Spelprogram - Pojkar Blå 2/3 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Andreas Lantto andreas.lantto@gmail.com 0703494482 Grön
Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Grön, Svart, Svart
Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Johan Persson johpeer1980@outlook.com 0725897707 Grön/Vit, Svart, Grön
Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Marcus Innala marcus.innala@gmail.com 0706515174 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-19 10:00 1 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Jakob Juntti Holappa Sportcity Kalix
2023-11-19 11:00 1 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Anton Sörmlund-Nätynki, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2023-11-19 12:00 1 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Jakob Juntti Holappa, Anton Sörmlund-Nätynki Sportcity Kalix
2023-11-19 13:00 1 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Jakob Juntti Holappa Sportcity Kalix
2023-11-19 14:00 1 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Anton Sörmlund-Nätynki, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2023-11-19 15:00 1 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Jakob Juntti Holappa, Anton Sörmlund-Nätynki Sportcity Kalix
Omgång 2
2023-12-10 08:30 2 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 09:30 2 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 10:30 2 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 11:30 2 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 12:30 2 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-10 13:30 2 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
Omgång 3
2023-12-03 08:30 3 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 09:30 3 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Lundberg, Jesper Karlsson Örnäsets Sp
2023-12-03 10:30 3 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 11:30 3 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Melker Lundberg, Jesper Karlsson Örnäsets Sp
2023-12-03 12:30 3 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Jesper Karlsson, Melker Lundberg Örnäsets Sp
2023-12-03 13:30 3 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Lundberg, Jesper Karlsson Örnäsets Sp
Omgång 4
2024-01-27 10:00 4 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Filip Hellström, Alvin Skogsberg Gammelstad Sp
2024-01-27 11:00 4 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Filip Hellström, Alvin Skogsberg Gammelstad Sp
2024-01-27 12:00 4 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Alvin Skogsberg Gammelstad Sp
2024-01-27 13:00 4 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
2024-01-27 14:00 4 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
2024-01-27 15:00 4 Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Ebbe Hallström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
Omgång 5
2024-02-17 10:00 5 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 11:00 5 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 12:00 5 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 13:00 5 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 14:00 5 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 Melker Gustavsson, Milton Markstedt Hortlax Sp
2024-02-17 15:00 5 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 Hortlax Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis