Blå (2023/24)

Gruppspel
Flickor Blå 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-26 10:00 110357001 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Lova Abrahamsson, Tova Lundström Arjeplog Sporthall
2023-11-26 11:00 110357002 IBK Luleå FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Olov Blind, Niklas Nutti Arjeplog Sporthall
2023-11-26 12:00 110357003 K4 IF FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Tova Lundström, Lova Abrahamsson Arjeplog Sporthall
2023-11-26 13:00 110357004 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Niklas Nutti, Olov Blind Arjeplog Sporthall
2023-11-26 14:00 110357005 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Lova Abrahamsson, Tova Lundström Arjeplog Sporthall
2023-11-26 15:00 110357006 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Niklas Nutti, Olov Blind Arjeplog Sporthall
2023-12-17 10:00 110357007 K4 IF FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Nelly Nilsson, Tyra Hellström Camp Gielas
2023-12-17 11:00 110357008 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Billy Arvidsson, Linn Sjödin Camp Gielas
2023-12-17 12:00 110357009 IBK Luleå FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Nelly Nilsson, Tyra Hellström Camp Gielas
2023-12-17 13:00 110357010 K4 IF FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Linn Sjödin, Billy Arvidsson Camp Gielas
2023-12-17 14:00 110357011 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Tyra Hellström, Nelly Nilsson Camp Gielas
2023-12-17 15:00 110357012 K4 IF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Linn Sjödin, Billy Arvidsson Camp Gielas
2024-01-13 10:00 110357013 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Molly Söderberg, Fanny Lundberg Hortlax Sp
2024-01-13 11:00 110357014 IBK Luleå FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Molly Söderberg, Fanny Lundberg Hortlax Sp
2024-01-13 12:00 110357015 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Fanny Lundberg, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-13 13:00 110357016 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Fanny Lundberg, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-13 14:00 110357017 K4 IF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Fanny Lundberg, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-13 15:00 110357018 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2 Molly Söderberg, Fanny Lundberg Hortlax Sp
2024-04-06 10:00 110357019 IBK Luleå FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Örnäsets Sp
2024-04-06 11:00 110357020 K4 IF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Örnäsets Sp
2024-04-06 12:00 110357021 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Örnäsets Sp
2024-04-06 13:00 110357022 IBK Luleå FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 Örnäsets Sp
2024-04-06 14:00 110357023 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 Örnäsets Sp
2024-04-06 15:00 110357024 IBK Luleå FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 Örnäsets Sp
Flickor Blå 3/4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-12 10:00 110358001 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Molly Viklund, Maja Åmaan Norrmalmia Sph
2023-11-12 11:00 110358002 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Molly Viklund, Maja Åmaan Norrmalmia Sph
2023-11-12 12:00 110358003 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Leia Pettersson, Lova Alin Norrmalmia Sph
2023-11-12 13:00 110358004 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Leia Pettersson, Lova Alin Norrmalmia Sph
2023-11-12 14:00 110358005 Notvikens IK FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Agnes Ejerfors, Josefine Nyberg Norrmalmia Sph
2023-11-12 15:00 110358006 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Agnes Ejerfors, Josefine Nyberg Norrmalmia Sph
2023-12-17 09:00 110358007 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Hannes Eklund, Linus Segerstedt Björklunda Sp
2023-12-17 10:00 110358008 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Siri Holmgren, Fanny Lundberg Björklunda Sp
2023-12-17 11:00 110358009 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Linus Segerstedt, Hannes Eklund Björklunda Sp
2023-12-17 12:00 110358010 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Siri Holmgren, Fanny Lundberg Björklunda Sp
2023-12-17 13:00 110358011 Notvikens IK FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Hannes Eklund, Linus Segerstedt Björklunda Sp
2023-12-17 14:00 110358012 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Siri Holmgren, Fanny Lundberg Björklunda Sp
2024-01-27 10:00 110358013 Notvikens IK FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Arvid Fältros, Jan-Erik Karlsson Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-27 11:00 110358014 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Jan-Erik Karlsson, Arvid Fältros Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-27 12:00 110358015 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Arvid Fältros, Jan-Erik Karlsson Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-27 13:00 110358016 Notvikens IK FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Jan-Erik Karlsson, Arvid Fältros Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-27 14:00 110358017 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Isabell Holmström, Arvid Fältros Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-27 15:00 110358018 Notvikens IK FBlå 3/4 - Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 Isabell Holmström, Arvid Fältros Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-10 10:00 110358019 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Felix Karlsson, Wilmer Nielsen Rosvik Sporthall
2024-02-10 11:00 110358020 Öjebyns IBF FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Felix Karlsson, Wilmer Nielsen Rosvik Sporthall
2024-02-10 12:00 110358021 Notvikens IK FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Felix Karlsson, Wilmer Nielsen Rosvik Sporthall
2024-02-10 13:00 110358022 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 Wilmer Nielsen, Felix Karlsson Rosvik Sporthall
2024-02-10 14:00 110358023 Wibax IBF Piteå FBlå 3/4 - Notvikens IK FBlå 3/4 Felix Karlsson, Wilmer Nielsen Rosvik Sporthall
2024-02-10 15:00 110358024 Alviks IK/BAIK FBlå 3/4 - Öjebyns IBF FBlå 3/4 Wilmer Nielsen, Felix Karlsson Rosvik Sporthall
Pojkar Blå 1 Gr.1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-12-02 10:00 110350001 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 11:00 110350002 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 12:00 110350003 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 13:00 110350004 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 14:00 110350005 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2023-12-02 15:00 110350006 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-01-21 10:00 110350007 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Elias Sörmlund-Nätynki, Anton Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 11:00 110350008 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Anton Sörmlund-Nätynki, Isak Pallari Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 12:00 110350009 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Isak Pallari, Elias Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 13:00 110350010 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Elias Sörmlund-Nätynki, Anton Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 14:00 110350011 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Isak Pallari, Anton Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 15:00 110350012 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Elias Sörmlund-Nätynki, Isak Pallari Idrottshuset Haparanda
2024-02-17 12:30 110350013 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 13:30 110350014 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 14:30 110350015 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Johanna Djärf Bergskolan
2024-02-17 15:30 110350016 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 16:30 110350017 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Johanna Djärf Bergskolan
2024-02-17 17:30 110350018 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Johanna Djärf Bergskolan
2024-03-09 10:00 110350019 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 11:00 110350020 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 12:00 110350021 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 13:00 110350022 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Alicia Laine Gammelstad Sp
2024-03-09 14:00 110350023 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2024-03-09 15:00 110350024 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Viktor Kemi Gammelstad Sp
Pojkar Blå 1 Gr.2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-12-09 10:00 110351001 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Ebbe Hallström, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2023-12-09 11:00 110351002 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 , Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 12:00 110351003 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Lukas Lehto Larsson, Arvid Fältros Gammelstad Sp
2023-12-09 13:00 110351004 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 Lukas Lehto Larsson, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 14:00 110351005 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Arvid Fältros, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2023-12-09 15:00 110351006 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Lukas Lehto Larsson, Arvid Fältros Gammelstad Sp
2024-01-20 10:00 110351007 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-01-20 11:00 110351008 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 12:00 110351009 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-01-20 13:00 110351010 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-01-20 14:00 110351011 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2024-01-20 15:00 110351012 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 10:00 110351013 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Elias Isaksson, Herman Hällström Porsöhallen
2024-02-17 11:00 110351014 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Elias Isaksson, Herman Hällström Porsöhallen
2024-02-17 12:00 110351015 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 13:00 110351016 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 14:00 110351017 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Herman Hällström, Elias Isaksson Porsöhallen
2024-02-17 15:00 110351018 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2 Elias Isaksson, Herman Hällström Porsöhallen
2024-03-16 09:00 110351019 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 Tindra Ivre, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-03-16 10:00 110351020 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Isabell Holmström, Tindra Ivre Porsöhallen
2024-03-16 11:00 110351021 Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Tindra Ivre, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-03-16 12:00 110351022 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 Isabell Holmström, Tindra Ivre Porsöhallen
2024-03-16 13:00 110351023 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK/GIF PBlå 1 Gr.2 Isabell Holmström, Tindra Ivre Porsöhallen
2024-03-16 14:00 110351024 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 Isabell Holmström Porsöhallen
Pojkar Blå 2/3 Gr.1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-11 10:00 110352001 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Eris Imoni, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-11-11 11:00 110352002 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 Hannes Eklund, Viktor Viklund Hortlax Sp
2023-11-11 12:00 110352003 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 Eris Imoni, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-11-11 13:00 110352004 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 Hannes Eklund, Viktor Viklund Hortlax Sp
2023-11-11 14:00 110352005 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Eris Imoni, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-11-11 15:00 110352006 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 Hannes Eklund, Viktor Viklund Hortlax Sp
2023-12-03 10:00 110352007 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Anton Fjällström Boden Arena
2023-12-03 11:00 110352008 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Boden Arena
2023-12-03 12:00 110352009 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 Anton Fjällström Boden Arena
2023-12-03 13:00 110352010 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Boden Arena
2023-12-03 14:00 110352011 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Felicia Stenqvist Boden Arena
2023-12-03 15:00 110352012 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 , Felicia Stenqvist Boden Arena
2024-01-14 10:00 110352013 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Tova Lundström, Lova Abrahamsson Arjeplog Sporthall
2024-01-14 11:00 110352014 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Lova Abrahamsson, Tova Lundström Arjeplog Sporthall
2024-01-14 12:00 110352015 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 Niklas Schulze, Olov Blind Arjeplog Sporthall
2024-01-14 13:00 110352016 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Niklas Schulze, Olov Blind Arjeplog Sporthall
2024-01-14 14:00 110352017 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Filip Törnberg, Niklas Nutti Arjeplog Sporthall
2024-01-14 15:00 110352018 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 Niklas Nutti, Filip Törnberg Arjeplog Sporthall
2024-02-11 10:00 110352019 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Nelly Nilsson, Billy Arvidsson Camp Gielas 2
2024-02-11 11:00 110352020 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 Billy Arvidsson, Nelly Nilsson Camp Gielas 2
2024-02-11 12:00 110352021 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Nelly Nilsson, Billy Arvidsson Camp Gielas 2
2024-02-11 13:00 110352022 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 Edvin Nilsson, Billy Arvidsson Camp Gielas 2
2024-02-11 14:00 110352023 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 Billy Arvidsson, Edvin Nilsson Camp Gielas 2
2024-02-11 15:00 110352024 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Edvin Nilsson, Billy Arvidsson Camp Gielas 2
2024-01-21 10:00 110352025 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Lucas Lindmark Rosvik Sporthall
2024-01-21 11:00 110352026 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-21 12:00 110352027 K4 IF PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Lucas Lindmark, Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-21 13:00 110352028 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 , Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-21 14:00 110352029 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - K4 IF PBlå 2/3Gr.1 Lucas Lindmark, Lukas Lehto Larsson Rosvik Sporthall
2024-01-21 15:00 110352030 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 Lucas Lindmark, Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
Pojkar Blå 2/3 Gr.2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-19 10:00 110353001 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Jakob Juntti Holappa, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2023-11-19 11:00 110353002 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Anton Sörmlund-Nätynki, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2023-11-19 12:00 110353003 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Anton Sörmlund-Nätynki, Jakob Juntti Holappa Sportcity Kalix
2023-11-19 13:00 110353004 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Jakob Juntti Holappa, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2023-11-19 14:00 110353005 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Anton Sörmlund-Nätynki Sportcity Kalix
2023-11-19 15:00 110353006 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Jakob Juntti Holappa, Anton Sörmlund-Nätynki Sportcity Kalix
2023-12-10 08:30 110353007 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 09:30 110353008 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 10:30 110353009 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 11:30 110353010 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 12:30 110353011 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 13:30 110353012 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 08:30 110353016 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 09:30 110353014 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 10:30 110353017 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Lundberg, Jesper Karlsson Örnäsets Sp
2023-12-03 11:30 110353015 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 12:30 110353018 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Melker Lundberg, Jesper Karlsson Örnäsets Sp
2023-12-03 13:30 110353013 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2024-01-27 10:00 110353019 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Alvin Skogsberg, Filip Hellström Gammelstad Sp
2024-01-27 11:00 110353020 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Alvin Skogsberg, Filip Hellström Gammelstad Sp
2024-01-27 12:00 110353021 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Alvin Skogsberg Gammelstad Sp
2024-01-27 13:00 110353022 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
2024-01-27 14:00 110353023 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Lucas Lindmark, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2024-01-27 15:00 110353024 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Lucas Lindmark, Ebbe Hallström Gammelstad Sp
2024-02-17 10:00 110353025 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 11:00 110353026 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Milton Markstedt, Melker Gustavsson Hortlax Sp
2024-02-17 12:00 110353027 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Milton Markstedt, Melker Gustavsson Hortlax Sp
2024-02-17 13:00 110353028 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Milton Markstedt, Melker Gustavsson Hortlax Sp
2024-02-17 14:00 110353029 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Milton Markstedt, Melker Gustavsson Hortlax Sp
2024-02-17 15:00 110353030 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Hortlax Sp
Pojkar Blå 2/3 Gr.3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-18 10:00 110354001 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-18 11:00 110354002 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-18 12:00 110354003 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Ville Kemi, Isabell Holmström Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-18 13:00 110354004 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 Ville Kemi, Isabell Holmström Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-18 14:00 110354005 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Ville Kemi, Isabell Holmström Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-18 15:00 110354006 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Ville Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2023-12-02 11:00 110354007 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Alvin Skogsberg, Lukas Lehto Larsson Sunderby Sp
2023-12-02 12:00 110354008 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Lukas Lehto Larsson, Alvin Skogsberg Sunderby Sp
2023-12-02 13:00 110354009 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Lukas Lehto Larsson, Alvin Skogsberg Sunderby Sp
2023-12-02 14:00 110354010 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Ebbe Hallström Sunderby Sp
2023-12-02 15:00 110354011 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Ebbe Hallström, Lucas Lindmark Sunderby Sp
2023-12-02 16:00 110354012 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Ebbe Hallström Sunderby Sp
2024-01-13 10:00 110354013 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-13 11:00 110354014 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-13 12:00 110354015 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 , Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-13 13:00 110354016 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Jan-Erik Karlsson Rosvik Sporthall
2024-01-13 14:00 110354017 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Jan-Erik Karlsson, Isabell Holmström Rosvik Sporthall
2024-01-13 15:00 110354018 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 Jan-Erik Karlsson, Isabell Holmström Rosvik Sporthall
2024-02-03 10:00 110354019 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-02-03 11:00 110354020 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-02-03 12:00 110354021 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Lucas Lindmark Porsöhallen
2024-02-03 13:00 110354022 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-02-03 14:00 110354023 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 Lucas Lindmark, Isabell Holmström Porsöhallen
2024-02-03 15:00 110354024 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Isabell Holmström, Lucas Lindmark Porsöhallen
2024-03-10 09:00 110354025 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Melvin Lundström, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2024-03-10 10:00 110354026 Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 Viktor Kemi, Melvin Lundström Örnäsets Sp
2024-03-10 11:00 110354027 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Viktor Kemi, Melvin Lundström Örnäsets Sp
2024-03-10 12:00 110354028 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 Viktor Kemi, Melvin Lundström Örnäsets Sp
2024-03-10 13:00 110354029 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 Melvin Lundström, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2024-03-10 14:00 110354030 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 Örnäsets Sp
Pojkar Blå 4 Gr.1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-25 10:00 110355001 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Alvar Wallin, Devin Andersson Norrmalmia Sph
2023-11-25 11:00 110355002 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Devin Andersson, Alvar Wallin Norrmalmia Sph
2023-11-25 12:00 110355003 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Juan Javier Marthans, Salomon Lantto Norrmalmia Sph
2023-11-25 13:00 110355004 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Salomon Lantto, Juan Javier Marthans Norrmalmia Sph
2023-11-25 14:00 110355005 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Texas Lundberg, Bagge Lundberg Norrmalmia Sph
2023-11-25 15:00 110355006 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Bagge Lundberg, Texas Lundberg Norrmalmia Sph
2023-12-09 10:00 110355007 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Wilmer Burman, Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2023-12-09 11:00 110355008 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Alvin Ögren, Wilmer Burman Rosvik Sporthall
2023-12-09 12:00 110355009 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Wilmer Burman, Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2023-12-09 13:00 110355010 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Alvin Ögren, Wilmer Burman Rosvik Sporthall
2023-12-09 14:00 110355011 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Wilmer Burman, Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2023-12-09 15:00 110355012 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Wilmer Burman, Alvin Ögren Rosvik Sporthall
2024-01-21 08:30 110355013 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Nathalie Öhlund, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-21 09:30 110355014 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Nathalie Öhlund, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-21 10:30 110355015 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Molly Söderberg, Nathalie Öhlund Hortlax Sp
2024-01-21 11:30 110355016 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Molly Söderberg, Salomon Lantto Hortlax Sp
2024-01-21 12:30 110355017 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Salomon Lantto, Molly Söderberg Hortlax Sp
2024-01-21 13:30 110355018 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 Molly Söderberg, Salomon Lantto Hortlax Sp
2024-02-17 10:00 110355019 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-17 11:00 110355020 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-17 12:00 110355021 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-17 13:00 110355022 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-17 14:00 110355023 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-17 15:00 110355024 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Luleå Energi Arena B-hall
Pojkar Blå 4 Gr.2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-12-03 08:00 110356001 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 09:00 110356002 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 10:00 110356003 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 11:00 110356004 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 12:00 110356005 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 13:00 110356006 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2024-01-07 11:00 110356007 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 12:00 110356008 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 13:00 110356009 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 14:00 110356010 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 15:00 110356011 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 16:00 110356012 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-27 08:30 110356013 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Hälsans hus
2024-01-27 09:30 110356014 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 10:30 110356015 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 11:30 110356016 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 12:30 110356017 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 13:30 110356018 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Hälsans hus
2024-02-17 10:00 110356019 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Juan Javier Marthans, Linus Segerstedt Norrmalmia Sph
2024-02-17 11:00 110356020 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Juan Javier Marthans, Linus Segerstedt Norrmalmia Sph
2024-02-17 12:00 110356021 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Linus Segerstedt, Juan Javier Marthans Norrmalmia Sph
2024-02-17 13:00 110356022 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Molly Söderberg, Nathalie Öhlund Norrmalmia Sph
2024-02-17 14:00 110356023 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Molly Söderberg, Nathalie Öhlund Norrmalmia Sph
2024-02-17 15:00 110356024 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Nathalie Öhlund, Molly Söderberg Norrmalmia Sph
2024-03-02 10:00 110356025 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Emilia Harjutsalo, Kevin Harjutsalo Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 11:00 110356026 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 12:00 110356027 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Emilia Harjutsalo, Kevin Harjutsalo Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 13:00 110356028 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Jesse Kvist, Kevin Harjutsalo Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 14:00 110356029 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Jesse Kvist, Emilia Harjutsalo Idrottshuset Haparanda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis