Spelprogram - Pojkar Blå 4 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Joakim Sandberg jocke.sandberg@cityoppenvard.se 0706600456 Grön, Svart, Svart
Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Caroline Snäll caroline_s_86@hotmail.com 0702635386 Grå, Grå, Vit
Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Elin Holma elinholma12@gmail.com 0705736842 GUL, Svart, Gul
Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Stefan Linder stefanlinder.lulea@gmail.com Gul , Blå, Blå
Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Elin Bergstedt elin.stenberg86@hotmail.com 0730226835 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-12-03 08:00 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 09:00 1 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 10:00 1 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 11:00 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Zackarias Ellingsson Lundström, Siri Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 12:00 1 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
2023-12-03 13:00 1 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Siri Ellingsson Lundström, Zackarias Ellingsson Lundström Bergskolan
Omgång 2
2024-01-07 11:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 12:00 2 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 13:00 2 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 14:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 15:00 2 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
2024-01-07 16:00 2 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Sunderby Sp
Omgång 3
2024-01-27 08:30 3 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 09:30 3 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 10:30 3 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
2024-01-27 11:30 3 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Hälsans hus
2024-01-27 12:30 3 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Victor Sundqvist, Colin Fältö Kangastie Hälsans hus
2024-01-27 13:30 3 Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Colin Fältö Kangastie, Victor Sundqvist Hälsans hus
Omgång 4
2024-02-17 10:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Juan Javier Marthans, Linus Segerstedt Norrmalmia Sph
2024-02-17 11:00 4 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Juan Javier Marthans, Linus Segerstedt Norrmalmia Sph
2024-02-17 12:00 4 Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Juan Javier Marthans, Linus Segerstedt Norrmalmia Sph
2024-02-17 13:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 Molly Söderberg, Nathalie Öhlund Norrmalmia Sph
2024-02-17 14:00 4 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 Nathalie Öhlund, Molly Söderberg Norrmalmia Sph
2024-02-17 15:00 4 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 Nathalie Öhlund, Molly Söderberg Norrmalmia Sph
Omgång 5
2024-03-02 10:00 5 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Emilia Harjutsalo Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 11:00 5 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 12:00 5 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Emilia Harjutsalo, Kevin Harjutsalo Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 13:00 5 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Idrottshuset Haparanda
2024-03-02 14:00 5 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 Jesse Kvist, Emilia Harjutsalo Idrottshuset Haparanda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis