 Järfälla Bele IBF - Sköndals IK (A) 4 - 4 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin Bas Barkarby
2023-10-07 16:15 150012013 Vallentuna IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 4 - 5 Magnus Eriksson, Jonas Edström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-07 17:15 150012014 Salems IF - FBI Tullinge (A) 3 - 2 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Skogsängshallen
2023-10-08 13:45 150012017 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 9 - 2 Jonas Edström, Jakub Horyna Hässelbyhallen
2023-10-08 15:30 150012016 Sköndals IK (A) - Högdalens AIS (A) 1 - 3 Alexander Mattsson, Anders Westerberg Sköndalshallen
2023-10-08 16:45 150012015 Täby FC (B) - Järfälla Bele IBF 1 - 0 Peter Hagelin, Manne Jahnsson K-Rauta Arena
2023-10-08 17:15 150012018 Hammarby IF IBF (A) - Järfälla Bele IBK (A) 8 - 1 Kevin Helly, Peter Saliba Gustafsson Sjöstadshallen
2023-10-13 19:30 150012023 FBC Sollentuna (A) - Hammarby IF IBF (A) 2 - 6 Magnus Eriksson, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2023-10-14 13:45 150012020 Högdalens AIS (A) - Täby FC (B) 4 - 7 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Högdalshallen
2023-10-14 15:15 150012019 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (A) 3 - 3 Arash Sohrevardi, Alexander Mattsson Kämpetorpshallen 1
2023-10-14 16:30 150012022 FBI Tullinge (A) - Vallentuna IBK (A) 4 - 4 Linus Löfstedt, Elin Holm Tullingehallen
2023-10-15 13:45 150012024 Järfälla Bele IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) 5 - 6 Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Viksjö Sporthall
2023-10-15 14:30 150012021 Järfälla Bele IBF - Salems IF 3 - 5 Håkan Augustsson, Ola Bigestans Jakobsbergs Sporthall
2023-10-20 19:30 150012029 FBC Sollentuna (A) - Järfälla Bele IBK (A) 8 - 4 Robert Jäderlund, Jacob Leijon Rotebrohallen (Nya)
2023-10-21 14:00 150012025 Vallentuna IBK (A) - Järfälla Bele IBF 4 - 2 Anders Asp, Peter Hagelin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-21 15:30 150012030 Hammarby IF IBF (A) - FBI Tullinge (A) 7 - 2 Erik Palmertz, Anton Fritshammar Vintervikshallen
2023-10-21 17:15 150012026 Salems IF - Högdalens AIS (A) 6 - 2 Håkan Taxén, Didrik Axen Skogsängshallen
2023-10-22 15:30 150012027 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 5 William Albrecht, Manne Jahnsson K-Rauta Arena
2023-10-22 16:15 150012028 Sköndals IK (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 3 Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Sköndalshallen
2023-10-28 13:00 150012033 Högdalens AIS (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 11 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Högdalshallen
2023-10-28 15:15 150012031 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) 3 - 1 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Hässelbyhallen
2023-10-28 16:30 150012035 FBI Tullinge (A) - FBC Sollentuna (A) 5 - 6 Alexander Mattsson, Svedje Ohlson Tullingehallen
2023-10-29 14:30 150012032 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF 4 - 1 Anders Westerberg, Jonas Edström Västertorpshallen
2023-10-29 15:45 150012034 Järfälla Bele IBF - Hammarby IF IBF (A) 2 - 7 Filip Saverstam, Ludwig Idevall Jakobsbergs Sporthall
2023-10-29 15:45 150012036 Järfälla Bele IBK (A) - Sköndals IK (A) 6 - 5 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Viksjö Sporthall
2023-11-04 12:45 150012039 Täby FC (B) - Sköndals IK (A) 2 - 3 William Albrecht, Mohamed Abdirisak K-Rauta Arena
2023-11-04 14:00 150012040 FBI Tullinge (A) - Järfälla Bele IBK (A) 6 - 5 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Tullingehallen
2023-11-04 15:00 150012037 Vallentuna IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 4 - 6 Jakub Horyna, Jonas Edström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-04 16:30 150012042 Hammarby IF IBF (A) - Högdalens AIS (A) 8 - 2 Johan Larsson, Stefano Bianque Sjöstadshallen
2023-11-05 14:45 150012041 FBC Sollentuna (A) - Järfälla Bele IBF 6 - 2 Håkan Augustsson, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2023-11-05 17:00 150012038 Salems IF - Hässelby SK IBK (A) 4 - 2 Johnny Mikael Claesson, Magnus Eriksson Skogsängshallen
2023-11-11 13:30 150012046 Högdalens AIS (A) - FBC Sollentuna (A) 1 - 6 Peter Saliba Gustafsson, Manne Jahnsson Högdalshallen
2023-11-11 14:00 150012044 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (A) 9 - 8 William Albrecht, Magnus Eriksson Hässelbyhallen
2023-11-11 15:45 150012047 Järfälla Bele IBF - FBI Tullinge (A) 1 - 4 Peter Hagelin, Mohamed Abdirisak Jakobsbergs Sporthall
2023-11-12 12:00 150012045 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (A) 2 - 4 Osama Abaied, Zana Guzel Västertorpshallen
2023-11-12 14:15 150012048 Järfälla Bele IBK (A) - Täby FC (B) 4 - 6 Svedje Ohlson, Peter Hagelin Viksjö Sporthall
2023-11-12 16:00 150012043 Sköndals IK (A) - Salems IF 4 - 1 Andreas Persson Stenberg, Daniel Mårtensson Sköndalshallen
2023-11-18 14:15 150012049 Vallentuna IBK (A) - Sköndals IK (A) 7 - 3 Robert Lindén Säfström, Emil Glenngård Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-18 14:30 150012054 Hammarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 3 Filip Saverstam, Ludwig Idevall Sjöstadshallen
2023-11-18 14:45 150012050 Salems IF - Täby FC (B) 4 - 2 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Skogsängshallen
2023-11-18 15:30 150012051 Järfälla Bele IBF - Järfälla Bele IBK (A) 0 - 3 Jakub Horyna, Manne Jahnsson Jakobsbergs Sporthall
2023-11-18 16:45 150012052 FBI Tullinge (A) - Högdalens AIS (A) 6 - 0 Magnus Eriksson, Theodore Idevall Tullingehallen
2023-11-26 19:00 150012053 FBC Sollentuna (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 7 - 4 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Rotebrohallen (Nya)
2023-11-29 20:15 150012060 Järfälla Bele IBK (A) - Salems IF 7 - 4 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin Viksjö Sporthall
2023-12-02 12:45 150012055 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) 3 - 9 Jakub Horyna, Jonas Edström K-Rauta Arena
2023-12-02 13:45 150012057 Hässelby SK IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 4 - 2 Erik Palmertz, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2023-12-02 16:45 150012059 Högdalens AIS (A) - Järfälla Bele IBF 4 - 5 Osama Abaied, Zana Guzel Högdalshallen
2023-12-03 17:00 150012056 Sköndals IK (A) - Hammarby IF IBF (A) 2 - 5 Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Sköndalshallen
2023-12-03 17:00 150012058 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) 2 - 3 Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Västertorpshallen
2023-12-09 13:45 150012066 Hammarby IF IBF (A) - Täby FC (B) 9 - 7 Jakub Horyna, David Berger Sjöstadshallen
2023-12-09 14:00 150012064 FBI Tullinge (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 2 Manne Jahnsson, Magnus Eriksson Tullingehallen
2023-12-09 14:15 150012062 Högdalens AIS (A) - Järfälla Bele IBK (A) 2 - 7 Arash Sohrevardi, William Albrecht Högdalshallen
2023-12-09 15:30 150012063 Järfälla Bele IBF - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 3 Andreas Persson Stenberg, Fredrik Landin Jakobsbergs Sporthall
2023-12-09 16:00 150012061 Vallentuna IBK (A) - Salems IF 5 - 0 Anton Fritshammar, Peter Hagelin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-10 15:15 150012065 Sköndals IK (A) - FBC Sollentuna (A) 5 - 8 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sköndalshallen
2023-12-15 19:30 150012070 FBC Sollentuna (A) - Täby FC (B) 11 - 1 Osama Abaied, Zana Guzel Rotebrohallen (Nya)
2023-12-16 14:45 150012067 Högdalens AIS (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 5 Håkan Augustsson, Ola Bigestans Högdalshallen
2023-12-16 16:45 150012069 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK (A) 2 - 3 Johnny Mikael Claesson, Mohamed Abdirisak Tullingehallen
2023-12-16 18:00 150012071 Hammarby IF IBF (A) - Salems IF 8 - 2 Magnus Eriksson, William Rennerfelt Sjöstadshallen
2023-12-17 13:30 150012072 Järfälla Bele IBK (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 6 Johan Larsson, Stefano Bianque Viksjö Sporthall
2023-12-17 15:00 150012068 Järfälla Bele IBF - Hässelby SK IBK (A) 5 - 4 Peter Saliba Gustafsson, Kerin Maclean Mitchell Jakobsbergs Sporthall
2024-01-07 13:30 150012077 Hässelby SK IBK (A) - Högdalens AIS (A) 12 - 6 Fredrik Hallenberg, Magnus Eriksson Hässelbyhallen
2024-01-07 14:15 150012076 Sköndals IK (A) - Järfälla Bele IBF 7 - 4 Osama Abaied, Zana Guzel Sköndalshallen
2024-01-07 14:30 150012078 Älvsjö AIK IBF (B) - Järfälla Bele IBK (A) 3 - 3 Anders Westerberg, William Albrecht Västertorpshallen
2024-01-09 19:40 150012075 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A) 2 - 5 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin K-Rauta Arena
2024-01-09 20:15 150012074 Salems IF - FBC Sollentuna (A) 1 - 10 Magnus Eriksson, Aldin Imamovic Skogsängshallen
2024-01-10 19:15 150012073 Vallentuna IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) 5 - 5 Anders Asp, Maja Bergman Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-12 19:30 150012083 FBC Sollentuna (A) - Vallentuna IBK (A) 3 - 6 Andreas Persson Stenberg, Daniel Mårtensson Rotebrohallen (Nya)
2024-01-13 14:00 150012080 Högdalens AIS (A) - Sköndals IK (A) 3 - 4 Mauricio Castillo, Sabina Åström Högdalshallen
2024-01-13 16:45 150012082 FBI Tullinge (A) - Salems IF 4 - 4 Tobias Berger, Sabina Åström Tullingehallen
2024-01-14 11:45 150012079 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) 1 - 6 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin Västertorpshallen
2024-01-14 13:45 150012084 Järfälla Bele IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) 4 - 8 Jonas Edström, Jakub Horyna Viksjö Sporthall
2024-01-14 15:30 150012081 Järfälla Bele IBF - Täby FC (B) 8 - 3 Maja Bergman, Kevin Helly Jakobsbergs Sporthall
2024-01-20 13:30 150012089 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla Bele IBK (A) 7 - 3 Erik Palmertz, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2024-01-20 14:15 150012085 Vallentuna IBK (A) - FBI Tullinge (A) 3 - 4 Jakub Horyna, Emil Glenngård Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-20 15:30 150012090 Hammarby IF IBF (A) - FBC Sollentuna (A) 5 - 1 Magnus Eriksson, Theodore Idevall Sjöstadshallen
2024-01-21 14:15 150012086 Salems IF - Järfälla Bele IBF 5 - 3 Alexander Mattsson, Svedje Ohlson Skogsängshallen
2024-01-21 15:30 150012087 Täby FC (B) - Högdalens AIS (A) 5 - 7 Peter Hagelin, Mohamed Abdirisak K-Rauta Arena
2024-01-21 15:45 150012088 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 3 Magnus Eriksson, Niklas Lundberg Sköndalshallen
2024-01-27 13:00 150012092 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B) 7 - 1 Kevin Helly, Maja Bergman Kämpetorpshallen 1
2024-01-27 14:30 150012093 Högdalens AIS (A) - Salems IF 1 - 4 Elin Holm, Linus Löfstedt Högdalshallen
2024-01-27 15:15 150012091 Hässelby SK IBK (A) - Sköndals IK (A) 10 - 0 Manne Jahnsson, Robert Lindén Säfström Hässelbyhallen
2024-01-27 16:15 150012095 FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF (A) 3 - 7 Anders Westerberg, Zana Guzel Tullingehallen
2024-01-28 13:00 150012094 Järfälla Bele IBF - Vallentuna IBK (A) 2 - 5 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Jakobsbergs Sporthall
2024-01-28 14:15 150012096 Järfälla Bele IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 0 - 2 Filip Lövenklint, Theodore Idevall Viksjö Sporthall
2024-01-30 18:45 150012100 Sköndals IK (A) - Järfälla Bele IBK (A) 4 - 2 Johnny Mikael Claesson, William Albrecht Sköndalshallen
2024-02-02 19:30 150012101 FBC Sollentuna (A) - FBI Tullinge (A) 5 - 7 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Rotebrohallen (Nya)
2024-02-03 14:30 150012097 Vallentuna IBK (A) - Högdalens AIS (A) 9 - 7 Magnus Eriksson, Peter Hagelin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-03 16:30 150012102 Hammarby IF IBF (A) - Järfälla Bele IBF 3 - 4 Stefano Bianque, Johannes Ekenberg Sjöstadshallen
2024-02-03 17:45 150012098 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) 0 - 2 Jakub Horyna, Jonas Edström Skogsängshallen
2024-02-04 15:30 150012099 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) 4 - 8 William Rennerfelt, Gustaf Reimer K-Rauta Arena
2024-02-10 12:30 150012106 Högdalens AIS (A) - Hammarby IF IBF (A) 3 - 8 Theodore Idevall, Alexander Potapeiko Högdalshallen
2024-02-10 14:15 150012104 Hässelby SK IBK (A) - Salems IF 3 - 3 Stefano Bianque, Johan Larsson Hässelbyhallen
2024-02-10 16:00 150012107 Järfälla Bele IBF - FBC Sollentuna (A) 4 - 2 Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Jakobsbergs Sporthall
2024-02-11 14:15 150012103 Sköndals IK (A) - Täby FC (B) 7 - 3 Mohamed Abdirisak, Peter Hagelin Sköndalshallen
2024-02-11 14:30 150012105 Älvsjö AIK IBF (B) - Vallentuna IBK (A) 1 - 6 Filip Lövenklint, Magnus Eriksson Västertorpshallen
2024-02-11 14:45 150012108 Järfälla Bele IBK (A) - FBI Tullinge (A) 3 - 9 William Rennerfelt, Maja Bergman Viksjö Sporthall
2024-02-16 19:30 150012113 FBC Sollentuna (A) - Högdalens AIS (A) 5 - 0 Manne Jahnsson, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2024-02-17 12:45 150012111 Täby FC (B) - Järfälla Bele IBK (A) 1 - 1 Peter Hagelin, Svedje Ohlson K-Rauta Arena
2024-02-17 14:00 150012114 Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 2 Magnus Eriksson, Håkan Augustsson Sjöstadshallen
2024-02-17 15:15 150012109 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) 1 - 10 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-17 16:15 150012112 FBI Tullinge (A) - Järfälla Bele IBF 2 - 4 Johan Larsson, Manne Jahnsson Tullingehallen
2024-02-17 17:15 150012110 Salems IF - Sköndals IK (A) 4 - 5 Filip Lövenklint, Theodore Idevall Skogsängshallen
2024-02-24 15:15 150012117 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) 6 - 3 Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Hässelbyhallen
2024-02-24 15:15 150012119 Högdalens AIS (A) - FBI Tullinge (A) 5 - 5 Anders Asp, Jonas Edström Högdalshallen
2024-02-25 13:15 150012116 Sköndals IK (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 11 Jonas Edström, Aldin Imamovic Sköndalshallen
2024-02-25 14:00 150012120 Järfälla Bele IBK (A) - Järfälla Bele IBF 0 - 3 Svedje Ohlson, Anders Asp Viksjö Sporthall
2024-02-25 15:30 150012115 Täby FC (B) - Salems IF 3 - 3 Peter Hagelin, Magnus Eriksson K-Rauta Arena
2024-02-25 17:00 150012118 Älvsjö AIK IBF (B) - FBC Sollentuna (A) 1 - 0 Theodore Idevall, Filip Lövenklint Västertorpshallen
2024-03-01 19:30 150012125 FBC Sollentuna (A) - Hässelby SK IBK (A) 4 - 7 Filip Saverstam, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2024-03-02 14:15 150012126 Hammarby IF IBF (A) - Sköndals IK (A) Jakub Horyna, Emil Glenngård Sjöstadshallen
2024-03-02 15:30 150012123 Järfälla Bele IBF - Högdalens AIS (A) William Albrecht, Robin Vall Jakobsbergs Sporthall
2024-03-02 15:45 150012121 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Johnny Mikael Claesson, Fredrik Hallenberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-02 16:45 150012124 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Osama Abaied, Zana Guzel Tullingehallen
2024-03-05 19:15 150012122 Salems IF - Järfälla Bele IBK (A) Imtiaz Karim, Johan Hessing Skogsängshallen
2024-03-09 15:15 150012127 Salems IF - Vallentuna IBK (A) William Albrecht, Johan Larsson Skogsängshallen
2024-03-09 15:15 150012128 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (A) Jakub Horyna, Emil Glenngård K-Rauta Arena
2024-03-09 15:15 150012129 FBC Sollentuna (A) - Sköndals IK (A) Robert Lindén Säfström, Jonas Edström Rotebrohallen (Nya)
2024-03-09 15:15 150012130 Hässelby SK IBK (A) - FBI Tullinge (A) Erik Palmertz, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2024-03-09 15:15 150012131 Älvsjö AIK IBF (B) - Järfälla Bele IBF Kerin Maclean Mitchell, Anders Westerberg Kämpetorpshallen 2
2024-03-09 15:15 150012132 Järfälla Bele IBK (A) - Högdalens AIS (A) Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Jakobsbergs Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hässelby SK IBK (A) 21 16 3 2 120-63 57 51
2. Hammarby IF IBF (A) 20 15 1 4 111-58 53 46
3. FBC Sollentuna (A) 21 13 0 8 104-69 35 39
4. Vallentuna IBK (A) 20 12 2 6 114-75 39 38
5. FBI Tullinge (A) 20 10 4 6 87-74 13 34
6. Älvsjö AIK IBF (B) 20 9 4 7 63-66 -3 31
7. Sköndals IK (A) 20 8 3 9 73-91 -18 27
8. Salems IF 20 8 3 9 60-79 -19 27
9. Järfälla Bele IBF 20 7 2 11 60-75 -15 23
10. Järfälla Bele IBK (A) 20 4 2 14 65-96 -31 14
11. Täby FC (B) 20 3 2 15 57-108 -51 11
12. Högdalens AIS (A) 20 2 2 16 61-121 -60 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis