Sommarserie 5x5 Pojk (2020/21)

Gruppspel
Sommarserie Pojkar A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-29 13:00 065545003 IBK Bergum HJ / IBK Göteborg - IBK Alingsås P-Ungdom GBG EJ HÖST 3 - 6 Senad Olevic, Goran Kuduzovic Ruddalen Outdorr
2021-05-29 14:00 065545002 IK Zenith HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer 2 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ruddalen Outdorr
2021-05-29 15:00 065545001 IK Zenith HJ - FBC Partille P03/04 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ruddalen Outdorr
2021-06-12 14:00 065545006 IBK Bergum HJ / IBK Göteborg - IBK Kungälv Herrjuniorer 3 - 7 Per Sundvall, Adam Jällfält Salming Arena
2021-06-13 17:00 065545004 IK Zenith HJ - FBC Partille P03/04 Jesper Björklund Greter, Per Sundvall Salming Arena
065545007 FBC Partille P03/04 - IBK Alingsås P-Ungdom GBG EJ HÖST Ruddalen Outdorr
2021-08-21 14:00 065545008 IK Zenith HJ - IBK Bergum HJ / IBK Göteborg Semir Aganspahic, Kian Keinia Pinntorps Idrottshall
065545011 IBK Kungälv Herrjuniorer - IBK Alingsås P-Ungdom GBG EJ HÖST Lundbystrand 3
2021-08-29 11:00 065545010 IBK Bergum HJ / IBK Göteborg - FBC Partille P03/04 2 - 1 Mükremin Er, Kian Keinia Lundbystrand 2
065545013 FBC Partille P03/04 - IBK Kungälv Herrjuniorer Ruddalen Outdorr
065545015 IK Zenith HJ - IBK Alingsås P-Ungdom GBG EJ HÖST Ruddalen Outdorr
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv Herrjuniorer 2 2 0 0 12-5 7 6
2. IBK Alingsås P-Ungdom GBG EJ HÖST 1 1 0 0 6-3 3 3
3. IBK Bergum HJ / IBK Göteborg 3 1 0 2 8-14 -6 3
4. FBC Partille P03/ 04 1 0 0 1 1-2 -1 0
5. IK Zenith HJ 1 0 0 1 2-5 -3 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Sommarserie Pojkar B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-29 09:00 065546002 Lindås Rasta IBK P05 Blå - Mölndals IBF P05 MörkRöd 3 - 4 Per Sundvall, Senad Olevic Ruddalen Outdorr
2021-05-29 10:00 065546004 Utbynäs SK P HJ - FBC Partille U15 2 - 3 Per Sundvall, Senad Olevic Ruddalen Outdorr
2021-05-29 11:00 065546005 Lindome IBK P05 Lila - Ale IBF HJ 2 - 7 Per Sundvall, Senad Olevic Ruddalen Outdorr
2021-05-29 12:00 065546001 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - IK Zenith HJ P05 Vit 7 - 3 Senad Olevic, Goran Kuduzovic Ruddalen Outdorr
2021-06-12 12:00 065546010 Utbynäs SK P HJ - Lindome IBK P05 Lila 5 - 3 Martin Almsberg, Adam Jällfält Salming Arena
2021-06-12 13:00 065546009 Ale IBF HJ - Stenungsunds IBK P05 1 4 - 0 Martin Almsberg, Adam Jällfält Salming Arena
2021-06-12 15:00 065546006 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Mölndals IBF P05 MörkRöd 1 - 4 Per Sundvall, Adam Jällfält Salming Arena
2021-06-13 14:00 065546008 Lindås Rasta IBK P05 Blå - FBC Partille U15 6 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2021-08-21 11:00 065546014 Lindås Rasta IBK P05 Blå - Lindome IBK P05 Lila 4 - 2 Per Sundvall, Roger Nyström Salming Arena
2021-08-21 13:00 065546012 Mölndals IBF P05 MörkRöd - FBC Partille U15 2 - 2 Per Sundvall, Roger Nyström Salming Arena
2021-08-21 14:00 065546013 IK Zenith HJ P05 Vit - Ale IBF HJ 1 - 1 Per Sundvall, Roger Nyström Salming Arena
2021-08-22 15:00 065546015 Utbynäs SK P HJ - Stenungsunds IBK P05 1 10 - 2 Susanne Andersson, Emma Lindell Salming Arena
2021-08-29 12:00 065546019 Utbynäs SK P HJ - IK Zenith HJ P05 Vit 1 - 4 Senad Olevic, Per Sundvall Lundbystrand 4
2021-08-29 13:00 065546016 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - FBC Partille U15 Inst. Lundbystrand 4
2021-08-31 18:00 065546018 Lindome IBK P05 Lila - Mölndals IBF P05 MörkRöd Mükremin Er, Kian Keinia Almåshallen A
2021-08-31 19:15 065546020 Lindås Rasta IBK P05 Blå - Stenungsunds IBK P05 1 8 - 1 Susanne Andersson, Carl Otterström Kyrkenorumsskolan
065546021 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Ale IBF HJ Ruddalen Outdorr
065546022 FBC Partille U15 - Lindome IBK P05 Lila Ruddalen Outdorr
065546024 Mölndals IBF P05 MörkRöd - Stenungsunds IBK P05 1 Ruddalen Outdorr
065546025 IK Zenith HJ P05 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Blå Ruddalen Outdorr
065546026 Lindome IBK P05 Lila - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 Ruddalen Outdorr
065546027 Utbynäs SK P HJ - Ale IBF HJ Ruddalen Outdorr
065546028 Stenungsunds IBK P05 1 - FBC Partille U15 Ruddalen Outdorr
065546030 IK Zenith HJ P05 Vit - Mölndals IBF P05 MörkRöd Ruddalen Outdorr
065546031 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Utbynäs SK P HJ
065546032 Lindome IBK P05 Lila - Stenungsunds IBK P05 1
065546033 Lindås Rasta IBK P05 Blå - Ale IBF HJ Salming Arena
065546034 IK Zenith HJ P05 Vit - FBC Partille U15 Björlanda Idrottshall
065546036 Stenungsunds IBK P05 1 - IBK Göteborg / IBK Bergum U15
065546037 Lindås Rasta IBK P05 Blå - Utbynäs SK P HJ
065546038 IK Zenith HJ P05 Vit - Lindome IBK P05 Lila
065546039 Mölndals IBF P05 MörkRöd - Ale IBF HJ
065546041 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Lindås Rasta IBK P05 Blå
065546043 Utbynäs SK P HJ - Mölndals IBF P05 MörkRöd
065546045 Ale IBF HJ - FBC Partille U15
2021-06-05 16:00 065546042 IK Zenith HJ P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 1 4 - 1 Andreas Julin, Per Sundvall Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P05 Blå 4 3 0 1 21-8 13 9
2. Ale IBF HJ 3 2 1 0 12-3 9 7
3. Mölndals IBF P05 MörkRöd 3 2 1 0 10-6 4 7
4. IK Zenith HJ P05 Vit 4 2 1 1 12-10 2 7
5. Utbynäs SK P HJ 4 2 0 2 18-12 6 6
6. FBC Partille U15 3 1 1 1 6-10 -4 4
7. IBK Göteborg / IBK Bergum U15 2 1 0 1 8-7 1 3
8. Lindome IBK P05 Lila 3 0 0 3 7-16 -9 0
9. Stenungsunds IBK P05 1 4 0 0 4 4-26 -22 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Sommarserie Pojkar C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-22 16:00 065547001 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Kärra IBK P07 Röd 1 - 2 Adam Jällfält, Emir Rajabi Ruddalen Outdorr
2021-05-22 17:00 065547002 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Utbynäs SK P 06/07 6 - 2 Adam Jällfält, Emir Rajabi Ruddalen Outdorr
2021-05-23 09:00 065547003 Kärra IBK P06 Röd - FBC Partille P06 Röd 8 - 6 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-05-23 10:00 065547004 IBK Kungälv P 06 Vit - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST 4 - 1 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-05-23 11:00 065547005 FBC Vinga P06 - Stenungsunds IBK P07 Gbg 2 - 3 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-05-23 12:00 065547006 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IK Zenith P06 Vit 1 - 3 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-05-23 13:00 065547007 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Lindome IBK P06/07 Grön 17 - 0 Andreas Julin, Mohamad Bahsson Ruddalen Outdorr
2021-06-06 13:00 065547013 Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Vinga P06 2 - 2 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Askims Sporthall
2021-06-06 14:00 065547012 IK Zenith P06 Vit - IBK Kungälv P 06 Vit 4 - 1 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Askims Sporthall
2021-06-06 15:00 065547011 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Kärra IBK P06 Röd 3 - 4 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Askims Sporthall
2021-06-06 16:00 065547010 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 1 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Askims Sporthall
2021-06-06 17:00 065547009 FBC Partille P06 Röd - Kärra IBK P07 Röd 4 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Askims Sporthall
2021-06-06 18:00 065547008 Utbynäs SK P 06/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 2 - 10 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Askims Sporthall
2021-06-12 17:00 065547014 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 - 2 Per Sundvall, Adam Jällfält Salming Arena
065547016 Utbynäs SK P 06/07 - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Salming Arena
2021-08-22 11:00 065547019 Kärra IBK P06 Röd - Lindome IBK P06/07 Grön 9 - 4 Felix Bark Peterson, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2021-08-22 11:00 065547020 IBK Kungälv P 06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 - 5 Jesper Björklund Greter, Tomas Levin Salming Arena
2021-08-22 12:00 065547015 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - FBC Partille P06 Röd 6 - 5 Jesper Björklund Greter, Kian Keinia Salming Arena
2021-08-22 12:00 065547021 FBC Vinga P06 - IBK Bergum P06-08 Svart 1 - 11 Per Sundvall, Roger Nyström Nova Floda Sportcenter
2021-08-22 13:00 065547018 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - IK Zenith P06 Vit Inst. Salming Arena
2021-08-22 14:00 065547017 Kärra IBK P07 Röd - Stenungsunds IBK P07 Gbg Inst. Salming Arena
065547022 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Lundbystrand 2
2021-08-28 10:00 065547023 Stenungsunds IBK P07 Gbg - FBC Partille P06 Röd 1 - 4 Semir Aganspahic, Mükremin Er Lundbystrand 4
2021-08-28 11:00 065547024 IK Zenith P06 Vit - Utbynäs SK P 06/07 4 - 0 Semir Aganspahic, Mükremin Er Lundbystrand 4
2021-08-28 12:00 065547025 Lindome IBK P06/07 Grön - Kärra IBK P07 Röd Inst. Mathias Johansson, Per Sundvall Lundbystrand 4
2021-08-28 13:00 065547026 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 4 - 2 Mathias Johansson, Per Sundvall Lundbystrand 4
2021-08-28 14:00 065547027 IBK Bergum P06-08 Svart - Kärra IBK P06 Röd 1 - 4 Mathias Johansson, Per Sundvall Lundbystrand 4
2021-08-28 15:00 065547028 FBC Vinga P06 - IBK Kungälv P 06 Vit Mathias Johansson, Per Sundvall Lundbystrand 4
065547029 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Stenungsunds IBK P07 Gbg Ruddalen Outdorr
065547030 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - IK Zenith P06 Vit Ruddalen Outdorr
065547031 FBC Partille P06 Röd - Lindome IBK P06/07 Grön Ruddalen Outdorr
065547032 Utbynäs SK P 06/07 - Lindås Rasta IBK P06 Svart Ruddalen Outdorr
065547033 Kärra IBK P07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Kärra Sporthall
065547034 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - FBC Vinga P06 Ruddalen Outdorr
065547035 Kärra IBK P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Vit Ruddalen Outdorr
065547036 IK Zenith P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Ruddalen Outdorr
065547037 Lindome IBK P06/07 Grön - Stenungsunds IBK P07 Gbg Ruddalen Outdorr
065547038 Lindås Rasta IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Ruddalen Outdorr
065547039 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - FBC Partille P06 Röd Ruddalen Outdorr
065547040 FBC Vinga P06 - Utbynäs SK P 06/07 Ruddalen Outdorr
065547041 IBK Kungälv P 06 Vit - Kärra IBK P07 Röd Ruddalen Outdorr
065547042 Kärra IBK P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Ruddalen Outdorr
065547043 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Lindome IBK P06/07 Grön Mölnlycke Idrottshall B
065547044 IK Zenith P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart Björlanda Idrottshall
065547045 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Stenungsund Arena
065547046 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - FBC Vinga P06 Rydsbergshallen
065547047 FBC Partille P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Vit Qvisthallen
065547048 Utbynäs SK P 06/07 - Kärra IBK P06 Röd Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
065547049 Kärra IBK P07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Kärra Sporthall
065547050 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Salming Arena
065547051 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Lindome IBK P06/07 Grön Wallenstam Arena A
065547052 FBC Vinga P06 - IK Zenith P06 Vit Hall Of Flame
065547053 IBK Kungälv P 06 Vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg Kastellegårdshallen
065547054 Kärra IBK P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Kärra Sporthall
065547055 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - FBC Partille P06 Röd Wallenstam Arena A
065547056 Kärra IBK P07 Röd - Utbynäs SK P 06/07 Kärra Sporthall
065547057 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Mölnlycke Idrottshall B
065547058 Lindås Rasta IBK P06 Svart - FBC Vinga P06 Salming Arena
065547059 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Kungälv P 06 Vit Almåshallen B
065547060 IK Zenith P06 Vit - Kärra IBK P06 Röd Björlanda Idrottshall
065547061 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Stenungsund Arena
065547062 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - Kärra IBK P07 Röd Rydsbergshallen
065547063 FBC Partille P06 Röd - Utbynäs SK P 06/07 Qvisthallen
065547064 FBC Vinga P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Hall Of Flame
065547065 IBK Kungälv P 06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Kastellegårdshallen
065547066 Kärra IBK P06 Röd - Lindås Rasta IBK P06 Svart Kärra Sporthall
065547067 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Lindome IBK P06/07 Grön Wallenstam Arena A
065547068 Kärra IBK P07 Röd - IK Zenith P06 Vit Kärra Sporthall
065547069 Utbynäs SK P 06/07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
065547070 FBC Partille P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Qvisthallen
065547071 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - IBK Kungälv P 06 Vit Mölnlycke Idrottshall B
065547072 FBC Vinga P06 - Kärra IBK P06 Röd Hall Of Flame
065547073 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Wallenstam Arena A
065547074 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Kärra IBK P07 Röd Salming Arena
065547075 Lindome IBK P06/07 Grön - Utbynäs SK P 06/07 Almåshallen B
065547076 IK Zenith P06 Vit - FBC Partille P06 Röd Björlanda Idrottshall
065547077 Stenungsunds IBK P07 Gbg - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Stenungsund Arena
065547078 Kärra IBK P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Kärra Sporthall
065547079 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - IBK Kungälv P 06 Vit Wallenstam Arena A
065547080 Kärra IBK P07 Röd - FBC Vinga P06 Kärra Sporthall
065547081 Utbynäs SK P 06/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
065547082 FBC Partille P06 Röd - Lindås Rasta IBK P06 Svart Qvisthallen
065547083 FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST - Lindome IBK P06/07 Grön Rydsbergshallen
065547084 Stenungsunds IBK P07 Gbg - IK Zenith P06 Vit Stenungsund Arena
065547085 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Mölnlycke Idrottshall B
065547086 Kärra IBK P06 Röd - Kärra IBK P07 Röd Kärra Sporthall
065547087 IBK Kungälv P 06 Vit - Utbynäs SK P 06/07 Kastellegårdshallen
065547088 FBC Vinga P06 - FBC Partille P06 Röd Hall Of Flame
065547089 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST Wallenstam Arena A
065547090 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK P07 Gbg Salming Arena
065547091 Lindome IBK P06/07 Grön - IK Zenith P06 Vit Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P06 Röd 4 4 0 0 25-14 11 12
2. Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 3 1 0 28-8 20 10
3. IK Zenith P06 Vit 3 3 0 0 11-2 9 9
4. Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 3 2 0 1 17-9 8 6
5. Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 3 2 0 1 13-7 6 6
6. FBC Partille P06 Röd 4 2 0 2 19-17 2 6
7. IBK Bergum P06-08 Svart 2 1 0 1 12-5 7 3
8. IBK Kungälv P 06 Vit 3 1 0 2 9-10 -1 3
9. Kärra IBK P07 Röd 2 1 0 1 4-5 -1 3
10. Stenungsunds IBK P07 Gbg 3 1 0 2 7-10 -3 3
11. Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 0 1 1 3-5 -2 1
12. FBC Vinga P06 3 0 1 2 5-16 -11 1
13. Lindome IBK P06/ 07 Grön 3 0 1 2 6-28 -22 1
14. IBK Bergum P06-08 Rosa 0 0 0 0 0-0 0 0
15. FBC Lerum P06 Svart EJ HÖST 2 0 0 2 2-9 -7 0
16. Utbynäs SK P 06/ 07 3 0 0 3 4-20 -16 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Sommarserie Pojkar D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-23 14:00 065548001 FBC Partille P08 Blå - Mölndals IBF P07 4 - 4 Andreas Julin, Mohamad Bahsson Ruddalen Outdorr
2021-05-23 15:00 065548002 FBC Vinga P06/07 - IK Zenith P08 Grön 7 - 1 Andreas Julin, Mohamad Bahsson Ruddalen Outdorr
2021-05-23 16:00 065548003 IBK Göteborg P07-08 vit - Lindås Rasta IBK P07 svart 3 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Emir Rajabi Ruddalen Outdorr
2021-06-06 09:00 065548006 IBK Göteborg P07-08 vit - FBC Vinga P06/07 7 - 4 Senad Olevic, Per Sundvall Askims Sporthall
2021-06-06 10:00 065548005 Lindås Rasta IBK P07 svart - Mölndals IBF P07 4 - 16 Senad Olevic, Per Sundvall Askims Sporthall
2021-06-06 11:00 065548004 IK Zenith P08 Grön - FBC Partille P08 Blå 0 - 4 Senad Olevic, Per Sundvall Askims Sporthall
2021-08-21 15:00 065548007 FBC Partille P08 Blå - Lindås Rasta IBK P07 svart 6 - 2 Per Sundvall, Roger Nyström Salming Arena
2021-08-22 12:00 065548009 Mölndals IBF P07 - FBC Vinga P06/07 5 - 1 Felix Bark Peterson, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2021-08-22 13:00 065548008 IK Zenith P08 Grön - IBK Göteborg P07-08 vit 1 - 7 Felix Bark Peterson, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2021-08-29 13:00 065548010 Lindås Rasta IBK P07 svart - IK Zenith P08 Grön 8 - 2 Per Sundvall, Kian Keinia Lundbystrand 1
2021-08-29 14:00 065548011 IBK Göteborg P07-08 vit - Mölndals IBF P07 7 - 6 Jesper Björklund Greter, Kian Keinia Lundbystrand 1
2021-08-29 15:00 065548012 FBC Vinga P06/07 - FBC Partille P08 Blå 3 - 4 Jesper Björklund Greter, Kian Keinia Lundbystrand 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg P07-08 vit 4 3 1 0 24-14 10 10
2. FBC Partille P08 Blå 4 3 1 0 18-9 9 10
3. Mölndals IBF P07 4 2 1 1 31-16 15 7
4. Lindås Rasta IBK P07 svart 4 1 1 2 17-27 -10 4
5. FBC Vinga P06/ 07 4 1 0 3 15-17 -2 3
6. IK Zenith P08 Grön 4 0 0 4 4-26 -22 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Sommarserie Pojkar E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-30 12:00 065549001 Lindome IBK P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 - 12 Kian Keinia, Senad Olevic Ruddalen Outdorr
2021-05-30 13:00 065549003 Mölndals IBF P08 - IBF Backadalen P08/07 4 - 6 Kian Keinia, Senad Olevic Ruddalen Outdorr
2021-05-30 14:00 065549004 Landvetter IBK P08 Blå - Lindås Rasta IBK P08 2 4 - 6 Jesper Björklund Greter, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-06-12 09:00 065549006 IBF Backadalen P08/07 - Lindås Rasta IBK P08 7 - 5 Martin Almsberg, Semir Aganspahic Salming Arena
2021-06-12 10:00 065549007 Lindås Rasta IBK P08 2 - FBC Vinga P07 6 - 5 Martin Almsberg, Semir Aganspahic Salming Arena
2021-06-12 11:00 065549008 Landvetter IBK P08 Blå - Mölndals IBF P08 2 - 3 Martin Almsberg, Semir Aganspahic Salming Arena
2021-08-21 16:00 065549011 Lindås Rasta IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå Per Sundvall, Roger Nyström Salming Arena
2021-08-22 14:00 065549009 Lindome IBK P08 Grön - IBF Backadalen P08/07 Kian Keinia, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2021-08-22 15:00 065549012 FBC Vinga P07 - Mölndals IBF P08 2 - 1 Kian Keinia, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2021-08-28 13:00 065549013 Lindås Rasta IBK P08 2 - Lindome IBK P08 Grön Mükremin Er, Kian Keinia Lundbystrand 1
2021-08-28 14:00 065549014 Landvetter IBK P08 Blå - IBF Backadalen P08/07 Mükremin Er, Kian Keinia Lundbystrand 1
2021-08-28 15:00 065549016 FBC Vinga P07 - Lindås Rasta IBK P08 5 - 6 Mükremin Er, Kian Keinia Lundbystrand 1
065549017 Lindome IBK P08 Grön - Landvetter IBK P08 Blå Ruddalen Outdorr
065549018 Lindås Rasta IBK P08 2 - Mölndals IBF P08 Ruddalen Outdorr
065549019 IBF Backadalen P08/07 - FBC Vinga P07 Ruddalen Outdorr
065549021 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Grön Ruddalen Outdorr
065549022 FBC Vinga P07 - Landvetter IBK P08 Blå Ruddalen Outdorr
065549023 Lindås Rasta IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Ruddalen Outdorr
065549028 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBF Backadalen P08/07 Salming Arena
2021-06-05 17:00 065549025 Lindome IBK P08 Grön - FBC Vinga P07 2 - 8 Andreas Julin, Per Sundvall Askims Sporthall
2021-08-29 11:00 065549026 Mölndals IBF P08 - Lindås Rasta IBK P08 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Lundbystrand 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P08 3 2 0 1 23-15 8 6
2. FBC Vinga P07 4 2 0 2 20-15 5 6
3. IBF Backadalen P08/ 07 2 2 0 0 13-9 4 6
4. Lindås Rasta IBK P08 2 2 2 0 0 12-9 3 6
5. Mölndals IBF P08 3 1 0 2 8-10 -2 3
6. Landvetter IBK P08 Blå 2 0 0 2 6-9 -3 0
7. Lindome IBK P08 Grön 2 0 0 2 5-20 -15 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Sommarserie Pojkar F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-05-30 15:00 065550002 Lindome IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 8 - 9 Jesper Björklund Greter, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-05-30 16:00 065550003 Lindås Rasta IBK P09 - Landvetter IBK P0809 Röd 6 - 6 Jesper Björklund Greter, Almir Mehmedagic Ruddalen Outdorr
2021-06-13 15:00 065550004 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - FBC Partille P09 Röd Oscar Kjellgren Elgestål, Per Sundvall Salming Arena
2021-06-13 16:00 065550006 Lindås Rasta IBK P09 - Lindome IBK P09 Grön 11 - 4 Jesper Björklund Greter, Per Sundvall Salming Arena
2021-05-23 17:00 065550007 FBC Partille P09 Röd - Landvetter IBK P0809 Röd 5 - 11 Mustafa Kalajdzisalihovic, Emir Rajabi Ruddalen Outdorr
2021-09-02 18:30 065550008 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Lindås Rasta IBK P09 5 - 5 Jesper Björklund Greter, Mükremin Er Wallenstam Arena B
065550011 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P0809 Röd Pinntorps Idrottshall
2021-08-22 16:00 065550010 Lindås Rasta IBK P09 - FBC Partille P09 Röd 9 - 4 Susanne Andersson, Emma Lindell Salming Arena
065550016 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P0809 Röd Pinntorps Idrottshall
2021-08-28 10:00 065550013 FBC Partille P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön Patrich Hellfärdsson, Kian Keinia Lundbystrand 2
2021-08-28 11:00 065550015 Landvetter IBK P0809 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 4 - 5 Patrich Hellfärdsson, Kian Keinia Lundbystrand 2
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P09 4 2 2 0 31-19 12 8
2. Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 3 2 1 0 19-17 2 7
3. Landvetter IBK P0809 Röd 3 1 1 1 21-16 5 4
4. Lindome IBK P09 Grön 2 0 0 2 12-20 -8 0
5. FBC Partille P09 Röd 2 0 0 2 9-20 -11 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis