Kristiansborgshallen

Adress
Sångargatan 1, 72220 Västerås
Telefon
021 - 39 07 00 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569052 Barkarö SK H4 - IBK Hallsta H4
September
2021-09-25 15:30 Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF 211213041 Barkarö SK H3 - Kungsörs IBK H2
Oktober
2021-10-24 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010006 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - IFK Arboga 06-07 FK1
2021-10-24 19:15 Herr 3 VIBF 213333015 Barkarö SK H3 - IFK Arboga IBK Ung H3
2021-10-28 18:45 Damer Utv Junior 214045007 Västerås IBS DUJ - IBK Köping/IBK Hallsta DJ
2021-10-30 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017013 Skiljebo SK PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår
2021-10-31 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010009 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Rönnby IBK Ung 06 FK1
November
2021-11-06 13:00 Herr 3 VIBF 213333020 Barkarö SK H3 - IBK Sala H3
2021-11-07 16:00 HerrJunior (01-04) 218011009 Västerås IBS Ung HJ - IBK Köping Hj
2021-11-13 11:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017025 Skiljebo SK PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår
2021-11-13 13:00 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122027 Skiljebo SK D2 - IK Råby Västerås D2
2021-11-13 16:00 HJ17 Region 218010053 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2021-11-14 10:30 HerrJunior (01-04) 218011012 Västerås IBS Ung HJ - Lillån IBK/Lillån IBK Utv HJ
2021-11-20 11:00 Herr 3 VIBF 213333028 Barkarö SK H3 - Rocklunda IBK Västerås H3
2021-11-20 19:30 Juniorallsvenskan E DJ18 580735036 Västerås IBS - Rönnby Västerås IBK Ung/Skälby IBK
2021-11-21 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010019 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - Per-Ols IBF 06-07 FK1
2021-11-21 13:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010017 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Lillån IBK 05-07 FK1
2021-11-27 13:00 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122039 Skiljebo SK D2 - IFK Arboga IBK D2
2021-11-27 15:30 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569034 Barkarö SK H4 - IBK Köping H4
2021-11-28 11:00 Damer Utv Junior 214045016 Rönnby IBK Ung DUJ - Västerås IBS DUJ
December
2021-12-04 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010025 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Per-Ols IBF 06-07 FK1
2021-12-04 13:00 Damer Utv Junior 214045019 Västerås IBS DUJ - Lillån IBK/Lillån IBK Ung Jun
2021-12-04 16:00 HJ17 Region 218010065 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Örebro SK Ung HJ17
2021-12-05 09:30 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021017 Skiljebo SK PK7 Svår - Skälby IBK PK7 Svår
2021-12-05 10:45 Pantamera PK7 BLÅ Lätt (2011) VIBF 211022017 Skiljebo SK PK7 Lätt Svart - IBK Sala PK7
2021-12-05 13:00 HerrJunior (01-04) 218011016 Västerås IBS Ung HJ - Askersunds IBK HJ
2021-12-05 19:00 Damer Utv Junior 214045020 Rönnby IBK Ung DUJ - IBK Köping/IBK Hallsta DJ
2021-12-11 09:30 Pantamera PK7 BLÅ Lätt (2011) VIBF 211022024 Skiljebo SK PK7 Lätt Svart - Skiljebo SK PK7 Lätt Gul
2021-12-11 10:45 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021024 Skiljebo SK PK7 Svår - Skogsgymnastikens IBS PK7 Svår
2021-12-11 13:00 Damer Allsvenskan Västra 580028055 Rönnby Västerås IBK Ungdom - Västra Mälardalen IB
2021-12-11 16:00 HJ17 Region 218010069 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Skoghalls IBK Utveckling
2021-12-12 19:00 Juniorallsvenskan E DJ18 580735045 Rönnby Västerås IBK Ung/Skälby IBK - Skoghalls IBK Utveckling/IBK
2021-12-19 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010033 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - IBK Hallsta 06-07 FK1
Januari
2022-01-08 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017061 Skiljebo SK PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår
2022-01-09 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010037 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07
2022-01-15 16:00 HJ17 Region 218010082 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Karlstad IBF Ungdom
2022-01-16 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010042 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - Lillån IBK 05-07 FK1
2022-01-16 13:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010041 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - IBK Sala 06-07 FK1
2022-01-22 13:00 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122064 Skiljebo SK D2 - Lillån IBK Ung D2
2022-01-23 14:00 Herr 3 VIBF 213333054 Barkarö SK H3 - IBK Köping Ung H3
2022-01-24 18:30 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010052 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - IBK Hallsta 06-07 FK1
2022-01-29 11:00 Damer Utv Junior 214045031 Västerås IBS DUJ - Rönnby IBK Ung DUJ
2022-01-29 13:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017085 Skiljebo SK PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår
2022-01-29 16:00 HJ17 Region 218010096 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Lillån IBK HJ17 Grön
2022-01-30 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010056 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - IBK Sala 06-07 FK1
2022-01-30 16:30 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122066 Skiljebo SK D2 - Nora IBK D2
Februari
2022-02-06 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010057 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - IFK Arboga 06-07 FK1
2022-02-12 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010062 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - IFK Arboga 06-07 FK1
2022-02-12 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017100 Skiljebo SK PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår
2022-02-12 15:00 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569062 Barkarö SK H4 - Gropens IF H4
2022-02-19 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010065 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Rönnby IBK Ung 06 FK1
2022-02-19 13:00 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122077 Skiljebo SK D2 - IBF Örebro Ung D2
2022-02-19 18:00 HJ17 Region 218010106 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Lillån IBK HJ17 Vit
2022-02-20 10:30 Damer Utv Junior 214045037 Västerås IBS DUJ - IBK Köping/IBK Hallsta DJ
2022-02-26 13:00 Herr 4 VIBF/ÖLIBF 215569072 Barkarö SK H4 - WSK Lindesberg H4
Mars
2022-03-06 16:30 Damer Div 2 Västmanland/Örebro Län 211122088 Skiljebo SK D2 - Örebro SK IBK D2
2022-03-12 13:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017115 Skiljebo SK PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår
2022-03-12 16:00 HJ17 Region 218010125 Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit - Skälby IBK/Skälby IBK Ung HJ17
2022-03-13 10:30 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010075 Rönnby IBK Ung 06 FK1 - Per-Ols IBF 06-07 FK1
2022-03-13 13:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010073 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Lillån IBK 05-07 FK1
2022-03-13 16:00 HerrJunior (01-04) 218011039 Västerås IBS Ung HJ - IBK Köping Hj
2022-03-19 16:00 HerrJunior (01-04) 218011042 Västerås IBS Ung HJ - Lillån IBK/Lillån IBK Utv HJ
2022-03-20 10:30 Pantamera PK7 BLÅ Svår (2011) VIBF 211021054 Skiljebo SK PK7 Svår - Rönnby IBK Ung PK7 2011 Svår
2022-03-20 11:45 Pantamera PK7 BLÅ Lätt (2011) VIBF 211022054 Skiljebo SK PK7 Lätt Svart - Ullvi SK PK7
2022-03-20 13:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 211017121 Skiljebo SK PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår
2022-03-26 11:00 Pantamera FK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212010081 Rönnby Västerås IBK Ung FK1 F07 - Per-Ols IBF 06-07 FK1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis