Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK H2 Oskar Odenstorp oskar@odenstorp.se 073-505 64 77 Neongul, Svart, Svart
Carlshamns IBK H4 Christian Hillermark Gard christian.gard@projektbyggaren.se 0708669092 Vit, Svart, Vit
FBC Helsingborg Niklas Lauritsen niklas.lauritsen@helsingborg.se 0764-197663 Blå/Svart, Svart, Svart
FC Helsingborg JAS Vidar Jonsson-Wallin vidarjonsson@hotmail.com 0708-35 69 35 Blå/svart, Svart, Svart
FC Helsingborg SSL Herr Joel Olofsson joel@fch.nu 0734-403683 Blå/svart, Svart, Svart
Frosta IBF A-lag Robert Persson perssonrobert@hotmail.com 0762-007554 Röd, Röd, Röd
Hofterups IBF A-lag Kevin Malmros Kecke96@hotmail.com 0706-154997 Svart, Svart, Svart
Hovslätts IK A Martin Carlson martincarlson68@gmail.com 073-8090542 Röd, Vit, Vit
Höganäs IBF Simon Ståål jsstaal@yahoo.com 073-4222250 Röd, Blå, Vit
Höllvikens IBF Herr Mattias Andersson mattias@hibf.se 0708126939 Orangea, Svart, Orangea
IBK Genarp Herrar A Daniel Hansson kingen1986@hotmail.com 0736-877839 Svart, Svart, Svart
IBK Genarp JAS /HJ18 Andreas Skog andreas.skog4@gmail.com 070-2790239 Svart, Svart, Svart
IBK Landskrona H2 Karin Kotteby karin@fch.nu 0722-103037 Svart, Svart, Svart
IBK Lund Elit HA Christer Sölve christer@solve.se 070-6783196 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBS Svedala H3 Niclas Anderberg niclas760525@gmail.com 070-849 48 69 Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
Malmö FBC Herr A Mikael Jeppsson mikael.jeppsson@innebandy.se 070-364 51 01 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC JAS Herr Martin Ranhed m.ranhed@gmail.com Magenta, Magenta, Vita
Munka-Ljungby IBK H1 Anders Pålsson anders74.palsson@bahnhof.se 073-0947777 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Olofströms IBK Herrar Div 1 Edin Dzamalija 0768116114 vit, svart, vit
Palmstaden IK H2 Joakim Hedin jocke.hedin@hotmail.com 0703693585 Svart, Svart, Svart
Perstorp Bälinge IK Herr Senior Marinblå, Marinblå, Marinblå
Röke IBK H2 Tobias Jedhammar herr@rokeibk.se 073-6533995 Vinröd, Svarta, Svarta
Tollarp IBK Motion Daniel Lennartsson info@tollarpibk.se 0703808222 Mörkblå, Mörkblå, Vit
Warberg IC Herr Johan Astbrant johan.astbrant@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Willands IBK H4 Per Lindh willands.per@gmail.com 0735-137950 Neongrön, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS HJ Christian Hägerström christian.hagerstrom@hotmail.com 0731536464 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-08-08 18:15 1 Höllvikens IBF Herr - IBK Lund Elit HA Halörhallen
2023-08-16 19:00 1 FC Helsingborg SSL Herr - Höllvikens IBF Herr 5 - 3 Helsingborg Arena A
2023-08-17 19:30 1 IBS Svedala H3 - FC Helsingborg JAS 3 - 9 Aggarpshallen
2023-08-22 18:15 1 Höllvikens IBF Herr - IBK Genarp Herrar A 8 - 4 Halörhallen
2023-08-23 19:00 1 FC Helsingborg SSL Herr - Warberg IC Herr 1 - 8 Helsingborg Arena A 76
2023-08-26 14:00 1 IBK Lund Elit HA - Hovslätts IK A 5 - 7 Lerbäckshallen A
2023-08-27 13:00 1 FC Helsingborg SSL Herr - Hovslätts IK A 12 - 3 Idrottens Hus A 103
2023-08-30 20:00 1 Röke IBK H2 - Frosta IBF A-lag Qpoolen
2023-09-05 19:30 1 Malmö FBC Herr A - Palmstaden IK H2 4 - 4 Kirsebergs Sporthall 85
2023-09-06 20:15 1 Malmö FBC JAS Herr - IBK Genarp JAS /HJ18 Toftanäs Sporthall
2023-09-09 13:00 1 IBK Lund Elit HA - Olofströms IBK Herrar Div 1 9 - 3 Lerbäckshallen A
2023-09-10 18:30 1 Röke IBK H2 - FBC Helsingborg Qpoolen
2023-09-12 19:30 1 Höganäs IBF - Åstorp/Kvidinge IBS HJ 2 - 10 Höganäs Sportcenter B
2023-09-12 19:30 1 Bjärreds IBK H2 - Malmö FBC Herr A 8 - 4 Bjärehovhallen
2023-09-14 19:45 1 IBK Lund Elit HA - IBK Genarp Herrar A 15 - 3 Lerbäckshallen A
2023-09-16 14:00 1 Malmö FBC Herr A - Munka-Ljungby IBK H1 1 - 8 Kirsebergs Sporthall 36
2023-09-20 20:00 1 FC Helsingborg JAS - IBK Genarp JAS /HJ18 Helsingborg Arena B
2023-09-23 14:00 1 Willands IBK H4 - Carlshamns IBK H4 3 - 6 Nosabyhallen
2023-11-02 20:30 1 IBK Landskrona H2 - Hofterups IBF A-lag 5 - 6 Landskrona Idrottshall
2024-04-09 20:00 1 Perstorp Bälinge IK Herr Senior - Tollarp IBK Motion Ugglehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis