Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FC Cimrishamn P/F 12-14 Jessika Fredholm jessikafredholm@gmail.com 0707800318 Ljusblå, Svart, Ljusblå
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Patrik Cronqvist Patrik.cronqvist@outlook.com 073-698 59 41 Svart/Röd, Svart, Svart
IBK Genarp PF15/16 Linnéa Hansson hansson-linnea@hotmail.com 0730651970 Svart, Svart, Svart
IBK Lund P2013 Sandby Andreas Lassesson andreas.lassesson@gmail.com 070-243 33 97 Svart-grön, Svart, Svart
IBS Svedala P12/13 Mikael Lundin mikael.lundin@nbibygg.se 0729-958352 Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P13 Jacek Izdebski jacizd@gmail.com 070-489 80 09 Blå, Svart, Svart
Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Henrik Swärdh henrikswardh77@gmail.com 0733913817 Magenta, Magenta, Vita
Palmstaden IK P12-13 Benny Wendel benny.wendel@palmstadenik.se 0722-200579 Svart, Svart, Svart
Skurups IBK PF12-13 Linus Davidsson linusontheline@gmail.com 0724-410 825 Blå, Blå, Blå
Tygelsjö IK P13 Louise Bårdén Louise.barden@hotmail.com 0739943445 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:30 1 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBS Svedala P12/13 Jonebergshallen
2023-10-14 12:30 1 IBS Svedala P12/13 - Skurups IBK PF12-13 Jonebergshallen
2023-10-14 13:30 1 Skurups IBK PF12-13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 Jonebergshallen
Omgång 2
2023-10-14 13:00 2 Tygelsjö IK P13 - IBK Lund P2013 Sandby Pilbäckshallen
2023-10-14 14:00 2 IBK Lund P2013 Sandby - IBK Genarp PF15/16 Pilbäckshallen
2023-10-14 15:00 2 IBK Genarp PF15/16 - Tygelsjö IK P13 Pilbäckshallen
Omgång 3
2023-10-21 10:30 3 IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Söderslättshallen B
2023-10-21 11:15 3 Palmstaden IK P12-13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Söderslättshallen B
2023-10-21 12:00 3 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - IK Stanstad P13 Söderslättshallen B
2023-10-21 12:45 3 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13 Söderslättshallen B
2023-10-21 13:30 3 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Söderslättshallen B
2023-10-21 14:15 3 Palmstaden IK P12-13 - IK Stanstad P13 Söderslättshallen B
Omgång 4
2023-11-26 15:00 4 IK Stanstad P13 - IBK Lund P2013 Sandby Leo Hällöf, Noah Axenklev Bråhögshallen
2023-11-26 16:00 4 IBK Lund P2013 Sandby - FC Cimrishamn P/F 12-14 Theo Elofsson, Viggo Marmberg Bråhögshallen
2023-11-26 17:00 4 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IK Stanstad P13 Noah Axenklev, Vidar Wremert Bråhögshallen
Omgång 5
2023-11-12 13:00 5 IBS Svedala P12/13 - Palmstaden IK P12-13 Oscar Birch, Kevin Härstedt Aggarpshallen
2023-11-12 14:00 5 Palmstaden IK P12-13 - Tygelsjö IK P13 Oscar Birch, Kevin Härstedt Aggarpshallen
2023-11-12 15:00 5 Tygelsjö IK P13 - IBS Svedala P12/13 Oscar Birch, Kevin Härstedt Aggarpshallen
Omgång 6
2023-11-11 12:30 6 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Genarp PF15/16 Svaleboskolan
2023-11-11 13:10 6 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Skurups IBK PF12-13 Svaleboskolan
2023-11-11 13:50 6 Skurups IBK PF12-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Svaleboskolan
2023-11-11 14:30 6 IBK Genarp PF15/16 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svaleboskolan
2023-11-11 15:10 6 Skurups IBK PF12-13 - IBK Genarp PF15/16 Svaleboskolan
2023-11-11 15:50 6 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svaleboskolan
Omgång 7
2023-12-03 09:00 7 IBK Lund P2013 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Killebäckshallen
2023-12-03 10:00 7 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13 Killebäckshallen
2023-12-03 11:00 7 Palmstaden IK P12-13 - IBK Lund P2013 Sandby Killebäckshallen
Omgång 8
2023-12-03 10:00 8 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Tygelsjö IK P13 Ali Albomnijal, Isac Lindqvist Stadions Sporthall
2023-12-03 11:00 8 Tygelsjö IK P13 - IK Stanstad P13 Ali Albomnijal, Isac Lindqvist Stadions Sporthall
2023-12-03 12:00 8 IK Stanstad P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Ali Albomnijal, Isac Lindqvist Stadions Sporthall
Omgång 9
2023-12-02 11:30 9 Skurups IBK PF12-13 - IBS Svedala P12/13 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
2023-12-02 12:15 9 IBK Genarp PF15/16 - FC Cimrishamn P/F 12-14 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
2023-12-02 13:00 9 FC Cimrishamn P/F 12-14 - Skurups IBK PF12-13 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
2023-12-02 13:45 9 IBS Svedala P12/13 - IBK Genarp PF15/16 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
2023-12-02 14:30 9 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBS Svedala P12/13 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
2023-12-02 15:15 9 Skurups IBK PF12-13 - IBK Genarp PF15/16 Isac Salomonsson, Viktor Bergkvist Skurups Sparbank Arena
Omgång 10
2024-01-21 12:00 10 IBK Genarp PF15/16 - Palmstaden IK P12-13 , Wilma Angelin Persson Genarps Idrottshall
2024-01-21 13:00 10 Palmstaden IK P12-13 - IK Stanstad P13 , Wilma Angelin Persson Genarps Idrottshall
2024-01-21 14:00 10 IK Stanstad P13 - IBK Genarp PF15/16 , Wilma Angelin Persson Genarps Idrottshall
Omgång 11
2024-01-13 12:30 11 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Skurups IBK PF12-13 Svaleboskolan
2024-01-13 13:30 11 Skurups IBK PF12-13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svaleboskolan
2024-01-13 14:30 11 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Svaleboskolan
Omgång 12
2024-01-20 10:00 12 FC Cimrishamn P/F 12-14 - Tygelsjö IK P13 Jonebergshallen
2024-01-20 10:45 12 IBS Svedala P12/13 - IBK Lund P2013 Sandby Jonebergshallen
2024-01-20 11:30 12 IBK Lund P2013 Sandby - FC Cimrishamn P/F 12-14 Jonebergshallen
2024-01-20 12:15 12 Tygelsjö IK P13 - IBS Svedala P12/13 Jonebergshallen
2024-01-20 13:00 12 IBK Lund P2013 Sandby - Tygelsjö IK P13 Jonebergshallen
2024-01-20 13:45 12 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBS Svedala P12/13 Jonebergshallen
Omgång 13
2024-01-27 10:00 13 Palmstaden IK P12-13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 Liljeskolan
2024-01-27 11:00 13 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBK Genarp PF15/16 Liljeskolan
2024-01-27 12:00 13 IBK Genarp PF15/16 - Palmstaden IK P12-13 Liljeskolan
Omgång 14
2024-01-28 10:00 14 IBS Svedala P12/13 - IK Stanstad P13 Amir Larsson, Noah Isgren Aggarpshallen
2024-01-28 11:00 14 IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Amir Larsson, Noah Isgren Aggarpshallen
2024-01-28 12:00 14 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBS Svedala P12/13 Noah Isgren, Amir Larsson Aggarpshallen
Omgång 15
2024-01-27 13:00 15 Tygelsjö IK P13 - Skurups IBK PF12-13 Pilbäckshallen
2024-01-27 13:45 15 IBK Lund P2013 Sandby - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Pilbäckshallen
2024-01-27 14:30 15 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Tygelsjö IK P13 Pilbäckshallen
2024-01-27 15:15 15 Skurups IBK PF12-13 - IBK Lund P2013 Sandby Pilbäckshallen
2024-01-27 16:00 15 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Skurups IBK PF12-13 Pilbäckshallen
2024-01-27 16:45 15 Tygelsjö IK P13 - IBK Lund P2013 Sandby Pilbäckshallen
Omgång 16
2024-03-24 13:00 16 IBK Genarp PF15/16 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 Noah Isgren, Jacob Minnarén Genarps Idrottshall
2024-03-24 14:00 16 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 Noah Isgren, Jacob Minnarén Genarps Idrottshall
2024-03-24 15:00 16 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBK Genarp PF15/16 Noah Isgren, Jacob Minnarén Genarps Idrottshall
Omgång 17
2024-03-02 09:30 17 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - IBS Svedala P12/13 Wilmer Löfgren, Isac Lindqvist Stadions Sporthall
2024-03-02 10:30 17 IBS Svedala P12/13 - Tygelsjö IK P13 Wilmer Löfgren, Isac Lindqvist Stadions Sporthall
2024-03-02 11:30 17 Tygelsjö IK P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Isac Lindqvist, Wilmer Löfgren Stadions Sporthall
Omgång 18
2024-03-09 09:00 18 IK Stanstad P13 - IBK Lund P2013 Sandby Alice Andersson, Theo Elofsson Bråhögshallen
2024-03-09 09:40 18 Palmstaden IK P12-13 - Skurups IBK PF12-13 Alice Andersson, Theo Elofsson Bråhögshallen
2024-03-09 10:20 18 Skurups IBK PF12-13 - IK Stanstad P13 Vidar Wremert, Wilma Angelin Persson Bråhögshallen
2024-03-09 11:00 18 IBK Lund P2013 Sandby - Palmstaden IK P12-13 Wilma Angelin Persson, Melian Nagy Bråhögshallen
2024-03-09 11:40 18 Skurups IBK PF12-13 - IBK Lund P2013 Sandby Vidar Wremert, Melian Nagy Bråhögshallen
2024-03-09 12:20 18 IK Stanstad P13 - Palmstaden IK P12-13 Wilma Angelin Persson, Vidar Wremert Bråhögshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis