Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF (2021/22)

Övriga matcher
Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-06-04 16:30 211213001 IBK Köping P-08 - IBF Örebro Utveckling P08/09 3 - 5 Thomas Kallin, Henrik Brehmer Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-08-08 16:00 211213002 IBF Västerås - AIK IBF Norra Allsvenskan 1 - 7 Jonas Backman, Oliver Halvarsson Mälarenergi Arena A
2021-08-15 16:00 211213003 IBF Västerås - Farsta IBK 2 - 7 Lars Flink, Tobias Söderberg Mälarenergi Arena A
2021-08-21 12:00 211213004 IBK Köping H2 - Linköping FBC H1 5 - 5 Daniel Östling, Dan Barthlen Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-08-21 17:00 211213005 Linköping FBC H1 - Surahammars IBF Herrar Div 1 5 - 5 Dan Barthlen, Daniel Östling Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-08-22 16:00 211213017 Sala Silverstaden IBK H2 - IBF Lokomotiv Avesta 6 - 4 Dan Barthlen, Fernando Rocabado Sala Idrottshall
2021-08-26 19:30 211213018 Sala Silverstaden IBK H2 - IBF Hedemora 8 - 3 Daniel Östling, Fernando Rocabado Sala Idrottshall
2021-08-28 12:00 211213022 Barkarö SK H3 - Torshälla IBK 5 - 10 Michael Rosén, Marcus Karppinen Kristiansborgshallen
2021-08-28 13:00 211213011 Knäppmora AIK H3 - WSK Lindesberg H2 Inst. Skinnskattebergs Sporthall
2021-08-28 13:00 211213007 Per-Ols IBF H2 - IBF Ludvika Div 3 Herrar 8 - 2 Johan Forsström, Simon Jansson Fagerstahallen
2021-08-29 13:00 211213013 Skälby IBK H1 - Björklinge BK H1 8 - 2 Tobias Söderberg, Lars Flink Mälarenergi Arena B
2021-09-03 19:00 211213026 IBK Sala PK2 Lätt - Krylbo AIS P08 12 - 1 Yan Stephy Kouandio, Moltas Gunnarsson Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2021-09-04 15:00 211213023 IBK Sala H3 - IBF Grillby 1 - 6 Fredrik Andersson, Tim Green Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2021-09-05 13:00 211213024 IBK Köping H2 - Barkarö SK H3 7 - 6 Daniel Östling, Fernando Rocabado Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-09-07 19:30 211213028 IFK Arboga H2 - Örebro SK IBK 4 - 5 Daniel Östling, Fernando Rocabado Vasahallen
2021-09-08 20:00 211213032 Kungsörs IBK H2 - IBF Örebro Ung H2 Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Sporthallen Kungsör A
2021-09-11 13:00 211213027 IK Råby Västerås H3 - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 7 - 5 Michael Rosén, Jonas Langgren Råbyhallen
2021-09-11 13:00 211213015 Skälby IBK H1 - Bele Barkarby IF IBF Herrar Div Allsvenskan 4 - 11 Tobias Söderberg, Lars Flink Mälarenergi Arena A
2021-09-11 16:00 211213030 Surahammars IBF Herrar Div 1 - IBK Köping H2 4 - 5 Lars Flink, Tobias Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2021-09-12 13:00 211213033 Tillberga IK Roosters - Barkarö SK H3 10 - 2 Jimmy Lindell, Filip Larsson Tillberga Sporthall
2021-09-12 13:00 211213008 Per-Ols IBF H2 - IBF Hedemora Herr div. 2 David Hildingstam, Camilla Eriksson Fagerstahallen
2021-09-12 14:00 211213010 IFK Arboga H2 - Torshälla IBK Representationslag 5 - 9 Daniel Östling, Fernando Rocabado Vasahallen
2021-09-12 16:00 211213019 Sala Silverstaden IBK H2 - IK Sirius FBC H2/JAS 7 - 3 Mårten Hanold, Andreas Larsson Sala Idrottshall
2021-09-12 17:00 211213012 Knäppmora AIK H3 - IBF Lokomotiv Avesta 4 - 9 David Hildingstam, Camilla Eriksson Skinnskattebergs Sporthall
2021-09-14 19:00 211213034 Sala Silverstaden IBK H2 - Surahammars IBF Herrar Div 1 4 - 5 Jonas Langgren, Fernando Rocabado Sala Idrottshall
2021-09-16 18:30 211213029 IBK Köping H2 - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 4 - 7 Henrik Brehmer, Mohamed Abdirisak Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-09-17 19:15 211213036 Barkarö SK H3 - Gropens IF H3 14 - 4 Fernando Rocabado, Francisco Contreras Mälarenergi Arena B
2021-09-18 13:15 211213025 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Torshälla IBK HJ 3 - 13 Michael Rosén, Jonas Langgren Mälarenergi Arena B
2021-09-19 14:00 211213009 IBK Köping H2 - Lokomotiv Grillby IBK Loket A 6 - 6 Mohamed Abdirisak, Fernando Rocabado Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-09-19 15:00 211213031 Knäppmora AIK H3 - Smedjebackens Innebandyklubb Jonas Langgren, Michael Rosén Skinnskattebergs Sporthall
2021-09-19 15:00 211213021 IFK Arboga IBK D2 - Enköpings IBK D2 Inst. Vasahallen
2021-09-19 16:00 211213040 Barkarö SK H3 - IK Råby Västerås H3 4 - 7 Dan Barthlen, Daniel Östling Kristiansborgshallen
2021-09-23 19:00 211213020 Sala Silverstaden IBK H2 - Lokomotiv Grillby IBK Loket A 7 - 1 Mårten Hanold, Mohamed Abdirisak Sala Idrottshall
2021-09-24 18:00 211213035 IBK Sala PK4 Svår (08) - IBK Sala PK2 Lätt 0 - 14 Moltas Gunnarsson, Yan Stephy Kouandio Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2021-09-24 19:30 211213039 IBK Sala (B) - Örsundsbro IF U 7 - 5 Camilla Eriksson, David Hildingstam Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2021-09-25 15:30 211213041 Barkarö SK H3 - Kungsörs IBK H2 Fernando Rocabado, Edvin Lindelöf Kristiansborgshallen
2021-09-26 12:00 211213038 IBK Sala H3 - Hofors IBK Herr 6 - 8 Camilla Eriksson, David Hildingstam Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2021-09-26 13:00 211213006 IBK Köping H2 - IBF Örebro Ung H2 9 - 8 Fernando Rocabado, Lars Flink Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-09-27 19:45 211213043 IK Råby Västerås H3 - Västerås IBS Ungdom H2 6 - 7 Daniel Östling, Fernando Rocabado Råbyhallen
2021-10-01 19:00 211213037 Knäppmora AIK H3 - Kopparbergs BK H3 Camilla Eriksson, David Hildingstam Skinnskattebergs Sporthall
2021-10-03 10:30 211213042 IBK Köping P-07 PK2 - IFK Arboga PK3 5 - 2 Henrik Brehmer, Edvin Vare Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-10-03 13:00 211213044 Kungsörs IBK H2 - IBK Köping Ung H3 5 - 6 Lars Flink, Henrik Brehmer Sporthallen Kungsör A
2021-10-09 11:15 211213045 Skälby IBK P06 - Rönnby P05/Dingtuna GIF David Hildingstam, Edvin Vare Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-10-17 15:30 211213016 Västmanland P 16 - Uppland P 16 Marcus Karppinen, Henrik Brehmer Mälarenergi Arena A
2021-11-21 14:00 211213046 Västerås IBS Ungdom P06/07 Svart - Skälby IBK P06 6 - 7 Mohamed Abdirisak, Fernando Rocabado Mälarenergi Arena B
2021-12-05 19:00 211213047 Västmanland P 16 - Västmanland P 16 Henrik Brehmer, Gerry Törnqvist Vasahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis