Spelprogram - Pojkar Blå 1 Gr.1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Stina Pettersson stina.j.pettersson@gmail.com Grön, Svart, Svart
Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Tobias Skogsberg tobias.skogsberg@innebandy.se 070-2287104 Grön/Vit, Svart, Grön
Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Caroline Snäll caroline_s_86@hotmail.com 0702635386 Grå, Grå, Vit
Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Viktoria Johansson vikkis77@hotmail.com 0731811417 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-12-02 10:00 1 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2023-12-02 11:00 1 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2023-12-02 12:00 1 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 13:00 1 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Linus Segerstedt, Milton Markstedt Hortlax Sp
2023-12-02 14:00 1 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
2023-12-02 15:00 1 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Milton Markstedt, Linus Segerstedt Hortlax Sp
Omgång 2
2024-01-21 10:00 2 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Anton Sörmlund-Nätynki, Elias Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 11:00 2 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Anton Sörmlund-Nätynki, Isak Pallari Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 12:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Isak Pallari, Elias Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 13:00 2 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Elias Sörmlund-Nätynki, Anton Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 14:00 2 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Isak Pallari, Anton Sörmlund-Nätynki Idrottshuset Haparanda
2024-01-21 15:00 2 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Elias Sörmlund-Nätynki, Isak Pallari Idrottshuset Haparanda
Omgång 3
2024-02-17 12:30 3 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 13:30 3 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 14:30 3 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
2024-02-17 15:30 3 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Johanna Djärf Bergskolan
2024-02-17 16:30 3 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Johanna Djärf Bergskolan
2024-02-17 17:30 3 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Johanna Djärf, Alicia Laine Bergskolan
Omgång 4
2024-03-09 10:00 4 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 11:00 4 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 12:00 4 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2024-03-09 13:00 4 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2024-03-09 14:00 4 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 Alicia Laine, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2024-03-09 15:00 4 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 Lukas Lehto Larsson, Viktor Kemi Gammelstad Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis